PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S3 8P Sorgulama

mrtcntkn
17-03-2016, 21:26
arkadaşlar selamlar aşağıda paylaşacağım araçlar hakkında bilgisi olan var mı ?

Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ram-s-s3-hatasiz-258514187/detay/)

Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-88.000-tl-den-dusurdum-251169108/detay)

teşekkürler

KA®ANLIK
18-03-2016, 08:11
arkadaşlar selamlar aşağıda paylaşacağım araçlar hakkında bilgisi olan var mı ?

Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ram-s-s3-hatasiz-258514187/detay/)

Loading site please wait... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-88.000-tl-den-dusurdum-251169108/detay)

teşekkürler

mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor.
satılmıyor ama seceresini bilmiyorum.

Gri olanın eski plakası 34 FV ile başlıyordu. Kadıköyde bir otoparkın sahibinindi araba, orada bakmıştım. Oradan Ankaraya gitti. Ben baktığımda sağ ön çamurluğun değiştiğini söylemişti sahibi ve yine anı çamurlukta ezik vardı. Tekrar muhtemelen boyandı veya değişmiştir. Şimdiki ilanında da sol ön çamurluk değişmiş yazıyor muhtemelen Ankaraya gittiğinde değişmiştir. ordan tekrar istanbula geldi.
Araç doğuş çıkışlı değil ve greymarket.

2011 yılında peak garage'da forged yapılıp, tekrar orjinale çevrildiğini söylemişlerdi bana da bende zamanında forumda sorgulatmıştım.

bildiklerim bunlar.

mrtcntkn
18-03-2016, 08:31
mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor.
satılmıyor ama seceresini bilmiyorum.

Gri olanın eski plakası 34 FV ile başlıyordu. Kadıköyde bir otoparkın sahibinindi araba, orada bakmıştım. Oradan Ankaraya gitti. Ben baktığımda sağ ön çamurluğun değiştiğini söylemişti sahibi ve yine anı çamurlukta ezik vardı. Tekrar muhtemelen boyandı veya değişmiştir. Şimdiki ilanında da sol ön çamurluk değişmiş yazıyor muhtemelen Ankaraya gittiğinde değişmiştir. ordan tekrar istanbula geldi.
Araç doğuş çıkışlı değil ve greymarket.

2011 yılında peak garage'da forged yapılıp, tekrar orjinale çevrildiğini söylemişlerdi bana da bende zamanında forumda sorgulatmıştım.

bildiklerim bunlar.

bilgi için teşekkürler :)

Ramsdeki mavi bayadır satılmıyor o yüzden şüpheleniyorum. tek sebep donanım eksiliğinden ötürü fiyatın yüksek olması ise güzel bir pazarlıkla orta yol bulunur diye düşünüyorum.

KA®ANLIK
18-03-2016, 08:51
bilgi için teşekkürler :)

Ramsdeki mavi bayadır satılmıyor o yüzden şüpheleniyorum. tek sebep donanım eksiliğinden ötürü fiyatın yüksek olması ise güzel bir pazarlıkla orta yol bulunur diye düşünüyorum.

ben şahsen sunroof suz ve direksiyonsuz S3 almam,
satarken de çok ciddi handikap, şekil a da görüldüğü üzere...

Jcupra
18-03-2016, 08:58
Gri olan GEF s3 bizde

Jcupra
18-03-2016, 09:01
Ankaradan kuzenimle beraber almaya gitmistik

onurc
18-03-2016, 09:06
Bu arabanın normal a3 ten aman aman bir farkı yok zaten görsel olarak.Bi de üstüne sunroof yoksa ve direksiyon fonksiyonel değilse ne yapayım s3 ü ?

Bu arada "mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor." demişssiniz ama anlayamadım.donanımı eksik olan arabanın fiyatının yüksek mi olması gerekiyor.

mrtcntkn
18-03-2016, 09:09
Bu arabanın normal a3 ten aman aman bir farkı yok zaten görsel olarak.Bi de üstüne sunroof yoksa ve direksiyon fonksiyonel değilse ne yapayım s3 ü ?

