PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Youtube Fransa logosu

Caesar
14-11-2015, 20:21
Gördünüz mü youtube.com a girin. Bizim ankarada ölenleri kimse tınlamadı.

Kendi insanımız bile iyi oldu hepsi teröristti dedi. Medeni ülkeler nasılda bir oldu terör olayında insanımız biraz ders çıkarsa keşke.

gokayy
14-11-2015, 20:25
Konyada saygı duruşunu ıslıkladı insanlar söylenecek çok şey var fakat anlayan yok

MK8800
14-11-2015, 20:30
Logoyu birakin sukredin baglanabiliyoruz youtube'a :D Olaya bakis acisina gelince yapacak yorumum yok zaten

ckrc
14-11-2015, 20:32
Birbirimize saygimiz yok ki,
sosyalist gecinenin kurt milliyetcisi oldugu.
Sosyal Demokratlarin, burjuva sinifi oldugu
Merkez Sagcilarin, liberaller, zenginler, burjuvazinin yerine fakir, sosyal devlete muhtac duyan ekonomik durumu dusuk, egitim seviyesi dusuk insanlar oldugu memlekette.
Teror saldirisinda olene terorist denmesinde cok normal.

Eworen
14-11-2015, 20:44
Fransada olanlar insanlik sucu insanliga ait yapilan seyler degil
Olenlere gercekten cok uzulduk
Lakin avrupada olan teror oluyorda bizde olan veya ortadoguda olan ne oluyor ?
bizdekiler ne kadarda siradan ama kendilerininki bambaska
Teror her yerde felakettir
Ankara olaylari sonrasi bircok ulke Turkiye sakin gitmeyin cagrisi yapti baska ?
Kendi canavarlarini buyursunlar kendileri idare edebiliyorlarsa etsinler...
Dedigim gibi maalesef medeni ulkeler ucu kendine dokununca en medenisi
Alakasi olmayinca kasimpasa modundalar
Olan her zaman masum halka olmustur bu Turkiye dede boyle avrupada da her yerde...

RedCan
14-11-2015, 20:53
Kendi vatandaşına sahip çıkmazsan, başka ülkelerinde sana saygı olmaz böyle işte. Bizim insanımız akıllanmaz. Ötekileştirmeyle gaza gelip katliam yaparak birbirimizi öldürürüz. Bknz: TARİH

Yigit-Y
14-11-2015, 21:02
Fransa ya yapılan bu saldırı KINIYORUM.

Anlayan anladı.

turbo&quattro
14-11-2015, 21:04
As a person who is from the Middle East and living in US now....Terrorism is terrorism, it doesnt matter where it happens/happened or may happen. The biggest terror attack in Turkish history happened a couple of months ago and 100+ innocent people lost their lives and it wasnt in the media at all. But now, everyone cares about the terrorism. Why? Just because it happened in Paris? What if that happened in somewhere in Middle East? Would you still care about lost lives? There is nothing more important than anyone's life. Please dont seperate the people by religion, where they were born, black, white or etc... / Ortadoguda dogan Amerikada yasayan bir birey olarak.. Iki ay once Turkiyede tarihin en buyuk teror saldirisi yasandi ama bu olay medyada yer bulmadi. Simdi ise Pariste yasanan saldirilardan sonra herkes bir anda teror karsiti oldu. Bu olay Paris te degilde Ortadoguda herhangibir yerde olsaydi yine olen insanlar icin uzulurmuydunuz? Dunyada hicbirsey insanin canindan onemli degil. Lutfen insanlari dinine, diline, nerede dogduguna gore ayirmayin.

Konuyla ilgili facebookta yazdim.

fthdrn
14-11-2015, 21:13
Bunlar ışidi yaratanlar değil mi zaten ? Müslümanları kötü göstererek daha sonra suriyeye rahatça el koymanın alt yapıları gerçekleşiyor. Bu kirli oyunda da olan masum insanlara oluyor işte. Yıllarca pkkyı besleyip büyüten fransa şimdi teröre lanet okuyor. Ölen müslüman olunca kimsenin sesi çıkmıyor ne yazık..

VWci
14-11-2015, 21:13
Güzel yazmışsın hocam eline sağlık...

VWci
14-11-2015, 21:14
As a person who is from the Middle East and living in US now....Terrorism is terrorism, it doesnt matter where it happens/happened or may happen. The biggest terror attack in Turkish history happened a couple of months ago and 100+ innocent people lost their lives and it wasnt in the media at all. But now, everyone cares about the terrorism. Why? Just because it happened in Paris? What if that happened in somewhere in Middle East? Would you still care about lost lives? There is nothing more important than anyone's life. Please dont seperate the people by religion, where they were born, black, white or etc... / Ortadoguda dogan Amerikada yasayan bir birey olarak.. Iki ay once Turkiyede tarihin en buyuk teror saldirisi yasandi ama bu olay medyada yer bulmadi. Simdi ise Pariste yasanan saldirilardan sonra herkes bir anda teror karsiti oldu. Bu olay Paris te degilde Ortadoguda herhangibir yerde olsaydi yine olen insanlar icin uzulurmuydunuz? Dunyada hicbirsey insanin canindan onemli degil. Lutfen insanlari dinine, diline, nerede dogduguna gore ayirmayin.

Konuyla ilgili facebookta yazdim.

Güzel yazmışsın hocam ellerine sağlık...

turbo&quattro
14-11-2015, 21:20
Güzel yazmışsın hocam ellerine sağlık...

Hocam bu ikiyuzluluge karsiyim. Paris, Amsterdam, Londra yada Avrupada herhangibir baskentte xx bir olay olsun tum dunya ayakta ama ortadoguda yada dunyanin Avrupa ve Amerika haric herhangibir yerinde olan olaylar kimsenin umrunda degil. Tabiki sevinmedik, cok uzulduk masum insanlarin haketmedikleri sekilde hayatlarini kaybetmelerine ama Tr de olenlerde yada herhangibir ulkede olenlerd insan(di) hayvan degil.

Yigit-Y
14-11-2015, 21:24
Kınayın bence :)

Caesar
14-11-2015, 21:32
Hocam bu ikiyuzluluge karsiyim. Paris, Amsterdam, Londra yada Avrupada herhangibir baskentte xx bir olay olsun tum dunya ayakta ama ortadoguda yada dunyanin Avrupa ve Amerika haric herhangibir yerinde olan olaylar kimsenin umrunda degil. Tabiki sevinmedik, cok uzulduk masum insanlarin haketmedikleri sekilde hayatlarini kaybetmelerine ama Tr de olenlerde yada herhangibir ulkede olenlerd insan(di) hayvan degil.

