PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Crv Hakkındaki görüşeriniz nelerdir

MDeniz
29-02-2016, 14:39
Honda crv düşünüyorum civic satıp. 2012 2.0i execuve en dolu modeli olandan buldum araç hakkında bilgisi olan varmıdır. Araç lpg li. Yakıt yada vergisi mühim değil. onları baz almadan araç hakkında genel bilgisi olan varmıdır. Baya araştırdım ama tam bir açıklama bulamadım

PiscocuK
29-02-2016, 15:07
uzunca bir süre kovalayıp alamadığım bir araç
arka koltukların hareketli olduğunu unutmayın ileri geri öne arkaya şeklinde :)
yani bagajdan çalıp konforlu hale getirebilirsin yada bagajı genişletebilirsin
yeni kasadan çok çok daha güzel bir kasa bence.güzel seçim olur

MDeniz
29-02-2016, 15:11
uzunca bir süre kovalayıp alamadığım bir araç
arka koltukların hareketli olduğunu unutmayın ileri geri öne arkaya şeklinde :)
yani bagajdan çalıp konforlu hale getirebilirsin yada bagajı genişletebilirsin
yeni kasadan çok çok daha güzel bir kasa bence.güzel seçim olur

süper bir bilgi benim için teşekkürler üstad. Hiç bilmiyordum dahada sevmeye başladım şimdi. bagaj çokta lazım olmuyor alabildiği kadar alırım bagajdan :) her iki seçenekte harika gerçekten 5 cm bile orijinalden geriye gitse yeter bana.yeni kasa çok küçük bindim beğenmedim eskiye yöneldim bende

fdoganb
29-02-2016, 15:29
Performans konusunda ciddi hantal bir araç bence. Onun dışında içi, tasarımı, donanımı oldukça başarılı bence de

MDeniz
29-02-2016, 15:42
Performans konusunda ciddi hantal bir araç bence. Onun dışında içi, tasarımı, donanımı oldukça başarılı bence de

valla şimdikide süper denilemez :D o yüzden onunla tati tati gideceksin ki tadı çıksın :) karda ve yağmurda beni üzmesin yeterde artar bana zaten şekli ve donanım olarak tam istediğim tarz. Artık yerden yüksek bir araba istiyorum crv de karar kıldım koltuk mevzusu beni çok sevindirdi

makif84
29-02-2016, 16:17
Eşime 2002 model aldım 1 yılı aşkındır kullanıyor,yakıt olarak kilosuna göre iyi ama biraz hantal karda yağmurda lastikleri iyi olduktan sonra hiç yolda bırakmadı bizi.Yeni model yani sizin almak isteidğini kullanmıştım bizdekine göre konforlu gelmişti.Sıradan Honda sorunsuzluğu bunda da mevcut

MDeniz
29-02-2016, 16:19
Eşime 2002 model aldım 1 yılı aşkındır kullanıyor,yakıt olarak kilosuna göre iyi ama biraz hantal karda yağmurda lastikleri iyi olduktan sonra hiç yolda bırakmadı bizi.Yeni model yani sizin almak isteidğini kullanmıştım bizdekine göre konforlu gelmişti.Sıradan Honda sorunsuzluğu bunda da mevcut

teşekkür ederim bilgi için üstad. gerçekten sorunsuz bir araç honda yağ su devam :) Tek amacım biraz daha zevk almak ve yerden yüksek olmak buda crv ile olur diye düşünüyorum 90bin bütçe ayırdım civic satılırsa

ahmetbaha-drs
29-02-2016, 17:24
Toyota Rav4'de tavsiye ederim 2008-2012 vardı bizde ikisindende çok memnunduk uzun yolda,karda v.s gayet keyifliydi. Arka koltukları ondada hareket ediyor, alternatif olabilir temizi denk gelirse.

coolvtec
29-02-2016, 17:27
o ağırlıkta benzinli bir araç ve 4x4 pek mantıklı değil. hondacı olmama rağmen 2009 kasa bir önceki kasa xtrail tercih ettim. dizel 150hp çipli 185 civarı olmuştur. cruise control deri koltuklar far ve yağmur sensörü, arkası yatar arka koltuklar elektrikli koltuklar ve çook iyi bir 4x4 sistem var. tavsiye ederim.