Bu arada "mavi olan sunroof suz ve fonksiyonel direksiyonsuz olduğundan dolayı fiyat olarakta yüksek kalıyor." demişssiniz ama anlayamadım.donanımı eksik olan arabanın fiyatının yüksek mi olması gerekiyor.

hem donanım yok hem de fiyatı yüksek o yüzden piyasasına göre "fiyatı yüksek kalıyor" anlamında denildi.

bayadır durma sebebi demekki budur..

sizlerin değerli yorumları önemli burda..sunroofsuz ve direksiyonsuz alınmaz, alınırsa da böyle satılmaz diyorsunuz anladığım kadarıyla

onurc
18-03-2016, 09:12
Biz 2006 a3 sahibiyiz.bizimkinde bile sunroof + fonksiyonel direksiyon var.şöyle birşey var sunroof önemli ama fonksiyonel direksiyon görsel anlamda güzel.yoksa ses açar , istasyon değiştirir vs .gerekli değil.ama oralar boş oluncada vasat bir görüntü çıkıyor.

Yekta
18-03-2016, 15:29
Biz 2006 a3 sahibiyiz.bizimkinde bile sunroof + fonksiyonel direksiyon var.şöyle birşey var sunroof önemli ama fonksiyonel direksiyon görsel anlamda güzel.yoksa ses açar , istasyon değiştirir vs .gerekli değil.ama oralar boş oluncada vasat bir görüntü çıkıyor.

Sadece fonksiyon değil direksiyon modeli de farklı. S3 lerde çoğunlukla altı düz olan model var ama tr ye opsiyon olarak girmiş sanırım, nadiren birkaç model böyle düz a3 direksiyonla gelmiş.
Mavi olan donanım olarak bayağı boş, sunroof yok, koltuklar kumaş, bose yok ama renk iyi :D fiyatı da piyasaya göre çok yüksek sayılmaz ama donanım eksikliği satarken sorun olabilir.
Karıştırmıyorsam geçen sene başında istanbuldan 50bin km de ilana çıkmıştı, sonra sanırım dodo doğukan aldı ankaradan, sonra tekrar istanbula geri geldi 5-6 aydır da ilanda.

onurc
18-03-2016, 15:32
Sadece fonksiyon değil direksiyon modeli de farklı. S3 lerde çoğunlukla altı düz olan model var ama tr ye opsiyon olarak girmiş sanırım, nadiren birkaç model böyle düz a3 direksiyonla gelmiş.
Mavi olan donanım olarak bayağı boş, sunroof yok, koltuklar kumaş, bose yok ama renk iyi :D fiyatı da piyasaya göre çok yüksek sayılmaz ama donanım eksikliği satarken sorun olabilir.
Karıştırmıyorsam geçen sene başında istanbuldan 50bin km de ilana çıkmıştı, sonra sanırım dodo doğukan aldı ankaradan, sonra tekrar istanbula geri geldi 5-6 aydır da ilanda.

tabi tabi direksiyonu farklı vs bunlar zaten s3ü s3 yapan özellikler.ilanlarda boyasız sahibinden satılık s3 vardı kırmızı.ve fiyatı uygundu o aralar. plakasını hatırlayamadım.bz diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir.

ikuybu
18-03-2016, 16:03
Gri olan GEF s3 bizde

siz kimsiniz ?

AyrtonSenna
18-03-2016, 16:23
Gri olan GEF s3 bizde

Kaç kişisiniz?

SAYGIN
18-03-2016, 17:58
Gri olan fv ise.forged yapilmadi ici, apr kit vardi disardan..

ümitech
18-03-2016, 18:22
tabi tabi direksiyonu farklı vs bunlar zaten s3ü s3 yapan özellikler.ilanlarda boyasız sahibinden satılık s3 vardı kırmızı.ve fiyatı uygundu o aralar. plakasını hatırlayamadım.bz diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir.

