PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bi acaip yol tartışması

34btr1907
16-12-2015, 19:18
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim,merak ettiğim kayıttan önce bişeymi yaptı bu herife de bu kadar tırstı bu yabancı eleman.Sonu başı belli değil videonun :D konuşurken ellerini arkada birleştirmesi kayıt öncesi bi *** yediğine işaret sanki ama eleman tam sopalık by by demeler vs

https://www.youtube.com/watch?v=ev0KdXWulUw

https://www.youtube.com/watch?v=JPEtML-kpq8

Mpower
16-12-2015, 19:22
Ulan bu ses tonunda ki adamı dövmeye kıyamam :D hahahahah

Raindrops
Arabada hasar var diyo X6'cı sanırım adam vurdu korkudan durmadı

Tunacan
Bu tipler mantar gibi türedi.
Ne efendilik kaldı ne de delikanlılık..

Burak K.
16-12-2015, 19:32
Sanki adam kamerayı açtıktan sonra X6'lı kendince haklı çıkmak için arabama vurdun kaçıyosun falan diyo.

220T
16-12-2015, 19:39
:D

https://www.youtube.com/watch?v=ldrVDbOQPXQ

kesici
16-12-2015, 19:49
Ulan bu ses tonunda ki adamı dövmeye kıyamam :D hahahahah

https://www.youtube.com/watch?v=JSGp3KkukAk

Gardaşım aklıma direk bu adam geldi sesinden dolayı :D

CNR
16-12-2015, 22:55
Adam ne ödlek çıktı g.tünden nefes almaya başlamalar,polis polis diye bağırıp cam açıp yardım diye bağırmalar, lan bi in konuş.

Sanırım x6cı sol a dönüş için solda ışığı bekliyor düz gidenlerede yeşil yanıyor, orada mevzular kopuyor bu ödlek herifte düz gitmek istiyor ama x6nın arkasında bekliyor, gidicem derkende tamponu falan takmış olabilir.X6cı haklı gibi duruyor ki adam tüm sakinliğini korumuş

Sarper55
16-12-2015, 23:13
Olayda geçen şahsı gerçek hayatta da tanıyorum. Efendi ve hoşsohbet bir insandır daha önce böyle bir olayına hiç şahit olmadım görüştüğümüz dönemde. Olay arkadan gelen aracın çarpıp kaçması ile meydana geliyor. Kaan(videodaki arkadaş) arabaya ya da arabanın içindeki şahsa karşı darp vs yapmıyor görüldüğü kadarı ile sadece polis gelene kadar durdurmaya çalışıyor. Ki kendi ifadesi ile şahıs gelip arkadan çarpıyor sonra da küfür edip el hareketi yapıp kaçmaya başlıyor o da içine sindiremiyor takibe başlıyor. Orada malına zarar verilmesinden ziyade şahsın davranışı sanırım daha çok sinirini bozmuş. Hoş bir durum mu değil tabi ki yabancı arkadaş da korkmuş baya belli ki ama kaçıp gitmesi ya da küfür etmesi (ki bazıları videodan da duyuluyor) de şahsın hatası bana göre.

murat86
17-12-2015, 08:11
Çok pardonda arabasına vurduysa niye bıraksınki adamı ? kayıt ettigi için bişey yapmadıgını gostermeye calısıyo elleri arkasındayken...

jeffy
17-12-2015, 08:30
hürriyette haberi var bugün mevzuunun X6 cı arkadaşı bulup konuşmuşlar. Çarptı küfür etti kaçtı diyor eleman ama tabii videonun herhangi bir yerinde ecnebinin küfürüne rastlamadık :)

dirk
17-12-2015, 08:37
Yabancılar bizim ülkemizde hep haklı zaten. neyse bu eşofmanlı arkadaş azcık ingilizce bilse çözülür gibiydi sanki.Biri benim arabama vurup beni telefonla cekse üstüne kaçsa. Dünyaya rezil olurmuşuz onu anladım :)

kelalper
17-12-2015, 08:37
yabancı bildiğin o.ç Show peşinde telefon elinde kayıt yapıo. La ara polisi gelsin delikanlıysan video çekeceğine. Bi de yalandan polis polis diye bağırıo. Aç map i polis yaz bi sürü karakol çıkıo.