MDeniz
29-02-2016, 17:39
Ahmet üstadım Honda crv nin duruşu çok hoşuma gidiyor ondan crv diyorum Toyota'ya ısınamadım . Yoksa güzel seçenek elbette ki ve coolvtec üstadım düşündüm Onuda içime sinmedi hanımla bunda karar kıldık spor ama bir okadar efendi arabası olarak geliyor gözüme yoksa 90k ya seçenek çok dediğiniz arabalar dahil

STP
29-02-2016, 17:43
o ağırlıkta benzinli bir araç ve 4x4 pek mantıklı değil. hondacı olmama rağmen 2009 kasa bir önceki kasa xtrail tercih ettim. dizel 150hp çipli 185 civarı olmuştur. cruise control deri koltuklar far ve yağmur sensörü, arkası yatar arka koltuklar elektrikli koltuklar ve çook iyi bir 4x4 sistem var. tavsiye ederim.

Surekli 4 ceker degilki :) yolda onden ceker :) zora girerse 4 yapiyor :)

MDeniz
29-02-2016, 18:12
Surekli 4 ceker degilki :) yolda onden ceker :) zora girerse 4 yapiyor :)

En güzeli böyle bence sürekli 4 çeker çok yakıyor sanki

immortalboss
29-02-2016, 19:45
Akrabamda 2004 var.445 000 kilometrede :D 300 000 kilometredir lpg ile kullanıyor.Araziye de girdi,minibüs battı onu da çekti.Yine de maşallahı var.Aracı 120 000 gibi almıştı.20 000 de yağ değiştirdiği de oldu,4 amortisörün patlak olduğu da.Ona rağmen içeriye bir çok arabadan daha az ses alıyor.Eğer şöyle temiz bir tane bulursanız torunlara kalır.

Seven7
29-02-2016, 19:50
Benim de çok beğendiğim ve düşündüğüm bir araç, takipteyim konuyu.

Manuel dizel olanları hantallık konusunda kurtarabiliyor mudur acaba?

İbrahim33
29-02-2016, 20:20
önümde ne zaman bi crv görsem dibine kadar girer selektör yaparım çekilmez tin tin tin gider. sağından girer küfürü basarım bende. crv denince aklıma acemi anane arabası gelir aklıma.

MDeniz
29-02-2016, 21:18
Yorumlar için teşekkürler crv hırçın dursa da hantal arabadır ama alacağım kısmetimde varsa Civic satılır satılmaz

Eren
29-02-2016, 21:44
yakıt ve performans dışında gayet iyi

Sinan58
29-02-2016, 21:55
Honda CRV suv sonuçta gazlamayacaksınız, bence konforu duruşu vb hepsi çok güzel araba.
Sorunsuzluğu zaten klasik bir Japon :)
Zaten siz almaya meğillisiniz, Honda CRV"yi çok sevdiğiniz belli.
Bence hiç durmayın alın, çok güzel araba.

MDeniz
29-02-2016, 22:51
Evet uçana kaçana kafa tutma gibi derdim yok şükür sınırlarda sürmesini severim. Almaya çok meyilliyim arabama 55 veren verene 56 verene verip crv yi de hemen almayı planlıyorum. 1.93 boyum artık inip binerken rahat olmak istiyorum :) başka da hiçbir araç gözüm görmüyor. Hantal olsun yakıt konusunda da Lpg li zaten 30 35 kuruş yaksın mühim değil

Ufuk
01-03-2016, 00:18
Kız arkadaşımın ailesinde var. Ben bu kadar illet bir araba kullanmadım. 4 tane tertemiz 2 haftalık kar lastiği ile karda Yedigöllere gidemedim. Neler neler yaptım kesicide yürüsün diye bekledim yok aga 4x4 değil. D ye alıp indim baktım. Önler dönüyor arkalar sabit. Salaktan 2 döndü arka tekerlek sonra yine durdu. Orada benim polo olsaydi kar lastiği ile onunla bile giderdim.
Yürümüyor pek. Konforlu ama. Rahat geniş. Dışı siyah içi bej benim kullandığımın. Hatta bu sabah surdum arabayi yeni. Koltuk pozisyonu çok yukarda. Sandalyede oturma hissi veriyor. Fd6 gibi koltuk araç tabanına yakın değil. Uzun yolculuklarda biraz sorun oluyor.
Fd6 da oturunca pedalları karşınıza alabiliyorsunuz. Yani bacaklar neredeyse yere paralel oluyor ( ki bu bence rahat bir kullanış pozisyonu) ama crv de otururken bacaklar yere dik duruyor buda uzun yolculuklarda sorun oluyor.