Hayır bz s3 başka bolt-on 30R setup lı

SAYGIN
18-03-2016, 19:07
Gri fv degil fd ydi bu arada plakasi.

FET
19-03-2016, 01:06
Hayır bz s3 başka bolt-on 30R setup lı

BZ artık forged lı :) stage 4

BahattinS
19-03-2016, 01:30
Öncelikle gri olan aracın plakası fv değil fd idi.İstanbuldan Ankara'ya ben getirdim ben aldığımda sağ çamurluğu değil sol ön çamurluğu saçma bir sebepten dolayı yetkili servisinde değişmiş ve çıkan çamurluk da yanında bana teslim edilmişti(eskisini gördüğünüzde değiştirene küfür edersiniz boyasız bile düzeltilebilirmiş).Farklı bir zamanda ise sağ ön çamurluğu çizikten dolayı yine yetkili servisinde boyanmış.Ben aracı aldığımda sağ arka çamurluk ağızında 2-3 parmak genişliğinde bir sürtme izi vardı orayı da ben yama olarak boyattım,öncesini sonrasını ve boya sırasındaki resimlerini de çektim isteyene gönderebilirim.Aracı 95.000 km'de aldım Ankaraya geldiğim gibi yağını ve filtrelerini değiştirdim.Çok gazladım 4000 km boyunca 1 gr bile yağ eksiltmedi.Bendeyken plakası 06 MUV 10 du. 99.000 km aracı istanbula sattım.Alan arkadaşlar keyfi olarak 12-13 bin tl civarında masraf yaptı (yazılım,eksoz,filtre vs.) 120.000 km gelmeden tüm kayışları haldex filtreleri yağı vs yetkili serviste değiştirdiler.Bir S3 olarak daha önce bindiğim diğer 3 tane s3 e göre (mavi de bunlara dahil) bu araç Türkiyedeki fabrika donanımı olarak en dolu araç.50.xxx km lere kadar yetkili servis bakımlı ve kayıtlı.Gönül rahatlığıyla binilebilecek bir araba ki yakından incelerseniz hak verirsiniz.

Jcupra
19-03-2016, 10:19
Sunaki arac sahibinin kardesiyim. Ankaraya beraber gitmistik araci almaya

Jcupra
19-03-2016, 10:23
Öncelikle gri olan aracın plakası fv değil fd idi.İstanbuldan Ankara'ya ben getirdim ben aldığımda sağ çamurluğu değil sol ön çamurluğu saçma bir sebepten dolayı yetkili servisinde değişmiş ve çıkan çamurluk da yanında bana teslim edilmişti(eskisini gördüğünüzde değiştirene küfür edersiniz boyasız bile düzeltilebilirmiş).Farklı bir zamanda ise sağ ön çamurluğu çizikten dolayı yine yetkili servisinde boyanmış.Ben aracı aldığımda sağ arka çamurluk ağızında 2-3 parmak genişliğinde bir sürtme izi vardı orayı da ben yama olarak boyattım,öncesini sonrasını ve boya sırasındaki resimlerini de çektim isteyene gönderebilirim.Aracı 95.000 km'de aldım Ankaraya geldiğim gibi yağını ve filtrelerini değiştirdim.Çok gazladım 4000 km boyunca 1 gr bile yağ eksiltmedi.Bendeyken plakası 06 MUV 10 du. 99.000 km aracı istanbula sattım.Alan arkadaşlar keyfi olarak 12-13 bin tl civarında masraf yaptı (yazılım,eksoz,filtre vs.) 120.000 km gelmeden tüm kayışları haldex filtreleri yağı vs yetkili serviste değiştirdiler.Bir S3 olarak daha önce bindiğim diğer 3 tane s3 e göre (mavi de bunlara dahil) bu araç Türkiyedeki fabrika donanımı olarak en dolu araç.50.xxx km lere kadar yetkili servis bakımlı ve kayıtlı.Gönül rahatlığıyla binilebilecek bir araba ki yakından incelerseniz hak verirsiniz.

