PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipotekli banka kredisi hakkında ?

slave
02-02-2016, 14:13
merhaba herkese ,

bankacı olan veya bilgisi dahilinde daha öncede bu şekilde kredi çekmiş olan yardımcı olursa sevinirim . üzerime 100 bintl gibi bir ederi olan dükkanım var bankadan 20 bin tl kredi kullanmak istiyorum bazı bankalara sordum dükkan değil ev tapusuna ipotek yapıyorlar fakat sigorta en az iki aylık olmalı benim kendi şahış firmam vardı 15 gün önce kapanış verdim dolayısıyla şuan sigortam yok bağkurum devam ediyor sanırım hala e devletten baktım bitiş tarihi yazmıyordu fakat bağkurluyum dediğimde firma evraklarını isticek banka oda olmıcak . şöyleki sigortasız ipotekli kredi veren birbanka biliyormusunuz nette araştırdım her bankada yok sordum bir kaç yerede olumsuz oldu sigortadan dolayı . bu konuda ne yapabilirim
maaş yazısı vs alabliyorum şuan çalıştığım yerden onunda bir etkisi olursa tabi yani tapu+maaş yazısı imkanım var 20 tl kredi ihtiyacım var ?

brs852
02-02-2016, 14:18
Artık bankalar sigorta ile online sisteme bağlı oldukları için sigorta hel halukarda sorun olacaktır. İhtiyaç kredisinde ise bildiğim kadarıyla ipotek olmuyor artık. Bilgileri mesaj atarsanız eşime bir sorayım bankacı kendisi.

KÖROĞLU
02-02-2016, 14:51
Yazdığından anladığım kendi işyerini kapatıp ücretli olarak bir firma da çalışmaya başladın.

Burada işe başlama tarihin ne ? Şuan sisteme düşmemiş olabilir. Maaş yazısının artık kifayeti yok.

SGK ya bildirilen ücretin önemli banka için. Yeni başladıysan onu göremeyebilirler. 20 TL kredi için ipotek tesis ederle mi bilmiyorum.

En net cevabı bankaya gidip görüşünce alırsın bence.

slave
02-02-2016, 19:47
Dediginiz gibi yeni bir yerde calismaya basladim suan sigorta girisim yapilmadi aslinda en az iki aylik sigortam olsa kredi ipotekle beraber kolay diyo bankada fakat benim isim acil oldugu icin cekmek istiyorum ipotegin faydasi yokmu hic sonucta banka kendini guvence aliyor tasinmazla

Emre-Dylan
02-02-2016, 19:53
İhtiyaç kredisinde ipotek aramıyorlar ya bankalarla geçmişin olucak geçmişte düzenli ödemen olacak kredi kartına en az 6 ay yada kredi ödemelerini zamanında yatırmış olman gerekiyor veya 1 yıl boyunca düzenli şekilde sigortan yatmış olacak. İhtiyaç kredisi için istenen unsurlar bunlar