PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzman (.CeM.) Forza motorsport supra =)

MUGENPOWE®
06-11-2008, 13:36
http://www.youtube.com/watch?v=pzFHnZlfWk4

Cem.B
06-11-2008, 13:38
ulan koycam dedi koymuş harbi sana video yok bidaha terbiyesiz

olm adam gibi bişiler koysaydık bari çekerdim sana akşama nurnburing i komple yan dönerek filan :)

ARDA_E
06-11-2008, 13:38
off fena çatırdıyor :D

Cem.B
06-11-2008, 13:40
off fena çatırdıyor :D

bi arkadaş oyundaki sesleri gerçekçiliği merak edioduda o amaçma çekilmiş bi video

ARDA_E
06-11-2008, 13:41
bi arkadaş oyundaki sesleri gerçekçiliği merak edioduda o amaçma çekilmiş bi video

çok güzel valla :)

MUGENPOWE®
06-11-2008, 13:41
uzman nurburgring yan felan noluyo olm sana hahah

Cem.B
06-11-2008, 13:42
olm gidilio lan ciddi
aştım oyunda kendimi

MUGENPOWE®
06-11-2008, 13:44
ewet vıdeoda farkettım kardesım :D

Cem.B
06-11-2008, 13:44
olm onu alper için çektim 2 dk da dün gece varsa kabiliyetin gel kardeşim :)

Vtec-SEDAN
06-11-2008, 13:49
kanka naptın ya :D yıkmışsın ortalığı :)

CaNeR54
06-11-2008, 13:57
hangi oyun yaf bu :D

MUGENPOWE®
06-11-2008, 14:04
olm onu alper için çektim 2 dk da dün gece varsa kabiliyetin gel kardeşim :)

kanka yakalsık 3-4 aydır oynamırom 2 gun oynym gel karsıma =)

BLuEBoY
06-11-2008, 14:30
insan bunu oynarken kendınden geçer yha :D :D

KCANN_220
06-11-2008, 17:45
hangı oyun bnde merak ettım walla...:D

svtec
06-11-2008, 18:07
:) ben sırf bu oyun için xbox360 alcam ark. onadım kafayı yedim bu kadar gerçekçi olmaz civic ler vtec açıyor :) k20 si ler var falam makara baya...

Alper D.
06-11-2008, 18:10
kanka yakalsık 3-4 aydır oynamırom 2 gun oynym gel karsıma =)

ya geçen herkese gider yapıyodun şimdi oynamadım 3-4 ay diyosun ne R adamsın olum euheuheue.şaka biyana GT5 ten çokdaha gerçekçi ve adrenalin dolu bi oyun zevk alıyosunuz yani.GT5 de arabyı bu şekilde kontrol etmek imkansız biraz yanladığın anda kaybediyosun saçma sapan spinler atıosunn FOREVER FORZA.:):)teşekkürler uzmancımm.

umut01
06-11-2008, 18:29
sesler süpermiş. haftasonu bizde temin edelim. :)

se®k@n
06-11-2008, 19:30
Süpermiş ya valla..

cenk
06-11-2008, 19:51
oyunun adı neydi güzel oyun oyun muş valla

grkm
06-11-2008, 19:51
ya geçen herkese gider yapıyodun şimdi oynamadım 3-4 ay diyosun ne R adamsın olum euheuheue.şaka biyana GT5 ten çokdaha gerçekçi ve adrenalin dolu bi oyun zevk alıyosunuz yani.GT5 de arabyı bu şekilde kontrol etmek imkansız biraz yanladığın anda kaybediyosun saçma sapan spinler atıosunn FOREVER FORZA.:):)teşekkürler uzmancımm.

abi katılmıyorum sana :)

Simdi bu oyun gerçekçi mi ? Gerçekten bir supra makinasından bu sesi dünya üzerinde duymak mümkün mü sorarım size(v8 swap fln yapmadıysanız tabii) :heyoo:
Ayrıca uzmanın yanlamaya başladığı yerde kontrasına rağmen arabayı tutamamış .. Gt4 ve 5te ben gayet tutabiliyorum komple bir virajı yanda dönebiliyorum. Dfir. ayarıyla ilg murrocum bu sanaydı :heyoo:

5i , g25 ile oynadım. 612 gayet yan giriyor çıkıyor ve sesi içi dışı tepkileri her türlü çok öte..