Bahattin abi zaten aciklamayi yapmis :) biz bubaraci almadan once cok arac baktik. Sizde oyle yapin en son gelin buna bakin. Arac kasa yurur kondisyon olarak cok diri. Km gelmen butun bakimlari eksizksiz yapildi butin gergi kayislar haldex bakimi vs eksiksiz bir sekilde keyfi binmek icin yapildi. Alan kisi zaten masraf yapmasina gerek yok.

Jcupra
19-03-2016, 10:24
Kaç kişisiniz?

Arac sahibi dahil iki :)

KA®ANLIK
20-03-2016, 13:28
Gri fv degil fd ydi bu arada plakasi.

Aynen çok pardon,
Fd idi plakası.

Bende sorgulattığımda forged ve gt28 li setup yapıldığı söylenmişti.
Miniks lerin arabasıymış sanırım. Onlardan bilgi alınabilinir.

@BahattinS
Aracın kadıköydeki otoparkın sahibi Emrah Bey söylemişti sağ ön çamurluk değişti diye. O da satarken sağ ön çamurlukta ezik vardı. Tekrar boyanması gerekiyordu.
Emrah Bey den sarıyerde bir arkadaş aldı, lastiklerini falan değiştirdi, çamurluğu yaptırdı, cam filmi yaptı, app plaka taktı ve ankaraya sanırım size satmış. O arada da sol ön çamurluk değişmiş anlaşılan.

SAYGIN
20-03-2016, 16:53
Miniklerin arabasi da degildi.
Kirmizi fv atp 3071 kit li .motor ici yapiliydi.
Gri fd bolton apr 2871 liydi.
Mavi tl vardi motor ici yapili apr2871 liydi.
Gri fd nin istanbul parkta slick lastik patladigi icin sag camurluk panel de islem vardi ilk sahibindende.

KA®ANLIK
20-03-2016, 17:03
Miniklerin arabasi da degildi.
Kirmizi fv atp 3071 kit li .motor ici yapiliydi.
Gri fd bolton apr 2871 liydi.
Mavi tl vardi motor ici yapili apr2871 liydi.
Gri fd nin istanbul parkta slick lastik patladigi icin sag camurluk panel de islem vardi ilk sahibindende.

aynen lastik patladığı için sağ çamurluğun değiştiği söylenmişti bana da.

huse_inn
20-03-2016, 17:33
bir arkadaşımda s3 var kırmızı özelden numaranı bana verırsen gorusturebılırım sızı. araç hakkında tek bıldıgım kazasız boyasız oldugunu bılıyorum detaylarını fıyat veya ustundekılerı konusunda ondan bılgı alabılırsın.

mrtcntkn
20-03-2016, 21:42
bir arkadaşımda s3 var kırmızı özelden numaranı bana verırsen gorusturebılırım sızı. araç hakkında tek bıldıgım kazasız boyasız oldugunu bılıyorum detaylarını fıyat veya ustundekılerı konusunda ondan bılgı alabılırsın.

PM atılmıştır.

BahattinS
21-03-2016, 23:07
Aynen çok pardon,
Fd idi plakası.

Bende sorgulattığımda forged ve gt28 li setup yapıldığı söylenmişti.
Miniks lerin arabasıymış sanırım. Onlardan bilgi alınabilinir.

@BahattinS
Aracın kadıköydeki otoparkın sahibi Emrah Bey söylemişti sağ ön çamurluk değişti diye. O da satarken sağ ön çamurlukta ezik vardı. Tekrar boyanması gerekiyordu.
Emrah Bey den sarıyerde bir arkadaş aldı, lastiklerini falan değiştirdi, çamurluğu yaptırdı, cam filmi yaptı, app plaka taktı ve ankaraya sanırım size satmış. O arada da sol ön çamurluk değişmiş anlaşılan.

