PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corsa B GSİ Yazılım YARDIM

AliGizda
04-02-2016, 18:49
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim, Corsa B Gsi' m için yazılım araştırması yapıyorum. Daha önceden bu araçlara yazılım yaptırmış, uygun yollu yönlendirebileceğiniz yerler varmıdır? Yazılım fiyatları ne kadardır? Araştırdım forumda fakat detaylı bir bilgiye ulaşamadım.

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Burak E.
04-02-2016, 20:04
daha önce yazılım yaptırdık 300-400 tl gibi rakamlar söz konusuydu bundan 1-2 sene önce ama şuan kime yaptırılır bilemiyorum

adilhcl
04-02-2016, 20:40
fecabook uzerıden corsa b grubu var ordan sıze fazlası ıle yardımcı olacak bırsuru degerlı arkadas var

AliGizda
05-02-2016, 07:29
daha önce yazılım yaptırdık 300-400 tl gibi rakamlar söz konusuydu bundan 1-2 sene önce ama şuan kime yaptırılır bilemiyorum

Vallahi bende araştırıyorum ama detaylı bi bilgiye ulaşamadım. Mantzel taktırdım araç şu an çok iyi oldu ama alt devirler biraz daha iyileşmesi gerekiyo. Yazılımla bi nebze daha çözerim diye düşünüyorum. Teşekkürler bilgi için.

fecabook uzerıden corsa b grubu var ordan sıze fazlası ıle yardımcı olacak bırsuru degerlı arkadas var

Corsa B Türkiye sayfasına üyeydim fakat Facebook' umu kapattım. Kardeşimin Facebook' unu kullanıyorum ondan yazayım en iyisi :) Teşekkürler bilgi için.

erh
05-02-2016, 09:11
Kac model arac

arsenikli
05-02-2016, 09:15
Biz corciye yazılımı eyüp duyguna yaptırmıştık iyide olmuştu

AliGizda
05-02-2016, 09:54
Kac model arac

1997. Model yazmamışım özür dilerim.

Biz corciye yazılımı eyüp duyguna yaptırmıştık iyide olmuştu

Eyüp Duygun, bir araştırayım. İletişim bilgileri sizde varmıdır? Fiyat olarak ne kadara mal olmuştu?

canozgur106
05-02-2016, 11:24
Facebookda ecutuned yazarsan çıkar

murat86
05-02-2016, 12:22

İstanbulda yazılımsız corsa kalmadı :)

AliGizda
05-02-2016, 12:29
Facebookda ecutuned yazarsan çıkar

Bilgi için teşekkürler :)

İstanbulda yazılımsız corsa kalmadı :)

C kasa 1.7' lerle karıştırıyosunuz sanırım? Benim 1.6 GSİ B kasa eğer onlarında hepsinde varsa yazılım bi benimki yazılımsız kalmış sanırım :)

metin_1989
05-02-2016, 12:35
nasıl bı guc verıyor b gsilar?

KA®ANLIK
05-02-2016, 12:49
Ecutuned - Eyüp Duygun
yardımcı olacaktır bence de...

murat86
05-02-2016, 12:50
Bilgi için teşekkürler :)

C kasa 1.7' lerle karıştırıyosunuz sanırım? Benim 1.6 GSİ B kasa eğer onlarında hepsinde varsa yazılım bi benimki yazılımsız kalmış sanırım :)

Yok yok eski corsa kullanıcı olarak diyorum sizin kasadan bahsediyorum :) eğer sıkıntı yasarsanız corsa b türkiye sayfasından ben yardımcı olmaya çalışırım size

murat86
05-02-2016, 12:51

mantzell varsa 10-15 hp gibi güç alabiliyosunuz ama mantzell yoksa maks.2-5 arası

LnchCntrl
05-02-2016, 12:53
Beklentiyi fazla abartmazsan memnun olabilirsin, nihayetinde 1.6 litre ve atmosferik motor .

Performans adına değil iyileştirme adına bişeyler eklenmiş olur diyeyim.

Trance-R
05-02-2016, 13:20
-Mantzel değil de, OPEL'de bu Emme manifoldu olayları büyük bir verim katıyor araca.
-Mantzel bu işin piri resmen. ölçümlerde de, 10-20 hp arası alınmış araçlar var.
-Sadece manifold yapıp aracı Fakir karışımla yürütmenin manası yok. Chip olayı, Fakir karışımdan, normal karışıma olanak sağlayan bir işlem. Hele ki, fakirde kalan araca, lazım.
-Chip'i de Tigrakaan ve Aydın Çakıcı'dan yardım alarak halledebilirsin.

reçete;
-Mantzel
-Chip
-Egzost ( araç 1.6 macera arayıp 63 mm lik takma lütfen ) 53 mm ideal.
-4-2-1 egzost manifold

Nacizhane tavsiyem, GSI araçlar arkadan kayma eğilimindeki araçlardır. Gayet basit ve kolay şekilde koparlar. Aman dikkat.

AliGizda
05-02-2016, 14:39

Valla kardeşim mantzel ve filtre taktık şu anda bir de orta susturucu iptali var motor sesi için bile yeter bence ve gerçekten çok fark etti. Şu an kar lastikleri takılı o yüzden çok sarıyo ama 3te bile patinaja sarıyo.

