PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 ARP plakalı cooper D

thedevil
26-02-2016, 13:59
34 ARP (almak aklıma gelmedi sinirden) plakalı cooper D araç sahibi acaba bu foruma üyemidir? Ben ömrü hayatımda böyle bir o.ç görmedim duymadım... Beyaz bir corsa C ile birlikte otogar mevkinde makas atmakla alakası olamayan hareketler yapıp gerizekalıca araç kullanırken gördüm aracın plakasıda ARP Saplamadan aklımda kaldı... O corsa C yi kullanan (.............) bir görsem bir daha hıncımı Nasıl çıkartırım Nasıl bir şiddet uygularım kelimeler kifayetsiz kalır.... Ama er ya da geç bulucam mutlaka karşıma çıkacak o ARP plakalı cooper D....
Bu tip bir konu ile forumu kirlettiğim için üzgünüm ama belki o (.......) burada üyedir falan diye açtım.
İyi forumlar....

Ertekin
26-02-2016, 14:09
Senin duygularını hislerini çok çok iyi anlıyorum. Umarım bulursun ve gönlünden geçenleri yaparsın.

kelalper
26-02-2016, 14:14
...... olduğunu bildiği için üye olsada sesini çıkarmaz. Kimse be o .... yum der mi yaw.

S1NAN
26-02-2016, 14:39
Araç sahibini tanıyorum sevdiğimiz güzel bi abimizdir. Konuyu okudum kendisini aradım olayı anlattım . Lakin tanımadığınız birine ana bacı karıştırmak pek olmamış. Olayı burda anlatmışsınız ama atladığınız şey ilk önce sizin onu bariyere sıkıştırmanız olmuş.

TheAce
26-02-2016, 14:43
https://media.giphy.com/media/GjYjLvGErsggg/giphy.gif

i-vtec07
26-02-2016, 14:46
Bu gün tam günü heralde. Bende sabah doğancının birini elliyodum dua etsinki özür diledi kodumun olu. İnş bulursun üstad .

G.U.Z.
26-02-2016, 14:51
Araç sahibini tanıyorum sevdiğimiz güzel bi abimizdir. Konuyu okudum kendisini aradım olayı anlattım . Lakin tanımadığınız birine ana bacı karıştırmak pek olmamış. Olayı burda anlatmışsınız ama atladığınız şey ilk önce sizin onu bariyere sıkıştırmanız olmuş.

Vay sıkistirilinca, baska bir aracla abuk sabuk hareketler yapmak hak mi oluyor

thedevil
26-02-2016, 14:55
Şimdi burada 40 adet delikanlı vardır 40 adet delikanlıyı toplayalım acaba içlerinden hangisi haklı oldu halde birisi elini kolunu sallaya sallaya küfür ediyorsa durmaz ?
Eğer o sıkıştırdı beni bariyere diyor ise ben arkasında gidiyorum tam otogarın orada sağa attı kamyonu geçti yol ikiye ayrıldı kamyon benden dolayı sola atamadı oda hız 40-50 ki adamlar zaten saçma sapan hareketler yapıyorlardı plakasını okudum ARP aklıma arp saplama geldi ordan aklımda kaldı 2 Adam önümde gidiyor ben onu Nasıl sıkıştırıcam.... Ayrıca yanına bile yaklaşamadığım bir araç ya arkadaş adamlar yavaşladı ikisinide izliyorum gayri ihtiyari yemin ediyorum ki alakam yok yalan söylüyor.... Geçsin diye birde yol veriyorum be ibine neden sıkıştırıyorsun madem haklısın sen 2 araçsın ben sağa çekip durdum neden durmadınız ? Haklı olan Adam durur sen böyle yaptın diye....

lucky Jackal
26-02-2016, 14:56
üşendim :) çalayım senden

https://media.giphy.com/media/GjYjLvGErsggg/giphy.gif

jeffy
26-02-2016, 14:57

Sevdiğiniz Güzel abiniz konuyu açan arkadaşın kim olduğunu veya kendisini bariyere sıkıştıran aracı kullanan olduğunu nerden bildi acaba?

S1NAN
26-02-2016, 14:58
Olayı görmedim sadece isteği üzerine üyeliği bulunmadığı için yazdım buraya. Numaranızı istedi özelden pm attım. Gün içinde bu tür olayalar bazen olabiliyor. Özelden konuşup aranızda halletmeniz daha sağlıklı olucak.

jeffy
26-02-2016, 14:59
Sevdiğiniz Güzel abiniz konuyu açan arkadaşın kim olduğunu veya kendisini bariyere sıkıştıran aracı kullanan olduğunu nerden bildi acaba?

edit yok muhtemelen profilde yazan Sİ olduğunu söylemişsindir :) jetonun köşeli günündeyim biraz.

