PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Audi s3 @İntercity İstanbul Park -29.11.2015-

Cem.B
30-11-2015, 22:43
Vdeoları maksat pist videosu çeşitliliği olsun diye koyuyorum.Malesef mod kuzenim Ogedov un kamerası yaktı beni best time larımda uyukuya dalmış 2.5 turun görüntüsü var :)

2.turda frenlerim iptal oldu zaten görüntüdende anlarsınız frene basınca ketoya bağladım titremekten :) sonuç olarak

ilk video araçlar güzel diye koydum ısınmadan sonraki ilk turumuz 2.38

https://www.youtube.com/watch?v=T1rCjJnyGeg&feature=youtu.be

ikinci video 2. turumuz ve süresi 2.32 hala biraz ıslak

https://www.youtube.com/watch?v=b9F1Y8ZTkbI

Üçüncü tur Octavia ileydi ama yarısında dediğim gibi makine kapanmış bu turda 2.31.07

https://www.youtube.com/watch?v=37zWmeWWl3I

sonraki turlar sırasıyla
2.29.96
2.27.19

zaten 2.27 yapınca feci rahatladım gazlamayı bıraktım :)ara ara denk gelenlerle eğlendim sektör sektör sonrasında bıraktım arabayı yormamak için

İyi seyirler.

Serhat Y.
30-11-2015, 23:19
kankim tekrar tebrikler. sende kırdın şeytanın bacağını sonunda.
kankim ekran led teknolojisi ile alakalı kamerada gidip geliyor dogrumu, yoksa rızalı falan değil dimi?

Cem.B
30-11-2015, 23:21
kankim tekrar tebrikler. sende kırdın şeytanın bacağını sonunda.
kankim ekran led teknolojisi ile alakalı kamerada gidip geliyor dogrumu, yoksa rızalı falan değil dimi?

Yok knkim goruntuden oylr gitme gelme yok hatta yazilar bir ara ekrandan cikip arabanin icine dogru geliyor :)

mrbars
30-11-2015, 23:44
Araba güzel gidiyor. 2.27 de güzel süre, maşallah.
Bu arada frenlerde araba öyle bir titremiş ki, kamerada ses bile cozutmuş. 12nci virajda benim kulaklık yandı fren cızırtısından :)

Yekta
01-12-2015, 00:35
Maşallah uzman, tebrikler tekrar güzel süre. Best lapı izleyebilseydik iyidi :) Sway bar ve camber kiti ile 24-25 leri zorlarız artık.
Zemin baya tedirgin ediciymiş :)
Yalnız sanki bazı yerlerde biraz erken downshift yapıyosun gibi geldi.

ProdriveSTI
01-12-2015, 00:46
Cem abi tebrikler.

Sizde videolara Harry's LapTimer vb. gibi programlar ile hız,gaz,fren vs. bilgilerini entegre etseniz izlemesi daha keyifli olur. :)

Cem.B
01-12-2015, 07:03
Maşallah uzman, tebrikler tekrar güzel süre. Best lapı izleyebilseydik iyidi :) Sway bar ve camber kiti ile 24-25 leri zorlarız artık.
Zemin baya tedirgin ediciymiş :)
Yalnız sanki bazı yerlerde biraz erken downshift yapıyosun gibi geldi.

Valla yektacim fren olmayinca mecbur kaliyor insan :) 7. Viraj olmasi lazim sanirim 2 defa duramadim :)

Sway bar ve camber kitine bide amortisor eklense iyiydide zor

Zero
01-12-2015, 07:42
Keşke diğer hızlı gelen turlarında videoları olsaymış bunlar üzerinden yorum ve tavsiyede bulunmak zor çünkü diğerlerinde süre bayağı düşmüş. Yinede nacizane tavsiyem ( bu videoda 4 saniyeden fazla alabilirsin gibi gözüktüğü için 27 yide baz alarak söylüyorum) daha fazla kullanabilirsin pisti Cem. Hala daha süre gelir 27 den aşağı ineri var zemin çok kötüydü bana göre. Gerçi önden çeker 3 saniye kaybettiyse 4 çeker 2 saniye kaybeder gibi sallıyorum ama yinede inerin var bence 27 den. Yeni süren için tebrikler inş daha aşağılara çekersin ve eminim çekeceksin yeni sezonda :)

M3CSL
01-12-2015, 09:28
Araba baya gidiyor. Lastiklerde iyi surenin daha cok duseri var.:)

kelalper
01-12-2015, 10:53
Cem araba hızlı yol tutuşu vs de iyi direksiyon tepkilerinde yavaş değil ama fren kullanımı hakkında çalışman gerek. Bazı yerlerde güçlü fren yapıp erken yavaşlıyorsun bazı yerlerde de önceden frene oturuyorsun ama yeteri kadar basmadığın için viraj dışına kayıyorsun. süre daha düşer merak etme.

