PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıbrısta iyi bir usta arıyorum..

maceren
19-02-2016, 12:06
Arkadaşlar kıbrısta özellikle Lefkoşa'da iyi bir opel ustası arıyorum. Tanıdığı olan yada tavsiye edeceğiniz biri varmı?

maceren
19-02-2016, 12:10
Kıbrısta olacaktı ama sanırım. Düzeltmiyoruz..

MBuğra
19-02-2016, 13:51
Benim ve arkadaslarimin Kibris'ta arabamizi goturdugumuz bir ustamiz vardi. Lefkosa'da Çangar'in arkasindaydi dukkani ama dukkani degistirmis simdi, nereye tasindigini bilmiyorum.

0533-841-52-86 telefon numarasi, ismi Tarkan. Lacivert Reno 19lu Buğra var, arabasini sana getiriyordu eskiden dersen hatirlar. :) Bi arayin konusun isterseniz, yardimci olabilir belki

maceren
19-02-2016, 13:58
Benim ve arkadaslarimin Kibris'ta arabamizi goturdugumuz bir ustamiz vardi. Lefkosa'da Çangar'in arkasindaydi dukkani ama dukkani degistirmis simdi, nereye tasindigini bilmiyorum.

0533-841-52-86 telefon numarasi, ismi Tarkan. Lacivert Reno 19lu Buğra var, arabasini sana getiriyordu eskiden dersen hatirlar. :) Bi arayin konusun isterseniz, yardimci olabilir belki

Kardeşim burda gittiğim iki usta var. Ama opel ustası lazım.. Aracın soğutma sisteminde bir sorun var.. Burda aracı mundar ettiler..

MBuğra
19-02-2016, 14:15
Kardeşim burda gittiğim iki usta var. Ama opel ustası lazım.. Aracın soğutma sisteminde bir sorun var.. Burda aracı mundar ettiler..

Valla abi benim usta TR'de ki Opel Garage gibi belirli bir marka uzerinde calisan usta degildi, kibrista o tip calisan usta zaten yok denecek kadar azdir. Reno19-dan Mercedes Splinter'a kadar arac bakiyordu :)

Arac Vectra C ise gozumun onunde motor indirip kaldirmisligi var.

Gozum kapali ya da kefilmisim gibi tavsiye ediyormusum gibi algilanmasin. Sadece ben oradayken benim ve arkadaslarimin islerini goruyordu, yaptigi isten de memnunduk o kadar :)

maceren
19-02-2016, 14:33
Valla abi benim usta TR'de ki Opel Garage gibi belirli bir marka uzerinde calisan usta degildi, kibrista o tip calisan usta zaten yok denecek kadar azdir. Reno19-dan Mercedes Splinter'a kadar arac bakiyordu :)

Arac Vectra C ise gozumun onunde motor indirip kaldirmisligi var.

Gozum kapali ya da kefilmisim gibi tavsiye ediyormusum gibi algilanmasin. Sadece ben oradayken benim ve arkadaslarimin islerini goruyordu, yaptigi isten de memnunduk o kadar :)

Eyw. Kardeşim benim ustalarda dediğin gibi ford transitten toyota sına kadar hepsine bakan cinsten.. Ama maalesef buradaki ustalar kasaplıktan çırak çıkıp tamirci olmuşlar.. Bir yeri yaparken biryeri bozuyorlar..

ogunozcan
19-02-2016, 14:40
Arkadaşlar kıbrısta özellikle Lefkoşa'da iyi bir opel ustası arıyorum. Tanıdığı olan yada tavsiye edeceğiniz biri varmı?

sen napıosun orda ya

Cenkk
20-02-2016, 02:15
Bence Kıbrıs'taki yetkili servise götürün aracınızı,fiyat bi miktar pahalı tutacaktır ama 1 ay sonra bozulmayacak veya bozulsada yaptıkları iş garantili olduğundan dolayı aracınızı tekrar onarırlar tecrübe ile sabit.Opel corsa opc götürdük onunda soğutma ile ilgili problemi vardı bakım+arıza 750 TL gibi birşey tuttu araç adada az bulunduğundan dolayı 1 haftada parça beklendi.