PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Superonline da çalışan bi arkadaş varmı forumda

forwett
25-11-2015, 14:35
Merhaba arkadaşlar, Babannemde superonline telefon hizmeti var 2 haftadır çalışmıyor. arızayı arıyorum modemin yanına geçin diyorlar neyse modemin yanında arıyorum. Kayıt yapıyorlar size döneceğiz diyorlar. Daha sonra bana dönüyorlar tekrar modemin yanına git diyorlar haliyle modem babannemde olduğundan gidemiyorum. Modemin yanında olmadığımdan servis gönderemiyorlarmış eve!!!!! Bugün sabah yine aradım babanneme gidip tekrar dönücez dediler. Döndüler yine modemin yanına git diyorlar 17 km mesafe var arada nasıl gideyim diyorum. Gitmeden servis gönderemeyiz diyorlar. Gittiğimde de göndermiyorlar tekrarlayan bir süreç oluyor. Deli ettiler beni 2 gündür servis istiyorum göndermiyorlar. Bana bu konuda destek olacak tanıdığı olan biri var mı acaba. Böyle basit bişey için bile beni sağda solda tanıdık adam arama durumuna getirdiler. Yazıklar olsun superonline!!!

Ome_RS
25-11-2015, 15:13
iş modemin yanına gitmekten ibaretse babane arasın superonline ı. en fazla ac kapa yaptırıp ısıklarına baktırırlar. onuda halleder sanırım yada yaptım yaptım olmadı desin gelsin servis.
en kötü sen tamam geçtim de soledikleri yapmadıgın halde yaptım de bişiler uydur gelsinler sonra.

forwett
25-11-2015, 15:17
iş modemin yanına gitmekten ibaretse babane arasın superonline ı. en fazla ac kapa yaptırıp ısıklarına baktırırlar. onuda halleder sanırım yada yaptım yaptım olmadı desin gelsin servis.
en kötü sen tamam geçtim de soledikleri yapmadıgın halde yaptım de bişiler uydur gelsinler sonra.
olay modemin yanında olmak değil ki yanında olsam da bidaha arıycaz diyorlar aynı olaylar tekrarlanıyor.

onursumer
25-11-2015, 15:28
modamin yanındayım dediklerinde evet yanındayım diyin, dediklerini yapıyormuş gibi yapın :D

fthdrn
25-11-2015, 15:58
Modemin yaninda olunca ne oluyor anladim. Telekineziyle mi halletmeye calisiyorlar :D

Berkan
25-11-2015, 16:10
aç kapat kabloları sök 10 15 saniye tak sök diyecek muhtemelen onuda baska bir telefonda babanne çek fişi ve tak fişi diyerek çözülür heralde salal gitsin beceremiyorm olmuyo dersin baska türlü bişey istersede :D

ProdriveSTI
25-11-2015, 16:21
Turkcell superonline fiber net bağlattım yan odadan net çekmiyor.Bazen odamda telden nete girmekte zorluk çekiyorum.

Neden bağlattıysam aklımı bafileyim.

Superonline pişmanlıktır...

TolgaUs
25-11-2015, 16:23
Superonline çağrı merkezine yalan bile söyleyemen biz erkekler.
Kadınlar neden sürekli erkekler yalancı diyor yav. çok safız temiz kalpliyiz aslında.

KÖROĞLU
25-11-2015, 16:36
Modem arayüzüne girip kurulum bilgileri ile yeniden kurulum yapamaz mısınız ?

Size söyleyecekleri fişi sök, bekle , tak. Işıklar yanıyor mu yanmıyor mu. Bağlantı geldi mi gelmedi mi gibi zırvalar.

Hattınızın nete bağlı olduğunu sanıyorum ki oradan görebiliyorlar, eğer hatta sorun yok ayarla ilgili ise modem model bilgisi yazın elden geldiğince yardımcı olalım.

forwett
25-11-2015, 16:45
teşekkürler arkadaşlar tekrar tekrar darlayarak amacıma ulaştım sorun çözüldü.

Risendark
26-11-2015, 00:25
Ben çalışıyorum ancak musteri hizmetlerini aramaktan başka çare yok. Yan oda da çekmeme gibi bir sıkıntı varsa musteri hizmetlerini arayıp biraz sert yapın ve modem değişikliği talep edin yardimci olacaklardir.

dkaya87
26-11-2015, 07:54
superonline çalışanıyım, pm gönderdim destek olmaya çalışayım kardeşim ;)

Berkan
26-11-2015, 07:55
Turkcell superonline fiber net bağlattım yan odadan net çekmiyor.Bazen odamda telden nete girmekte zorluk çekiyorum.

Neden bağlattıysam aklımı bafileyim.

Superonline pişmanlıktır...

gudubetlik sende ilk çıktıgı günden beri kullanıyorm ozaman quicknetti bir kere böyle birşey olmadı :D

Ome_RS
26-11-2015, 10:52
Valla bende başvurusunu yaptım hafta sonu geliyorlar bağlamaya insallah hatalı bir tercih yapmamışımdır :D