Mehmetmert
17-12-2015, 08:45
Ya bari 3000 devirde atma vitesi cayır cayır patinajla kalk x6 yakalamış diyelim :D

drago
17-12-2015, 08:49
X6 sahibi arkadaş dövse 50 kere döverdi adamı, bence de kötü niyetli değil.

Yabancı arkadaş ya kötü niyetli, ya da iletişim kuramamaktan sıkıntılı.

drago
17-12-2015, 08:53
Bilmeyen arkadaşlar için ekleme,

2. videonun ortalarında polis karakolunun önünden geçiyor zaten. Görmemesine imkan yok önünde ekip arabaları var. Yüzüncüyıl mahallesi Altunbileklerin az ilerisi çetin emeç'e giden yol. Bilerek arkasına takmış gibi bi havası var bizim elemanı

34btr1907
17-12-2015, 08:58
hürriyette haberi var bugün mevzuunun X6 cı arkadaşı bulup konuşmuşlar. Çarptı küfür etti kaçtı diyor eleman ama tabii videonun herhangi bir yerinde ecnebinin küfürüne rastlamadık :)

kısık sesle fuck off dıyor bı kaç kez,ağzını okumuştur,yanlız yabancı eleman çok sinir bozucu

burak_2885
17-12-2015, 09:02
Bian roll yapıyorlar sandım :D

EvO 86
17-12-2015, 09:09
Ben videoyu sessiz izledim, o yüzden iki tarafında sesinden etkilenmedim. Ancak başka kaynaklarda yabancı arkadaşın sosyal medya hesabından olayı aktarışı var.

Özet geçeyim, yabancı arkadaş diyor ki bu arkadaş sola dönüşü kapamış sinyal vermeden, sonra korna çalınmış (çok detaylı okumadım şöyle hızlıca konununun üzerinden geçtim, kimin çaldığını yazmamıştı), sonra x6 lı arkadaşta atar yapmış. Onun demesine göre kaza falan yok, kameraya çekmeye başlayınca böyle şeyler dedi diyor. Yabancı türkçe anlıyor ama kendi demesine göre o anda yam anlamamış ne dediğini, videoları koyunca arkadaşları söylemiş.

Okuduğumun kaba özeti böyle.

Hesabı buldum: https://plus.google.com/101159246230381121411/posts

ama yorumlar youtube da kapanınca sanırım burdaki de çoğu şey gitmiş. ben dün okumuştum. adam tarafında hiçbir açıklama kalmamış. konunun diğer tarafını ortaya koyayım dedim ama benim üzerime kalmasın :D

PiscocuK
17-12-2015, 09:11
part 4 çekilecekmi acaba
artık X6 lı arkadaş mutlu sona ulaşsın kafasını gözünü kırsın finali sabırsızlıkla bekliyoruz :D

şaka bir yana gerçekten çok sinir bozucu bir durum.nasıl sonuçlandı merak ediyorum

Er34
17-12-2015, 09:15
Bu adam türk işte maganda gibi sunulmaya çalışıldı bu olay. Tanıdığı açıklamış zaten ama adam gayet olgunca karşılamış. Arabama çarpıcan, kaçmaya çalışıcan, küfür edecen arabanın içinden , video çekip inmeyecen,benim 40 cm kolum olacak seni o arabaya gömmeyecem. İşte efendilik budur ağalar.

Yigit-Y
17-12-2015, 09:19
Bu x6 cı bugun soft bir adama denk gelmiş.Bir gun

Arabadan birisi bu sefer iner adamin kafasina 2 mermi atar o atari adamin munasip yerine yerlestirir.

