PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genel Servis hakkında bilgisi olan var mı?

by.gkn
03-02-2016, 15:56
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın tampondaki ufak bir çatlak ve sürtükler için Mapfre Genel sigortaya ait olan genel servise götürmeyi düşünüyorum. Daha önce duymamıştım bugün sigortacım söyledi. Buraya götürürsen daha iyi olur hasarsızlık %40 üzerinde olduğundan bozulmaz ya aynı kalır yada artmaya devam eder dedi. Aynı zamanda ikame araçta hemen veriyorlarmış. Kendi yerleri olduğundan eksper bekleme derdi yok vs vs bir çok şey saydı.

Bu hizmetler iyi hoş ama daha önce burayı kullanan oldu mu? İşçilikleri nasıldır bileniniz var mı?

facia
03-02-2016, 17:11
Ben kullanmıştım, memnun da kaldım. Hasarsızlığımıda bozmadılar.

Ahmet.S
03-02-2016, 17:51
Senede birkereye mahsus rakam ne olursa olsun hasarsızlığınızı bozmayız gibi birşey aöylemişlerdi.
Ben senelerdir kullanıyorum memnunum kendi adıma.

by.gkn
04-02-2016, 07:18
Çok fazla bilgisi olan burada da yok anlaşılan. Cumartesi öğlene kadar açıklarmış en iyisi gidip bir görüp bakmak.

Muharrem C.80
04-02-2016, 13:38
İkitelli şubesi anlaşmalı servislerimdendir. Dediğini ikiletmezler düzgündürler. Ümraniyedeki şube ile görüşmedim hiç. Lakin prensipleri aynıdır sanırım. Yalnız gitmeden ikame araç uygunluğunu teyid etmeni öneririm.

by.gkn
15-02-2016, 08:54
6 şubat cumartesi teslim edip 11 şubat perşembe teslim aldım. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım. Adamların varoluş amacı kasko müşterilerinin memnuniyeti olduğundan ne derseniz hayır demiyorlar. İlgi alaka çok iyiydi. Gider gitmez hemen servis şefi gelip araca baktı. Daha ben oradayken dosya açılıp o gün parça siparişi geçildi. Yarım saat bile zaman harcamadan ikame aracı alıp gittim. Dönüşte aracı teslim alırken de güzel karşılanıp yapılanlar detaylıca anlatılıp verildi. Gerçi yapılan işlemler çok basitti tampon boyanıp davlumbaz ve sis farı kapağı değişti. Kısacası ben memnun kaldım tavsiye ederim.