PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazılım kurslari hakkinda

5500
19-02-2016, 22:17
Yazilim konusunda kendimi gelistirmek adina yazilim kurslari arastiriyorum. Bilge adam hakkinda sikayetler olsada başi cekiyor gibi. Tecrube ettiginiz, egitimine guvenilen baska bir akademi kursu varmi tavsiye edebileceginiz.

LnchCntrl
19-02-2016, 22:30
ne yazılımı hocam ? merak ettim

5500
19-02-2016, 22:40
http://bilgeadam.com/akademi/bilisim-uzmanligi/yazilim-uzmani-net

peyyyzz
20-02-2016, 07:55
Takipteyim. Ayrıca bu belediyelerin sağladığı kurslar hakkında da bilgisi olan var mı ?

MehmetOrkun
24-03-2016, 13:56
.net (c#) Şuan için ana bir dil olabilir fakat benim şimdi ki aklım olsa direk android ve ios alt yapısına uygun dil öğrenirdim ki buna en yakın dil javadır. Javanın bir windows, android veya ios ile bağımlı değildir. Bundan dolayı her tabana java ile proje hazırlanabilir.

Ben şuan c# masaüstü üzerine çalışıyorum Bilsoft muhasebe programını yazıyorum. Ama dediğim gibi artık dünya android ve ios üzerine kuruluyor. Android olmasaydı kesinlikle .net tavsiyemdi.

c@n
24-03-2016, 14:34
5 sene önce bilge adam yazılım ve veri tabanı uzmanlığı eğitimi aldım. Başlamadan önce ballandıra ballandıra anlatırlar.İş garantimiz var derler. Ama mezun olup belgeyi verdikten sonra ne iş garantisi kalır ne de başka bir şey. Anlattıkları ve hakkında duyduklarınız kadar profesyonel kesinlikle değiller. Tavsiye etmem.

Grimlord
25-03-2016, 07:19
Bilgeadam kesinlikle parasini haketmeyen bir kurum.Islerinin arkasinda durmuyorlar, hersey parayi alana kadar.

Evo34
25-03-2016, 09:00
Bu konulara meraklı kardeşlerim,
Bu iş kolay bir iş değil.
Sadece en kaliteli dahi kursla olabilecek bir şey değil.
Kendinize güveniyorsanız bu yola çıkın. Çok pratik, gayret ve emek gerektirir.

Nacizane tavsiyem, kurstan ziyade, bu işi yapan iş yerlerinde çok cüzi rakamlara imkan bulup çalışmaya başlamanız. Gönüllü vb...
Bunu kendinize iş edinmedikten sonra öğrenmek kolay olmuyor.