Cem.B
01-12-2015, 11:07
Keşke diğer hızlı gelen turlarında videoları olsaymış bunlar üzerinden yorum ve tavsiyede bulunmak zor çünkü diğerlerinde süre bayağı düşmüş. Yinede nacizane tavsiyem ( bu videoda 4 saniyeden fazla alabilirsin gibi gözüktüğü için 27 yide baz alarak söylüyorum) daha fazla kullanabilirsin pisti Cem. Hala daha süre gelir 27 den aşağı ineri var zemin çok kötüydü bana göre. Gerçi önden çeker 3 saniye kaybettiyse 4 çeker 2 saniye kaybeder gibi sallıyorum ama yinede inerin var bence 27 den. Yeni süren için tebrikler inş daha aşağılara çekersin ve eminim çekeceksin yeni sezonda :)

Valla sonraki seanslarda turlarda hızlandım zeki o Octavia videosundaki sonda gözüken Lotusu falan yakaladım geçtim hızlandoım çokta iyi görüntüler vardı ama kamera piç etmiş bidahakine artık.Ama şöyle birşeyde var bu arada stock sadece eibach yay+lastikle 2.30 un altına zor iner derken 2.25-2.26 larda bulduk kendimizi oda enteresan oldu :)

Araba baya gidiyor. Lastiklerde iyi surenin daha cok duseri var.:)

Hacı iner iner 11 de yemedi hızlı giremedim keza start-finish önceside bakalım 1-2 takvye yaparsak yürüyene neler değişecek

Cem araba hızlı yol tutuşu vs de iyi direksiyon tepkilerinde yavaş değil ama fren kullanımı hakkında çalışman gerek. Bazı yerlerde güçlü fren yapıp erken yavaşlıyorsun bazı yerlerde de önceden frene oturuyorsun ama yeteri kadar basmadığın için viraj dışına kayıyorsun. süre daha düşer merak etme.

eyv alper sağlasın evet arabanın optimum pist ayarını buldum motor performansı olarak,frene gelincede şöyle birşey var ilk tur 1-2 fren yaptım hemen yamuldu disk daha 6-7 tur var die tam basmak istemedim komple gidecek diye zaten şöyle bir sorun var arabanın freninde durduracak güç var dip basınca çakıyor olduğu yere ama hemen yamuluyor onun nasıl çözücem bilmiyorum daha

Cem.B
01-12-2015, 11:15
Araba güzel gidiyor. 2.27 de güzel süre, maşallah.
Bu arada frenlerde araba öyle bir titremiş ki, kamerada ses bile cozutmuş. 12nci virajda benim kulaklık yandı fren cızırtısından :)

abi frenler beni mahvetti sorma dişlerim birbirine vuruodu :)

Alper D.
01-12-2015, 12:33
Aglama şimdi degistir dedik sana bi gorelim bakalim dedin disk tornalatmak neymis yaaa transponder da almadin looser kankam benim ama suren guzel tebrik ederim yüzünün gulmesine sevindim sonunda :)))

HUSNU
01-12-2015, 12:39
Tebrikler Cem. Süreyi aşağı çekeceğine eminim.

Cem.B
01-12-2015, 13:25
Aglama şimdi degistir dedik sana bi gorelim bakalim dedin disk tornalatmak neymis yaaa transponder da almadin looser kankam benim ama suren guzel tebrik ederim yüzünün gulmesine sevindim sonunda :)))

Senide bekleriz yiğenim :)

Tebrikler Cem. Süreyi aşağı çekeceğine eminim.

Teşekkürler Hüsnü,bakalım ya sıkıntı sorun yaşamayalımda ben o rekabete pek giremiorum zaten 4 çeker olduğum için indirebilirsek ileride ne mutlu :)

kelalper
01-12-2015, 15:46
tornalanmış diskle mi çıktın pess yaw. Trafikte kullansan hadi ok de pistte yamulması gayet doğal. Et kalınlığı diye bişey kalmıyor torna sonrasında.

BoraÇİFTÇİ
01-12-2015, 15:54
tornalanmış diskle mi çıktın pess yaw. Trafikte kullansan hadi ok de pistte yamulması gayet doğal. Et kalınlığı diye bişey kalmıyor torna sonrasında.

Adam araba hafiflesin diye yapmış onu sen hala et kalınlığı diyorsun pes doğrusu. :D

kelalper
01-12-2015, 15:56
heheheheheheheehehe sesli güldüm.

Batum
01-12-2015, 15:59
Maşallah çokiyi.

Cem.B
01-12-2015, 16:02
Adam araba hafiflesin diye yapmış onu sen hala et kalınlığı diyorsun pes doğrusu. :D

yaa hergün sanayide olan adam nasıl biliyor ama olayı

Cem.B
01-12-2015, 16:52

garibanlığın gözü körolsun :)