Türkiye 3. dünya ülkesi. Şimdi adam dışarıdan bakıyor ulan kendi halkı kendine üzülmüyor biz niye üzülelim ki diyor. Birde bu açıdan bakalım :)

Abi işin şakası bir yana bizi kimse s*kine takmıyor. Yok dünya liderimiz var yok yükselen yıldızız yok önümüzü kapamaya calışıyorlar bu laflar varya fakir tesellisi.

Kimsenin ama hiç kimsenin s*kinde değiliz. 3. dünya vatandaşıyız. Suriyeli ne ise türk de aynen o.

Ama bunu hakediyoruz kimse bozulmasın tabii s*klemeyecekler. Medeniyeti red ettim bir kendini peygamber sanan adamın peşinden YÖÖ OLLOH BÖSMİLLAH diye oy atan insanlar olduğu sürece kimse s*klemeyecek.

Dünya bizi hayvan gibi görüyorsa hayvan olduğumuz için olabilir ne kadar boook sürdürmek istemesekte :)

Doğrular aslında bunlar. :)

Kınayıp kınamayacağımızlada ilgileneceklerini sanmıyorum :)

Tayyip bugüne kadar belki hala işide destek veren bir başbakandı.

Mitin tırları aratmamasının sebebi o tırların içindeki mühimmatların İŞİDe gidiyor olmasıydı.

Bizde bomba patlayınca avrupalısı amerikalısının gülmesi normal yani. O kadar bombayı verirsen adamlara gelirler seni patlatırlar dedi.

Bende öyle derdim ne yalan söyleyim.

Neyse çok yazdım yine. 3. dünya vatandaşı olmaya devam edecez. Kafesin içindeki maymunlar gibiyiz arada avrupadan amerikadan bir kaç adam geliyor oooo süoper gelişiyosunuz muhteşemsiniz tayyip süper yeaaa diye yemliyor bizim insanlarda itibarımız çok arttı göryonuz dimi diye hoşlaşıyor :)

turbo&quattro
14-11-2015, 21:36
Türkiye 3. dünya ülkesi. Şimdi adam dışarıdan bakıyor ulan kendi halkı kendine üzülmüyor biz niye üzülelim ki diyor. Birde bu açıdan bakalım :)

Abi işin şakası bir yana bizi kimse s*kine takmıyor. Yok dünya liderimiz var yok yükselen yıldızız yok önümüzü kapamaya calışıyorlar bu laflar varya fakir tesellisi.

Kimsenin ama hiç kimsenin s*kinde değiliz. 3. dünya vatandaşıyız. Suriyeli ne ise türk de aynen o.

Ama bunu hakediyoruz kimse bozulmasın tabii s*klemeyecekler. Medeniyeti red ettim bir kendini peygamber sanan adamın peşinden YÖÖ OLLOH BÖSMİLLAH diye oy atan insanlar olduğu sürece kimse s*klemeyecek.

Dünya bizi hayvan gibi görüyorsa hayvan olduğumuz için olabilir ne kadar boook sürdürmek istemesekte :)

Doğrular aslında bunlar. :)

Kınayıp kınamayacağımızlada ilgileneceklerini sanmıyorum :)

Tayyip bugüne kadar belki hala işide destek veren bir başbakandı.

Mitin tırları aratmamasının sebebi o tırların içindeki mühimmatların İŞİDe gidiyor olmasıydı.

Bizde bomba patlayınca avrupalısı amerikalısının gülmesi normal yani. O kadar bombayı verirsen adamlara gelirler seni patlatırlar dedi.

Bende öyle derdim ne yalan söyleyim.

Neyse çok yazdım yine. 3. dünya vatandaşı olmaya devam edecez. Kafesin içindeki maymunlar gibiyiz arada avrupadan amerikadan bir kaç adam geliyor oooo süoper gelişiyosunuz muhteşemsiniz tayyip süper yeaaa diye yemliyor bizim insanlarda itibarımız çok arttı göryonuz dimi diye hoşlaşıyor :)

Israil marketinden sucuk aldim diye bir mod tarafindan Tr dusmani ilan edilmistim gecen hafta bir konuda bu kadarini yazsaydim bin kere banlanirdim :)

Dedigin dogru maalesef 3. dunya ulkesiyiz kimse kendini kandirmasin.

vectra-tuner
14-11-2015, 21:37
Bir iki ay oluyor, Merkel dediki Pkk'ya karşı orantısız güç kullanıyorsunuz yapmayın müzakere edin.. 90'larda da Almanya yeşiller partisi koşup geliyordu hemen Diyarbakır'a insan hakları vs. diye Fransa aynı, Pkk'yı destekleyenlerin başında geliyorlar şimdi Işid'le müzakere ederler artık... Ortadoğu, Avrupa ve Abd gibi ülkelerin sömürüsüne karşı çıkıyor. Körfez savaşında Irak'ta 1 milyondan fazla insan öldürdüler gidip adamın ülkesinde karısına kızına tecavüz ettiler..Bir düşünün yukarıdan bomba yağacak ve kardeşiniz evladınız paramparça olucak, Abd askeri gelicek karınızın çocuğunuzun yanında sizi yere yatıracak vs.
ve siz birşey yapmayacaksınız!! Terör şimdi destekçilerini vuruyor bu kadar basit.. Ve artık eskisi gibi değil, Suriye'deki savaş sonucu kaçan insanlar dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda ve terör artık küreselleşti..

Caesar
14-11-2015, 21:42
İç savaşla yıkılan devletlere bir bakın. İran, Suriye, Mısır bunlar hep rejimle yönetilen cahil müslümanların yer aldığı ülkeler.

Ve bu taktik 20 senedir tüm dünyada çok tutuyor. Türkiyeyi yıkmak istiyorsan aynı araplar gibi rejime yaklaştırman lazım.

Rejimede yaklaştıracak lider Tayyip Erdoğandır. Tayyip Erdoğan'ı desteklemelerinin tek sebebi bu. Türkiye rejime kaycak, cahil insanlar nasılsa hiç birşeyin farkında değil.

Korkuyorlar bunu en son seçimde gördük. Doları çıkarıyor korkuyorlar, bomba patlıyor korkuyorlar. Herşeyden korkuyorlar.

Türkiye rejime her yaklaştığı gün yıkılmaya o kadar yaklaşacaktır.

Her tarafımızda örnekleri var çok uzak değil. Komşu ülkeler.

O yüzden artık bende takmıyorum çünkü değiştiremiyoruz. Anca 40 - 50 sene sonra belki yeni genç nesilin büyümesi lazım ama onlarında %50 si cahil.

Cahilleştiriliyor, rejimleştiriliyor ve süpper yeaaaa çogzel bir ülkeyiz çok böyüyoruz diye düşünürken aslında yıkılmaya o kadar yaklaşıyoruz.

Ve tecavüzü öyle güzel yapıyorlar ki halkın %50 si hissetmiyor.

Yigit-Y
14-11-2015, 21:47
RTE ye destek vermeyen yuzde 50,82 ne yapsın...