MDeniz
01-03-2016, 06:26
Güzel bir yorum daha çok teşekkür ederim . Yeni kasasına binerek o hissi yaşadım bende ama dediğim gibi Adana'da yağmur bile zor yağıyor kar için 100 km yol yapıyoruz ki oda 1 karış anca var. Herhalde bu kadarlık karda bizi rezil etmez :) konfor ve yol tutuş var ise benden geçer not alır daha sonrasında 2 çocuğum ve eşimle bana yeter diye düşündüm. Birde ben test edeyim şu durumu inşallah kısmet olursa

coolvtec
01-03-2016, 13:40
CRV hakkında görüş talep etmişsiniz ama olumsuz yapılan her görüşü bir şekilde elimine edip sizin için sorun olmadığını söylüyorsunuz. aracı çok sevdiğiniz ve almaya çok istekli olduğunuz belli. alın gitsin :)

Berkan
01-03-2016, 13:49
Kız arkadaşımın ailesinde var. Ben bu kadar illet bir araba kullanmadım. 4 tane tertemiz 2 haftalık kar lastiği ile karda Yedigöllere gidemedim. Neler neler yaptım kesicide yürüsün diye bekledim yok aga 4x4 değil. D ye alıp indim baktım. Önler dönüyor arkalar sabit. Salaktan 2 döndü arka tekerlek sonra yine durdu. Orada benim polo olsaydi kar lastiği ile onunla bile giderdim.
Yürümüyor pek. Konforlu ama. Rahat geniş. Dışı siyah içi bej benim kullandığımın. Hatta bu sabah surdum arabayi yeni. Koltuk pozisyonu çok yukarda. Sandalyede oturma hissi veriyor. Fd6 gibi koltuk araç tabanına yakın değil. Uzun yolculuklarda biraz sorun oluyor.
Fd6 da oturunca pedalları karşınıza alabiliyorsunuz. Yani bacaklar neredeyse yere paralel oluyor ( ki bu bence rahat bir kullanış pozisyonu) ama crv de otururken bacaklar yere dik duruyor buda uzun yolculuklarda sorun oluyor.

bunu başka bir konudada belirtmiştim hatta konu açan arkaşdaşın yazısı üstüne 4şubatta :D

valla usta boşa arama dediğimi yap 2010 2011 crv lere bak execuve 2.0i lpg li full+full+full oluyor :) konfora da otomatik 4x4 sistemine de hayran kalırsın kısmet olursa fd6 civic'imi satıp almayı düşünüyorum mükemmel bir araç

hakkaten hayran kalmalık :)

https://www.youtube.com/watch?v=jkiv-bWbLIo

https://www.youtube.com/watch?v=jkiv-bWbLIo

https://www.youtube.com/watch?v=fcKSbCq7lDA

https://www.youtube.com/watch?v=fcKSbCq7lDA

https://www.youtube.com/watch?v=0_MXK2nzt2Y

https://www.youtube.com/watch?v=0_MXK2nzt2Y

Ome_RS
01-03-2016, 14:08
Bizim patronda var ara ara kullanıyorum. Çekişi çok kötü ve yakıtı bence çok fazla.
4x4 ama ben böyle saçma sistem görmedim. Bir defasında kumlu bir zeminde rampada kaldım araba sarmaktan rampayı çıkamamıştı. Hiçbir şekilde arka tekerleri devreye sokmadı. Karlı havada merakımdan 2-3 sefer denedim acaba ufak yan verirmi diye bırak yan vermeyi gaza asılınca yine sarmaktan gidemiyordu. tuşu düğmesi vs de yok kendi otomatik giriyormuş.
Konforu yüksekliği güzel ama o kadar büyük jant ağır kasa FD6 yı çok ararsınız. Malzeme kalitesi olarak da aralarında fark yok diyeblirim. Her yerde sert plastik kullanmışlar. Cam tavan almaya özen gösterin bari ferah olur içiniz açılır :)

MDeniz
01-03-2016, 15:33
Tam dolu modeli ama ufak kararsız kaldım bu 4x4 muhabbetinden ötürü burada kar kış yok ama test edeceğim yerler var elbette ki orada beni mahçup ederse üzülürüm :)