Bahsettiğiniz çamurluk sol ön çamurluk sanırım çünkü aracı alırken belki 4 ustaya gösterdim sağda sadece boya gördüler.Aynı şekilde sağ tarafın panelinde vs hiç bir sorun yok.Aracın ilk sahibi forumdan Hilmi isminde biri fakat miniks Hilmi abi değil orda da bir yanlışlık var şuan da soyismini hatırlayamadım ama ben aracı satarken forumdan biri benimle whatsapptan iletişime geçip aracın bugüne kadarki tüm sahiplerini kaporta boya durumunu vs anlatmıştı aynı zamanda servisteki geçmişinde de yazıyor ismi.

Özgür Ozan
01-05-2019, 14:51
Arkadaşlar ilandaki aracı tanıyan ya da bilen var mıdır ? ( Bu aralar forumu sorgu istasyonu gibi kullanıyorum ama malesef soracak kimsem olmadığı için buradan bilgi edinmeye çalışıyorum )

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / Vasıta Otomobil Audi S Serisi S3 2.0 T FSI Quattro sahibinden.comda - 556565236 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-vasita-otomobil-audi-s-serisi-s3-2.0-t-fsi-quattro-556565236/detay/)

kıvancr
01-05-2019, 19:35
Arkadaşlar ilandaki aracı tanıyan ya da bilen var mıdır ? ( Bu aralar forumu sorgu istasyonu gibi kullanıyorum ama malesef soracak kimsem olmadığı için buradan bilgi edinmeye çalışıyorum )

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / Vasıta Otomobil Audi S Serisi S3 2.0 T FSI Quattro sahibinden.comda - 556565236 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-vasita-otomobil-audi-s-serisi-s3-2.0-t-fsi-quattro-556565236/detay/)

Daha once ankaralı dıs hekımı bır arkadasımızın aracıydı. Çok dıkkatlı ve temız kullanırdı.Bellırlı sure stg 2 alt yapılı olarak kullanılıp satılırken stock halde satıldıgını hatırlıyorum. Yanlısta hatırlayabılırım. Cok el degıstırılmıs veya yorulmus bır arac degıldır.
Fakat bu km dekı arac ıcın fıyatın bıraz yuksek kaldıgını dusunuyorum.

Özgür Ozan
01-05-2019, 21:37
Daha once ankaralı dıs hekımı bır arkadasımızın aracıydı. Çok dıkkatlı ve temız kullanırdı.Bellırlı sure stg 2 alt yapılı olarak kullanılıp satılırken stock halde satıldıgını hatırlıyorum. Yanlısta hatırlayabılırım. Cok el degıstırılmıs veya yorulmus bır arac degıldır.

Abi öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Şimdi ben alıp 30-40 bin de ben yapsam satarken zorlanacağım 200k üstü spor bir araç olacağı için. Açıkcası beni düşündüren de km kısmı, fiyat fazla ben de farkındayım 130k civarı bi km de olsa düşünmeden alırım. Lakin şuan bilemiyorum kafam karışık, sence ne kadar bir fiyata alınırsa daha uygun olur buradan yazmak istemezsen pm de atabilirsin

Yekta
01-05-2019, 23:46

Yok abi bu araba Alican abinin arabası değil. O araba hala aynı şekildeydi en son.
Bu araba aralıklarla ilana giriyor, sahibi değişmediyse eğer geçen sene de bir ara aynı standart haliyle ilandaydı.
Durumu hakkında bir bilgim yok açıkçası ama düzgün gözüküyor.

kıvancr
02-05-2019, 21:10
Yok abi bu araba Alican abinin arabası değil. O araba hala aynı şekildeydi en son.
Bu araba aralıklarla ilana giriyor, sahibi değişmediyse eğer geçen sene de bir ara aynı standart haliyle ilandaydı.

Kırmızı ve stock durusundan dolayı cok benzettım valla yanlıs anlama oldu kusura bakılmasın.
Benımde dusuncelerım senın gıbı guzel gorunuyor fakat bılgı sahıbı degılım.