Xbox ın o konsoluyla oynamak zaten bir eziyet :) ha Evet fantezilere çok açık bir oyun , rwd civicler turbo ferrariler vs ama bence hala Gt > Forza

Alper D.
06-11-2008, 20:07
valla bilmiyorum görkicim ikisinide oynuyoruz bakış açısı diyelim ozaman.amuse turbo s2bin var bana bi tuhaf geliy yolda tutamıyosun falan ben beğenmedim ama GT nin en güzel yanı aracın içerden oynarkenki görüntüsü birebir yapmışlar.ama bana kontrol etmek zevkli gelmiyo hızlı giderken hafif kopsa araba az bişey kontra veriyosun 186 kere spin atıyosun falan G25 le oynamadım bu arada bilmiyorum görkii normal joystik ile oynuyorum hep.bakalım GT yeni versiyon çıkarsın ona göre bunda çok seçenek yok ayar mayarr o sıkıcı standart bi araba alıyosun okadar.forzada en ince detaya kadar söküyosun arabanı hafifletmek falan filan karbon kaputlar bilmem neler daha uzun süre kurcalanacak bi oyun daha çok bağlıyo beni ekran karşısına öyle söliim canım benimm seni seviyomm:):):

Cem.B
06-11-2008, 20:34

Simdi bu oyun gerçekçi mi ? Gerçekten bir supra makinasından bu sesi dünya üzerinde duymak mümkün mü sorarım size(v8 swap fln yapmadıysanız tabii) :heyoo:
Ayrıca uzmanın yanlamaya başladığı yerde kontrasına rağmen arabayı tutamamış .. Gt4 ve 5te ben gayet tutabiliyorum komple bir virajı yanda dönebiliyorum. Dfir. ayarıyla ilg murrocum bu sanaydı :heyoo:

5i , g25 ile oynadım. 612 gayet yan giriyor çıkıyor ve sesi içi dışı tepkileri her türlü çok öte..

Xbox ın o konsoluyla oynamak zaten bir eziyet :) ha Evet fantezilere çok açık bir oyun , rwd civicler turbo ferrariler vs ama bence hala Gt > Forza

haha görkem komik bi yaklaşım olmuş olm gt5 te sadece ferrarinin seslerini orj duyarsın ztn :hahaha:

bi spin atarsın fırıldak gibi dönersin :)

bunda ben dönmeye çalışmadımki ztn sadece alpere ses dinletmek için acele çekilmiş video

bunda controller ps lere çok daha ii yarım gaz tam gaz fren herşeyi ayarlıyabilisoun

bnm için oyun g25 den ibaret deildir nfs de direksiyonla oynayında daha gerçke gibi oluodu

yani sende bunu dedin ya ilginç hiç bilmeyen adam olduğunu bilsem bo oyunları neyse :)

grkm
06-11-2008, 20:50
yok canım orjinal konsollada gayet yarım gaz yarım fren yapabiliyorsun

gtde yanlanmaz , arabalar tutulmaz diyene :)

konsolla yapmıs dayı direksyonsuz ..

http://www.youtube.com/watch?v=ErSkqeiu7Es

bu arada evonun , m3ün z06 nın ne bileyim hatta cooperS in bile sesi gayet orjinal sesinde. amuse t2sk gt5 te de var :) gayet net tepkiler içerdeki sesler fln gayet akıcı oyun .. Bu arada g25le nfs nin ps3te cıkardığı son oyunu oynamıştım , hiç similasyon hissiyatı yoktu abi:)

Cem.B
06-11-2008, 21:07
yok canım orjinal konsollada gayet yarım gaz yarım fren yapabiliyorsun

gtde yanlanmaz , arabalar tutulmaz diyene :)

konsolla yapmıs dayı direksyonsuz ..

http://www.youtube.com/watch?v=ErSkqeiu7Es

bu arada evonun , m3ün z06 nın ne bileyim hatta cooperS in bile sesi gayet orjinal sesinde. amuse t2sk gt5 te de var :) gayet net tepkiler içerdeki sesler fln gayet akıcı oyun .. Bu arada g25le nfs nin ps3te cıkardığı son oyunu oynamıştım , hiç similasyon hissiyatı yoktu abi:)

bn nfs derken 1995 nfs 2 den bahsediodum :)

valla görkemcim ciddi gt5 te oynadım yarıştım hala fren yapıp duramayıp dümdüz kayarak yoldan çıkıosun yada yüksek süratte spin atıp fırıldak gibi dönüosun

ben sana drfit ayarlarından bahsetmiorumki

o videoki supra 900 hp hiç ayar mayar yok toplamak istersende 90 derece yana gelsede gayet güzel toplanıo

ama gt de fırıldak oluosun

gt5 de üstün nede üstün grafiklerde ama forza 2 eski bi oyun

forza 3 çıkıo yakında;)