Octane
26-02-2016, 14:59
Gidip yakalayaydınız o zaman. Kimsenin arkasından burada sövmek komikmiş. Yakalayın, dövün.

Not: kimseyi tanımıyorum...

S1NAN
26-02-2016, 15:00

Bir kaza atlatılmış sonuçta gün içinde . Siz hatırlamazmıydınız ?

thedevil
26-02-2016, 15:03
Anamki avradım olsun en ufak yanına yaklaştıysam ki ya arabam R9 ya bu arabanın götüne dokunsan başı karsa götü Edirne'ye gider arabanın yanına yaklaşma fırsatım olduysa piçim ki beni sıkıştıran corsa C ben sana bişey söylim bu Adam gazlamanın Gsini bilmiyor makas atmaya çalışıyor atamıyor sonra neden ben orada kaldım neden beni gördü yavaşlamadı diye zoruna gidiyor (yani ben onu gördüğüm Zaman cooper efendi hazretleri geliyor yavaşlayayımda rahat rahat gazlasın kiiiii ikinci gördüğümde aynen onu yaptım sola çektim rahat geçip .iktirolup gitsin diye çünkü araba kullanmayı bilmiyor arabayı sadece sürüyor. Arabayı herkes kullanamaz söyle sadece sürsün mesela ben kayak yapmayı bilmem sadece poşete oturur yokuş aşağı kayarım ama kayak takımına elimi sürmem o arkadaş araba sürsün ama kullanmasın.... Ben onu sıkıştırdıysam o.ç benimdir eğer onlar beni sıkıştırdı ise aynı şekilde o.ç onlardır.....

XoR
26-02-2016, 15:03
Bir kaza atlatılmış sonuçta gün içinde . Siz hatırlamazmıydınız ?

Sevdiğimiz güzel abimiz ilk mesajda anlatıldığı şekilde araba kullandığı için kaza atlatmış olabilirmi acaba.

Tez zamanda bariyere patladığı konuyu görmek dileğiyle seviyoruz güzel abimizi :)

thedevil
26-02-2016, 15:10
Trafikte araç sıkıştıran her kimse şerefsizdir Adam yakalasaydın diyor ������ durdum durdum haklı olan durur haksız olan basar gider Adam geçsin diye yol vermedi isem namussuz şerefsiz haysiyetsizim...

Tanımıyorsa diyen arkadaş Adamı tanısam buraya yazmam tanıyorsamda şerefsizim tahmin ettim çünkü o tip araç sahiplerini tanıyacak birileri mutlaka buralardan çıkıyor %100 o kişiler araç sürmekten bihaberdirler 2 araç Yanyana geldiği Zaman apaçilik yapan tarzda kişilerdir.....

thedevil
26-02-2016, 15:13
Ben bana yazdın sandım kardeşim özür dilerim yemin ediyorum sinirden arabayı çektim hala duruyorum çay içiyorum sigara içiyorum yanlış anladım pardon...

kelalper
26-02-2016, 15:13
Bi de telefon isteyip racon kesiyolar ya tilt oluyorum. O sırada maçası yemez arabadan inemez daha sonra eş dost toplar delikanlı olur. Ünlü bi arkadaş vardı aynı şekilde delikanlı diye dolaşan. Bizim arkadaşın arabaya vurup kaçtı. Sonra sıkışık trafikte karı gibi bağıra bağıra yol açıp gitti. Tanıdık vasıtasıyla ulaşıldı kendisine yok yanımda emanet vardı da vs. Yakalasalardı çıktığı deliğe sokacaklardı piçi.

thedevil
26-02-2016, 15:17
Ben o adamlara en ufak yaklaştı isem dünyanın en ahlaksız insanı benim namusumda yok şerefimde aracım o araçlara yetişecek araba değil onlar yavaşladı ben sol şeritten gayet normal şekilde geçtim dönüp bakmadım bile cooper D olduğuda kendi kendime Lan cooperların D (dieseli) si var mıydı dedim sonuçta bu tip araçları seven insanlarız plakasıda ARP olduğu ve cooper D olduğu için aklımda kaldı corsa Cnin plakasını bile görmedim....

thedevil
26-02-2016, 15:21
O kişi buraya ben şerefim ve namusum üzerine yemin ederim haklıyım haklıyız desin ben özür dileyip sözlerimi geri almaz isem o Zaman ben şerefsizim sadece ben şerefim ve namusum için yemin ederim ben haklıyım diyecek.... Yemin ediyorum haklı olduğum halde özür dileyeceğim....

onurc
26-02-2016, 15:23
Bu abimiz bu şekilde kendine güvenip yazıyorsa buraya var bir bildiği demek ki.
Geçmiş olsun tekrar.