İSTİKRAR diye bir yerlerini yırtanlar yüzünden hepten CAHİLLEŞMEYE doğru hızla ilerliyoruz.

Eğitim sistemi kanalizasyondan daha kirli. Ufak çocukların beyin ölümü gerçekleşme yaş sınırı 5 olmuş bu ülkede.

Türk diye birşey kalmayacak yakında zaten.

En güzeli KINAMAK ben hepsini KINIYORUM.

johnie
14-11-2015, 21:49
Gördünüz mü youtube.com a girin. Bizim ankarada ölenleri kimse tınlamadı.

Kendi insanımız bile iyi oldu hepsi teröristti dedi. Medeni ülkeler nasılda bir oldu terör olayında insanımız biraz ders çıkarsa keşke.

Abi aynısını Facebook için yapmışlar. Fransaya destek için profil fotoğrafınızı Fransa bayrakları ile yapın diyo..
Gerçekten şaşırtıcı.

vectra-tuner
14-11-2015, 21:55
Valla iş siyasete dönerse ben Mhp'ye oy verdim ama bir daha zahmet edip oy atmayı düşünmüyorum ki bu son seçimlerdi bence.. Yapıcak birşey yok malesef, artık sn. Bahçeli'nin bile sistemin bir parçası olduğuna inandım... İnsanlar korktu, ama zaten kurtuluşumuz yokki, ekonomi artık düzelmez zaten finansal kriz davulla zurnayla geliyor... Terör konusuna gelince bi açılım daha gelirse ki inşallah bu kadar Şehidimizden sonra bu olmaz, olursa ***** kesime müstehak.. Türkiye'de ekonomik krizle beraber iç karışıklık olucak... Bizde birde kadercilik var Siirt'den müşterimiz personel yollamamızı istiyor bizde diyoruzki terör var kimse oraya gitmek istemiyor, müşterimizin verdiği yanıt ise Siz inanan insanlarsınız varsa kaderinde şehit olur diyo abimiz ;)

bason
14-11-2015, 21:57
Siyasetin faturası hep halka maal olur... Terörism'in amacı budur, halka zulm yaparak ülke siyasetini baltalamak... Fransa'ya bakıyorum yıllarca desteklediği söyleniyor bazı terörist grupları. Bunların içinde pkk da var... Fransa'nın bu yaptıkları geri dönüyor kendisine... İnternette bir video izledim yazık o insanlara, ne büyük acı, korku... Ne yazık ki Dünya birazda böyle dönüyor... Bu ışid belası daha çok can yakar...

taylaner
14-11-2015, 22:03
Her halk , hakettiğini yaşar. Olan masuma olur... Kendimize sahip çıkmadıktan sonra yabancının çıkmasını beklememek lazım.

vectra-tuner
14-11-2015, 22:05
Yaşı ilerlerlemiş olan üyeler bilir, fransa belçika almanya, oralara kaçan teröristleri katilleri bize adil yargılama vs. olmadığını söyleyerek iade etmiyorlardı.. Emin olun böyle bir iki saldırı daha olursa oralarda o çok karşı çıktıkları idamı bile geri getirirler.. Bakmayın siz insan hakları vs. dediklerine en vicdansız ahlaksız kendileri... Hepsinin sömürgeleri var ve kandan besleniyorlar madem bu kadar insan sevgisi var bunlarda tüm silahları üretmeyi bıraksınlar... Askerimizi şehit eden mayın italyan,roketatar Alman..

Caesar
14-11-2015, 22:08
Siyasetin faturası hep halka maal olur... Terörism'in amacı budur, halka zulm yaparak ülke siyasetini baltalamak... Fransa'ya bakıyorum yıllarca desteklediği söyleniyor bazı terörist grupları. Bunların içinde pkk da var... Fransa'nın bu yaptıkları geri dönüyor kendisine... İnternette bir video izledim yazık o insanlara, ne büyük acı, korku... Ne yazık ki Dünya birazda böyle dönüyor... Bu ışid belası daha çok can yakar...

PKK işidle çatışıyor herkes biliyor ypg olarak fransa pkk yı destekliyorsa emin olun bundan sonra 50 ye katlar vereceği desteği. O mitin aratmadığı tırlar gerçekten işide gittiyse ve bunu tüm dünya biliyorsa bak görün o zaman türkiyenin düşeceği durumu.

levent
14-11-2015, 22:15
Facebook heralde bir bana diyemedi prof resmine Fransa bayrağı ekle şeklinde, Atatürk var ya profilde, ondandır dedim :)

vectra-tuner
14-11-2015, 22:25
Bizim milletin yarısı öyle anladık ta sol düşünce yapısına sahip hümanist geçinip sadece kendi insanına üzülmeyip elalemin fransızına ,kendi ülkesinde canlı bombayı överken başka bir canlı bomba tarafından patlatılan sivil teröriste,ermenisine ağlar... Bu ülkeden zerre umudum yok

vectra-tuner
14-11-2015, 22:30
Bu arada Işid'e karşı kara harekatı başlatmışız.. Kaynak:Analizi harbi.. Türkiye içindede ışid eylemleri olabilir dikkat diyor...

blow07
14-11-2015, 22:46
Bu arada Işid'e karşı kara harekatı başlatmışız.. Kaynak:Analizi harbi.. Türkiye içindede ışid eylemleri olabilir dikkat diyor...

Anca başlatırlar gerisi gelmez.

Gökhan Kavuştu
14-11-2015, 23:11
Ankara'da, Suriye'de ya da Lübnan'da yaşanan patlamaların dünyada ilgi uyandırmamasının tek sebebi --bana göre-- batılı insanlardaki ortodoğu coğrafyası algısıdır. Bu algı yüzden batıdakiler burada olan ölümleri, patlamaları, terör saldırılarını "olağan" karşılıyor. Ama Paris'de olduğu zaman "has....." tepkisi veriyorlar. Bu da gayet anlaşılır bir tepki. Çünkü Paris dünyanın en önemli "hayat" merkezlerinden biri ve Türkiye ya da Lübnan gibi ortadoğu pisliğinin içerisinde yüzmüyor. Haliyle batıdaki insanların ordadoğu algısına göre bir yorum biçimi oluşuyor. "Ne, Paris mi? Has.....!"

Gökhan Kavuştu
14-11-2015, 23:13
Edit: Hatalar için kusura bakmayın, cihaz kapanmak üzere olduğu için biraz aceleyle yazdım.

Faruk'S
14-11-2015, 23:21
https://pbs.twimg.com/media/B6_PJQZCMAAebMP.jpg:large

Ahmetfikri
14-11-2015, 23:23
yahu bu işıd emperyalist devletlerin suriyeyi yıkmak için ortaya çıkardığı her türlü lojistiği bizim sağladığımız öfkeden bir araya gelmiş müslüman gençler değilmiydi niye böle şeyler yapıyorlar hem daha şamda cuma namazı kılcaaadık..