Burasi turkiye ye sokakta neyin ne olacagi belli değil.sonrada ab mis girecemisiz b.k gireriz.daha birbirimize saygimiz yok

Er34
17-12-2015, 09:21
Bu x6 cı bugun soft bir adama denk gelmiş.Bir gun

Arabadan birisi bu sefer iner adamin kafasina 2 mermi atar o atari adamin munasip yerine yerlestirir.

Burasi turkiye ye sokakta neyin ne olacagi belli değil.sonrada ab mis girecemisiz b.k gireriz.daha birbirimize saygimiz yok

Düzgün bir adama denk gelse o da bu duruma gelmezdi belki ?

Yigit-Y
17-12-2015, 09:30
Adam ışıklardan dolayı kornaya basmış gitmediği için aşağı inmiş gider yapıyor gibi görünüyor.

Yabancının küfür ettiğini görmedik sanırım video yada ben mi kaçırdım.

Adam belaya bulaşmamak için git diyor kaçmaya çalışıyor ki normal.

Şimdi bu yabancı mafya tarzı bir adam olsa çıkıp bunu vursa ne olucak.

Adamın arabasına çartığını nerden çıkarıldı bende onu merak ettim şimdi.

yabancı o kadar korkmu ki bir şey olursa diye x6 nın plakasını çekmiş :D

Er34
17-12-2015, 09:47
Fuck off 25. saniye

Trafikte kavga boş iş.

GokhanE.
17-12-2015, 09:49
X6 yı kullanan eleman polis gelene kadar bekleyeceksin diyor, sıkıntı nerede bunda? yabancı lavuk polis diyor da laf olsun diye, kapısını kitlesin beklesin, x6 yı kullanan adam zaten arıyor polisi. Adam gayet sakinmiş, sakin olmayan adam camı kırar çıkartır o adamı zaten.

Yigit-Y
17-12-2015, 09:51
Fuck off 25. saniye

Trafikte kavga boş iş.

GO AWAY diyor adama :D

Adam kameraya çektiği için saldırmıyor olabilirmi

X6 yabiniyor aptal bir adam değildir sanırım

Er34
17-12-2015, 10:03
GO AWAY diyor adama :D

Adam kameraya çektiği için saldırmıyor olabilirmi

X6 yabiniyor aptal bir adam değildir sanırım

26 saniye gibi go awaylerin içinde kısık ve yavaşça fuck off diyor. Dikkatlice dinlerseniz.
Zaten elleri arkada birleştirmesinden anlıyoruz. Hakeme giden futbolcu profesyonelliğinde :)

Yigit-Y
17-12-2015, 10:08
26 saniye gibi go awaylerin içinde kısık ve yavaşça fuck off diyor. Dikkatlice dinlerseniz.
Zaten elleri arkada birleştirmesinden anlıyoruz. Hakeme giden futbolcu profesyonelliğinde :)

adamda bir sabır var yabancıda bağcılarda bir keko olsa x6 yı egzozuna adamı sokardı

off zar zor duydum şimdi bırakta biraz sinirlensin yabancıda el insaf yaww :D:D:D

ALPE-R
17-12-2015, 10:13
Burda türke suç bulmaya çalışmışlarda adam gayet net bir şekilde polis gelene kadar bekleyeceksin diyor böyle dediğine görede vardır bir bildiği.
Vede bence adam kameraya çektiği için saldırmıyacagını sanmıyorum valla camı kırar adamı çıkarır telefonuda parçalardı yoksa :D

individual
17-12-2015, 10:18
BMW'ci arkadaş bekle polis cağırıcam gitme bir yere diyo bu adam kaçıyor.

Normal olarak sizin aracınıza biri çarpsa ve kaçsa siz ne yaparsınız.

Kaçıp gitse hasarınız ile polis'e başvursanız polis gelip diyorki adamı niye gönderdin niye kaçtı yapcak birşey yok takipsizlik vericek.

BMW'deki arkadaş bu kadar kavgacı olsa arabanın camı indirip adamı arabanın içinde döverdi.

Ne olursa olsun kaçmayacaktı.

drago
17-12-2015, 10:20
Yav arkadaşlar ilk sayfada da dedim 2. videonun 2.30 lu saniyelerinde karakolun ordalar zaten, duruyorlar, yabancı adam oradan da kaçıyor. Polis polis diyor 2 taraf da, karakolun önündesin niye kaçıyorsun?

