PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : airbag tamiri yardımı

devil_berk22
27-01-2016, 18:09
Arkadaşım ufak tefek masrafları olan çıtır hasarlı bir araç aldı torpido ve direksiyon airbagleri patlak şuanda bunu tamir ettirme maliyeti bize ne kadara mal olur ve istanbulda güvenilir olarak yer tavsiyesi olan varmı arkadaşlar araç hyundai i20.

alihan_27
27-01-2016, 19:04
tamir işinin garantisi yok. servisten, parçacıdan sıfır fiyatını öğrenseniz bence daha iyi olur. Bazen çok uygun fiyatlar çıkıyor.

focust1
27-01-2016, 20:05
Maslak Atatürk oto sanayi sitesinde garantili ve orjinale en yakın tamir yapan bir yer var daha önce çok araç yaptırdık sorun yaşamadık sigorta firmaları bile eski model araçların sıfır airbaglerini bulamadıklarında kendi başınızın çaresine bakın diyor...

fsunnetci
27-01-2016, 20:06
tamir olupta tekrar çalışmasını bekleme ancak göstermelik olur şase içerisindeki darbe sensörleri ve emniyet kemerlerindeki gergi sensörlerinide değişmen lzm ama sanayide bunlar yapılmaz torpido derisi sıvanır direksiyona yeni SRS tüpü takılır işlem tamamlanır sağ sol 1000-1500 TL arası yaptırırsın usta ve işciliğe bağlı bu fiyat aralıgında değişir ama aldatmaca olur görüntü yani :rolleyes:

focust1
27-01-2016, 20:40
Ne kadar saglıklı çalıştıgını bilemem ama airbagi tamirli olup kaza yapıp tekrar airbag patlayıp gelen çokca müşteri gördüm benim söyledigim adamlar imzalı kaşeli belgede veriyorlar fiyatlar araca göre 1000tl ve üstü olarak degişiyor.

devil_berk22
30-01-2016, 14:56
arkadaş zaten ş.içinde kısa mesafelı yerler için ekonomi amaçlı aldı Allah muhafaza kaza durumunda tekrar çalışmasını beklemek gibi bir düşünceside yok sadece görüntüsü şuanki patlak halde durmasın temiz torpido görüntüsü olsun bana net adres ve fiyat verebilecek olan varsa kendisine ileticem gelecek hafta istanbula getirip aracı bırakıcak kaç gün sürerse artık otelde falan kalıcak.