Faruk'S
14-11-2015, 23:29
facebook da kınama ve destek amaçlı profil resimlerini fransa bayrağı renkleri şeklinde gösteren uygulama yapmış.bknz; https://www.facebook.com/zuck?fref=ts

elbette insanların ölmesini, her türlü terör olaylarını vs. desteklemiyorum ancak özellikle ermeni soykırımını kabul eden ve pkk terör örgütüne vermiş olduğu desteklerden ötürü fransa da yaşanan durum benim için hiçbirşey değiştirmedi değiştiremez de. Kesinlikle oh çekmiyorum ama konu insanlıksa, vicdansa o insanlığınız ve vicdanınız bir zahmet Doğu Türkistan, Kerkük ve Güney Azerbaycan için de işlesin. Konu ırkçılıksa beni böyle bir ithamla da yargılıyacak olan olursa buradan bildireyim bu vatanı, bayrağı ve diğer milli değerleri sevip korumak için sonuna kadar da ırkçıyım.

Saygılarımla.

-Murat Özcan-
15-11-2015, 00:20
Gavur gavuru tutar elbet müslamanlar ancak zulüm gören eziyet çeken taraf olur

Kartal3urak
15-11-2015, 00:33
Hayır Bide Face'de Millet Profil Fotosunu Fransa Bayraa Yapıo.. Mk Bu Ülkede Türk'den Çok Başka Irk Yaşıomuş... Bi Gün Süriyeli Bi Gün İranlı Bi Gun Fransalı Oluyo Millet..

efrasyab
15-11-2015, 01:58
Bu ülkede hepimiz ermeniyiz! diye yürüyen onbinleri de gördük, hırsıza oy vermektense katile veririm diyen zihniyeti de.Profil fotosunu fransız bayrağı yapan ib..lere neden şaşırıyoruz 13 yıl oldu hala kanıksayamadınız bunları alışın artık arkadaşlar 2023'ü beklemeye gerek yok.. @Faruk'S arkadaş konuyu özet geçmiş zaten +1000..Olaylara fransız kalan sözde hümanistlere saygılar..

coolvtec
15-11-2015, 01:58
fransanın 11 eylülü

fthdrn
15-11-2015, 06:19
fransanın 11 eylülü

Benimde Aklıma ilk bu geldi zaten. Amerika 11 eylülden sonra cahil müslümanları düşündüğünden ortadoğuya barış getirmek için kolları sıvadı ve barış için milyonlarca insanı öldürdü. Aksi halde ortadoğuya girmesi için bir bahanesi olamazdı ve bu diğer sömürgeci yamyam ülkelerinin tepkisini çekerdi. 11 eylül belgeselini ilk izlediğimde kulelerdeki insanların büyük çoğunluğunun yahudi iş adamları olduğu halde o gün tek bir yahudinin bile ölmemesi olayı özetlemişti.
Ankara daki patlamadan sonra küstahça çıkıp "mitiniz ne iş yapıyor nasıl haberiniz olmaz yeaa" diye açıklama yapan fransızlar 7 farklı noktadaki saldırıların birini bile bilmiyor(!).

oguzedr
15-11-2015, 06:36
amerika nasıl usame bin laden i kendi beslediyse ve sonra ladin onları vurduysa buda aynı bokun sarısı :D çok şaşırmamak lazım hepsi yahudi lobisi zaten ...biz zaten ülke olarak çok arada kalıyoruz avrupalı gibi yasamaya calısıyoruz ama hristiyan değiliz avrupadan kabul görmüyoruz , müslümanız ama arap yarımadasındaki ülkeler ile benzeşmiyoruz bizim için en doğru hamle çin , japonya rusya gibi ülkelerle iş birliği içinde bulunmak

Evrenoz
15-11-2015, 09:09
Fransa teröre destek verdi, terör de döndü geldi kendini vurdu. Oh iyi olmuş..

Ölen Müslüman olunca kimse umursamıyor, gavur olunca dünya ayağa kalkıyor..

Ankarada ölenler teröristti, üzülmek çok manasız..

Bu düşüncelere sahip olan varlıklardan oluşan bir toplum olduğumuz sürece burnumuz boktan çıkmaz.. Fransa teröre destek vermiştir, doğrudur.. Ancak bu saldırıda ölen teröre destek veren Fransa hükümeti değil, insandır. Böyle bir saldırıda ölene ne zaman Müslüman - Hristiyan ya da Türk - Kürt olarak bakmamayı, Suruca da Mısıra da, Ankaraya da, Fransaya da İNSAN olarak bakmayı becerebilecek kadar geliştiririz kendimizi; o zaman adam oluruz.. Bunu beceremediğimizde de amele sümüğü kadar kıymetimiz olmaz..

Evrenoz
15-11-2015, 09:14
Bu ülkede hepimiz ermeniyiz! diye yürüyen onbinleri de gördük, hırsıza oy vermektense katile veririm diyen zihniyeti de.Profil fotosunu fransız bayrağı yapan ib..lere neden şaşırıyoruz 13 yıl oldu hala kanıksayamadınız bunları alışın artık arkadaşlar 2023'ü beklemeye gerek yok.. @Faruk'S arkadaş konuyu özet geçmiş zaten +1000..Olaylara fransız kalan sözde hümanistlere saygılar..

Keşke İstanbul'da olsan da profil fotoğrafını Fransa bayrağı yapanların yüzüne ibne diyecek kadar erkek misin değil misin görsek? Koymamıştım ama sırf gel yüzüme / koyan binlerce insanın yüzüne söyle diye değiştireyim profil fotoğrafımı.
Klavyeden erkeklik ne kadar kolay değil mi?

Beynin, profiline Fransa bayrağı koyanın terör destekçisi Fransa hükümetini değil saldırıda hayatını kaybeden masum Fransız İNSANLARA destek amaçlı koyduğunu asla almayacak değil mi?

Caesar
15-11-2015, 09:36

çok cahilsin keşke ölsen

Yigit-Y
15-11-2015, 09:47
Büyük tablo bana göre şudur.

Abd ırak a girdi çok para harcadı.

Simdide herkeş yardım etsin suriyeyi alayım diyor.

Isid abd nin projesi tayyip de lojistik destekcigi

Cunku rte bop es başkanı.

2023 de ki planda bu zaten.

Suriyeden sonra sıra iranda.

Ölenlere gelirsek kader bu isin fitratinda var.

Yapanlari bir guzel kinayin simdi .

Profil fotosunu fransiz bayraklari ile susleyin kinayin simdi

Belki olenler gelir.

Belki abd insafa gelirde bu kanli eylemler biter.

