PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DEDA Deri giyim hakkında bilgisi olan var mı ?

AliDogukan
19-11-2015, 12:04
Merhabalar.

Buradan bir deri mont almayı düşünüyorum ancak hiçbir yerde deda ile ilgili yorum bulamadım.Forumdan kullanıcısı varsa bi kaç birşeyler karalarsa çok makbule geçer.

AliDogukan
19-11-2015, 12:05
Hay Allah sohbete açacaktım konuyu nasıl oldu anlamadım

Edit:Yönetici arkadaşlar taşırsa sevinirim mobilin azizliği kusura bakmayın

bad cat
19-11-2015, 12:11
Deda deri denizli firmasıdır. Baya kaliteli malzemeleri vardır. Şans bu ama sıkıntı çıkaracağını sanmam.

AliDogukan
19-11-2015, 12:45
Deda deri denizli firmasıdır. Baya kaliteli malzemeleri vardır. Şans bu ama sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Türk markası olduğunu biliyordum ancak Denizli'de olduğunu bilmiyordum,teşekkür ederim.Fiyatları diğer markalara nazaran bir tık daha uygun gibi görünüyor.

opamp
19-11-2015, 17:45
Deda çok eskiden beri yapıyor bu işi, ürünleri baya iyidir. 4-5 yıldır deri ceketini kullanıyorum çok memnunum.

AliDogukan
19-11-2015, 23:09
Deda çok eskiden beri yapıyor bu işi, ürünleri baya iyidir. 4-5 yıldır deri ceketini kullanıyorum çok memnunum.

Teşekkürler abi

Sipariş geçtim.Dileyen olursa kargo geldikten sonra detaylı yorum yazabilirim.

badmast3r
20-11-2015, 07:27
İndirim sitelerinden alınan ürünler hiç bir zaman bana orjinal mağazasındaki gibi birebir gibi gelmedi, en azından benim aldıklarım öyle oldu hep. ya defolu ya daha dandik gibi geliyor. Deda'nın satış mağazasından 6 yıl önce ürün aldım hala kullanıyorum. unuttum ama 3 yada 5 sene boyunca ütülüyorlar bakımını yapıyorlar ücretsiz. inşallah istediğiniz gibi çıkar yorumunuzu bekliyorum.

AliDogukan
20-11-2015, 19:42
İndirim sitelerinden alınan ürünler hiç bir zaman bana orjinal mağazasındaki gibi birebir gibi gelmedi, en azından benim aldıklarım öyle oldu hep. ya defolu ya daha dandik gibi geliyor. Deda'nın satış mağazasından 6 yıl önce ürün aldım hala kullanıyorum. unuttum ama 3 yada 5 sene boyunca ütülüyorlar bakımını yapıyorlar ücretsiz. inşallah istediğiniz gibi çıkar yorumunuzu bekliyorum.

Ben direk Deda giyim'in kendi sitesinden aldım.İlginçtir ki trendyol,markafoni vb. siteler Deda'nın satış sitesinden daha pahalıya satıyor.

Teşekkürler abi,tabi ki gelince yorum yaparım.

AliDogukan
28-11-2015, 21:17

Abi ürün elime geçti.2-3 gündür giyiyorum.Tamamen gerçek deri ondan emin oldum.Ufacık bir kısmında işçilik hatası olarak nitelendirebileceğim bir eksik var.O da iç astar kısımda ve dışardan görünmüyor.Değişim istemeye gerek duymadım,o kadar küçük bir yer.Genel olarak işçilikleri iyi diyebilirim.Bedeni de istediğim gibi oldu.Çok memnunum şuan için.Verdiğim paraya değdi diyebilirim.