Juggernaut
06-11-2008, 21:08
GT5'de alışınca çok güzel drift yapılıyor.1 gün kasmıştım Clio V6 ile Suzuka da 1.sırayı almıştım.Forzayı hiç oynamadım yakın zamanda oynamam lazım:)

Cem.B
06-11-2008, 21:08
yani ben konsolu yeni aldım ps2 vardı eskidne gece gündüz gt4 oyanrdık soradan baymaya başlamıştı

ps3 de alabilirdim ikisinide uzun uzun test ettim hani bu konsolu önce alıp oyun sora çıkınca konsola *** attırmamakla ilgili bi mevzu deil analtabildmmi:)

ciddi kontroller sesler çok ii forzada derinden bi incelemeni tavsiye ederim

grkm
06-11-2008, 21:10
ayrıca buyrun grafik ve seste ayrımı siz yapın

http://www.youtube.com/watch?v=P6YkriHJsUk

Cem.B
06-11-2008, 21:10
GT5'de alışınca çok güzel drift yapılıyor.1 gün kasmıştım Clio V6 ile Suzuka da 1.sırayı almıştım.Forzayı hiç oynamadım yakın zamanda oynamam lazım:)

drift tabiki yapılıo 4 tede yapılıodu ama oynaman lzm dediklerimi analyabilmen için

Cem.B
06-11-2008, 21:45

bu arada gt 5 in replaylari her zmn çok güzel olmuştur oynanırkenki görüntüde daha güzeldir hep

svtec
06-11-2008, 22:56
Satılık xbox360 var :) forza 2 orjinal oyunda hediye :=)

Cem.B
06-11-2008, 22:58
Satılık xbox360 var :) forza 2 orjinal oyunda hediye :=)

uygun veriosan alalım ;)

MUGENPOWE®
07-11-2008, 01:14

olm sen nıe bıu foruma yazarken her seferınde baska bı adam oluyosn :D ogünü hatırlıalm hemen bız ewde forza oynuodk sen bnm ewe gıtmem lazm dedın gel bı el oyna ole gıt dedm oynadn oynadn oynadnda oynadn ewe gıttın 1 saaat sora aradn abı ordamsns gelıorm oynamaya dıe =) bunları unutosn hemen gecen geceyıde hatırlatmayıma cewrıdn sen ııce artk yeter =)

MUGENPOWE®
07-11-2008, 01:21

kardes bız forzayı full hd de oynuros goruntumuz karanlık dııl uyandırıyım :heyoo:

Alper D.
07-11-2008, 07:34
kardes bız forzayı full hd de oynuros goruntumuz karanlık dııl uyandırıyım :heyoo:

yürüüü beee zengin modeli muhahahahah.helal muro atla bu akşam gel sarıgöle yapalım bi forza:)senn aklını alma zamanı geldii

Kaan
07-11-2008, 09:55
düz gitmio buuuu :D

Low-Rider
07-11-2008, 10:09
bu görkem ne ayak hep bir muhalefet

kesin yanlıyamadı forza oynarken ondan b.k atıyo:D

tunbullah
07-11-2008, 14:53
valla bilmiyorum görkicim ikisinide oynuyoruz bakış açısı diyelim ozaman.amuse turbo s2bin var bana bi tuhaf geliy yolda tutamıyosun falan ben beğenmedim ama GT nin en güzel yanı aracın içerden oynarkenki görüntüsü birebir yapmışlar.ama bana kontrol etmek zevkli gelmiyo hızlı giderken hafif kopsa araba az bişey kontra veriyosun 186 kere spin atıyosun falan G25 le oynamadım bu arada bilmiyorum görkii normal joystik ile oynuyorum hep.bakalım GT yeni versiyon çıkarsın ona göre bunda çok seçenek yok ayar mayarr o sıkıcı standart bi araba alıyosun okadar.forzada en ince detaya kadar söküyosun arabanı hafifletmek falan filan karbon kaputlar bilmem neler daha uzun süre kurcalanacak bi oyun daha çok bağlıyo beni ekran karşısına öyle söliim canım benimm seni seviyomm:):):

alper kardesım lastıklerı standart kullanırsN 700 hp lık maKINada 300 spın de atarsın lastıklerı duzgun alınca ole bısey olmuyoo ayrıca ne satıs adamsınn sen ya bugune kadar oynadıgın ps3 e satış hee yok sana pes 2009:):D

