PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 BTM 36 Servis Aracı Vurdu Kaçtı

OrcunInce
21-11-2015, 12:45
Beyler Ford Mondeo aracımıza vurup kaçtılar, plakası 34 BTM 36.
Yardımcı olabilecek olan var mı?

Caesar
21-11-2015, 13:52
Yardımcı oluyorum. Polise gidiyorsun bu plakalı araç aracıma vurmuştur diyorsun gerekli işlemleri başlatıyorsun.

yilmazcatalbas
21-11-2015, 14:02
Yardımcı oluyorum. Polise gidiyorsun bu plakalı araç aracıma vurmuştur diyorsun gerekli işlemleri başlatıyorsun.

geçmiş olsun en güzel çözüm bu. 1 kere başıma geldi gece yarısı evinden pijamalarıyla alıp getirdiler.

Gko
21-11-2015, 14:10
bizimde araca gece bi servis vurmuş kameradan baktık ama ne plaka nede servis üzerindeki numara okunuyo. heryerde bu mahluklar

-Murat Özcan-
21-11-2015, 14:11
Yani bu vurup kaçan insanlar bilmiyorlarmı zarar verdikleri aracın sahibi onları bulacak.Kardeşim neden kaçıyorsun vurduysan dur kardeş kusura bakma bilmeden oldu halledelim nasıl istersen deyip yapıcı olsak türk milleti olarak çoktan avrupa birliğine girmiştik zaten :S

Yigit-Y
21-11-2015, 14:16
Geçen sitenin kapalı otoaprkında vurdular kardeşim arabasına yazı yazdım kim çarptıysa tutanak tutalım hak bu yoksa hakkımı helal etmiyorum diye.

Kimseden ses seda çıkmadı.

İnşallah allah beterini gösterir diye dua ettim allaha havale ettim.

Vurup kaçmak nedir ya nasıl bir o .ç . imiş bunlar anlayamıyorum...

TolgaUs
21-11-2015, 14:56
Sürücü motorcuya çarpıp 2 kişiyi yere düşürmüşte durmamış. Araba için mi duracaklar ?

https://www.youtube.com/watch?v=fd_T0PSozvs

Yigit-Y
21-11-2015, 15:37
http://www.haberturk.com/video/kazalar/izle/ekim-ayinin-ilginc-kazalari/154072

oğuz
21-11-2015, 15:45
yaya geçidine nasıl öyle giriyorsun sen okadar millet varken ya.keşke linç etselermiş adamı

Birkan61
21-11-2015, 15:49
Gecen avcilar trafiginde durdugum yerde arkamdaki koseden vurdu haberi yok hala zorluyor gaza basiyor. Hoppp lan dur diyince noldu niye indin diyor bide :) bigun elimde kalacak biri ya da bana bisey olacak ama ne zaman bilmiyorum bu aralar sinirlerimi fena hoplatiyorlar

Yigit-Y
21-11-2015, 15:51
ne mallar var allah uzak tutsun ne diyeyim bunların düzeleceği yon çünkü

ehliyet almasına neden olan kimse hepsinin ..........

OrcunInce
21-11-2015, 16:49
Polis tutanak tuttu, kaskoya ver uğraşsın diyor. Kasko hadar az uğraşılmaz diyor. Ne yapacağımızı şaşırdık.

DOHC
21-11-2015, 16:54
Hasar ne?......

Dragger
21-11-2015, 16:59
Orçun geçmiş olsun yavrum, bana hatırlat pazartesi direk şirket bilgilerini falan bulalım. Arar veya gider canlarına okursun.

Ya da ver arabayı servise kasko catır catır alsın adamın sigortasından parayı.

220T
21-11-2015, 17:06
Aynısı başımız geldi,karakola da gittik savcılığa da."Kasıt yoksa bir şey çıkmaz." dediler,dedikleri gibi de oldu,takipsizlik verdiler.Sigorta üzerinden ulaştık.

turbo&quattro
21-11-2015, 17:26
Durango Duhan gectigimiz aylarda beni evden almaya geldiginde araci parkederken yandski aracin boyasini aliyor. Cok rahat gitme ihtimali varken aracin sahibini bulduk ust komsu cikti. Geldi bakti etti bin kerr tesekkur etti kacip gitmemissiniz, sorun yok ben zaten boyaciyim dedi. Durustluk onemli ama maalesef memlekette cok az kaldi.

sedat s
22-11-2015, 07:46
gecmıs olsun hıc ugrasıp asabınızı bozmayın. caglayana gıdın trafık mahkemesıne basvur falan dıyecekler

OrcunInce
22-11-2015, 12:10
Adamı bulabilirsek iki çift lafım var. Dövmek falan değil imzalasın raporu defolsun gitsin.

Bu dediğin maalesef bir işe yaramıyor.

2jz
22-11-2015, 12:20
Kasko nasıl hasar az uğraşılmaz diyor? Sonra "zarar ediyoruz primler yükselsin" batın .mk.

Polis kasko bulsun, kasko uğraşamayız primden geçiririz zaten bize giren çıkan yok. Adamı bulup zorla karakola götürsen polis "sen misin buranın zaptiyesi adama zor kullanmışsın".

Eeee normal vatandaş hakkını aramasın dimi? Yoksa hak aramayı öğrenirler çalan çırpana gelir sıra.

sanctuary35
22-11-2015, 12:20
geçen banada yandan sürttü arkasından bağırdım koşturdum kaçtı. plakasını alıp ilk gördüğüm trafik polisine gittim yapabileceğim birşey yok nerden bileyim onun vurduğunu yalan söylemediğini dedi geçmiş olsun dedi söve söve döndüm.
bizim insanımıza bi banka atmsi birde araç kullanmak haram hep söylerim bunu

Kadyr
22-11-2015, 12:40
bunların allah belasını versın alayı oç.
geçen iş yeri otoparkında bir araca sürttüm adama not yazdım arka tamponuna sürttüm ulaş bana diye. ben aracımın boyasını sildim çıktı. adam aramadı etmedi aracı goruyorum boyayıda silmemiş. herhalde bu vurup kaçanlar gibi umursamaz biriymiş dedim kendime