Day Walker
26-02-2016, 15:23
Dostum boşver diyecem millet ne he hu ho edicek ama yinede değmez uğraşmana sinir stress yapmana salla gitsin.

Heee çok mu sinir oldun olayın olduğu yerde mobese varsa ver savcılığa çıksın hakim karşına yesin cezayı belki akıllanır.

Yada bu ara çok meşhur ara polisi bomba yüklemişler de :D

altugkocer
26-02-2016, 15:28
Hocam ne deseniz haklısınız fakat yazılarınızdan şu anda bile çok sinirli olduğunuzu anlıyoruz.

Hatta bu olay buradan birinin başına gelseydi eminim sizin kadar sinirli olurdu.

Bence corsa ve cooper iyi ki durmamış siz durduğunuzda. Çünkü bu sinirle ne olacağı belli olmaz.

Benim de başıma trafikte böyle bir olay geldiğinde sonradan düşündüğümde iyi ki adam durmamış ya diyorum. O an ki sinirle her iki tarafın neler yapabileceği hiç belli olmuyor.

Her gün haberlerde görüyoruz trafikteki sürtüşmeleri, Allah korusun ölüme kadar gidiyor.

Bununla geçmiş olsun.

gökan
26-02-2016, 15:29
bence sinirinize yenik düşmeyin boşverin kendi canınızı üzmeye değmez

PiscocuK
26-02-2016, 15:38
geçmiş olsun uzatma bence boşver olan olmuş artık iyiki durma etme olmamış ucu açık olurdu ozaman şimdilik en azından sonlanmış bitmiş

forwett
Kardeşim sen hayatına devam et öylelerine yukarıdaki gereğini yapıyor. Ya bir yere patlatıyor ya da kamyonun altına sokuyor.

thedevil
Beni kimin makas attığı kimin nasıl araç kullandığı gram ilgilendirmez ben numaramı verdim adresimi istesin buyursun gelsin Sarıyere ben ömrü hayatımda buraya kaç yıldır üyeyim böyle bir konu açmadım bakın isterseniz o kadar sinirlendim ki durduk yere yahu gazlamıyorum bile Adam geldi sıkıştırdı ve bilerek yaptı bunu isteyerek yanımdan geçerken gözümün içine bakarak isteyerek bilhassa isteyerek son derece isteyerek geldi ve sıkıştırdı ben onun aracına bir gram yaklaştı isem bana bunu desin namusum üzerine sen beni sıkıştırdın sen haksızsın desin özür dilicem hatta ellerinden öpüyorum abi dicem Şeref sözü.....

onurc
26-02-2016, 15:41
Abi sen kendini bence bu kadar strese sokma,sağlığına zarar.Sinirlisin farkındayız ama senin düşündüğün gibi bi sonuç alacağını sanmıyorum,gelip konuşacağınıda pek sanmıyorum.Bunun gibi trafikte binlercesi var ,sana bişey olmamış o da gitmiş yoluna.Sen çayını sigaranı iç keyfine bak.Gerek yok

thedevil
26-02-2016, 15:41
Neyse numaramı verdim çok merak ediyorum bakalım ne dicek.... Ki istemeden yapılan bir hareket olsa idi insan elini kaldırır özür diler yemin ederim küfür dahi edersem şerefsizim onursuzum Adam bastı gitti korna yaptım sellektör yaptım banamısın demedi....

S1NAN
26-02-2016, 15:42
Oğlum bak ben şuan kardeşimin hesabından yazıyorum kim beni *****ekse buyursun gelsin semtim bayrampaşa kartaltepe amına koydumunun piçi burdan o.ç demekle ben o.ç olmuyorum ama sen beni gel bul allah aşkına gel bul tamam ber numaranı ben geleyim sıkıntı yok..

forwett
26-02-2016, 15:47
Oğlum bak ben şuan kardeşimin hesabından yazıyorum kim beni *****ekse buyursun gelsin semtim bayrampaşa kartaltepe amına koydumunun piçi burdan o.ç demekle ben o.ç olmuyorum ama sen beni gel bul allah aşkına gel bul tamam ber numaranı ben geleyim sıkıntı yok..