Sonra ilerideki dönel kavşaktan U yapıp geri geliyor, yine karakolun önünde durmuyor.

Uzun bir çukurambar-100. yıl turu attırıyor adama.

Yabancı herifte var bi ayak.

HaKo
17-12-2015, 10:40
arabada hasar nerde var ben göremedim ?

gurkanerkan
17-12-2015, 10:57
Adamlarda video kaydı kültür olmuş her olayda sarılıyorlar telefona. En güzelini yapıyorlar kimseye derdini anlatmak zorunda kalmıyorsun.

iynn-RS
17-12-2015, 11:23
Elema resmen tiyatro yapmış. Yurtdisinda turkleri kotulemek icin tv programina bile cekmis olabilir. Sanki kosarak kaciyo arabanin icinde nefes nefese kalmalar flan.

X6 ci gayet satinmis valla. Video asladigindada zaten oturmus bekliyor.

Batum
17-12-2015, 11:42
tam anlaşılmıyor ama eğer x6 ankaralı vatandaşın aracına çarptıysa hasar varsa doğru olanı yapmaya çalışıyor bekle polis çağırcam diyorda yabancıda korkuyormu ne kaçıyor.
yolda böyle birşey olsa biri vurup kaçsa hiçbişey yapılamıyor polisede gitsen hiçbirşey cepten.

Kutluhan
17-12-2015, 12:38
Tek bir amacı var, oda bizi millete kötülemek.. Avare avare, polis polis diye dolanacağına kapıları kitle, telefonla kendin polisi ara. Akıl akıl gel .. takıl.. tam sopalık o yabancı lale.

qatrio
17-12-2015, 13:16
adamın elleri arkada ve bekle polis gelicek diyo gayet normal ne kapıyı açmaya çalışır nede araca zarar veriyo gayet normal nesi bunun yol kavgası eleman kaçıyo adamda peşinde çok normal geldi bana

Eworen
17-12-2015, 14:14
Ya tamam anladık haklısın veya değilsin ama haklıysan haksız duruma düşme durumu budur işte
Niye önünü kesiyorsun sürekli ,takip etmeler aşağı inmeler falan
Acayip gereksiz texas vari hareketlerden başka hiç bişey değil
Olduysa bişey plakasını alırsın polise gidersin bana küfür etti çarptı kaçtı vb.. dersin
Oldu her olayda adam kovalasın herkes yok ya..

oabayram
17-12-2015, 14:26
Ya tamam anladık haklısın veya değilsin ama haklıysan haksız duruma düşme durumu budur işte
Niye önünü kesiyorsun sürekli ,takip etmeler aşağı inmeler falan
Acayip gereksiz texas vari hareketlerden başka hiç bişey değil
Olduysa bişey plakasını alırsın polise gidersin bana küfür etti çarptı kaçtı vb.. dersin
Oldu her olayda adam kovalasın herkes yok ya..

polis , yapacak bir şey yok kaçtığı için derse de sen ödersin masrafını..

Gorky
17-12-2015, 14:35
http://www.hurriyet.com.tr/ankarada-efsane-yol-kavgasinin-turk-surucusu-konustu-40028040

açıklamada bulunmuş

Eworen
17-12-2015, 15:03
polis , yapacak bir şey yok kaçtığı için derse de sen ödersin masrafını..

Tamam siz haklısınız
Başınıza böyle bişey gelirse kovalar arabanın önüne atlarsınız olmadı sürekli kovalarsınız
Ama karşı taraf çıkartıp tak tak sıkarsa önemli değil aman masrafı kaçırmayın
Polise de aman ha sakın gitmeyin gerekirse kovalamaca sabaha kadar sürmeli..
Keyif ve can sizin ben niye derdine düştüysem :)

ERK_RS
17-12-2015, 15:21
arkadaşlar valla ben olsam şöyle yapardım, ben olsam böyle yapardım demiyorum artık hiç bir şey için.
Çünkü şartlar o kadar değişiyor ki.
siz de orada aynı durumda olsanız ne yapacağınızı bilemezsiniz.

insan bazen başından iş geçiyor, sonrasında "basiretim bağlandı niye öyle yaptım bilmiyorum" diyor kendi kendine.

