PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw-Audi bayii tanıdığı olan var mı ?

Anıl E.
10-01-2016, 22:58
Herkese merhaba umarım yardımcı olacaklar çıkar aramızdan . Cc yi satılığa çıkardım hep arsa daire takası geliyor saçma sapan .

En son borusan oto ankara'da 3.16i m paket ikinci el bmw ile takas teklifi yolladım benim cc'yi çok komik rakama saydılar sırf cam tavan yok diye . Cam tavan olmaması 30 bin lira indiriyorsa yazıklar olsun bize :) .

Diyeceğim şu tanıdığı olan vana yardimci olabilecek servis tanıdığı olan var mı ? Sıfır ya da çok temiz ikinci el arabalarıyla benim cc yi takas yapabilecek müslüman evladı ? :) Ben zaten para kazanmasın aracımı fazla saysınlar düşüncesinde değilim .

Audi A3 sedan dizel ambition paket
Bmw 3.16i m paket

Ellerinde 2015 model kalan vardır belki . Ben de yarın araştıracagim biraz .

individual
10-01-2016, 23:14
Vw passat cc de cam tavan çok önemliymiş valla.

Bir kaç arkadaşımda ikinci elde çok baktılar almaya niyetlendiler cam tavan yok diye almadılar.

Cam tavanlıların fiyatlarıda çok ucuktu.

Anıl E.
10-01-2016, 23:20
Vw passat cc de cam tavan çok önemliymiş valla.

Bir kaç arkadaşımda ikinci elde çok baktılar almaya niyetlendiler cam tavan yok diye almadılar.

Cam tavanlıların fiyatlarıda çok ucuktu.

Açılsa bu kadar üzülmem valla açılmıyor da :) . Olsa kötü mü olurdu hayır ama abartılmasını anlamadım .

G_TT_I
10-01-2016, 23:25
Tanıdık borusan ve kosifler var ama cam tavansız cc ile senin istediğin rakamın yakınında bile takasa girmezler, nakit istersen yönlendirebilirim, mercedes istersen mengenler fiyat al 2. Elde konuşabilirim

Anıl E.
10-01-2016, 23:27
Tanıdık borusan ve kosifler var ama cam tavansız cc ile senin istediğin rakamın yakınında bile takasa girmezler, nakit istersen yönlendirebilirim, mercedes istersen mengenler fiyat al 2. Elde konuşabilirim

Ya ben zaten bayii ile takas da zarar edeceğimi biliyorum ama tavan yok diye de mezara koyulmasına karşıyım.

Gökhan Bilgin
10-01-2016, 23:29
Almadan önce herkes uyarmıştı bu konuda :) Tabi her malın bir alıcısı vardır tavansız araç arayan kişide var tavansız araba almayanda var kısmet :)

Anıl E.
10-01-2016, 23:31
Almadan önce herkes uyarmıştı bu konuda :) Tabi her malın bir alıcısı vardır tavansız araç arayan kişide var tavansız araba almayanda var kısmet :)

Almadan önce ben de çok uyardım ama dinletemedim :)

CNR
11-01-2016, 00:26
Biz f30 alırken (borusan esenboğa) bizim s80 (deri koltuk yoktu herkes deri koltuk soruyordu) 2 ay ilanda duran arabaya kimsenin vermediği rakamı verdiler, aklınızda bulunsun, telefonda zaten takasa fiyat vereceklerini sanmıyorum, gidin bayilerle bi yüzyüze görüşün bence

AliDogukan
11-01-2016, 01:29
Kurumsal olarak bildiğim en büyük mezarcı dod'dur :) Aynı nitelikte sahibindendeki ilanları listelettiğim zaman karşıma 76 ila 90 bin skalasında bir fiyat çıkıyor (renk,ekstra,donanım,boya,değişen) ve genelde satılıyor doda götürdüm incelediler cihazla boya yokmuş temizmiş servis kayıtlıymış iyi falan fişman derken çay ikram edildi ve biraz bekletileceğim söylendi okey bekliyorum biraz sonra geldi birisi aracınıza vereceğimiz rakam 55 bin liradır dedi :)

Nightfish
11-01-2016, 06:35
Favoriler konusunda bahsetmiştim, benim de niyet aynı CC için :) Bir tanıdık vasıtasıyla Ankara Borusan'a ben kendi cam tavanlı CC'mi götürdüm, sahibinden üzerinde Borusan Oto Esenboğa olarak görünene. Hatta kendilerinden düzenli olarak da araba alıyoruz ve benim adıma kayıtlı 2 adet BMW de olmasına rağmen işin içine takas girince ne bir kuruş iniyorlar ne de arabayı adam akıllı fiyata sayıyorlar. Ellerindeki M paket 316lar da geçtiğimiz Mayıs'tan beri ilanda.