MDeniz
01-03-2016, 16:37
Kuga da düşündüm ama sığmadım içine çok dar videoya hayran kaldım crv ölmüş resmen

MDeniz
01-03-2016, 16:44
bunu başka bir konudada belirtmiştim hatta konu açan arkaşdaşın yazısı üstüne 4şubatta :D

hayranıyım araç gerçekten çok güzel ama görmedim sizin paylaştığınız videoyu gerçekten çok kötü bir durum ama şekil itibari ile güzel bir araç ama soğudum bu video dan sonra. eski modeli hakkında video bulabildiniz mi böyle bir test videosu

ogunozcan
01-03-2016, 16:52
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-cok-temiz-nissan-qashgai-1.6-dci-tekna-otomatik-vites-garantili-273145669/detay)
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-2013-nissan-x-trail-2.0-dci-platinum-beyaz-55.000-km-de-276732372/detay)

ogunozcan
01-03-2016, 16:53
subaruları ılk sıramda onları saymıyorum bıle

imprezaWRC
01-03-2016, 17:02
Bütçeniz nedir? Aynı model yılında lpg takılmamış Subaru Forester daha mantıklı olmaz mı?

Edit: Şimdi baktımda 40 sayfa Honda CRV ilanı var. 2012'lerde 80.000 TL'den aşağı değil. 80.000 TL'yi gözden çıkardıktan sonra ben olsam Subaru alırdım. Yanlış hatırlamıyorsam 2012 sonrası Forester'larda triger kayışı yerine zincir var. Kayış değiştirme derdi de yok. (Honda'da nasıl bilmiyorum)

ahmetbaha-drs
01-03-2016, 17:29
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-32300-km-2011-toyota-rav4-multidrive-s-extra-275709036/detay)
Bahsettigim kasa RAV4 bu, bundan mevcuttu bizde hafif arazi,kar dahil dedigim gibi çok memnunduk yakıtı 2.0 için ve ufak depolu oldugunuda düşünürsek bence makuldu bakım dışında hiç bir sorun çıkarmadı, sattıgımıza ben pişmanım şahsen :) İlanı örnek olması açısından koydum fiyatı daha düşüğe bulunabilir, hayırlısı olsun inşallah tekrar.

MDeniz
01-03-2016, 17:48
Bütçe 90 k yerden yüksek bir araba Nissan düşündüm ama alacağım araba kesinlikle en dolu olması lazım cam tavan yada Sunroof olmazsa olmazın arasında crv nin videoları beni çok itti arabadan 4 çekere girmiyor araba niye acaba eskilerde de bu durum aynı mı acaba 2011 2012 de

Subaru da düşündüm tek korkum satmakta zorlanır mıyım derdi en iyi 4 çeker testi izledim Subaru harici geçen olmadı

immortalboss
01-03-2016, 20:04
Evet 4 çeker olayı bayağı zayıf.Kaldırımda 1 tekerlek boşta kalsa dahi o tekerlek dönüyor.Diğerlerine güç aktarımı olmuyor.10 liralık niva bu araçla arazide dalga geçer yani.Ama konfor vs bence gayet güzel.

MDeniz
01-03-2016, 20:18
Peki Nissan qasqai Black edition 1.5dci mi crv mi dostlar

MDeniz
01-03-2016, 20:18
Edit anlaşılan crv evladiyelik kalır gibi durum var beğenen yok 4 çekerliğini

Kadyr
01-03-2016, 20:20
qasqai arka koltuğuna oturdunuzmu bilmiyorum ama ben arka koltuğa dikkat eden biri olduğum için hiç rahat gelmedi bana.içine gömülüyorsun uzun süreli yolculukta çok yorar. ailemin de bu şekilde yolculuk yapması hoşuma gitmez okadar para verdiysem

MDeniz
01-03-2016, 20:39
Arka koltuk çok önemli crv ye iten başka neden de buydu ileri geri gitmesi hiç binmedim diğer hepsine bindim

Şöyle bir yorum buldum crv için

CRV de Haldex çekiş sistemi var arka tarafa %20-30 güç aktarabiliyor. Ön tekerlekler patinaja kalmadığı sürece iyi gidiyor. Japonlarda en iyi çekiş sistemi Subaru’da var gerisi bi halta yaramaz.