Kinayin simdi bir guzel :)

yucelebeci
15-11-2015, 10:00
Ya arkadaşlar ankaradaki saldırıda ölenler için yapılan konyadaki saygı duruşunda ıslıklayık protesto eden bir topluluk var karşınızda kime neyi anlatmaya çalışıyosunuz, kendisine saygı duymayan bir topluluktan başkasına saygı duymasını beklemek hayalperestliktir, ne yazıkki memleketimizin %50 ye yakını bu düşüncede zihniyette yobaz ve pislik insan demiycem yaratıklardan oluşmaktadır, müslüman toplumlardaki kadar birbirini skmeye meraklı başka toplum varmıdır merak ediyorum, bu da aslında müslümanlıkla alakalı değil selamın aleyküm aleyküm selam hayırlı cumalar deyip belkide arada birde namaz kılıp başkada bir sik bilmeyen, okumayan sorunca da elhamdülillah müslümanım diyen yavşaklardan dolayıdır, bu algı sebebiyle arkadaşlar avrupada amerikada kısaca gelişmiş bilim toplumlarında it kadar değerimiz yoktur ve olmayacaktır

ghibli06
15-11-2015, 10:21
dünya güllük gülistanlık bir yer ama ah işte arada bu teröristler çıkıyor, huzurumuzu bozuyor... keşke görevimiz tehlike ekibi Rambo ile beraber James Bond'a gitse, dünyayı kurtarsa...

sömürü, sömürgecilik, savaş, yağma tarih boyunca hiç bitmedi... zenginlikleri güçlülerin alması, kullanması bu dünyanın fıtratında var... eskiden kolaymış bu işler, BM yok Nato yok ambargo yok medya yok sosyal medya hiç yok,Moğol imparatoru da olsa, Osmanlı padişahı da olsa, Fransa kralı da olsa, Britanya kraliçesi de olsa, toplayıp orduyu savaşa gider yağmalar dönerdi, hazineyi doldurur sonra da bu hazine ile ülkesini yüceltir kendisi de büyük adam olurdu... şimdi çok mu farklı? hayır... sadece kafana esince gidip deniz aşırı bir ülkeye savaş açamıyorsun ama o 3. dünya ülkesinin zenginlikleri kimin? tabii ki güç kimin elindeyse onun...

dünyada terör bitmez arkadaşlar, onlar maşa... PKK ElKaide IŞID vs vs, bunlar sadece güçlü devletlerin kendi amaçları için kullandıkları cellatlar, 11 eylül bahaneydi şimdi Avrupanın 11 eylülü bakalım nelere yol açacak belki de g.doğuyu bu bahane ile kaybedeceğiz... bazıları da hala saf saf Fransa bayrağı koyuyor profiline!

DOHC
15-11-2015, 10:27
Eeeee etme bulma dünyası. Terör bumerank gibidir, desteklersin, büyütürsün, senden birşey ister, vermezsin bumerank gibi sana döner.......
İşid bu saldırıları dua ile mi yaptı? Silah fabrikaları da yok, G20 cevap versin bakalım bu silahlar nereden gelmiş?
Şimdi Rusya'ya da dayılanmış, ömrü uzun sürmez gibi......

Caesar
15-11-2015, 10:59
Profilleri fransa logosu yapmak tam bir faciada neyi protesto etmek istiyorlarsa etsinler önemli değil.

https://www.youtube.com/watch?v=Erifj5fqQE8

bak mesela benim derdim şuanda fransa değil bu ****** çocukları

elma
15-11-2015, 11:05
Profilleri fransa logosu yapmak tam bir faciada neyi protesto etmek istiyorlarsa etsinler önemli değil.

Ordaki askerlerden birisi sadece namluyu kaldırsa devlet bize saldıriiiii diye bağarıp o kısmı kesip video yapmazlarsa bende o.ç.yum

yilmazcatalbas
15-11-2015, 11:07
Keşke İstanbul'da olsan da profil fotoğrafını Fransa bayrağı yapanların yüzüne ibne diyecek kadar erkek misin değil misin görsek? Koymamıştım ama sırf gel yüzüme / koyan binlerce insanın yüzüne söyle diye değiştireyim profil fotoğrafımı.

Beynin, profiline Fransa bayrağı koyanın terör destekçisi Fransa hükümetini değil saldırıda hayatını kaybeden masum Fransız İNSANLARA destek amaçlı koyduğunu asla almayacak değil mi?

Abi gözünü seveyim sen yapma bari. Arkadaşta da bir gaza gelip yardırma durumu mevcut ama biliyorsun milletçe huyumuz bu. Yaşanan durum tamamen insanlık suçu, yıllardır terörü bilen bir ülkeyiz ve tabiki dünyanın her yerinde masum insanların ölmesine üzüleceğiz bu herşeyden önce insanlığın bir gereği...

Ama söylemeden geçmeyeceğim benim ülkemde binlerce şehit olurken bu duruma tepkisiz kalan sosyal ağlar şimdi profil resmini fransa bayrağı yap diyorsa hiç düşünmeden sorgulamadan bunu da kabullenip yapmam. Haksızsam yanlış/eksik düşünüyorsam söyleyin.

Yigit-Y
15-11-2015, 11:09

Bu RTE eseri bir video olmuş.

Ben başbakan olsam SIKIN Derdim orada mesela.

Askeri don lastigine çevirmiş bi İktidar varken bu videolar az...

Evrenoz
15-11-2015, 11:24
Abi gözünü seveyim sen yapma bari. Arkadaşta da bir gaza gelip yardırma durumu mevcut ama biliyorsun milletçe huyumuz bu. Yaşanan durum tamamen insanlık suçu, yıllardır terörü bilen bir ülkeyiz ve tabiki dünyanın her yerinde masum insanların ölmesine üzüleceğiz bu herşeyden önce insanlığın bir gereği...

Ama söylemeden geçmeyeceğim benim ülkemde binlerce şehit olurken bu duruma tepkisiz kalan sosyal ağlar şimdi profil resmini fransa bayrağı yap diyorsa hiç düşünmeden sorgulamadan bunu da kabullenip yapmam. Haksızsam yanlış/eksik düşünüyorsam söyleyin.

Gaza gelmemek lazım o halde, gazla çalışan şey ya kombidir ya araba.. Biz insanız :)

Sen bireysin.. Sana ne yahu sosyal ağlardan.. Sosyal ağlar bayrak koy dedi diye mi koyuyorsun? Bu kadar koyunsan zaten her sikim hıyar diyene tuzu alıp koşarsın.. Benim kastettiğim bu değil. Bana ne facebook'un bana ne dediğinden. Çok da sikimde facebook'un yönlendirmesi. Ben tepki veriyorsam, beynimi kullanarak tepki veriyorum facebook yönlendirdi diye değil. Ben Ankara'ya da aynı gözle bakıyorum, Mısır'a da, Suriye'ye de, Fransa'ya da.. Benim için önemli olan patlamada kimin öldüğü değil, insanın ölmesidir. Bugün fransa için dediklerim yarın mısır için de geçerlidir, rusya için de, Yunanistan için de, Amerika için de..