Özgür Ozan
02-05-2019, 21:54
Peki sizce bu aracin normalde alinmasi gereken fiyat nedir ? Mesela 85 iyi midir ?

Özgür Ozan
14-05-2019, 10:30
Merhabalar, aşağıdaki araçla ilgisi bilgisi ve yorumu olan abilerden arkadaşlardan yardım bekliyorum

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / 2867 gen 2 setup s3 2.0 Tfsı QAttro deri+ ısıtma sahibinden.comda - 692646210 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2867-gen-2-setup-s3-2.0-tfsi-qattro-deri-plus-isitma-692646210/detay/)

Özgür Ozan
17-05-2019, 14:50

Hocam özel mesaj kutunuz dolu burdan teşekkür edeyim :)

coyote
15-08-2019, 12:22
Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / HATASIZ AUDİ S3 sahibinden.comda - 625334045 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hatasiz-audi-s3-625334045/detay)

Arkadaşlar, aynı model 8P S3'lerin içinde fiyatı en yüksek olanı bu araç ama, BOYASIZ yazınca sormak istedim. Aracı tanıyan var mıdır aramızda?

Ezmeden, gündelik kullanabileceğim, kesinlikle manuel, 250hp civarı spor bir otomobil almak istiyorum. Aslında ilk başlarda bütçem daha düşüktü, ancak ona değmiş, buna değmemiş derken buralara kadar çıktım. Daha da çıkmam mümkün değil. Birkaç yıl sonra, aldığım fiyatın 5-10k altına bir fiyata satmayı, kullandığıma sayabilirim. Bu şekilde düşünerek, sizce bu aracı kaça almak uygun olur? Konuya hakim arkadaşların yorumuna göre, araç sahibi ile irtibata geçeceğim ya da rotayı bu tarz farklı alternatiflere çevireceğim. Şimdiden sağolun.

zx-10rr
20-08-2019, 18:44
Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / HATASIZ AUDİ S3 sahibinden.comda - 625334045 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hatasiz-audi-s3-625334045/detay)

Arkadaşlar, aynı model 8P S3'lerin içinde fiyatı en yüksek olanı bu araç ama, BOYASIZ yazınca sormak istedim. Aracı tanıyan var mıdır aramızda?

Ezmeden, gündelik kullanabileceğim, kesinlikle manuel, 250hp civarı spor bir otomobil almak istiyorum. Aslında ilk başlarda bütçem daha düşüktü, ancak ona değmiş, buna değmemiş derken buralara kadar çıktım. Daha da çıkmam mümkün değil. Birkaç yıl sonra, aldığım fiyatın 5-10k altına bir fiyata satmayı, kullandığıma sayabilirim. Bu şekilde düşünerek, sizce bu aracı kaça almak uygun olur? Konuya hakim arkadaşların yorumuna göre, araç sahibi ile irtibata geçeceğim ya da rotayı bu tarz farklı alternatiflere çevireceğim. Şimdiden sağolun.

eğer bütçen yetiyorsa 1 dk düşünmeden bunu alabilirsin.çok temiz ve iyi bir arakdaşta keza bundan önceki sahibide çok temiz baktı.

süleymann
20-08-2019, 19:23

208 gti bakın bence hem modelli hem de daha düşük kmli.

coyote
20-08-2019, 19:24
eğer bütçen yetiyorsa 1 dk düşünmeden bunu alabilirsin.çok temiz ve iyi bir arakdaşta keza bundan önceki sahibide çok temiz baktı.

VAG piyasası konusunda fikirlerine değer verdiğim birkaç tanıdık, ilanda yazan fiyatın, pazarlık başlatılamayacak kadar yüksek olduğunu söylediler. Son birkaç gün içinde ilana giren diğer 8P S3'lerin fiyatları da bu görüşü destekler nitelikte olunca, rotayı diğer alternatiflere çevirmek zorunda kaldım. Aramaya devam bakalım.

coyote
20-08-2019, 19:32
208 gti bakın bence hem modelli hem de daha düşük kmli.

