PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The Makina | Nissan S13 2JZ

Buğra A.
03-03-2016, 13:42
Biraz arayı açtık ama özlediğinizi düşünüyorum :)

The Makina'nın yeni bölümünde konuğumuz; Türkiye drift sporcusu Abbas Çimen ve sahip olduğu otomobili Nıssan S13 2JZ.

http://www.youtube.com/watch?v=saIb59GoGy8

Videoyu izledikten sonra; beğenmeyi, yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı lütfen unutmayın! #themakina projesine yürekten inanan ve gelişimine katkı sağlayabilmek adına destekleyen arkadaşlarımıza sonsuz TEŞEKKÜR EDERİM!

ikuybu
03-03-2016, 13:57
yine güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.

oKsEAt
03-03-2016, 14:11
Makinan çok Mehmet yaa :)

Çok kısa geldi bana daha uzun olaydı keşke.

Diyadin
03-03-2016, 14:23
Maşallah kardeşim çok güzel olmuş yine :)

burakgunay
03-03-2016, 14:35
abi selamlar, diğer çekimlere oranla daha kısa ve kalitesiz olmuş sanki görüntü kalitesi olarak. diğerlerindeki gibi çok çok özel tabi ki bu araç da, her otomobil severin rüyası denebilir 2jzli s13. tebrik ederim devamını diliyorum.

Canselmo
03-03-2016, 14:50
Eline saglik bugra yine eglenceli olmus :) Bu cekimde sony a7sII mi yada compact olani mi kullandin ?

huseyinturk
03-03-2016, 14:58
Tam bu sefer güldürmedi derken abi beşyüz kaç beygirdi bu iyi geldi :)

mert1612
03-03-2016, 15:22
eski çekimler kadar iyi olmamış malesef :(

brs852
03-03-2016, 15:56
Abbas Çimen'e saygısından biraz daha efendi bir çekim olmuş :D

ES353
03-03-2016, 16:50
Ben bu bölümü pek beğenmedim ya. diğerleri çok çok iyiydi ama bu biraz eksik kalmış gibi geldi. eline emeğine sağlık.

Buğra A.
03-03-2016, 17:44
yine güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.

Maşallah kardeşim çok güzel olmuş yine :)

abi selamlar, diğer çekimlere oranla daha kısa ve kalitesiz olmuş sanki görüntü kalitesi olarak. diğerlerindeki gibi çok çok özel tabi ki bu araç da, her otomobil severin rüyası denebilir 2jzli s13. tebrik ederim devamını diliyorum.

teşekkür ederim.

Makinan çok Mehmet yaa :)
Çok kısa geldi bana daha uzun olaydı keşke.

iyi bence süresi ama bakıyorum %'lik kısımlara, geneli uzasın istiyor. arkaplanı görmeyenlere selam olsun, ne diyim :)

Eline saglik bugra yine eglenceli olmus :) Bu cekimde sony a7sII mi yada compact olani mi kullandin ?

kompakt Sony. aslında aynı cihaz; RX100 Mark IV. teşekkür ederim :)

Tam bu sefer güldürmedi derken abi beşyüz kaç beygirdi bu iyi geldi :)

:)

Buğra A.
03-03-2016, 17:46
Abbas Çimen'e saygısından biraz daha efendi bir çekim olmuş :D

:) aynen katılıyorum dediğine. saygıda kusurum söz konusu olamaz Abbas abiye, inanılmaz iyi bir adamdır.

Ben bu bölümü pek beğenmedim ya. diğerleri çok çok iyiydi ama bu biraz eksik kalmış gibi geldi. eline emeğine sağlık.

teşekkür ederim.

B.Koçer
03-03-2016, 17:52
İlk bakısta tamponsuz
sonra tampon dahil olmuş arabaya

sonradan yapıldığı için tak cıkar kolay basıt bır ıslemmı
vıdeo tamamlayıcılıgı bakımından aklımda kaldı :D

Şirzat
03-03-2016, 19:59
sonunda geldi yeni bölüm heycanla açtım izledim çok güzel olmuş ama çok kısa ve biraz daha drift hakkında bilgi içerseydi olabilirdi ellerine sağlık emeğine sağlık

salih_560
03-03-2016, 20:14
elinize kolunuza sağlık çekim için beğendim takipteyim videolarınızı

Wankel Batu
03-03-2016, 20:44
:) aynen katılıyorum dediğine. saygıda kusurum söz konusu olamaz Abbas abiye, inanılmaz iyi bir adamdır.

teşekkür ederim.

güzel olmus detailworks renk katmis basarilarinizin devamini dilerim

Gece cekimi neden yapmadiniz benim gozumde tek eksik kisim

Buğra A.
03-03-2016, 21:24
İlk bakısta tamponsuz
sonra tampon dahil olmuş arabaya
sonradan yapıldığı için tak cıkar kolay basıt bır ıslemmı
vıdeo tamamlayıcılıgı bakımından aklımda kaldı :D