Kadyr
01-03-2016, 20:48
ben suv olarak bir tek nissana bindim tiguanı bayide denemiştim arkası rahattı. otomobil de ise b5.5 passat ın arkası çok güzeldi b6 gömük kalıyordu mesela. suv larda başka bilgim yok ama nissan çok rahatsız etti beni benimde boy uzun ondan. hatta puntonun arkası daha rahattı diyim bana göre :)

MDeniz
01-03-2016, 20:53
Bende 1.93 105 kg yum ona göre araba arıyorum eğilmekten ve diz darlığından bıktım bütçe 85 90 civarı

Kadyr
01-03-2016, 20:58
hocam bizde şuan vito var boy 183 ön koltuk arka koltuk mis gibi. bütçe yüksek olduğundan viano kafana yatıyorsa bak derim ben :)

MDeniz
01-03-2016, 21:18
hocam bizde şuan vito var boy 183 ön koltuk arka koltuk mis gibi. bütçe yüksek olduğundan viano kafana yatıyorsa bak derim ben :)

Onun alırsam çok para harcamam gerek :) vip olması. İçin ve jip olsun olursa yoksa bekleyeceğim

Kadyr
01-03-2016, 21:21
vianolar direk orjinal dönerli vs koltuklu yarı vip yani

imprezaWRC
01-03-2016, 21:36
Bütçe 90 k yerden yüksek bir araba Nissan düşündüm ama alacağım araba kesinlikle en dolu olması lazım cam tavan yada Sunroof olmazsa olmazın arasında crv nin videoları beni çok itti arabadan 4 çekere girmiyor araba niye acaba eskilerde de bu durum aynı mı acaba 2011 2012 de

Subaru da düşündüm tek korkum satmakta zorlanır mıyım derdi en iyi 4 çeker testi izledim Subaru harici geçen olmadı

Özenli kullanırsanız satmakta zorlanmazsınız :) (ki bu cümle her marka için geçerli)

MDeniz
01-03-2016, 21:41
Özenli kullanırsanız satmakta zorlanmazsınız :) (ki bu cümle her marka için geçerli)

Her aracıma çok özen gösteririm abim ultra temiz bakmaya çalışırım crv den yana gönlüm elbette ki 4 çeker tadına varmak istiyorum ama iyi değil işe yaramıyor galiba direk 4x2 olsa alacam ama 4x4 olup üstüne prim yapıp işe yaramaması beni düşündürdü nissana bakıyorum 40 dk dır güzel ama sanki birşeyler eksik arabada en güzel yanı ekonomik olması. Rav4 hırçın gelmiyor gelse cam tavanlı olsa düşüneceğim başarılı bir araç biliyorum içine de bindim ciddi büyük ne bilim kafam çok karıştı 4 çekerin işe yapamamasından dolayı yoksa hantallık önemli değil aradığım şey konfor geniş iç hacim ve 4x4.

Berkan
02-03-2016, 07:42
hayranıyım araç gerçekten çok güzel ama görmedim sizin paylaştığınız videoyu gerçekten çok kötü bir durum ama şekil itibari ile güzel bir araç ama soğudum bu video dan sonra. eski modeli hakkında video bulabildiniz mi böyle bir test videosu

son videoda 1.34'daki crv eski kasası var; ondanda eski kasada varmı ona bakmadım :)

MK8800
02-03-2016, 07:52
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-audi-ekspres-plaza-dan-2009-audi-q5-2.0-t-fsi-quattro-dogus-cikisli-276211922/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false) yakit problemi yoksa bunlara yonelirdim

MDeniz
02-03-2016, 08:09
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-audi-ekspres-plaza-dan-2009-audi-q5-2.0-t-fsi-quattro-dogus-cikisli-276211922/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false) yakit problemi yoksa bunlara yonelirdim

araç çok güzel. Lpg takabileceğim bir model düşünüyorum toyota olsun honda olsun ford olsun sorunsuz binebiliyor lpg ile ama audi yi bilmiyorum. ama gerçekten güzel seçenek

son videoda 1.34'daki crv eski kasası var; ondanda eski kasada varmı ona bakmadım :)

