PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gece görüş gözlüğü ve telsiz

PiscocuK
04-02-2016, 09:36
Selamlar

iki ürüne ihtiyacım var biri gece görüş gözlüğü mutlaka kafada yada gözlük gibi kulak üstünde durması gerekiyor ve çok büyük olmamalı yurtiçi yurtdışı hertürlü öneriye açığım %100 olmasda karanlıkta %50 iş yapsa bile yeterli olur

Bir diğer ürün ise kulak içi telsiz tarzında ortalama 10-20 mt lik kapalı alanda kullanmak için gerekiyor küçük pratik kullanışlı birşey olması gerekiyor şu görevimiz tehlike filmindeki Tom amcamın kullandığı gibi kulak için hem dinle hem konuş şeklinde bişeyler olursa off diyorum

Bu işlerden pek değil hiç anlamam ama bu tarz iki ürüne kısa sürede ihtiyacım var
Konu ile ilgili bilgili kişilerin yönlendirmelerini bekliyorum

Teşekkürler

kelalper
04-02-2016, 09:59
airsoft a mı dalacan yoksa?

PiscocuK
04-02-2016, 10:14
airsoft a mı dalacan yoksa?

hayır tatlım farklı bir iş projesi :) senin gibi ince belli minyon arkadaşlara da ihtiyacım olacak tabi :D

BarKing
04-02-2016, 10:16
Kimi dikizliceksiniz?

Day Walker
04-02-2016, 10:19
Şu dönemde bu ürünleri gümrükten geçirmek bile çok tehlikeli dikkat edin derim.

Ayrıca bulunursa bende fiyatlarını bilmek isterim :D

AşkınS.
04-02-2016, 10:24
Ajan stayla

PiscocuK
04-02-2016, 11:35
Peki madem bu kadar amacı dışında fikirler geldi ben ne amaçla kullanacağımı belirteyim

Pendikte yeni bir korkuevi oyun salonu açtık mekan zifiri karanlık olduğunda bir nebze görüşü rahatlatmak amaçlı ve diğer katlarda ki iletişimi sağlama amaçlı kullanacağız

Dikizlik ajanlık bir durum yok :) aklımıza sokmayın öyle şeyleri :D

fthdrn
04-02-2016, 11:36
Peki madem bu kadar amacı dışında fikirler geldi ben ne amaçla kullanacağımı belirteyim

Pendikte yeni bir korkuevi oyun salonu açtık mekan zifiri karanlık olduğunda bir nebze görüşü rahatlatmak amaçlı ve diğer katlarda ki iletişimi sağlama amaçlı kullanacağız

Dikizlik ajanlık bir durum yok :) aklımıza sokmayın öyle şeyleri :D

Abi güzel yatırım. Millet deli gibi gidiyor o tarz yerlere. Grup halinde hafta sonu aktiviteleri arasına girdi. Allah bol kazanç versin.
adresi yazarsan bizde gelirik :)

PiscocuK
04-02-2016, 11:42
Yönetimden izin almadan yapmak istemiyorum kardeşim
Zaten yönetim izin verirse güzel bir konu açıp TT üyelerine sürekli olarak indirimli fiyat üzerinden giriş sağlayacağım