Günlük araç kiralayıp benim aracı satılacağı bi galeriye bırakacağım. Kimse şahıstan CC almıyor gördüğüm kadarıyla.

Anıl E.
11-01-2016, 08:50
Favoriler konusunda bahsetmiştim, benim de niyet aynı CC için :) Bir tanıdık vasıtasıyla Ankara Borusan'a ben kendi cam tavanlı CC'mi götürdüm, sahibinden üzerinde Borusan Oto Esenboğa olarak görünene. Hatta kendilerinden düzenli olarak da araba alıyoruz ve benim adıma kayıtlı 2 adet BMW de olmasına rağmen işin içine takas girince ne bir kuruş iniyorlar ne de arabayı adam akıllı fiyata sayıyorlar. Ellerindeki M paket 316lar da geçtiğimiz Mayıs'tan beri ilanda.

Günlük araç kiralayıp benim aracı satılacağı bi galeriye bırakacağım. Kimse şahıstan CC almıyor gördüğüm kadarıyla.

Valla bakalım hayırlısı nasıl şekillenecek olaylar . En baştan almasaydık böyle sorunlar olmayacaktı işte :)

Anıl E.
11-01-2016, 09:09
Kayseri aykan audi'yi aradım 131.000 lira dedi dış sline ambition paket :). Ne fiyat be 110 liraydı geçen sene .

Bakalım ne fiyat verecekler cc'ye.

Tunacan
11-01-2016, 09:10
Anıl CC yi kaça sayıyorlar?

Anıl E.
11-01-2016, 09:12
Anıl CC yi kaça sayıyorlar?

Abi kayseri aykan audi'yi aradım az önce fiyat bekliyorum aracın fotoğraflarını bilgilerini yolladım. Ankara borusan oto çok komik rakam söyledi 100 binin baya baya baya altında

johnie
11-01-2016, 09:17
Anıl, bence a3 sedan ı elemeni tavsiye ederim.
cc den sonra ufacık gelir, ve cidden aracın içi çok ufak.
arkadaşımda var, inan arka koltuk aralığı rahatlık vs hiç yok - bmw den yürümeni tavsiye ederim.

Tunacan
11-01-2016, 09:19
3.16 ve A3 için CC yi elden çıkarmaya değer mi yahu bu şartlarda?
Bence bir daha düşün.

Anıl E.
11-01-2016, 09:19
Anıl, bence a3 sedan ı elemeni tavsiye ederim.
cc den sonra ufacık gelir, ve cidden aracın içi çok ufak.
arkadaşımda var, inan arka koltuk aralığı rahatlık vs hiç yok - bmw den yürümeni tavsiye ederim.

Memnun olan da çok ama bakalım duruma göre .

Shadow_Dancer
11-01-2016, 09:24
Bence yanlış yapıyorsun Anılcıgım, elindeki araba a3'ten bence ileride.. Biraderimde s line bayagı dolu bi A3 sedan vardı.. Tamam araba güzel ama çok basık ve dar. F30 ise 320ied olacaksa alınmalı, forumda açılan son motor konusundan sonra ben sogudum.. Güzel araban var, bence binmeye devam et.

Anıl E.
11-01-2016, 09:24
3.16 ve A3 için CC yi elden çıkarmaya değer mi yahu bu şartlarda?
Bence bir daha düşün.

Başka seçenek ne ekleyebiliriz abi ?

Shadow_Dancer
11-01-2016, 09:26
Ayrıca bayiiye araç verme konusunu derin düşünmek lazım, sinir sahibi olursun.. Ölü sevici bi topluluktur kendileri..

