PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kedi :)))))

ratu
10-11-2008, 20:00
http://videos.streetfire.net/video/HOW-TO-GET-CATS-OF-YOUR_196720.htm

iynn-RS
10-11-2008, 20:06
:hahaha::D:D:D:D

Enes-x
10-11-2008, 20:19
kısırlaştırma yöntemi olsa gerek :D çocuğu olmaz daha :)

Absinthé
10-11-2008, 20:26
Şerefsizim aklıma gelmişti :D aahuauhea

1.3 cdtı
10-11-2008, 20:30
bu kedi daha araba üzerine çıkmaz hayvan nosladı resmen

gorke
10-11-2008, 21:08
:D:D:D dahada motor üstüne oturmaz.

öncel
10-11-2008, 21:20
kedi birden maymun oldu ahahauahaa:D

luckdove
10-11-2008, 21:27
Ne zararı var sanki? Hem ne güzel arabanın üstüne pisleyecek kuşları uzak tutar fena mı? :) Komik video olmuş ama bir kedi sahibi olarak ayıp etmiş bu eleman diyorum.

Anlatılanlara göre peygamber efendimizin kedisinin ismi Müezza’dır. Hz. Muhammed kedisi Müezza’yı o kadar çok severmiş ki, Müezza bir gün sedirde oturan Hz. Muhammed’in giysisinin ucunda uyuya kalınca kediye kıyamayan Hz. Muhammed, giysisini keserek sedirden kalkmayı tercih etmiş. Müezza çok muhtemelen bir sokak kedisi.. Mekke’nin kavurucu sokaklarından Hz. Muhammed’in ilgisi ile kurtulmuş. Kendisi de sıkı bir kedi dostu olan ve hadisleri aktaran Abu Hurayra (anlamı “kedi babası” demektir) Hz. Muhammed’in kedilerin ticari alım satımını yasaklattığını söyler.

FaTiH44
10-11-2008, 21:39
Ne zararı var sanki? Komik video olmuş ama bir kedi sahibi olarak ayıp etmiş bu eleman diyorum.

+1.kedi sahibi olarak bende yapılanı hoş karşılamadım.

TURBO CİVİC
10-11-2008, 23:32
hic hos diil baya canı yanmıs olabilir yuksekten su agır gelmistir.ayrıca salaklar kaputuda yamultmusur muhtemelen.

McS_R53
10-11-2008, 23:41
hiç güzel bişi diil bncede... yapanların nasıl bir eğlence anlayışı oldugunu anlıyamadım... inş kaportasıda yamulmştur.

Buğra A.
11-11-2008, 00:38
Kedilerin o tarz yerlere çıkmasına bende çok kızıyorum çünkü çiziyorlar.Ama bu yapılan hoş olmamış :) Gerçi komikti kusura bakmayın ama.

Tuner
11-11-2008, 01:20
çizsin abi metal parçası boyarsın bu can ama ne hakkı var korkutmaya ve soğuk olduğu için motor sıcaklığında yatmak için çıkmıştır

DaRkNeSs-
11-11-2008, 01:56
kedinin tepki komik ama hoş değil.
ayrıca o çıkan ses kaportadan çıkıyo biraz yamulmuştur sunny gtr ın kaportası :D

Chatin
11-11-2008, 01:57
askerde banyo yaparken bu videoyu hatırlarsınız...

mancolog
11-11-2008, 08:53
altima ..ctim gulmekten ahahauhauhauha

YavuzNaz
11-11-2008, 09:05
arabayı yıkatıp eve cıkıyorsun sabah bi bakmıssın farın üstünden başlayıp bagaj kapağına doğru giden bi kedi pati izi var bide tavan ortasına oturup gerilmiş belli yapılanı tasvip etmiyorum fakat kedilerin araba üzerine çıkmasındanda hiç haz etmiyorum..

egeturbo
11-11-2008, 10:07
huahhaa benim balkondan kedilere mandal atmama benzemiş zuhaha

başalp
11-11-2008, 10:55
güleyim mi üzüleyim mi bilemedim ki... :) :(

imhotep
11-11-2008, 11:19
batuhan dunyaya geldikten sonra kucuk canlılara bakış açım değişti.. geçen gun yavru bir kedi gördum yolda ezilmiş ölmuş minnacık..butun gun moralım sıfırdı aklımdan çıkmadı..

