PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seat İbiza Cupra Stage 2 Test Sürüşü / artık daha hızlı

asit
14-12-2015, 10:48
https://www.youtube.com/watch?v=78gKzHCXsqU

ilk bölümü Stage 1 halini merak edenler için bu da eski bölüm

https://www.youtube.com/watch?v=dTppjyWOvo0

Sıradaki incelemede hangi arabayı görmek istersinz ? :)

Seven7
14-12-2015, 14:33
Maşallah eline sağlık, baya keyifli oluyor bu şekilde izlemesi ama izninle bir kaç yorum yapmak istiyorum.

-Çekimler çok az kareli. Yani bir iki drone ile ve bir kaç köşeden dönme dışında hep araç içi çekim olmuş. Biraz daha çeşitlendirilebilir bana göre. Örneğin jantları boyattım dediğinde jantların çekimi, ön lipi boyattığımda ön lipin çekimi, boruları mavi yaptım dediğinde motor havuzu çekimi gibi şeyler eklenebilir.

-Araç içi çekimde de bir kaç farklı çekim daha hoş ve sürükleyici yapar videoyu. Cam tavana sabitlenen bir kameradan çekim, yan camlardan birine sabitlenen kameradan bir çekim gibi örneğin. Yada gazlama sırasında arka bagaja sabitlenen egzozu gösteren ve sesi daha iyi alan bir çekim gibi.

Eline sağlık tekrardan, takibe devam. :)

asit
14-12-2015, 18:29
Maşallah eline sağlık, baya keyifli oluyor bu şekilde izlemesi ama izninle bir kaç yorum yapmak istiyorum.

-Çekimler çok az kareli. Yani bir iki drone ile ve bir kaç köşeden dönme dışında hep araç içi çekim olmuş. Biraz daha çeşitlendirilebilir bana göre. Örneğin jantları boyattım dediğinde jantların çekimi, ön lipi boyattığımda ön lipin çekimi, boruları mavi yaptım dediğinde motor havuzu çekimi gibi şeyler eklenebilir.

-Araç içi çekimde de bir kaç farklı çekim daha hoş ve sürükleyici yapar videoyu. Cam tavana sabitlenen bir kameradan çekim, yan camlardan birine sabitlenen kameradan bir çekim gibi örneğin. Yada gazlama sırasında arka bagaja sabitlenen egzozu gösteren ve sesi daha iyi alan bir çekim gibi.

Eline sağlık tekrardan, takibe devam. :)

Teşekkür ederim , arabanın içinde çok çok açı almak 2-3 gopro daha olsa cok pratik olur 1 go pro ile mubabeti durdurup sonra diğer acıdan devam etmek biraz zor oluyor , 2. bi kamera ayarlamaya çalışcam diğer incelemelerde :)

asit
22-12-2015, 19:00
Bu araç hakkında görmek istediniz başka videolar var mı arkadaşlar ?

individual
22-12-2015, 19:08
Bu araç hakkında görmek istediniz başka videolar var mı arkadaşlar ?

Aracın dış çekimleri olabilir.

Birde güzel egzoz sesi kaydı olabilir.

Yanlız gopro ses kaydı çok iyi değil bence.

asit
23-12-2015, 14:57
Aracın dış çekimleri olabilir.

Birde güzel egzoz sesi kaydı olabilir.

Yanlız gopro ses kaydı çok iyi değil bence.

Egzoz sesi kaydı Youtube kanalımda mevcut Varex ile Düz borun farkını anlamak için çektik :)

Stage 2 yazilim(rsa, pompa benzin)
Forge dumpvalve sesli
Forge wastegate(peak 1.7 cont 1.4 bar)
R8 bobin
Ngk iridium buji
Motul 300v 5w30
70mm turbo back egsoz(katalizorsuz)
St v2 coilover
10mm spacer

buda specleri merak eden arkadaşlar için