PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drift Streets Japan

hakan_41
13-01-2016, 01:30
arkadaşlar merhaba , oyunu oynayanınız var mı acaba ?

ben biraz önce kurdum şuan alışmaya çalışıyorum , direksiyon seti desteğide varmış fakat saat geç olduğu için çalıştıramıyorum :)

online modu da mevcut hem anladığım kadarıyla multiplayer modunda herkesin ortak bağlandığı bir sw var ( tam emin değilim çözmeye çalışıyorum ama girerken başka bişey seçemiyoruz )
bir de lan game modu var ordada kendi ip miz ile sw açıyoruz sanırsam ,

genel olarak boyut , grafikler ve multi özelliğinin olması sebebiyle güzel bir oyun gibi duruyor , ben konuyu açıyım biraz daha kurcalamak için gireceğim :) becerebilir isek tech olarak online'ye de el atarız artık :)

hadi kolay gelsin :D

https://www.youtube.com/watch?v=sSlhF1rjh7o

b.arica
13-01-2016, 08:09
Dün indirmeye çalıştım ama beceremedim :D torrent kullanmayı öğrenemedim daha bir türlü :D Link varsa gönderirseniz herkes nsaiplense.

yusufcan_k
13-01-2016, 10:20
biraz bilgi verseydiniz keşke :D

ozans
13-01-2016, 13:09
Steam'den aldım dün, 13 lira. Konsept güzel ama implementasyon *** gibi. Unity ile yapılmış keko bir oyun.
G25 ile force feedback yok. Araç setup'u saçma sapan sebepler doğuruyor (kamber ve offset var tek ayar). İç kamerada kafayı otomatikman yanladığın yöne çeviriyor, büyük açılarda çok çeviriyor dünyan dönüyo. H shifter desteği ve debriyaj yok.
Yanladıkça para kazanıyosun, arabaya parça alıyosun hesapta güçleniyor. Gelen gücü pek hissedemiyosun. Arabayı güçlendirdikçe alt devirler ölüp kafadan kayması arttı.

Drift puanlama sistemi de rezalet.. Keko keko donut yapıp para biriksin diye bekliyosun.

Single player gözlemlerim böyle.

omrasm01
13-01-2016, 13:12
Steam'den aldım dün, 13 lira. Konsept güzel ama implementasyon *** gibi. Unity ile yapılmış keko bir oyun.
G25 ile force feedback yok. Araç setup'u saçma sapan sebepler doğuruyor (kamber ve offset var tek ayar). İç kamerada kafayı otomatikman yanladığın yöne çeviriyor, büyük açılarda çok çeviriyor dünyan dönüyo. H shifter desteği ve debriyaj yok.
Yanladıkça para kazanıyosun, arabaya parça alıyosun hesapta güçleniyor. Gelen gücü pek hissedemiyosun. Arabayı güçlendirdikçe alt devirler ölüp kafadan kayması arttı.

Drift puanlama sistemi de rezalet.. Keko keko donut yapıp para biriksin diye bekliyosun.

Single player gözlemlerim böyle.

Abi sen oyunu değil yanlayan şahincileri tarif etmişsin :D

ozans
13-01-2016, 13:33
Abi sen oyunu değil yanlayan şahincileri tarif etmişsin :D

Sesli güldüm :D

Mpower94
13-01-2016, 18:33
Ben torrentten indirdim ama virüslü çıktı dikkat edin...

[RaCeR]
13-01-2016, 19:08
videodan ne kadar b.ktan bir oyun olduğu belli sesler fln ne kötü ya

hakan_41
13-01-2016, 20:45
direksiyonla da oynandı ( oynanmaya çalışıldı ) ve notumu verdim, vasat

klavyede gece biraz bişeyler yapmıştım da direksiyonda oynayamadıkça bir işe yaramıyor, ben indirip boşa zaman kaybetmeyin derim
ama illa merak edenler olur ise pm atabilir link veririm, torente falan gerek yok bir türk sitesinden indirmiştim :)