şu yapılana hiç gulemedim acıkcası.. amacı sadece ısınmak.

sürüngen
11-11-2008, 11:40
bende kaputtaki pati izlerini sevmiyorum ama hayvanın canını yakmak bunun bedeli değil kesinlikle..sadece ısınmak için orda hayvan..özellikle temiz arabalar bayılırlar çünkü kedi sokak kediside olsa hasta olmadığı sürece bir şekilde temiz tutar kendini ve temiz arabayı tercih eder...

köpeğim de ne zaman araba yıkansa gider önce jantına işer sonra ortalıkta gezer :D bir nevi nazarlık onun için:D

ST
11-11-2008, 11:56
Güldüm ama açıkçası yazık olmuş :/

serhatgüzelsoy
11-11-2008, 16:50
Şerefsizim aklıma gelmişti :D aahuauhea

Video kadar yorumada çok güldüm ya ama yazık olmuş kediye:D

Ally
11-11-2008, 17:09
walla yaptıgı ayıp bızımde kedımız war yanlıs bısey

emretorlak
11-11-2008, 17:09
Bu kediciklerden biri geçen arabamın bagaj kısmından aşağı inmeye çalışmış,sağolsun arka cam ile plakalık arasında ufak tırnak çizikleri vardı.Pasta ile kapanacak cinsten.

Kediler size gıcıklık olsun diye değil çok soğuk havalarda hayatta kalabilmek için,serin havalarda da bi parça olsun ısınmak için kaputun alt veya üst kısmını seçerler.

Asıl tehlike kedinin patileri değil,sokaktaki babaları belirsiz kişilerdir.Ego tatmini amaçlı arabayı kedinin patisinden 10 kat daha derin çizen biiiiiiipplerdir :mad:

coolvtec
11-11-2008, 17:13
Şimdi bu videoda iki tane canlı var. Biri insan, biri hayvan.

Sizce HANGİSİ HAYVAN???!!

bad cat
11-11-2008, 17:30
ben çok çekiyom bu kedilerden araba kedi otobanına döndü her yer pati izi :D:D

MaG
11-11-2008, 18:12
yazık olmuş kediye bence o kadar su dökerek zaten o kaputun yamulması lazım gereksiz bir davranış olmuş...

Ae86
11-11-2008, 18:21
Aynı şeyi sana yapsalar ortalığı bir birine katarsın sinir küpü olursun ıslandığın için aslında farkında değilsin bir hayvana su dökücek kadar gerizekalı olduğunun.Çevremdede buna benzer çok örnekler var hatta geçen gün öküzün teki önümde giden bir köpeğe tekme attı cinnet geçirdim resmen.Ben her zaman şunu derim hayvanlarda bir can taşıyor bir yaşam hakları var kimsenin hayvanlara eziyet etme hakkı yoktur.

SONE-R
11-11-2008, 18:29
çizsin abi metal parçası boyarsın bu can ama ne hakkı var korkutmaya ve soğuk olduğu için motor sıcaklığında yatmak için çıkmıştır

+1. ben de bir kedisever olarak bu davranışı ayıpladım. 2 ayaklı hayvanlar arabayı çiziyor da varsın kedi de çizsin...

coolvtec
11-11-2008, 18:38
Bahçede bankta otururken bu elemanın üstüne 1 ton suyu boşaltacan görecek o zaman doğumunda annesine yardımcı olan bayan sağlık görevlisini...

Tuner
11-11-2008, 18:58
Bahçede bankta otururken bu elemanın üstüne 1 ton suyu boşaltacan görecek o zaman doğumunda annesine yardımcı olan bayan sağlık görevlisini...

onu diyorum düşünseme ailen yok evsizsin bir bank yada havalandırma önünde ısınmaya çalışıyorsun biri senden rahatsız olup bir kova su döküyor hiç hoş değil.