Ecutuned - Eyüp Duygun
yardımcı olacaktır bence de...

Tamamdır adres belli oldu.

Yok yok eski corsa kullanıcı olarak diyorum sizin kasadan bahsediyorum :) eğer sıkıntı yasarsanız corsa b türkiye sayfasından ben yardımcı olmaya çalışırım size

Beklentiyi fazla abartmazsan memnun olabilirsin, nihayetinde 1.6 litre ve atmosferik motor .

Performans adına değil iyileştirme adına bişeyler eklenmiş olur diyeyim.

Yok amacım zaten harikalar yaratması değil sadece bana kendimi iyi hissettirsin yeter. Bana şu anda da yeterli geliyor.

-Mantzel değil de, OPEL'de bu Emme manifoldu olayları büyük bir verim katıyor araca.
-Mantzel bu işin piri resmen. ölçümlerde de, 10-20 hp arası alınmış araçlar var.
-Sadece manifold yapıp aracı Fakir karışımla yürütmenin manası yok. Chip olayı, Fakir karışımdan, normal karışıma olanak sağlayan bir işlem. Hele ki, fakirde kalan araca, lazım.
-Chip'i de Tigrakaan ve Aydın Çakıcı'dan yardım alarak halledebilirsin.

reçete;
-Mantzel
-Chip
-Egzost ( araç 1.6 macera arayıp 63 mm lik takma lütfen ) 53 mm ideal.
-4-2-1 egzost manifold

Nacizhane tavsiyem, GSI araçlar arkadan kayma eğilimindeki araçlardır. Gayet basit ve kolay şekilde koparlar. Aman dikkat.

Mantzel ve filtremizi taktık, Aydın Çakıcı abimiz taktı zaten bunları. Chip olayında da onun kafasını ağırtcaz o zaman.
Komple krom düz boru atmayı düşünüyordum zaten sıradaki işlemim oydu fakat çok pahalıya mal olursa vazgeçebilirim. Bana şu anlık bu bile yetiyor.

Benim bir de arka yaylarım kesik o eğilimi bende farkettim ve şu an için yüksek süratlerde güven vermiyor. O sebeple lastiklerimi değiştiricem yarın. Yay arayışındayım bu arada da. Teşekkürler bilgiler için.

Trance-R
05-02-2016, 14:52
Mantzel ve filtremizi taktık, Aydın Çakıcı abimiz taktı zaten bunları. Chip olayında da onun kafasını ağırtcaz o zaman.
Komple krom düz boru atmayı düşünüyordum zaten sıradaki işlemim oydu fakat çok pahalıya mal olursa vazgeçebilirim. Bana şu anlık bu bile yetiyor.

Benim bir de arka yaylarım kesik o eğilimi bende farkettim ve şu an için yüksek süratlerde güven vermiyor. O sebeple lastiklerimi değiştiricem yarın. Yay arayışındayım bu arada da. Teşekkürler bilgiler için.

düz boru nefes aldırır, güzel olur.
orjinal yay veya spor 3,5 luk alıp komple takmanı rica edeceğim. inan hiç anlamazsın Ali ne olduğunu. Ben arkadan kopma nedeniyle 94 CORSA GSI'ımla kaza yaptım. yürüyen bu arabada çok önemli. spor yay bile etki etmiyor. Ralliciler bile bu aracın arkadan kopmasına, çözüm bulamadılar diyebilirim. Bu aracın arkadan kopma sıkıntısı var. Ona dikkat ederek kullan lütfen.

Neyse,

Yapabilirsen Kule gergisi de koymalısın. Frenleri de geliştir derim. Yine yetersiz.

Üsküdar'dayım bende. neredesin tam olarak, ?

AliGizda
05-02-2016, 15:15
düz boru nefes aldırır, güzel olur.
orjinal yay veya spor 3,5 luk alıp komple takmanı rica edeceğim. inan hiç anlamazsın Ali ne olduğunu. Ben arkadan kopma nedeniyle 94 CORSA GSI'ımla kaza yaptım. yürüyen bu arabada çok önemli. spor yay bile etki etmiyor. Ralliciler bile bu aracın arkadan kopmasına, çözüm bulamadılar diyebilirim. Bu aracın arkadan kopma sıkıntısı var. Ona dikkat ederek kullan lütfen.

Neyse,

Yapabilirsen Kule gergisi de koymalısın. Frenleri de geliştir derim. Yine yetersiz.

Üsküdar'dayım bende. neredesin tam olarak, ?

Düz boru güzelde maliyetli bir iş, bu ara fazlasıyla yordu beni bakımları vs. Aydın Abiden haber bekliyorum bende orjinal ya da Spor yay almayı düşünüyorum. Hep temkinli gidiyorum ve hiç bir şekilde riskli hareketler yapmıyorum. Teşekkürler bilgilendirme için.

Frenler benimde aklımda var, evladiyelik yapma düşüncem var, o sebeple imkanlar el verdikçe her noktasına el atacağım. İlerleyen zamanlarda C20XE koymak düşüncem dahil var.

Ben Bulgurludayım. Sen tam olarak neresindesin?