işte bu video yu arıyordum. demek subarudan başkası yalan :D hepsi kaldı yahu

MDeniz
02-03-2016, 08:11

https://www.youtube.com/watch?v=1pRKMn3afvQ

bu video da sanki güzel bir şekilde devreye girmiş mi bana mı öyle geliyor

Murat Ç.
02-03-2016, 08:41
tıguan bakmanızıda öneririm babamda var ama 4x2 cam tavan falan bayağı dolu araba arka koltuk oturma mesafesi sizin için önemli ise bayağı iyi 1.85 boyum var 83 kg mım çok rahat sığabiliyorum birde arka koltuklar tıguanda dada ileri geri hareket edebiliyor uzun yola giderken arka koltuklarda baya rahat ettirici içi ferah ve rahat yakıtıda ortalama 9 litre falan yakıyor şuanlık
birde statıonwagon d seğmenti bir araba bakmanızıda tavsiye edrerim sizin çıkacağınız rakamlara çok güzel Sw araçlar bulabilirsiniz bu arada aile için birde statıonwagon araçlarada göz atın belki hoşunuza giden bir tarz olabilir içlerinden

MDeniz
02-03-2016, 08:50
arkadaşlar sabah bayiye gittm eski kasa bir crv ye bindim. gidişi bana yeter genişlik istediğim gibi dizlerimin çarptığı biryer olmadı. evet koltuk biraz dik bir üstadımın dediği gibi ama dip yapınca birazda geri atınca toparlıyor birazda olsa. civic gibi gömülmesemde idare eder. bagaj tatmin etti arka koltuk gayet güzel geldi. 4x4 de işe yaramıyor can sıkıcı doğrudur ama şekil ve gönlüm itibari ile bazı arkadaşlarında dediği gibi hoşuna gidiyor düşünme sözleri de öncelikli olduğu için ve civic te çok memnun kaldım bundan da inşallah memnun kalırım crv de karar kıldım videolar da bariz subaro önde ama piyasası malesef insanımız bilmiyor birde crv nin o ön yüzü beni benden ediyor :D.

tiguan hiç düşünmedim suv mu hb mi arasında kalmış hissi veriyor bana eski modelleri yenisi için onu demiyorum yenisi çok göze hitap ediyor eklentiler sayesinde. çok geniş bir aile değiliz 2 bebeğim ve eşimle ben 4 ümüze yetecek bir araç. lazımdı bagaj neredeyse hiç kullanılmıyor alışverişten alışverişe sadece bakalım hayırlısı olsun

imprezaWRC
02-03-2016, 10:42
arkadaşlar sabah bayiye gittm eski kasa bir crv ye bindim. gidişi bana yeter genişlik istediğim gibi dizlerimin çarptığı biryer olmadı. evet koltuk biraz dik bir üstadımın dediği gibi ama dip yapınca birazda geri atınca toparlıyor birazda olsa. civic gibi gömülmesemde idare eder. bagaj tatmin etti arka koltuk gayet güzel geldi. 4x4 de işe yaramıyor can sıkıcı doğrudur ama şekil ve gönlüm itibari ile bazı arkadaşlarında dediği gibi hoşuna gidiyor düşünme sözleri de öncelikli olduğu için ve civic te çok memnun kaldım bundan da inşallah memnun kalırım crv de karar kıldım videolar da bariz subaro önde ama piyasası malesef insanımız bilmiyor birde crv nin o ön yüzü beni benden ediyor :D.

tiguan hiç düşünmedim suv mu hb mi arasında kalmış hissi veriyor bana eski modelleri yenisi için onu demiyorum yenisi çok göze hitap ediyor eklentiler sayesinde. çok geniş bir aile değiliz 2 bebeğim ve eşimle ben 4 ümüze yetecek bir araç. lazımdı bagaj neredeyse hiç kullanılmıyor alışverişten alışverişe sadece bakalım hayırlısı olsun

Sizin gönlünüzde CRV var, hiç kafanızı bulandırmayın, bildiğiniz ve beğendiğiniz marka ve modeli alın :) Ama nacizane tavsiye madem 2 bebeğiniz var, LPG falan taktırmayın. Allah korusun türlü türlü felaket senaryoları geliyor aklıma.

P.S : Allah bağışlasın, Allah analı babalı ve sağlıkla büyütsün. :)

Seven7
02-03-2016, 10:50
Dizel CRV hakkında bilgisi olan yok mudur hiç? Sanırım manuel olduğu için kimsenin ilgisini çekmiyor.