ADMISE R1
07-11-2008, 15:02
ulan uzman bana geçilion geçilion yan giderdim falan diosun insanları kandırıyosun:)

Alper D.
07-11-2008, 15:49
alper kardesım lastıklerı standart kullanırsN 700 hp lık maKINada 300 spın de atarsın lastıklerı duzgun alınca ole bısey olmuyoo ayrıca ne satıs adamsınn sen ya bugune kadar oynadıgın ps3 e satış hee yok sana pes 2009:):D

heheh..canım kardeşimm bizde böyle tutunuyosa stock lastikle tutunması lazım:D:D doğru PS3 te çok yenildim sana artık intikam zamanıı 2009da hertürlü ifade alınır.forever xbox.heheh.olum çaktırma uzmanı 2009'da yenmem lazım ondan iyimsever yaklaşıyorum o tavırla biraz 2009 u keşfediyimm PS3 e geri dönüş yapıcam:):)

MUGENPOWE®
07-11-2008, 15:58
yürüüü beee zengin modeli muhahahahah.helal muro atla bu akşam gel sarıgöle yapalım bi forza:)senn aklını alma zamanı geldii
gelırız kardsım forza pes ne ıstersenıs oynarıs zengınlık kım bız kım garıbanızzz =)

bu görkem ne ayak hep bir muhalefet

kesin yanlıyamadı forza oynarken ondan b.k atıyo:D

ya yemınle bu gorkem foruma yazarken degısıo :p turbo f430 la oynarken 32 dısı bırden gozukuodu walla :D

Alper D.
07-11-2008, 16:02
[QUOTE=MUGENPOWE®;440908]gelırız kardsım forza pes ne ıstersenıs oynarıs zengınlık kım bız kım garıbanızzz =)

gel valla kardeşim.sana güveç sözüm var onuda çıkarırım olmadı ben gelip alıyım seni:D:D:D

MUGENPOWE®
07-11-2008, 17:08
olm oo guweccı kaapancak sen hala ısmarlıcan 10 sen oldu mınako ya :D

Cem.B
07-11-2008, 17:14
güveç bende yerim 3 güveç 1 ayran:)

Cem.B
07-11-2008, 17:16
ulan uzman bana geçilion geçilion yan giderdim falan diosun insanları kandırıyosun:)

olm dingil senin 250 hp icivic ile yolları göremion 900 hp arabayşa nerden görcen yolu
auhauahuaha

sen beni güldürdün allah senide güşdürsün

MUGENPOWE®
07-11-2008, 17:24
kardesım sen 3 yıyosan ben 6 yerım alper zulayı saglam tut anılıda alıp akıcam guweccıyte zuhauhah

Alper D.
07-11-2008, 17:50
zula hazır kardeşim gelin başımın üstüne önceden anıl babayla urardınız gop'a artık yoksunuz ben napym.neyse uzmanın bu akşam ikinci kol geliyo forzada rolling var gecee.varsa setup lı arabanız getirin deniyelim:D:D:D

MUGENPOWE®
07-11-2008, 18:01
olm goplu kardeslerımıs eskıden bızı arar sorardı gelır gıderdk sıdmı hepsı kayıp nese aksam garajdan rolıng yalan olr tek kol garaj dıerı normal araba alabılıo uyandırıyım hewes etme fazla :) r53 coopers yapın stock z06la denyın :D:D:D

Alper D.
07-11-2008, 18:15
olum yıkıldım şimdi.uzmanın supraya filtre eksoz headers beyinli carrera GT ile giderim vardı yalan olduk desene.neyse bizde stock makinelerle gider yaparıs.R53 fena bi kasnak sesi var yıkım 415 hplerdeyiz şuan R53 te:):):

MUGENPOWE®
07-11-2008, 18:24
tmm stock z06 yla deneyın :D