PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasko firması tercihi

driver_can
02-02-2016, 23:30
Aracım geçen sene zürich sigortadan kaskoluydu.İlk kez araçlarımdan birini kaskolattığım için 1678 tl ödedim.Bu sene hasar falan yok herhangi bir mini onarım kullanmadım 1350-1400 arası rakam çıkıyor.Sompo japon sigortada 1089 tl fiyat verdi.Kullanan tecrübe eden var mı acaba derdim küçük hasarlar vs.değil zaten kaskoyu bozmam babam sanayide esnaf.Yeter ki Allah korusun pert vs.ağır hasarda sorun yaşamayalım araç haftada bir gün kullanılıyor haricinde kapalı otoparkta yatıyor.

blumenberg
02-02-2016, 23:35
bende en iyi teklifi zürihten aldım, galiba onu yaptırcam. diğer bmw için de sompo ve dubai'den güzel fiyat aldım. dubai hiç duymadım 10 yıllık bir geçmişi var, büyük ihtimal onda da sompo'dan yana kullanıcam tercihimi

driver_can
02-02-2016, 23:51
bende en iyi teklifi zürihten aldım, galiba onu yaptırcam. diğer bmw için de sompo ve dubai'den güzel fiyat aldım. dubai hiç duymadım 10 yıllık bir geçmişi var, büyük ihtimal onda da sompo'dan yana kullanıcam tercihimi

Zürichi geçen sene kullandım fakat çok şükür ihtiyacım olmadığı için hizmeti nasıl tecrübe etmedim.Ama büyük firma sıkıntı çıkarmaz sanırım.Sompo japonda iyidir deniliyor arada zürichle 350 lira fark var onu tercih edeceğim yaptırırsam sanırım daha iyi teklif gelmezse bilindik bir firmadan.Bide doğa sigorta var o da 800 lira mı ne söyledi ama tanımıyorum oyüzden yaptırmam oraya.Araban mı var derdin var her ay yakıt hariç 500
Lira masrafı var otoparkı kaskosu sigortası.

Berkan
03-02-2016, 08:16
doğa falan hiç gerek yok neydüğü belirsiz onların. onun dışında abuk subuk sigortalara bulaşmadan devam :)

Day Walker
03-02-2016, 08:24
http://www.tsb.org.tr/resmi-istatistikler.aspx?pageID=909

linten kasko yaptıracağınız şirketin kaçıncı sırada olduğu, ne kadar prim ürettiği sektördeki pazar payı bilgilerini görebilirsiniz.

Sigorta şirketinde çalışan biri olarak ilk 5 dışında başka şirketle çalışmayın derim. Ama sadece kaskoda.

Trafik için neresi ucuzsa oradan poliçe yaptırabilirsiniz.

turkerrr
03-02-2016, 08:52
axa allianz anadolu ak groupama ve güneş ile çalışıyorum,bu ay sompo nun da acenteliğini alıyorum.

sompo japan son yıllarda istikrarlı şekilde büyüyor ben başarılı bir şirket olduğunu düşünüyorum.

kasko yaptırırken

-manevi tazminat
-ihtiyari mali mesuliyet
-asisstans şartları
-tamir yeri ve parça kullanımı
-orjinal cam

konularını kontrol ederseniz hasarda problem yaşamazsınız.

GKS
03-02-2016, 09:56
axa allianz anadolu ak groupama ve güneş ile çalışıyorum,bu ay sompo nun da acenteliğini alıyorum.

sompo japan son yıllarda istikrarlı şekilde büyüyor ben başarılı bir şirket olduğunu düşünüyorum.

kasko yaptırırken

-manevi tazminat
-ihtiyari mali mesuliyet
-asisstans şartları
-tamir yeri ve parça kullanımı
-orjinal cam

konularını kontrol ederseniz hasarda problem yaşamazsınız.

aynen katılıyorum sompo ile çalışıyorum bende memnunum trafik-kasko fiyatları güzel.

serkan_2120
03-02-2016, 10:00
aracım zürıhten kaskolu 1 sefer arıza bir seferde ufak maddi hasarlı kazada kullanmak zorunda kaldım ikisinde hiç sorun çıkarmadılar her durumla ilgili bilgi verdiler yedek araç temininde de sorun çıkarmadılar aradaki fark için bence kaskoda riske gerek yok trafik sigortası önemli değil en ucuz kim fiyat verirse yaptırırım ama kaskoda seçici olmakta fayda var

BARR
03-02-2016, 10:12
AXA'dan şaşmıyorum ben kaskoda :)

wiesmann
03-02-2016, 10:59
axa(oyak) 2006dan beri..

Day Walker
03-02-2016, 12:12
axa(oyak) 2006dan beri..

oyak ileri yolları ayrılalı çok oldu sadece axa kaldı.

Türk ceo ayrıldı şimdi bir Fransız ceo geldi.