PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polo Gti 07BOD 100-200 Times

Oz`
21-12-2015, 16:17
Stock Engine (Standart Motor)
Hybrid Turbo
Exhaust
filter Kit (Filitre Kiti)
Stock DSG Plates (Stock Kavrama)

Dr.Ecu Antalya ya Teşekkürler

100-200Km/h : 9.407 Sec %-2.79

http://www.drecu.com/driftbox/bod_polo/bod_dbn.png
http://www.drecu.com/driftbox/bod_polo/bod_dbn.jpg

DBN Dosyası (http://www.drecu.com/driftbox/bod_polo/bod_dbn.dbn)

onursoytam
21-12-2015, 18:10
Maşallah 1,4 stok internel harika sonuçlar bunlar.. sanırım daha limitleri zorlayabilir :)

Semii
21-12-2015, 21:05
Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık :) maşallah

Stock motor daha iyi süre yok sanırım ilk dimi ?

agungoren
21-12-2015, 21:27
Cilginsin bod :bravo::bravo: masallah,her emegi gecene tebrikler atamotorsport ekibi..tsi-thp-tfsi vb. Motorlarda cok guzel isler cikiyor..

vtechasan
21-12-2015, 22:09
Herkese teşekkürler
Stock kavrama yetmiyor belki az daha ileri götürebiliriz şu anda 0 retard yapıyor.En önemlisi tek atımlık değil ardarda 10 kere denesek aynı süreyi veriyor sürekli aynı kondisyonda kelle koltukta alınmış bir süre değil.En büyük pay tabiki özgün abinin.harika programlarlıyla 12 sn den buralara kadar adım adım indik.murat abiye azminden dolayı yanımızda olan dostlarımıza Piyan garaja tekrar teşekkürler

ahmetgurlek
22-12-2015, 09:32
maşallah 1.4 araçtan mükemmel süre...

bod15
22-12-2015, 09:47
Herkese teşekkürler
Stock kavrama yetmiyor şu anda 0 retard yapıyor.En önemlisi tek atımlık değil ard arda 10 kere denesek aynı süreyi veriyor sürekli aynı kondisyonda kelle koltukta alınmış bir süre değil.En büyük pay tabiki özgün abinin.harika programlarlıyla 12 sn den buralara kadar adım adım indik.İlerleyen günlerde bu sürenin altına düşmeyi planlıyorum tabiki ekip olarak düşecegizde.
Başta özgün ve arabamın tek ustası woscar Cüneyt kök ,atamotorsport ailesi Kemalcan hasan ,msd garaj mustafa genc abimiz Piyan garaj Ümit Piyan ve Ümit çalışkan, Anil,tolga şeker biladerim, Serhat ve bilgin arkadaşlarımla gece sabahın 4-5 lerine kadar yılmayıp bana yardımcı olan ve emeği gecen herkeze çok çok teşekkür ederim
Kutlayan herkeze gönülden çok teşekkür ederim

MKT
22-12-2015, 09:56
Maaşallah Çok güzel süre.Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Runaway
22-12-2015, 11:53
Maşallah emeğinize sağlık.aracın ağırlığı nedir?

GermanStyle07
22-12-2015, 14:22
Maşallah aracımıza asıl biz teşekkür ederiz bize bu duygu tattırdığın için abicim. Emeğimize Eline cepine yüreğine sağlık çabalarımız boşa gitmemesi kadar iyi bir şey yok. Tebrikler...

Jön Türk
22-12-2015, 17:51
Herkese teşekkürler
Stock kavrama yetmiyor şu anda 0 retard yapıyor.En önemlisi tek atımlık değil ard arda 10 kere denesek aynı süreyi veriyor sürekli aynı kondisyonda kelle koltukta alınmış bir süre değil.En büyük pay tabiki özgün abinin.harika programlarlıyla 12 sn den buralara kadar adım adım indik.İlerleyen günlerde bu sürenin altına düşmeyi planlıyorum tabiki ekip olarak düşecegizde.
Başta özgün ve arabamın tek ustası woscar Cüneyt kök ,atamotorsport ailesi Kemalcan hasan ,msd garaj mustafa genc abimiz Piyan garaj Ümit Piyan ve Ümit çalışkan, Anil,tolga şeker biladerim, Serhat ve bilgin arkadaşlarımla gece sabahın 4-5 lerine kadar yılmayıp bana yardımcı olan ve emeği gecen herkeze çok çok teşekkür ederim

Murat abi tebrikler..

Oz`
22-12-2015, 20:19
Maşallah emeğinize sağlık.aracın ağırlığı nedir?

sökük araba tek koltuk kapı içleri sökük sonra bagajı sökmüşler vsvs

aslında bagajı felanda söktünten sonra deneseydiler keske

vtechasan
22-12-2015, 21:27
Komple takılı aklınıza gelecek herşey üstünde orjinal polo gti Jantları dahil 10.2 koşuyor.araç 4 kapı cam tavan 2013

skyserhat
23-12-2015, 15:46
Herkese teşekkürler

kardeşim seninde emeklerine kesene zamanına sağlık seninde dediğin gibi yeri geldi iş yerinden çıkıp sabahladık sabah işe gittik ama olsun güzeldi herşey :) eğer senin bu başarında sana biraz faydamız olduysa ne mutlu bizlere senin de bu başarın bizi de çok mutlu etti. :D BOD 15 de herkes bilir LAKABI EZBER BOZAN EZBERİ BOZDU :)

VOLKSWAGEN SLOGANINDA NE DEMİŞTİ
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU :D:D:D:D:D

ZX-636R
23-12-2015, 20:29
yok artık, süre etkileyici. tebrikler

hibrid turbo hakkında biraz detay almamız mümkün müdür

Oz`
23-12-2015, 21:44
yok artık, süre etkileyici. tebrikler

hibrid turbo hakkında biraz detay almamız mümkün müdür

nasıl bir bilgi istiyorsun ?

ZX-636R
24-12-2015, 15:22
İslem.olarak ne yapildi, buyutme olarak
oem turbo uzerinden mi ilerlendi
İslemi.nerede yaptirdiniz
Maliyet.nedir
Suandaki.hibrit turbonun verimi.garrett verimi performansi ile karşılaştırsak hangi seriye karşılık gelir

İlk merak ettiklerim bunlar
Konuyu araştırıyorum sıcak baktığım.bir konu

serkanAYB
27-12-2015, 22:08
Maşallah tebrik ederim 2+ 2.0 cıları kızdıracak cinsten.

d.aliyilmaz
24-08-2016, 09:20
Maşallah emeğinize sağlık

Cupra03
24-08-2016, 23:54
Selamlar.Araçta sadece yazılım fltre ve egzost mu var hibrit harici.
Süper süre,ortalama maliyet nedir desem abes olurmu acaba.

CyberKnight
19-09-2016, 17:33
tebrikler...

Mutlu Değerli
21-12-2017, 00:54
Özgün abi kırmızı Polo'nun 8.3ünü atmayacakmısın ?