Anıl E.
11-01-2016, 09:27
Bence yanlış yapıyorsun Anılcıgım, elindeki araba a3'ten bence ileride.. Biraderimde s line bayagı dolu bi A3 sedan vardı.. Tamam araba güzel ama çok basık ve dar. F30 ise 320ied olacaksa alınmalı, forumda açılan son motor konusundan sonra ben sogudum.. Güzel araban var, bence binmeye devam et.

Abi özel mesaj atıyorum.

Tunacan
11-01-2016, 09:30
Başka seçenek ne ekleyebiliriz abi ?

Bence aracını öldüm fiyatına verip alacağın her araç senin için zarar.
Kafandaki fiyata veremiyorsan bekle. Güzel aracın var. Değmez bence..

Anıl E.
11-01-2016, 09:37
Bence aracını öldüm fiyatına verip alacağın her araç senin için zarar.
Kafandaki fiyata veremiyorsan bekle. Güzel aracın var. Değmez bence..

Eyvallah abi ilgilendiğin için sağol.

Tunacan
11-01-2016, 09:40
Reca ederim. Araban güzel. Bin mis gibi..

bkaraca
11-01-2016, 10:07
Bence böyle bir takasa gitmeyin, cc bana göre audiden çok daha tarz duruyor. Bmw de olacak ise 170liklerden olsun. Madem 100 binin baya baya altını veriyorlar 100bin gibi bir rakama elden satılamaz mı ?

dqn
11-01-2016, 10:09
Yanlış hatırlamıyorsam siz arabayı alırken sunroof ekletin diye söylemiştim:) Mesele açılıp açılmamasından ziyade içeriyi ferah yapması.CC zaten basık bir araç bu yüzden sunroof içeriyi ferah yapıyor.Aynı zamanda sunroof havaya kalkıyor.Sigara içenler buna bakıyor maalesef..Arabanızın piyasasını öldürende yıl sonu indirimleri.Sizin istediğiniz fiyatın 10lira fazlasına sıfır cc satıldı dolu donanım ile.100bin veren insana 10bin lira koymuyor maalesef gidip sıfırını alıyor.Bu yüzden piyasada düşüş var..Yıl sonu indirimleri bitmeye başladı.Mayısa kadar falan düzelir piyasa.ama illa değiştirme fikriniz varsa size yakın fiyat verene diretmeyin verin.Benzinli otomatik arabanın taliplisi çok az oluyor.

Bu arada yineleyeceğim yakıttan şikayetin yoksa a3 almayın.CC'den sonra yapamazsınız.Her ne kadar premıum olsada d sınıfı seviyesinde değil.Ayrıca performansta vasat.

Berkan
11-01-2016, 10:10
İlk başta sunroofsuz rline yapma etme diye belirtmiştim bu durumlar içindi hemen satma etme durumlarından.

bu arada borusan öldürmeye bayılır bide vurabilecek yeri varsa iyice itin poposuna yerleştiriyor aracı dod yine ondan bir kuble daha insaflı özellikle vag grubunda.

individual
11-01-2016, 10:35
Valla Passat CC çok güzel bir araba.Cam tavansız olsa'da olur olmasa olur.

Passat CC satıp bence 316i ve Audi A3 geçilmez.

On numara aracınız var.

Nightfish
11-01-2016, 10:44
Araba dıştan ok gibi de içi b.k gibi :) Trim sesleri başladı, sinir etti beni CC.
A3 sedan ya da 316 düşünüyorum ben de. Bayağıdır takip ediyorum, temiz 316 bulmak gerçekten zor. A3 Sedan daha kolay bulunuyor ancak A3 Sedanlarda da geçtiğimiz Aralık'ta Doğuş'un yaptığı kampanya düşünülünce fiyatlar yüksek kalıyor.
Telefonda 90.500'e kadar düştü, güzel bi pazarlıkla şunu düşünüyorum benim araç satılınca ;

Connecting Site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-onayli-kullanilmis-otomobil-254146399/detay/)

THe_ONe
11-01-2016, 10:50
bende 2014 cc sahibiyim yakıt-konfor-performans a3 ve 316 cc nin önüne geçemez

Anıl E.
11-01-2016, 10:55
Araba dıştan ok gibi de içi b.k gibi :) Trim sesleri başladı, sinir etti beni CC.
A3 sedan ya da 316 düşünüyorum ben de. Bayağıdır takip ediyorum, temiz 316 bulmak gerçekten zor. A3 Sedan daha kolay bulunuyor ancak A3 Sedanlarda da geçtiğimiz Aralık'ta Doğuş'un yaptığı kampanya düşünülünce fiyatlar yüksek kalıyor.
Telefonda 90.500'e kadar düştü, güzel bi pazarlıkla şunu düşünüyorum benim araç satılınca ;

Connecting Site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-onayli-kullanilmis-otomobil-254146399/detay/)

Ben de trim sesi yok zaten tsi motor geçmişim fazla olduğu için,aracın genel sessizliğinden çok memnunum.

