PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Today

İzzet Göçmen
10-03-2016, 22:44
Merhaba arkadaslar aracımın yanına Kücük sehir içi tek kisi yeri gelince iki kişi binmelik scooter arıyorum Manisa da yasıyorum yokus yok olsada sorun yok cünkü aracla cıkıyorum yürümek istemiyorum bazen kask + ceket alıcam bununla bütcem 3000 3500 civari baska scooter istemiyorum pedal altında tugla olsa kırıcak kadar hız severim gitmesin az yaksın yeterli

mikelazi
11-03-2016, 08:17
tek kelimeyle sorunsuzdur.kombine frene sahiptir.orta kısmı çok geniş oldugu için kutu kola,kutu bira yuklerdim banamısın demezdi.50cc altı oldugu için vergiden muaf.çok az yakar.hız ve atiklik bekleme ama kesinliklede elektirikliler gibi degildir.ibrede 60 ı gördüm yokuş aşagı.1köprüden karşıya geçme gafletinde bile bulundum(pişmanım)birde bunun dönüşü vardı.

NOT:km lerine aldanma,ön tekeri geri çevirirsen km de geri düşer :) sarısı çok güzel.benimki hayabusa beyazına boyatmıştım.o paralara beat da bakabilirsin ;) ama today ayrı bir şirin.

Sadık Özyer
28-03-2016, 00:07
Today tek kişilik bir scooter diye biliyorum.

canozgur106
29-03-2016, 08:19
Today şirin ama sadece o kadar:)Beat yada farklı bi japon düşün derim

asscutter
29-03-2016, 09:48
tek kişilik falan değiildir :) sorunsuzdur 2006 yazı sanırım sıfır almıştım çok zevkliydi 3 ergen irisi gencini sorunsuz 50km ye çıkarırdı tavsiye ederim..