10-15 dakika içerisinde taktılar. takma sırasında çekim yaptım ama dahil etmedim. sök-tak parça, gayet kullanışlı aslında ama tabi ki zahmeti var :)

sonunda geldi yeni bölüm heycanla açtım izledim çok güzel olmuş ama çok kısa ve biraz daha drift hakkında bilgi içerseydi olabilirdi ellerine sağlık emeğine sağlık

elinize kolunuza sağlık çekim için beğendim takipteyim videolarınızı

teşekkür ederim.

güzel olmus detailworks renk katmis basarilarinizin devamini dilerim
Gece cekimi neden yapmadiniz benim gozumde tek eksik kisim

Abbas abi evli en önemlisi, gece dışarıda ne işi var adamın çoluğu-çocuğu var :) teşekkür ederim.

westalim
03-03-2016, 22:58
canlı yayınından geliyorum :D ellerine sağlık çok güzel bi çalışma olmuş yine farklı olmuş denemen güzel oluyo bu farklılıkları fakat cadde araçlarını izlemek benim daha çok hoşuma gidiyo

SinanAdalı
03-03-2016, 23:42
Eski üsluba göre çok efendi çocuk çizgisi dikkatimi çekti tabi oda saygıdandır :) Sen çok kibarım demeden ben başta ilk noluyo dedim bi an Rtükmü işe el attı falan :D Eline sağlık buda diğerleri gibi çok güzel.

_driver_
04-03-2016, 00:56
Video yine çok güzel Buğra eline sağlık araçta fenalarda. "Abi beşyüz kaç beygirdi bu?" Çok iyi olmuş videonun sonunda :) :)

Orcun_Simsek
04-03-2016, 02:05
Video güzel olmuş. Bu videoyu izledikten sonra YT kanalından diğer videoları da izledim. Özellikle 350z videosu 10 numero olmuş :) Diğer arkadaşların söylediği gibi video süreleri biraz daha uzar ve incelenen araçlarla ilgili daha fazla detaya inilebilirse çok daha güzel bir iş ortaya çıkacaktır. Gerçi oda zamanla ve destekle olacak birşey.

DİPNOT : Videoların sansürsüz şekillerine ulaşabileceğimiz bir link vs var mıdır :) Her gün +18 içeriğe sahip onlarca dizinin/programın sansürsüz şekilde bize izlettirildiği günümüzde Argo sansürüne karşıyım :D

yigit06
04-03-2016, 02:19
Türkiye'deki dar zihniyeti aşan, yurtdışı fuar araçlarına gösterilen ilgiyle yapılmış.. Cidden çok başarılı; hem makina, hem pilot hem de prodüksiyon. Ellerinize sağlık.

AbbasMpower
04-03-2016, 07:15
Eline emeğine sağlık

FurkanGokkaya
04-03-2016, 07:17
Emeğine, kurguna sağlık abi :) Çok keyifli bir çekimdi videoda bir o kadar keyifli oldu.

Buğra A.
04-03-2016, 14:21
canlı yayınından geliyorum :D ellerine sağlık çok güzel bi çalışma olmuş yine farklı olmuş denemen güzel oluyo bu farklılıkları fakat cadde araçlarını izlemek benim daha çok hoşuma gidiyo

canlı yayını takipte olmana sevindim :) arada yapıyorum, denk getirebiliyorsam ne mutlu bana.

her kitleye göre içerik yaratmaya çalışıyorum. cadde makinelerinide zamanla tekrar paylaşacağım. teşekkür ederim :)

Eski üsluba göre çok efendi çocuk çizgisi dikkatimi çekti tabi oda saygıdandır :) Sen çok kibarım demeden ben başta ilk noluyo dedim bi an Rtükmü işe el attı falan :D Eline sağlık buda diğerleri gibi çok güzel.

o Abbas abidendir :) Abbas abiyi severim, candır. çok küfürlü konuşamadım ama makarada sınırsızdık çok şükür :D teşekkür ederim.

Video yine çok güzel Buğra eline sağlık araçta fenalarda. "Abi beşyüz kaç beygirdi bu?" Çok iyi olmuş videonun sonunda :) :)

Türkiye'deki dar zihniyeti aşan, yurtdışı fuar araçlarına gösterilen ilgiyle yapılmış.. Cidden çok başarılı; hem makina, hem pilot hem de prodüksiyon. Ellerinize sağlık.

teşekkür ederim :)

