PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'den yardım gerekli..

Tunacan
17-12-2015, 13:51
Arkadaşlar İzmir'de bir araç beğendim. Ancak öncesinde benim için gidip bir göz atması için yardıma ihtiyacım var.
Araç Gaziemir Otokent'te duruyor. Sahibinden linki aşağıda.
Yardımcı olabilcek varsa sevinirim. Eğer herşey yolunda giderse haftaiçi gelip aracı alacağım.

Tunacan
17-12-2015, 13:52
Linki unutmuşum:
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-firat-tan-ozel-siparis-mazda-3...en-dolusu..21.000-km...otm-251879109/detay)

serkan_2120
17-12-2015, 14:30
Facebook'ta bir grup görmüştüm, il dışında ki araca expertiz yapıyorlar, adreste expertiz ücreti 59 tl falan diye. Reklam olmuyorsa eğer, https://www.facebook.com/arabaekspertiz/?fref=ts
şahıslarla hiç bir ticaretim, tanışıklığım yoktur...

B.Koçer
17-12-2015, 14:32
Dükkandan çok cıkamıyorum fakat gidebilirsem ugrarım mutlaka o tarafa veya söyle birşey olabilir ise

ciddi iseniz galericiye rica edin aracı bornovaya getırsın ben burda eksptersız yaptırtayım belgeli olarak sonra gelır alırsınız

su anda ancak bu sekılde yardımcı olabılırım

Tunacan
17-12-2015, 14:33
Hocam bilgilendirme için teşekkürler ancak yine de bir eş dostun görmesinin yerini tutar mı bilmem. Gerçi bu firma mekanik expertiz de yapıyor ama ne biliyim...

Tunacan
17-12-2015, 14:36
Dükkandan çok cıkamıyorum fakat gidebilirsem ugrarım mutlaka o tarafa veya söyle birşey olabilir ise

ciddi iseniz galericiye rica edin aracı bornovaya getırsın ben burda eksptersız yaptırtayım belgeli olarak sonra gelır alırsınız

su anda ancak bu sekılde yardımcı olabılırım

Yardımın için teşekkür ederim.
Açıkcası şöyle düşünmüştüm;
Bizden birisi gider, aracın içine, kaportasına okey der, bende geldiğim gün detaylı expertize sokar, oradan notere uğrar aracı alı gelirim.

Sizin yaptıracağınız expertiz ücretli mi yoksa kendinizin yapacağı bir şey mi?

PM den telefon verebilirseniz arayım hemen..

B.Koçer
17-12-2015, 14:48
Yardımın için teşekkür ederim.
Açıkcası şöyle düşünmüştüm;
Bizden birisi gider, aracın içine, kaportasına okey der, bende geldiğim gün detaylı expertize sokar, oradan notere uğrar aracı alı gelirim.

Sizin yaptıracağınız expertiz ücretli mi yoksa kendinizin yapacağı bir şey mi?

PM den telefon verebilirseniz arayım hemen..

PM yolladım :)

redbull35
17-12-2015, 15:14
Otokent e çok yakında Dyno moss ekpertiz firması var. Ankara da şubeleri var ücreti oraya ödeyip aracı ekpertiz yaptırırsınız sizede raporu mail atarlar.

tunch
17-12-2015, 18:47
telefon numaranı bana pm at , otokentte dükkanı olan arkadaşıma yarın baktıralım ;)

B.Koçer
17-12-2015, 19:00
telefon numaranı bana pm at , otokentte dükkanı olan arkadaşıma yarın baktıralım ;)

Kaporayı almıslar yahu yarın satısı verceklermıs :D

canozgur106
17-12-2015, 19:01
Bende yardımcı olabilirim arkadaşım çalışıyor otokentte baktırabiliriz 05053154991 numaram arayabilirsin

Tunacan
18-12-2015, 07:51
Araba satıkdı spor gazetesi.. Kısmet değilmiş.
Yardımcı olabilecek herkese teşekkürler..

Berkay'a ayrıca teşekkür ederim.