(sen'den kastım, sen - ben - o, herkes, biz.. )

Hükümetlerin terör destekçisi olmasına ve bu terörün dönüp onları vurmasına gelirsek; Teröre destek olan hangi hükümetse ( Fransaysa fransa, amerikaysa Amerika, mısırsa mısır, suriyeyse suriye, rusyaysa rusya vs. ) en ağır şekilde lanetliyorum. Lakin Fransa hükümetinin terör yandaşı olması, terörün dönüp kendisini vurması patlamada hayatını kaybeden masum vatandaşa sevindirtemez beni.. Ya da Fransa - Almanya - Rusya - Amerika Ankaraya suruça ya da Mısıra tepki vermedi diye beni tepkisiz kılamaz. Onlar tepki vermediğinde küfrediyorsam, vay ****** çocukları sallamadılar Ankaradaki katliamı diyorsam; Fransada aynı olay olduğunda ben "onlar tepki vermedi, ben de tepki vermem" diyorsam ne farkım kalır onlardan?

Dolayısıyla ben "beyni" olan bir bireyim.. Yönlendirilerek değil düşünerek hareket ederim. Hareketlerime facebook değil, beynim karar verir. Fransa bayrağı koyanları anlayabiliyorsam, Mısır bayrağı koyanı da anlarım, Suriye bayrağı koyanı da, Rusya bayrağı koyanı da.. Bayrak koymak hükümete değil, hayatını kaybedene destektir. Destek de demeyelim aslında, bayrak koyunca ne can geri geliyor ne de acı azalıyor.. Tepkidir demek daha doğru.. Kısaca ben insana dini ya da ırkı üzerinden değil, insanlığı üzerinden yaklaşırım. Ölen masum Fransız vatandaşlarına üzülmem ne Türklüğümü 1 zerre azaltır, ne Müslümanlığımı ne milliyetçiliğimi ne de insanlığımı..

fthdrn
15-11-2015, 11:25
Ya şu videoyu izlerken benim canım yandı. Ordaki o askerlerin duygularını az çok tahmin edebiliriz değil mi ? İyi sabır varmış o gençlerde. Ben yapamazdım şahsen. Davutoğlu işte bunları beyaz torosla korkuttu.

vectra-tuner
15-11-2015, 11:35
Dünya böyle, zamanında Türkiye'yi de sömürge etmek için buraya gelmiş ingiliz,fransız,italyan'a üzülmem... Hepsi hala çok öfkeli, İngilizler hala ne diyor biliyormusunuz? Çanakkale savaşında uçaktan paslı çivi atıyorlar Askerlerimiz kangren oluyor ve Tv'de İngilizlere soruyorlar bu bir savaş suçu insan hakları ihlali diye, verilen cevap ise evet ama Türkler insanmı!!! Kimse kusura bakmasın, yaptıkları pisliklerin bedelini ödüyorlar.. Eskiden Avrupa çocuk azarlar gibi Türkiye'yi eleştirir ve azarlardı demokrasi,insan hakları,azınlıklar vs... Ne oldu da konuşamaz oldular ki şu anda eskiyi mumla aratıyoruz? Cevap şu burdan mültecileri bi yolladık!! Hepsi tutuşuverdi... Yani dünya böyle

vectra-tuner
15-11-2015, 11:42
İnşallah 100 yıl sonra sap döner hesap döner.. Almanya'yı, Fransayı biz karıştırırız.. Aralarında konuşurlar "Doğulu emperyal devletlerin işi bunlar"," Süper güç Türkiye yaptırdı" diye yaw hayali bile imkansız geliyor ;)

yilmazcatalbas
15-11-2015, 11:45
Gaza gelmemek lazım o halde, gazla çalışan şey ya kombidir ya araba.. Biz insanız :)

Sen bireysin.. Sana ne yahu sosyal ağlardan.. Sosyal ağlar bayrak koy dedi diye mi koyuyorsun? Bu kadar koyunsan zaten her sikim hıyar diyene tuzu alıp koşarsın.. Benim kastettiğim bu değil. Bana ne facebook'un bana ne dediğinden. Çok da sikimde facebook'un yönlendirmesi. Ben tepki veriyorsam, beynimi kullanarak tepki veriyorum facebook yönlendirdi diye değil. Ben Ankara'ya da aynı gözle bakıyorum, Mısır'a da, Suriye'ye de, Fransa'ya da.. Benim için önemli olan patlamada kimin öldüğü değil, insanın ölmesidir. Bugün fransa için dediklerim yarın mısır için de geçerlidir, rusya için de, Yunanistan için de, Amerika için de..

(sen'den kastım, sen - ben - o, herkes, biz.. )

Hükümetlerin terör destekçisi olmasına ve bu terörün dönüp onları vurmasına gelirsek; Teröre destek olan hangi hükümetse ( Fransaysa fransa, amerikaysa Amerika, mısırsa mısır, suriyeyse suriye, rusyaysa rusya vs. ) en ağır şekilde lanetliyorum. Lakin Fransa hükümetinin terör yandaşı olması, terörün dönüp kendisini vurması patlamada hayatını kaybeden masum vatandaşa sevindirtemez beni.. Ya da Fransa - Almanya - Rusya - Amerika Ankaraya suruça ya da Mısıra tepki vermedi diye beni tepkisiz kılamaz. Onlar tepki vermediğinde küfrediyorsam, vay ****** çocukları sallamadılar Ankaradaki katliamı diyorsam; Fransada aynı olay olduğunda ben "onlar tepki vermedi, ben de tepki vermem" diyorsam ne farkım kalır onlardan?

Dolayısıyla ben "beyni" olan bir bireyim.. Yönlendirilerek değil düşünerek hareket ederim. Hareketlerime facebook değil, beynim karar verir. Fransa bayrağı koyanları anlayabiliyorsam, Mısır bayrağı koyanı da anlarım, Suriye bayrağı koyanı da, Rusya bayrağı koyanı da.. Bayrak koymak hükümete değil, hayatını kaybedene destektir. Destek de demeyelim aslında, bayrak koyunca ne can geri geliyor ne de acı azalıyor.. Tepkidir demek daha doğru.. Kısaca ben insana dini ya da ırkı üzerinden değil, insanlığı üzerinden yaklaşırım. Ölen masum Fransız vatandaşlarına üzülmem ne Türklüğümü 1 zerre azaltır, ne Müslümanlığımı ne milliyetçiliğimi ne de insanlığımı..