Olayın kendi tarafını anlatsan daha mantıklı olmaz mıydı? Yukarıda yazdığının tercümesi "ben haksızım adam boşa bu kadar sinirlenmemiş" demek oluyor.

ckrc
26-02-2016, 15:48

Buradan da anlıyoruz ki, konuyu açan arkadaş sonuna kadar haklı.

XoR
26-02-2016, 15:48
Sevdiğimiz güzel abimiz kalitesini konuşturdu ve mesajını yazdı.

Plakan aklımda denk gelirsek seni bariyere sokmayan adam değildir.

yusufcan_k
26-02-2016, 15:49
ahaa çarşı pazar karıştı yine

thedevil
26-02-2016, 15:51
Vallahi billahi tillahi makasa değil sinirim, bizde yaptık keşke yapmasaydık mutlaka sıkıştırdığımız insanlar olmultır korkuttupumız olmuştur Allah Zülcelâl affetsin ama isteyerek bilerek kaza yapması için yapmadım yapmam yapamam yazıktır ne olursa olsun. diyelim sıkıştı kızdı insan insana bunu yapmaz yazıktır altımdaki araba zaten teneke bi kaza yapsam parçası kalmaz ayıptır sıkıştırmış dahi olsam bile yapılmaması gereken bir hareketti haksız Adam durmaz durduk yere buraya mesaj atmaz uzun süredir giriyormuyum buraya Caner'i bile aradım tanıyormusun diye o derece sinirlerim gerildi.... Ben insanlığımı üzerime alıp ettiğim küfürleri geri alıyorum kimsenin annesi suçlu değil ama şerefim namusum üzerine numaramı verdim istesin çağırdığı yere gitmez isem haysiyet yoksunu biri olayım çünkü haklıyım.... Adresimi vereyim gelsin Sarıyere Haklı olan insan gitmez durur haksız olan basar gider.... Ayıptır yazıktır.....

srdralc
26-02-2016, 15:52
bu istanbuldada herkes bir paşalı muhakkak.
bayram paşa, kasım paşa, gazi osman paşa.

şeyini sallasan paşa çocuğu.
şekilli şükelalı oluyor böyle yazınca.

karaktersizler bariyere girseydi hepimiz rahata ererdik.

thedevil
26-02-2016, 15:52
Gel kardeş Sarıyer maden mahallesi numaramı verdim ara.....

FurkanÇ
26-02-2016, 15:55
Sinirlerine hakim ol şu istanbul trafiğinde o kadar it kopuk varki sen bileğine güvenip arabadan inersin karşıdakini bilemezsin adam silahla inmiştir sonra olan sana olur. Yol verme kavgası yüzünden yakın zamanda gebzede bir arkadaşımı taksici vurdu çocuk kan kaybından gidicekti. Sessiz sakin kavga etmeyen bir tipti adam önüne kırınca oda arabadan iniyor ve şerefsiz taksici direk sıkıyor. İstanbul trafiğinde olan herkese allah sabır versin.

thedevil
26-02-2016, 15:58
Kardeşine yazdım numaramı o.ç dediğim için annenden özür diliyorum haksızım ama sen katıksız yavşaksın o corsa C yi kullanan yavşak bile değil!!!! numaramı verdim Sarıyer maden mahallesi gelmeyen yavşaktır hadi ara tam adresi vericem... Haksız olan insan kardeşim kusura bakma haklısın ben sinirlendim bana hareket yaptın sandım sözünü geri al diye telefon açar ama sen haksız olduğun halde hala efelik yapmaya çalışıyorsun az akıllı ol

ONUR1000RR
26-02-2016, 15:59
Derin nefes en iyi ilaç beyler....

dahan
26-02-2016, 16:02
nutellada işe yarayabilir

OrcunInce
26-02-2016, 16:04
Ne kadar da sevimli bir abi'miz'miş.