Hangisi Hayvan dedin ya ağabey bildiğim tek birşey var hiç bir hayvan bir insana bu kadar eziyet edemez. Sanmıyorum Aslan bile ceylanı yakaladımı önce boğup öldürüp öyle yiyor acı çekmesin diye bunu yapanda hayvan.

OnurS
11-11-2008, 19:39
Bu yapılan gerçekten adilik...Git indir zarar weriyo ama bune yaa...küçükken kedilerin köpeklerin kuyruğuna bişiler bağlayan çocukların dövemediklerime taş atardım dövebiliceklerimide döverdim kafası yarılanda yaklaşamazdı genelde kediye bidaha=)Ama bizim kapalı otoparkımız 2 parçalı birinde araç girdikten sonra kapanan bi kapı war diyerinde ise yok.Aradıki duwarda ise parmaklıklı pencereler war.Genelde kediler ordan otoparka giriyo diye yaz başı orayı sineklik tarzı ince bi telle görevliye kapattırdım 3gün sonra baktım köşelerinden gevşetip yine girmiş manyaklar içeri=)Manyak yaratıklar kaputtaki wankel amblemimde uyuyo ama kışın araba pisken uzak duruyolar Allahtan ööle çok fazlada çizemiyo ztn...

FaTiH44
11-11-2008, 19:49
arkadaşlar pati izlerine kızmış ama bnm aracın kaputunda 3 kedi birden yatıyor,çiziyolarda ama önemli değil.metal parçası sonuçta onlarınki can onlardan kıymetli değil ya.temizken çamurlu ayaklarıyla iz bırakarak bi tur atarlar,atsınlar nolur bi daha yıkatırım:)

ama bu su dökme acizlikten başka birşey değil,aciz yaratıklar kendilerinden güçsüzlere böyle şeyler yapar.

VTEC®
11-11-2008, 19:58
Ne zararı var sanki? Hem ne güzel arabanın üstüne pisleyecek kuşları uzak tutar fena mı? :) Komik video olmuş ama bir kedi sahibi olarak ayıp etmiş bu eleman diyorum.

sinir oldum hatta küfür ettim videoyu izlerken kucağımda evdekilerden 1 tanesi vardı hayvancağızın sesine o bile irkildi

sürüngen
11-11-2008, 22:43
ya tamam kardeşim kovalarsın da niye canını yakıyosun hayvanın..zaten zarar vermeye niyeti yokki..mesela ben şu an klavyemi kedimin üzerine koydum o şekilde yazıyorum..nabıyon lan sen şeklinde bakıyo bana zarar vercek olsa şimdi verir:D

ST
11-11-2008, 22:47
ya tamam kardeşim kovalarsın da niye canını yakıyosun hayvanın..zaten zarar vermeye niyeti yokki..mesela ben şu an klavyemi kedimin üzerine koydum o şekilde yazıyorum..nabıyon lan sen şeklinde bakıyo bana zarar vercek olsa şimdi verir:D

Ahaha :D Yav konu gene b*ka sardı :confused:

umu_vtec
11-11-2008, 22:57
Şimdi bu videoda iki tane canlı var. Biri insan, biri hayvan.

Sizce HANGİSİ HAYVAN???!!
+1000 kesinlikle aynı şeyleri düşünüorum

crazydog
12-11-2008, 20:37
cocuklugumdan berı haywanlarla ozellıklede kedılerle ıc ıce buyudum bunu yapana haywan demek haywanlara hakaret olur bnmde arabamın ustune cıkıp yatıolar ewın onunde fln cızse noolcak camurlu pati izi bıraksa ne olucak gıder bıdaha yıkarım cok cızerse gıder boyatırım hıcte umursamam araba kırlenmıs yada boyanmıs kedi yuzunden diye ozellkle kışın ewın onune geldıgımde kedı gorursem alır kendım koyarım arabanın ustune hıcte umrumda olmaz cızılmesı kırlenmesı
o suyu atan salagında kaputu zaten yamulmustur yamulmadıysa umarım gun gelır yamulur