Abi tepki verelim bunda hemfikiriz ama ben bu tepkinin başka bir ülkenin bayrağıyla ya da saçma sapan hareketlerle verilmesine karşıyım. Örn: Biz binlerce şehit verirken kendi bayrağının yakınından geçmemiş, ankara olaylarında almış bordo klavyesini başlamış yardırmaya insanlığı bir kenara atmış, şimdi de profil resmi fransa bayrağı... Bu malı ne yapacaksın sen söyle? Bunun gibi binlercesi var bir de böyle düşün...

İnsanların ellerine tutuşturulan bayrakla, kağıtla, konuşma metniyle mal gibi tepki vermesi garip geliyor. Buna karşılık gaza gelip yakıp yıkan bordo klavyeli arkadaşların da tepkileri hakeza öyle... Demişsin ya "tepkisiz kalırsak onlardan ne farkımız kalır" diye peki ben soruyorum abi neden hep bize tepkisiz kalınıyor? Neden hep biz kendimizi böyle düşünmeye mecbur hissediyoruz? İnsanlıksa, müslümanlıksa bir tek bizim içimizde mi var?

Evrenoz
15-11-2015, 11:53
Abi tepki verelim bunda hemfikiriz ama ben bu tepkinin başka bir ülkenin bayrağıyla ya da saçma sapan hareketlerle verilmesine karşıyım. Örn: Biz binlerce şehit verirken kendi bayrağının yakınından geçmemiş, ankara olaylarında almış bordo klavyesini başlamış yardırmaya insanlığı bir kenara atmış, şimdi de profil resmi fransa bayrağı... Bu malı ne yapacaksın sen söyle? Bunun gibi binlercesi var bir de böyle düşün...

İnsanların ellerine tutuşturulan bayrakla, kağıtla, konuşma metniyle mal gibi tepki vermesi garip geliyor. Buna karşılık gaza gelip yakıp yıkan bordo klavyeli arkadaşların da tepkileri hakeza öyle... Demişsin ya "tepkisiz kalırsak onlardan ne farkımız kalır" diye peki ben soruyorum abi neden hep bize tepkisiz kalınıyor? Neden hep biz kendimizi böyle düşünmeye mecbur hissediyoruz? İnsanlıksa, müslümanlıksa bir tek bizim içimizde mi var?

Yahu o mal zaten kansız.. Kansızla kendini / beni neden yanyana koyuyorsun? Her Fransa bayrağı koyanı / koymaya olumlu bakanı neden o kansızla aynı değerlendiriyorsun?

Neden bize tepkisiz kalınıyor sorunun cevabı çok basit.. Biz daha kendi içimizde bir olamıyoruz.. 100 insan hayatını kaybediyor, milli maçta bir stadyum dolusu insan 100 insan anısına yapılan saygı duruşunu ıslıklıyor. Bunu gören alman, Fransız, rus, yunan, Amerikan, çek umursar mı senin toprağında patlayan bombayı? Umursamaz elbette. Her şey bir yana, onlar umursamıyor diye sen de umursamazsan farkın kalmaz onlardan. Hz. Muhammed efendimizin izinden giden bir millete de sana üzülmeyen birinin bombalı saldırıda ölmesine üzülmemek yakışmaz. Benim zihniyetimce, İslamiyetin felsefesine bile aykırı bu durum..

Kısaca, o kötü bile olsa sen kötü olma.. Gidip sana kötülük yapanın ayaklarını yala demiyor kimse.. Sana kötülük yapanın, senin başına kötü bir şey geldiğinde umursamayanın başına aynı kötülük geldiğinde umursamaz olma.. Benim düsturum budur. Benim inancımda doğru olan budur.

2. soruna gelirsek; Dediğim gibi tepki vermek, üzülmek ne Türk milliyetçiliğime, ne inancıma ne insanlığıma zarar vermiyor. Ben bombalı saldırıda ölen insana üzülürüm. Yunan olsa da üzülürüm, Alman olsa da üzülürüm, Fransız olsa da üzülürüm, Türk olsa da üzülürüm, kürt olsa da üzülürüm, japon olsa da üzülürüm. Üzüldüğüme tepki vermek de zarar vermez bana.. İnsanlık 1 benim içimde varsa, varsın 1 benim içimde olsun. Onlar insan değil diye ben insanlığımı kaybedecek değilim

halilcakir
15-11-2015, 12:02
Yorumları okumadan şu medeni kavramına tek yorumum var

sizin medeni dediğiniz ülke fransanın polisinin 8-9 aylık hamile göçmen kadını tekmeleye tekmeleye saçından sürükleyerek götürdüğü videoları izlemenizi öneririm 4-5 sene önce

şu başkasını bizden kendinizden üstün görmeyi bırakın

ortalama bir Türk bunların hepsinden üstündür

biz sadece daha çabuk gaza geliyoruz daha zekiyiz ama daha şark kurnazı ve kolaycıyız

belkide en doğru terim daha az ehlileşmişiz bunada bende dahil

örnek hala fırsat bulursam kırmızıda geçiyorum mesela ama bunların benden zeki akıllı vs olduğunu düşünmüyorum

biz daha çok kandırılıyoruz içgüdülerden dolayı bu kadar

konuya farklı bir bakış açısı

halilcakir
15-11-2015, 12:04
İnsan her yerde insan

Ölüm her yerde ölüm

Olmaması lazım

Olmamalı...

Ama Türkiye'de olağan sayılıp , ortadoğuda hergün olurken şimdi dünyalar ayaklanırsa bu iki yüzlülüktür.

seninki can benimki patlıcan mı derim ben o zaman

cabrioleter
15-11-2015, 12:23
Ya şu videoyu izlerken benim canım yandı. Ordaki o askerlerin duygularını az çok tahmin edebiliriz değil mi ? İyi sabır varmış o gençlerde. Ben yapamazdım şahsen. Davutoğlu işte bunları beyaz torosla korkuttu.

sen yapamazdın sıkardın sonra ne olurdu biliyor musun? ölen masum halk terörün kışkırtması yüzünden öldü diye onlara üzülen olurdu senin oradaki halinde unutulurdu malesef..