Hayırlı olsun şimdiden, araba işi biraz da gönül işidir her zaman mantık kazanmaz. İnşallah içinize sinen güzel bir araç bulursunuz.

MDeniz
02-03-2016, 10:53
Sizin gönlünüzde CRV var, hiç kafanızı bulandırmayın, bildiğiniz ve beğendiğiniz marka ve modeli alın :) Ama nacizane tavsiye madem 2 bebeğiniz var, LPG falan taktırmayın. Allah korusun türlü türlü felaket senaryoları geliyor aklıma.

P.S : Allah bağışlasın, Allah analı babalı ve sağlıkla büyütsün. :)

Sağolasın abicim.Amin cümlemizinkini sağlıkla büyütsün inşallah. kafam karışıyordu ama başkasınada gönlüm kaymıyor bir türlü. Vallahi kısmet olrda satarsam alacağım arabada mevcut lpg.

Dizel CRV hakkında bilgisi olan yok mudur hiç? Sanırım manuel olduğu için kimsenin ilgisini çekmiyor.

Hayırlı olsun şimdiden, araba işi biraz da gönül işidir her zaman mantık kazanmaz. İnşallah içinize sinen güzel bir araç bulursunuz.

yeni crv ler çok küçük ona hiç sığmıyorum 158 bin tam dolu modeline fiyat verdiler tavsiye etmiyorum

Seven7
02-03-2016, 12:09
yeni crv ler çok küçük ona hiç sığmıyorum 158 bin tam dolu modeline fiyat verdiler tavsiye etmiyorum

Yenilerden bahsetmiyorum ben. Sizin baktığınız kasa 6 ileri manuel 2.2 dizel motor seçeneği var. Bunu merak ediyorum asıl ben.

aslan
02-03-2016, 12:27
Bende 1.93 105 kg yum ona göre araba arıyorum eğilmekten ve diz darlığından bıktım bütçe 85 90 civarı

o kadar bütçeye bile gerek yok al hayrını gör

Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-300-sel-277953868/detay)

Burak K.
02-03-2016, 14:32

Dizel CRV kullandık 2.2 manuel yanlış hatırlamıyorsam/bilmiyorsam 150 Hp 400 Nm gibi değerleri vardı. Bir de videodakilerin ve söylenenlerin aksine yazlık lastiklerle bursa da kar yağdığında çok rahat gezebiliyorduk biz öyle arka tekerleklerin dönmeme gibi bi durumu olmuyordu. Oturma,sürüş pozisyonu falan benzinliyle aynı. Yakıt olarakta çok yakmıyor dizelleri gidiş olarak tatminkar tek dezavantajı 2.2 olduğu için vergi.

ahmetbaha-drs
02-03-2016, 15:21
Antara 2.0CDTI
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-opel-hatasiz-boyasiz-antara-272598978/detay
Grand Vitara
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-ilk-sahibinden-hatasiz-cok-temiz-grant-vitara-274267118/detay
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-2010-suzuki-grand-vitara-2.0-17000km-hatasiz-boyasiz-otomatik-268482052/detay)
alternatif olabilirler bunlarda.

MDeniz
03-03-2016, 08:09
Antara 2.0CDTI
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-opel-hatasiz-boyasiz-antara-272598978/detay)
Grand Vitara
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-ilk-sahibinden-hatasiz-cok-temiz-grant-vitara-274267118/detay)
Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-2010-suzuki-grand-vitara-2.0-17000km-hatasiz-boyasiz-otomatik-268482052/detay)
alternatif olabilirler bunlarda.

teşekkür ederim malumunuz opel hiç tutmadı yolda 1 tane daha görmedim adanada vitara seviyorum ama aracı tanımıyorum genelde tek kapısını kullanmak istemişimdir. fikrim şuanda crv den yana oda arabam satılırsa tabiki de beklemekteyim

Erol
28-04-2016, 13:18
crv nin 4*4 özelligi dandik vs. olabilir tek sakıncalı yanı bu olmalı sanırsam ben yeni 2012 aldım henüz çekiş sistemini denemedim onun için sadece yorumlara bakmakla yetindim ama diger örnek verilen araçların acaba hangisi crv kadar piyasa sı var? haa deyince hangisi rahat satar bunlarıda göz önünde bulunduralım.honda bu devirde her zaman üstüne prim yapar ve rahatça satar ;)