PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Citroen C5 1.6HDI Yazılım hakkında

alperen48
20-11-2015, 02:54
Merhaba,
1.6 Hdi 110bglik aracımın birazcık ağır olması sebebiyle(1600kgcik) bir ağırlığı var. İstediğim uygun ölçüler içerisinde arkayı kara dumana boğmadan, motor-turbo gibi parçaları zorlamadam ara hızlanmaları geliştirmek. Son hızla ilgili bir merakım yok. 0-150 aradı seri olursa yeterlidir.
Bu işlem kime yaptırılabilir? Dr ecu, mega chips vb. Gibi Elektroniği çok hassas nir araba, çoğu şey yapmakta sıkıntı çekiyoruz, usta bulmada sorunlar!

levent
20-11-2015, 03:56
Yazılımın önemi kadar yaptırdığınız yerin size mesafe olarak ve insani olarak yakınlığı da önemli diyorum ben.

Emre911
26-11-2015, 13:35
Benim aracımla aynı motoru kullanıyorsunuz ufak tefek fark varsa bilemem ama ben megachips te yaptırdım gayet memnundum ama şunu söylemem şart bu motordan dumansız pek bişey beklemeyin derim . Ben birden fazla yazılım denedim dumansız olanlarda fark olduğuna inandırmaya çalıştım kendimi. ama dumana razı gelince güzel güçler çıkıyor çok zevk veriyor

Mr.K
26-11-2015, 14:08
dumansız bir şekilde (mümkün oldugunca az) istediğiniz o hantallığı yok ederek aracınıza yazılım yapabiliriz.

denizli
antalya

bayilerimiz mevcut

detylı bilgi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Dr.Ecu

efe_
27-11-2015, 00:34
Kasası ağır bir araç, yazılım dahi yapılsa, kalkışlarda fazla zorlamamakta fayda var...

KÖROĞLU
03-12-2015, 10:00
Sanıyorum ki aynı motor ve 9H diye geçiyor, C4 1.6 HDİ 2007 MCP (otomatik)

Bu araç için birkaç firma sitesini inceledim 109 -> 135 gibi rakamlar vermişler.

Yazlım işi aracın kondisyonuna göre değişir mutlaka ama (109 to 135) % 23 civarı bir artış bence çok iyi bir değer.

Merak ettiğim nokta şu, aracın şanzımanı otomatikleştirilmiş/robotize. Bunlarda tam otomatiklerde ki gibi tork kısıtı var mı ?

Özellikle Mr.K dan cevap alırsam sevinirim.

Ayrıca ben sakarya da Dr.Ecu diye bir mekan gördüm forumdaki firmayla bağlantılı mı acaba ?