DOHC
15-11-2015, 12:32
Facebook neden bundan önceki olayları kaile almıyor, yok sayıyor? Onlar terör olayı değil miydi? Resmen medya yönlendirmesi var, iki yüzlülük var....

efrasyab
15-11-2015, 16:45

Demogoji yapma bana.Terör dönüp dolaşıp vurur iyi olmuş diyorsun bnm yazdığımı cımbızla çekip el şeyiyle malafat'ül şakşakiye çekiyosun.klavye erkekliği yapan yok üslubuna dikkat et yaş itibarıyla saygı çerçevesi dışına çıkmak istemem.Öncelikle bunları yüzüme söylesen keşke de adamlık öğrensek senden.

efrasyab
15-11-2015, 16:51
çok cahilsin keşke ölsen
Duygularımız karşılıklı Yüce Sezar

efrasyab
15-11-2015, 17:41
Profiline fransız bayrağı koyanlar gitsin Fransa da yaşasın.Hz Muhammed (s.a.v) e edilen küfürlerden sonra katledilen dergi çalışanları sonrası toplanan dünya liderlerini Ankara'da,Suruç'ta gören oldu mu acaba? Şehitlerimizden sonra ***** KINAMA' lardan başka ne yapıldı.Biz burda oo 129 kişi ölmüş iyi olmuş demiyoruz üzüldük elbette ama üzüntü, acıyı paylaşmak birlik beraberlik karşılıklı olmadıktan sonra kimin umrunda..Yabancı hayranlığınız batsın.

ghibli06
15-11-2015, 18:05
Profiline fransız bayrağı koyanlar gitsin Fransa da yaşasın.Hz Muhammed (s.a.v) e edilen küfürlerden sonra katledilen dergi çalışanları sonrası toplanan dünya liderlerini Ankara'da,Suruç'ta gören oldu mu acaba? Şehitlerimizden sonra ***** KINAMA' lardan başka ne yapıldı.Biz burda oo 129 kişi ölmüş iyi olmuş demiyoruz üzüldük elbette ama üzüntü, acıyı paylaşmak birlik beraberlik karşılıklı olmadıktan sonra kimin umrunda..Yabancı hayranlığınız batsın.

çok haklısın, o saldırıdan sonra Fransa'daki cenazeye katılan Türk yetkiliyi gördün mü peki Ankara ve Suruç katliamlarının cenzelerinde?

OBAN
15-11-2015, 18:12
Her türlü yoruma açık bir mevzu düşünceler rengarenk. Bana göre ölümün dini,dili,ırkı vs... yoktur. Ana rahmindeki tek bir çocuk bile 7 anakaradan daha değerlidir. Olaylar olaylar olaylar...

vectra-tuner
15-11-2015, 18:26
çok haklısın, o saldırıdan sonra Fransa'daki cenazeye katılan Türk yetkiliyi gördün mü peki Ankara ve Suruç katliamlarının cenzelerinde?

Abi, Başbakan gitti fransada cenazeye... Arkadaşın söylediği doğru...

doncarlo
15-11-2015, 18:29
Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.Biri birine ibne der diğeri cahil burdan anca zehir atıyoruz beyler :D saygılı olsakya biraz daha ?

Evrenoz
15-11-2015, 18:36
Demogoji yapma bana.Terör dönüp dolaşıp vurur iyi olmuş diyorsun bnm yazdığımı cımbızla çekip el şeyiyle malafat'ül şakşakiye çekiyosun.klavye erkekliği yapan yok üslubuna dikkat et yaş itibarıyla saygı çerçevesi dışına çıkmak istemem.Öncelikle bunları yüzüme söylesen keşke de adamlık öğrensek senden.

Ne dediğimi anlayacak zekan dahi yok.. Onca şey yazdım kafan "terör dönüp dolaşır vurur, iyi olmuş" dediğimi anlayacak kadar çalışıyor.

Sen gel, yüzüme ibne diyecek kadar erkek ol ondan sonra öğrenirsin adamlığın her türlüsünü. Burada dediğin gibi yüzüme ibne de, sonra burada yazdığım her satırın yüzüne tek tek söylendiğine canlı şahit olursun. Açık açık yazmışsın cımbızı mımbızı yok bunun. Elin şeyine de ihtiyacım yok, malafatım yeter almak isteyene. Üslubuma ben değil sen dikkat edeceksin. Saygı çerçevesinin dışına da çık çıkabiliyorsan

opamp
15-11-2015, 18:41
Bu videodaki askerlerimiz neden araç içinde değilde sıra sıra yürüyerek ayrılıyorlar oradan?

ghibli06
15-11-2015, 18:46
Abi, Başbakan gitti fransada cenazeye... Arkadaşın söylediği doğru...

yahu tamam onu diyorum, o cenazeye giden Başbakan'ı, kendi ülkemizdeki katliamların cenazesinde görebildik mi??? hayır, eee bu ne şimdi, dışarıda katliam olunca koştura koştura cenazeye gidenleri de konuşsak ya?

Raindrops
15-11-2015, 18:52
yahu tamam onu diyorum, o cenazeye giden Başbakan'ı, kendi ülkemizdeki katliamların cenazesinde görebildik mi??? hayır, eee bu ne şimdi, dışarıda katliam olunca koştura koştura cenazeye gidenleri de konuşsak ya?

Oy istemekle meşguldü çünkü. Türkiye'de insan hayatının hatta insanın hiç bi değeri yok varsa yoksa menfaat

ghibli06
15-11-2015, 18:57
Oy istemekle meşguldü çünkü. Türkiye'de insan hayatının hatta insanın hiç bi değeri yok varsa yoksa menfaat

sonra da batılılar neden bizim katliamlarımız için kılını kıpırdatmıyor diyoruz, sanki kendimiz çok kıpırdatıyoruz ya! terörün masum kurbanlarına her zaman üzülürüm, ama terörü destekleyen devletler sebebiyle masumların öldüğü gerçeğini hiç unutmamak lazım...

Caesar
15-11-2015, 19:19
Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.Biri birine ibne der diğeri cahil burdan anca zehir atıyoruz beyler :D saygılı olsakya biraz daha ?

Başkan sen hayırdır ya :) Bir zevkimiz var şurda enerji atıyoruz geçen bir mesajında birilerin eana avrat giydiriyordun şuan pek saygılı gördüm seni :)

Ome_RS
16-11-2015, 08:33
Esad'ın söylemi oldukca anlamlıydı. 5 yıldır bizde olan olay Fransanın başına gelmiş demişti.
Ne yazıkki böyle onların insanı insan ortadoğu insan değil olur öyle şeyler.

Zorbey
16-11-2015, 08:41
Önümüzdeki bir kaç yıl içinde bakalım Fransa nereye çökecek ?

Tahminleri alalım :

ghibli06
16-11-2015, 09:07
Önümüzdeki bir kaç yıl içinde bakalım Fransa nereye çökecek ?

Tahminleri alalım :

dünden beri Suriye'yi şiddetli bombalamaya başladı zaten... batılıların şu anki amacı Suriye ve Irak'ın kuzeyinde bir Kürt koridoru açıp önce petrolü sıcak denize indirmek sonrasında ise vaadedilen toprakları 'sahiplerine' geri vermek! büyük resmi göremeyip Şam'da Emevi camiisinde cuma namazı kılmaya kadar politikayı yanlış okuyanlar şimdi üzerlerine hiç bir suç almamaktalar... çok şükür Süleyman Şah'ı kaçırabildik!!??!!

mimarsertac
16-11-2015, 09:40
https://eksisozluk.com/entry/56257221