Ome_RS
26-02-2016, 16:06
Abimiz pek bi sevimliymiş :) Tipini tavırlarını az çok tahmin edebiliyorum.
Kenan abi sen sakin ol deli derler sana bilirim ama gerek yok itle kopukla uğraşmaya. Çoluğun çocuğun var. Temizle temizle bitmez bunlar. Mayoz mu mitoz mu bilmiyorum ama bölünerek çoğalanlardan. İnsan bile değil. Amip amip.

thedevil
26-02-2016, 16:10
orhan beni aradı gayet sakin bir tavırla corsanın yaptığı harekete kızdığını söyledi Çünkü davamda haklı olduğumu söyledi fakat ana bacı küfür ettin ayıptır dedi (özür diledim)oda özür diledi... Corsayı kullananın yaşını dahi söyledim çünkü o tip bir hareketi ancak o yaşlarda ki biri yapar uyarmasını söyledim mevzu bitti....

PiscocuK
26-02-2016, 16:11
orhan beni aradı gayet sakin bir tavırla corsanın yaptığı harekete kızdığını söyledi Çünkü davamda haklı olduğumu söyledi fakat ana bacı küfür ettin ayıptır dedi (özür diledim)oda özür diledi... Corsayı kullananın yaşını dahi söyledim çünkü o tip bir hareketi ancak o yaşlarda ki biri yapar uyarmasını söyledim mevzu bitti....

yakışanı yapmışsın

thedevil
26-02-2016, 16:11
Foruma uzun zamandır girmiyorum kirlettiğim için özür dilerim hepinizden....

rodya
26-02-2016, 16:13
Kardeşine yazdım numaramı o.ç dediğim için annenden özür diliyorum haksızım ama sen katıksız yavşaksın o corsa C yi kullanan yavşak bile değil!!!! numaramı verdim Sarıyer maden mahallesi gelmeyen yavşaktır hadi ara tam adresi vericem... Haksız olan insan kardeşim kusura bakma haklısın ben sinirlendim bana hareket yaptın sandım sözünü geri al diye telefon açar ama sen haksız olduğun halde hala efelik yapmaya çalışıyorsun az akıllı ol

bunu yetiştiren ana 7 göbekten ******dur yahu niye özür diliyorsun?

Ewren
26-02-2016, 16:15
sorun çözülmüş.
konu kilitlenirse iyi olur sn admin kardeş. :)

onurc
26-02-2016, 16:16

Orhan denilen kişi cooper ın şoförü mü ? onu anlayamadık

thedevil
26-02-2016, 16:30
Aynen de kardeşim Adam özür diledi haklısın bende kızdım uyardım dedi o aklınca beni savundu ben kızdım uyardım dedi onun adına senden özür diliyorum dedi ama ana karıştırmışsın zoruma gitti dedi şimdi bu şekilde arayıp haklısın ben corsayı kullanan çocuğu uyardım birdaha Adam gibi kullanır ama küfleri geri al diyen kişiye kalkıpta yok arkadaş ben anana küfür ettim ama geri almıyorum demek onun beni yolda sıkıştırmasından ne farklı yanı kalır gerek yok çünkü alo dediğim saniyeden itibaren çok düzgün konuştu....

AyrtonSenna
26-02-2016, 16:32

Ya bu atar gider ne bi insan durup durmadan niye konu açsın canını yakıyomuşsunuzki konu açılmış.Hem suçlusunuz hem güçlüsünüz hatalı olduğunuz halde semtinize çağırmak korktuğunuzun kanıtıdır.Çünkü hatalı olduğunuzu bildiğiniz için karşı taraftan korkulduğu için semte çağrıyorsunuz ve orada sizin gibi tipler onu orada bekleyip bir güzel dövüceksiniz buda delikanlılığa sığmaz.

thedevil
26-02-2016, 16:32
Heeee o corsalı o şekilde devam etsin akıllı olmasın elbet bulur cezasını (kaza yapsın gibi temennim yok yapmasın) ama illa kaza ile değil başka şeyden gene bulur sıkıntı yok....

onurc
26-02-2016, 16:33
Aynen de kardeşim Adam özür diledi haklısın bende kızdım uyardım dedi o aklınca beni savundu ben kızdım uyardım dedi onun adına senden özür diliyorum dedi ama ana karıştırmışsın zoruma gitti dedi şimdi bu şekilde arayıp haklısın ben corsayı kullanan çocuğu uyardım birdaha Adam gibi kullanır ama küfleri geri al diyen kişiye kalkıpta yok arkadaş ben anana küfür ettim ama geri almıyorum demek onun beni yolda sıkıştırmasından ne farklı yanı kalır gerek yok çünkü alo dediğim saniyeden itibaren çok düzgün konuştu....

Çok güzel bir şekilde sonuçlanmış bence adamlık yapmış.Helal olsun derim kendisine.sizde yakışanı yapmışsınız.
Saygılar