PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bolt-On Açık Hava Filtresi

aca-R
06-11-2008, 19:15
ınternette gezınırken Bolt-On acık hava fıltresı dıe bısey gordum gırdım okudm karburatorlu araclar ıcın acık hava fıltresı dıodu bundan ses alabılırmıyız ??? ve nasıl bıseydır kullanan veya bılen varmı???

VteC_MaNiaC
06-11-2008, 23:41
bolt on un manası al-tak demektir yani aracına uygun olmasını kast eder...

aca-R
07-11-2008, 19:56
pekı enjeksıyonlu aractakı gıbı ses alnırmı ???

OmerRS
07-11-2008, 20:30
Çok daha güzelini alırsın:)

aca-R
07-11-2008, 22:22
bolt-on ıcın bazı sıtelerde bole bı acıklama var
Bu filtre türü ise, enjeksiyonlu arabalara yapılan direk filtrenin karbüratörlü arabalar için olan tasarımıdır. Fakat diğerlerinden farklı olarak havayı emen borunu ucuna değil gaz kelebeğin ön kısmına yapıştırılmaktadır.

eger normal bı acık hava fıltresını gaz kelebegının on kısmına burda dedıgı gıbı monte edersek ıse yararmı

faster1987
08-11-2008, 13:47
avatarındaki araç için soruyosun galiba? enjeksiyonlu gibi olmasada yakın bi ses alırsın denemekten bişi olmaz; millet karbüratörlü araçların filtre kazanını komple söküp geziyo bişi olmuyo ve güzelde sesi oluyo. açık hava filtresini direk gaz kelebeğine taktığında karb.lü araçta dik duracağı için kaputun kapanmasına engel olabilir
bi dene derim ben

aca-R
08-11-2008, 22:19
avatarındaki araç için soruyosun galiba? enjeksiyonlu gibi olmasada yakın bi ses alırsın denemekten bişi olmaz; millet karbüratörlü araçların filtre kazanını komple söküp geziyo bişi olmuyo ve güzelde sesi oluyo. açık hava filtresini direk gaz kelebeğine taktığında karb.lü araçta dik duracağı için kaputun kapanmasına engel olabilir
bi dene derim benevet avatarımdakı doganıma koyucam ses cıkar dıosunuz yanı pazartesı gunu deneyp vıdeolarını cekerım