PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar sorunuma bi çare lütfen Whatsapp-Rehber sıkıntısı

fuatozkan
31-01-2016, 20:38
Arkadaşlar kız arkadaşımla aram bozuk uzun zamandır. 1 ay oldu en son görüşeli mesajlaşalı her neyse
bugün aramak görüşmek istedim telefon meşgul çaldı hat meşgul dedi tekrar aradım akşam yine aynı engellemiş yada arama red yapmış.

Her neyse şuan whatsapp da listede gözüküyor profil resmi, durumu, son görülme görebiliyorum en son cuma 10:50 de girmiş.

Şu dikkatimi çekti telefon rehberinde numara ve whatsapp profil numaraları gözükürken diğer arkadaşlarımda kız arkadaşımın da whatsapp numarası gözükmüyor

Sorunun kaynağı ne acaba bi yardımcı olur musunuz bu işlerden anlayan arkadaşın telefonda denedik engellendiği zaman hiç birşey gözükmüyor whatsapp da.

Kız arkadaşımın telefonu iphone6+ ne yapmış nasıl bir ayar çekmiş :( :(

ECD
31-01-2016, 20:48
Rahatsız etme modu geldi aklıma ilk olarak..

fuatozkan
31-01-2016, 20:53
Rahatsız etme modu geldi aklıma ilk olarak..

Konuşmam lazım bu insan gönül eğlendirmeyi düşündüğüm bir insan değil sonuçta. kendisi de biliyor bu niyetimi isteğimi. Bilmeden kalbini kırdığımı üzdüğümü düşünüyorum ama bugüne kadar el üstünde tuttum kendisini 1 dediği 2 olmadı.

Rahatsızlık verecek bir durum yok 2 mizde işi elin almış üniversite mezunu ve gizlisi saklısı kalmamış herşeyini paylaşmış insanlarız.

cuneytturkoglu
31-01-2016, 21:15
Benmi yanlış anladım kız arkadaşının hiç tanımadığı bi numaradan baktığında kız arkadaşının numarası göükmüyormu?

johnie
31-01-2016, 21:27
öncelikle geçmiş olsun kardeşimi, çık karşısına özür dile derim.
aradığında meşgul çalıyorsa ciddi hata yapmışsın ya da üstelemiş sin engellemiş yani seni.
whatsapp da bazen, karşı taraf eklemedikce profilini göremiyorsun ondan dolayı da olabilir..

fuatozkan
31-01-2016, 21:33
Benmi yanlış anladım kız arkadaşının hiç tanımadığı bi numaradan baktığında kız arkadaşının numarası göükmüyormu?

Yok hiç bişeyi gözükmüyor yanlış yazmış olabilirim orasını.

fuatozkan
31-01-2016, 21:35
öncelikle geçmiş olsun kardeşimi, çık karşısına özür dile derim.
aradığında meşgul çalıyorsa ciddi hata yapmışsın ya da üstelemiş sin engellemiş yani seni.
whatsapp da bazen, karşı taraf eklemedikce profilini göremiyorsun ondan dolayı da olabilir..

Profilini görüyorum onda sıkıntı yok en son görülme durum fotoğraf görüyorum.

Aradığım zaman meşgul çalıyor ve benim telefon rehberimde diğer insanların telefon numarası altında whatsapp sembolü ve numara gözüküyor ilaveten ama kız arkadaşımda sadece telefon numarası gözüküyor altında whatsapp logosu ve numarası çıkmıyor.

cuneytturkoglu
31-01-2016, 22:10
Seni engellemiş ondan dolayı böle meşgul arkadaşında çıkmamasının sebebi rehberinde ekli olmayan kişilere bilgilerini vermeme ayarı var mesela bende profil resmini son görülmeyi filan göstermiyor. Tek garibime giden numarasının çıkmaması onu nasıl yapmış.

fuatozkan
31-01-2016, 22:57
Seni engellemiş ondan dolayı böle meşgul arkadaşında çıkmamasının sebebi rehberinde ekli olmayan kişilere bilgilerini vermeme ayarı var mesela bende profil resmini son görülmeyi filan göstermiyor. Tek garibime giden numarasının çıkmaması onu nasıl yapmış.

Anlayamadım valla son çare buraya yazdım artık. Çıkamadım işin içinden numarayı kullanmasa whatsapp da, whatsapp arkadaş listemde çıkmaz diye düşünüyorum

LnchCntrl
31-01-2016, 23:00
Valla uğraşma vatsapla zartla zurtla ara arkadaşının telefonundan ciddiyetini kısa cümlelerle belirt. buluşma kopar. gerisi kısmet.

umarım düzelir dostum.

cuneytturkoglu
31-01-2016, 23:10
Bencede pek uğraşma ergenler gibi sosyal medyadan olmaz bu ara konuş eğer seni seviyorsa zaten seni biraz yalvarttıktan sonra aranız düzelir.

fuatozkan
31-01-2016, 23:43
Amacım zaten arayıp konuşmak ama bana olan tepkisini ölçmeye çalıştığımdan aklıma takıldı.

Çözücez inşallah hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun güzel dilekleriniz için teşekkürler.

cuneytturkoglu
31-01-2016, 23:56
inşallah çözersin herşeyin hayırlısı.

ozans
01-02-2016, 05:06
http://imgyerel.hurriyet.com.tr/2015/3/27/AW366641/AW366641_01.jpg

Draniela
01-02-2016, 08:43
Bence hiç whatsapp ile uğraşma. Direkt çık karşısına.