PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016 MTV Kampanyası Sonax

Ome_RS
20-01-2016, 08:49
Arkadaşlar selam,
Sabah radioda duydum ofiste bir göz attım güzel gibi. Otomobil forumuyuz belki birilerinin işine yarar.
Garanti ile MTV ödeyenelere sonax hybrid boya korumayı 360Tl yerine 180Tl ye yapıyor.
Sanıyorum siteden KELALPER nickli Alper Abi sonax bayii işletiyordu belki detayları yazar.
Link aşağıda;
http://www.sonax.com.tr/kampanyalar/sonax-motorlu-ta%C5%9F%C4%B1tlar-vergisi-kampanyas%C4%B1.html

Mehmetmert
20-01-2016, 08:56
Ben garanti ile odedimde Adanada isini dogru durust yapan sonax yok nerdeyse.Mindar edip verirler diye korkuyorum.
Yoksa kampanyo guzel :)

Orhan
20-01-2016, 08:59
ben güvenipte sonax bayiine araba vermem Ankara için konuşuyorum
Ha işini doğru yapan vardır mutlak ama ben denk gelmedim

aroglu
20-01-2016, 09:05
Yapıkredi ile ödeyene yok mu bişey :D

serkanaygün
20-01-2016, 09:27
Peki İstanbul Avrupa yakası tercihen Bakırköy Bahçelievler Florya tarafında güvenilir bayi bilen var mıdır?

fdoganb
20-01-2016, 10:15
3 sene falan yararlandım ykb sayesinde. Bu sene garanti olunca yararlanamıyorum. Tabiki burada işin hakkını verenler kadar başarılı olmuyor ama ben memnundum. İstanbul anadolu yakası şerifalideki eğitim uygulama merkezinde yaptırmıştım tavsiye ederim düşünenlere

kelalper
20-01-2016, 11:26
Bu döneme kadar hep YKB ile yapılıyordu bu sene Garanti Bankası ile yapıldı. İyi de oldu. Neden derseniz daha önce para kazanamıyorduk deli gibi araba yapıyorduk. Günde 3 araba yapıoduk gün sonunda eline geçenle masrafların birbirini karşılamıodu. Kampanya yüzünden normal müşterileride kaçırıyorduk zaman olmadığı için. Garanti müşterisi daha az heraldeki bu sezon çok nadir araba geliyor.

devil_berk22
20-01-2016, 11:36
kaç senedir var bu kampanya ancak güvenipte yaptıramıyorum

Yigit-Y
20-01-2016, 11:39
Hediye olduğundan b.k gibi yapiyorlar sonaxlar o yuzden gerek yok

3 taksit yapsin yeter :)

BoraRS
20-01-2016, 12:47
Bu döneme kadar hep YKB ile yapılıyordu bu sene Garanti Bankası ile yapıldı. İyi de oldu. Neden derseniz daha önce para kazanamıyorduk deli gibi araba yapıyorduk. Günde 3 araba yapıoduk gün sonunda eline geçenle masrafların birbirini karşılamıodu. Kampanya yüzünden normal müşterileride kaçırıyorduk zaman olmadığı için. Garanti müşterisi daha az heraldeki bu sezon çok nadir araba geliyor.

Olm şu cebini yazsana özelden. Bu arada ben de Garanti ile ödeyeceğim bana da kampanya yap :D Şaka yapmıyorum ha yeni jip aldım

Ome_RS
20-01-2016, 12:51

Hediye olduğundan b.k gibi yapiyorlar sonaxlar o yuzden gerek yok

3 taksit yapsin yeter :)

hediye olduğundan neden *** gibi yapıyorlar ?
Alper abide yazmış para kazanamıyorduk diye. Şimdi bu kampanya yapılınca indirim olarak verilen %50 yi YKB yada Garanti artık kimse gelip size ödemiyor mu?
Parayı alamıyorsanız neden böyle kampanya yapılıyor?

Kadyr
20-01-2016, 13:07
Gecen sene alper abiye yaptirmistim ykb var iken. Bu senede yaptirayim dedim gecen hafta odeme yaparken baktim kampanya yok. Totoslar yeni yapmislar yoksa yapisirdim alper abiye:)yazin olani beklicez artik

Berkan
20-01-2016, 13:16
ben güvenipte sonax bayiine araba vermem Ankara için konuşuyorum
Ha işini doğru yapan vardır mutlak ama ben denk gelmedim

Aynısından bendede var abi. Çok nadir giderim bir gittim herif havalandırma kanalını yön tusunu kırdı ben diyim 3 sen de 5-6 ay gittim geldim tamam yapıcaz edicez resimlerini cektiler falan fisman diye diye hep salladılarda. saolsun sonra sonaxın 5 ayda beceremediğini forumdan bir kişi 1 günde çözdü.