PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplanmış araç yardım*ACİL

bcan3858
10-12-2015, 02:27
Arkadaslar arkadan kazalı toplanmıs vtec es alacagım arka üç parça değişik diyor fakat aracın hasar kaydı ve degısen parcalarını sprguladıgımda ön taraftan
-DİREKSİYON DİŞLİ KUTU
-MOTOR TRAVERSİ
-ÖN TAMPON ALT SACI
-ÖN TAMPON
bu parcaların değişik oldugunu gördüm. satıcı kesinlikle kaputta baya degısen degıl dedi. Şaseye girmiş midir? önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir. acil yardım bekliyorum. Not Hava yastıkları orjinal

MCN21
10-12-2015, 07:31
On taraf icin buyuk ihtimal alttan hasar almis olabilir. Benim tahminim kaldirim gibi bir yere carpildiysa alt travers, disli kutusu ve bahsettigin diger parcalarin degismesi muhtemel. Ufak birseyde olabilir. Sase durumu icin servise gosterirsen daha iyi olur :)

sercanavcı
10-12-2015, 10:48
bence iyice baktır bende geçen sene vtec 2 baktım antalyadan 3 parça değişik dedi servise gösterdik 4 kapı sol arka çamurluk sol ön çamurluk değişik çıktı sol dış stopla sol iç stop arası 4 parmak açıktı :) iyice baktırın derim.

bcan3858
10-12-2015, 23:21
Cevaplar için tsk ederim. Aracta 5 parca degişen çıktı sahibi 3 parca dedi. Sol ön kapı ve sag on camurlukta degısmıs. Sercan abi kesinlikle baktırmadan alınmaz.