Video güzel olmuş. Bu videoyu izledikten sonra YT kanalından diğer videoları da izledim. Özellikle 350z videosu 10 numero olmuş :) Diğer arkadaşların söylediği gibi video süreleri biraz daha uzar ve incelenen araçlarla ilgili daha fazla detaya inilebilirse çok daha güzel bir iş ortaya çıkacaktır. Gerçi oda zamanla ve destekle olacak birşey.
DİPNOT : Videoların sansürsüz şekillerine ulaşabileceğimiz bir link vs var mıdır :) Her gün +18 içeriğe sahip onlarca dizinin/programın sansürsüz şekilde bize izlettirildiği günümüzde Argo sansürüne karşıyım :D

teşekkür ederim. 350Z biraz kapsamlıydı, prodüksiyon fazlaydı. ama eğlenceliydi :) her videonun ayrı bir güzelliği, ayrı bir tadı var diye düşünüyorum. önerileri dikkate alacağım :)

+18 olan içeriklerden bir tek BMW M4 kendi YouTube kanalımda var. onun haricinde kurumsal firmalarla çalışabilmek adına biraz özen göstermeye başladım. *****, sponsorlu bir proje haline dönüştü artık :)

Eline emeğine sağlık

Emeğine, kurguna sağlık abi :) Çok keyifli bir çekimdi videoda bir o kadar keyifli oldu.

hepimizin ellerine ve emeklerine sağlık :)

blumenberg
04-03-2016, 19:56
ellerine sağlık, keyif aldım, diğerlerine nazaran biraz özensiz olsa da farklı geldi bana da :)

AşkınS.
04-03-2016, 20:16
Gene güzel bi video bence, cadde araçları daha bi güzel sanki..devamini bekliyoruz

YasinK.
04-03-2016, 21:50
Ellerine saglik yine cok guzel bi video olmus,yalniz busefer daha ciddi olmus.Devamini bekliyoruz:)

JosephuS
04-03-2016, 22:11
ismini vermek istemediğim bir siteden 2007 yılından beri tanıyorum ABBAS abiyi..
Önce FD6 sı vardı TR de tek sonra M3 olarak gördüm takibi bıraktım daha güzel bir makinaya geçmiş.
Kazasız belasız inşaALLAH.. Çekim yapanlarında eline sağlık..

Er34
04-03-2016, 22:34
Videolar zaten efsane yenisini beklemekle geçiyor. Ancak arkadaki fan sistemini anlamadım. Tam nereyi soğutmak için var ?

LnchCntrl
04-03-2016, 23:40
senin videoları çok seviyorum buğra, tam şurasını merak ediyorum diye içimden geçiriyorum tak ordasın :D beklentiyi karşılıyor. araç zaten harika..

emi-R
05-03-2016, 07:57
Ne yapsam ne etsem bu bölümü sevemedim kusura bakmayın:) Arayı fazla açıyorsunuz daha sık yayınlansa çok iyi olur.Emeginize sağlık:icon_tup:

Buğra A.
05-03-2016, 13:29
ellerine sağlık, keyif aldım, diğerlerine nazaran biraz özensiz olsa da farklı geldi bana da :)

Gene güzel bi video bence, cadde araçları daha bi güzel sanki..devamini bekliyoruz

Ellerine saglik yine cok guzel bi video olmus,yalniz busefer daha ciddi olmus.Devamini bekliyoruz:)

ismini vermek istemediğim bir siteden 2007 yılından beri tanıyorum ABBAS abiyi..
Önce FD6 sı vardı TR de tek sonra M3 olarak gördüm takibi bıraktım daha güzel bir makinaya geçmiş.
Kazasız belasız inşaALLAH.. Çekim yapanlarında eline sağlık..

senin videoları çok seviyorum buğra, tam şurasını merak ediyorum diye içimden geçiriyorum tak ordasın :D beklentiyi karşılıyor. araç zaten harika..

Ne yapsam ne etsem bu bölümü sevemedim kusura bakmayın:) Arayı fazla açıyorsunuz daha sık yayınlansa çok iyi olur.Emeginize sağlık:icon_tup:

teşekkür ederim.

Videolar zaten efsane yenisini beklemekle geçiyor. Ancak arkadaki fan sistemini anlamadım. Tam nereyi soğutmak için var ?

teşekkür ederim. fan sistemini güçlendirmek için kullanılıyor. aracın içi bir hayli ısınıyor, katkı sağlıyor.

MeRtCaN
05-03-2016, 13:46
Bugra emegıne saglık her zamankı gıbı bomba bır bolum olmus
sadece banada bıraz kısa gıbı geldı onun harıcınde her sey 10 numara Abbas cımen abı gıbı :)

Buğra A.
06-03-2016, 00:16
Bugra emegıne saglık her zamankı gıbı bomba bır bolum olmus
sadece banada bıraz kısa gıbı geldı onun harıcınde her sey 10 numara Abbas cımen abı gıbı :)

teşekkür ederim abi :)

waterboy07
06-03-2016, 19:31
Emeğinize ellerinize sağlık maşallah.

Buğra A.
06-03-2016, 20:00
Emeğinize ellerinize sağlık maşallah.

teşekkür ederim.