Sonuçta adamın durumu ortada, polis gelene kadar bekleyeceğiz diyor, içerideki adam alay eder gibi cevaplar veriyor.
o da insan olsaymış da bekleseymiş.

oabayram
18-12-2015, 10:20
Tamam siz haklısınız
Başınıza böyle bişey gelirse kovalar arabanın önüne atlarsınız olmadı sürekli kovalarsınız
Ama karşı taraf çıkartıp tak tak sıkarsa önemli değil aman masrafı kaçırmayın
Polise de aman ha sakın gitmeyin gerekirse kovalamaca sabaha kadar sürmeli..
Keyif ve can sizin ben niye derdine düştüysem :)
Aynen oyle tamamen tercih meselesi kimileri mermiye kafa atar ( bkz. İbo ) kimileri temkinli davranir.

ocean0636
19-12-2015, 01:13
X6'cı arkadaş bariz haklı 2 kere 2 dört.. Trafikte hangi arabadan kimin çıkacağı belli olmaz ancak bazı durumlarda istem dışı cinnet geçirebiliyor insan. Yaklaşık olarak 1.5 ay kadar önce 2 şeritli büyük bir caddede 10km civarı bir hızda ara sokağa dönen bir aracın ara sokağın ucundan burnunu hızla çevirip aniden sol şeride atlaması sonucu hiç frensiz 80km hız ile arkadan çarptım, aracım pert oldu(65.000tl hasar çıktı) açılan hava yastıklarından sol elim ve dizlerim ufak çaptı yandı, yanımda oturan kız arkadaşım kafasını vurdu, özel sipariş sıfır aldıgım aracımın basına gelenler de cabası Türkiyedeki saçma kanunlarda arkadan çarpan 100de100 suclu olmasına ragmen bana yuzde 70 suc verıldı. Neyse kaza sonucunda öndekilerde hiç bişey yok ancak araçtan inen arkadaş kaskosu olmadıgı ıcın bana laf soyleyerek ithamlarda bulunarak haklı çıkmaya çalışıyor. Siz olsanız bu durumda ne yaparsınız ? Cinnet geçirmemek elde değil.. Polis gelene kadar adama saldırmamam için beni 10 metre uzakta tuttular.
Bu olay içinde tamam ortada cıddı bır kaza vs yok ancak ufacık bir tıklama bıle olsa farketmez kı ısın ıcınde kufur var, x6cı arkadasa laf soylemeden once bıraz empati yapmak lazım...

KOSEREN
19-12-2015, 01:32
Yabancı eleman tam bir uyuz,izlerken bile acayip gerildim..Zevk için dövülesi cinsten..

Ekrem_06
19-12-2015, 09:40
Bu olay yurt dışında olsaydı acaba go away diyip basıp gidebilecek miydi?

TheAce
19-12-2015, 09:42
adamın arabasına çarp, peşine kaçmaya çalış; adam seni durdursun tekrardan dur in arabadan (büyük olasılıkla zabıt vs.vs.) desin sana sen inme. cidden x6 lı vatandaş gayet sabırlı bir arkadaşmış, kendini iyi tutmuş.

Yigit-Y
19-12-2015, 09:43
Yabancı adam yurt dışına gitmiş.

Türk nasıl korkutmussa artik :):)

ErkanCanS
22-12-2015, 02:55
Uluslararasi iliskiler okumus biri ingilizce neden bilmez. Maliye bolumunde okuyorum siniftaki yuz kisiye sorsak doksani maliye bakaninin kim oldugunu bilmez ama jean baptiste say in amca ogullarini tikir tikir sayarlar. Ayni durum galiba :)

elma
22-12-2015, 03:15
Adam iyi dayanmış