Diğer yorum yapan arkadaşlara da teşekkür ederim sağolun bu gidişle vazgeçicem gibi :)

golgeoyunu03
11-01-2016, 10:57
Çok güzel aracınız var, niye satmayı düşünüyorsunuz? a3 değilde 3 alınıcak ise 170hp liğini alın.

individual
11-01-2016, 10:57
En basiti A3 ve 316 i kapıları direksiz değil.

Passat CC kapıları açık yetiyor.

Mesela ben BMW alıcak olsam 3 Serisi alıcağıma 4 serisi grancoupe alırım.

Kapıları direksiz araba farklı duruyor ;)

Anıl E.
11-01-2016, 11:24
En basiti A3 ve 316 i kapıları direksiz değil.

Passat CC kapıları açık yetiyor.

Mesela ben BMW alıcak olsam 3 Serisi alıcağıma 4 serisi grancoupe alırım.

Kapıları direksiz araba farklı duruyor ;)

3.16i kalkmış zaten üretimden 3.18i geliyormuş bundan sonra 135 den başlıyor dedi :). M paket yapsak 150 yi geçer galiba .

golgeoyunu03
11-01-2016, 13:14
3.16i kalkmış zaten üretimden 3.18i geliyormuş bundan sonra 135 den başlıyor dedi :). M paket yapsak 150 yi geçer galiba .

320i 40.yıl paketleri 158bin tl ye veriyorlardı en son..

Killah
11-01-2016, 13:17
Yaklasik 3 ay 320ied kullandim, su anda da dizel A3 sedan kullaniyorum. Ne kadar severek kullansam da A3'un CC'nin dengi oldugunu dusunmuyorum ve etrafta cok gordugum bir arac keza F30 ne kadar beni her acidan mutlu etmis bir arac olsa da elini sallasan 3 kasaya carpar oldu (Sivas'ta durum nasil bilmiyorum). Bence araciniz bahsi gecen iki aractan da daha ozel bir arac.

Anıl E.
11-01-2016, 13:19
Yaklasik 3 ay 320ied kullandim, su anda da dizel A3 sedan kullaniyorum. Ne kadar severek kullansam da A3'un CC'nin dengi oldugunu dusunmuyorum ve etrafta cok gordugum bir arac keza F30 ne kadar beni her acidan mutlu etmis bir arac olsa da elini sallasan 3 kasaya carpar oldu (Sivas'ta durum nasil bilmiyorum). Bence araciniz bahsi gecen iki aractan da daha ozel bir arac.

Sivasta a3 sedan fazla yok ama 3 kasa her şehirde olduğu gibi maximum düzeyde :). Teşekkür ederim bu arada

KÖROĞLU
11-01-2016, 13:24
Nacizane yorum yapayım, 2 araca da sahip olmadım. Ama ikisini de kullanma fırsatım oldu.

Hali hazırda şirkette 2 tane kiralık dizel + otomatik a3 var. Bu işlerde yorum subjektif olur ama a3 kesinlikle bir CC edemez.

Öldüm parasına aracı verip a3 almak bence mantıksız olur. Bi gerçek var ki açılmasa da CC de cam tavan olmalı. Cidden ferahlatıyor içeriyi.

Sti_Ozan
11-01-2016, 13:35
Egerki amac model yenilemek ise cc den sonra passat gene bi nebze düşüş olur. A3 ve 3 kasa bence cok buyuk bi düşüş olur. Sonucta passattan ust klasmanda bi aractan jettaya,hatta jettadan daha dar arabalara binmek,uzun sure alisamamaniza sebep olabilir. Yeni kasa passatlar gayet ferah ve şık arabalar bence. Dusunulebilir gibi