99 yılında vernikli siyah bir 1.9 GTI'ım vardı. O zamanki gibi, yine 25 yaşına dönebilsem, hiç düşünmem, temiz bir "by Peugeot Sport" kovalardım ama... ama işte :)

osman 1.8t
24-08-2019, 00:37
2867 gen 2 li s3 de bendedir arkadaşlar saygılar

maykee
19-11-2019, 11:01
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2007-model-audi-s3-2.0-quattro-4x4-400-hp-makine-kusursuz-716277225/detay

merhaba, araç hakkında bilgisi olan varmıdır ??

maykee
20-11-2019, 11:18
yokmu bilgi sahibi bir forumdaş.. ciddi alım aşamasındayız..

darkred
20-11-2019, 12:17
yokmu bilgi sahibi bir forumdaş.. ciddi alım aşamasındayız..

Abi araç hakkında bilgim yok ama fotoğraflarlardan gördüğüm kadarıyla yorgun geldi gözüme.

Sahibimi uğraştırırım der gibi duruyor

coyote
20-11-2019, 15:21
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2007-model-audi-s3-2.0-quattro-4x4-400-hp-makine-kusursuz-716277225/detay

merhaba, araç hakkında bilgisi olan varmıdır ??

İlandaki nereyse bütün S3 8P'ler uzun süredir ilanda olduğu için, ne derece önemli bilmiyorum ama, 5-6 ay öncesinde bu araç yine ilandaydı. Bir ara ilandan kalktı ama kısa süre sonra aynı fotoğraflarla tekrar ilana girdi. Muhtemelen tırnakları kırık tavan lambası, yakın çekim fotoğrafta görülen iç trim çizikleri filan arabayı yorgun gösteriyor.

oğuz
20-11-2019, 15:26
İlandaki nereyse bütün S3 8P'ler uzun süredir ilanda olduğu için, ne derece önemli bilmiyorum ama, 5-6 ay öncesinde bu araç yine ilandaydı. Bir ara ilandan kalktı ama kısa süre sonra aynı fotoğraflarla tekrar ilana girdi. Muhtemelen tırnakları kırık tavan lambası, yakın çekim fotoğrafta görülen iç trim çizikleri filan arabayı yorgun gösteriyor.

Ayni sekilde ben de takip ediyorum.
Hadi bu araç cidden yorgun gorunuyor.ilanlarda iyi duran araclarda var bu araclar neden satilmiyor şu piyasada o paralari hakettiklerini dusunuyorum s3lerin. Aklimda olan araclardan ama bu ilanda çakılı kalma olayini anlayamadim..

coyote
20-11-2019, 15:48
Ayni sekilde ben de takip ediyorum.
Hadi bu araç cidden yorgun gorunuyor.ilanlarda iyi duran araclarda var bu araclar neden satilmiyor şu piyasada o paralari hakettiklerini dusunuyorum s3lerin. Aklimda olan araclardan ama bu ilanda çakılı kalma olayini anlayamadim..

Açıkçası ben S3'lerin de, son zamanlardaki aşırı fiyatlanma furyasına katıldığını düşünüyorum. Ama, bu satılmama işinin tek sebebinin bu değildir. Buna ek olarak, ülkemizde 4x4'ün avantajlarının gözardı edilerek, potansiyel arıza kaynağı olarak görülmesinin etkisi de olabilir. Tabii günümüz ekonomik şartlarına göre, nispeten yüksek motor hacmi de insanları düşündürüyordur.

maykee
21-11-2019, 12:06
araca gidip baktık.. içi koltukları vs biraz yıpranmış.. motor performansı tatmin edici ama 400hp gibi değil.. motorun bin km önce forget olarak toplandığını söylüyorlar..şu anki sorun araç rolantide stop ediyor... AFR ayarı yapılmamış ve motor yapıldıktan sonra yazılım güncellenmemiş.. bu yüzden yapabileceğini söylüyor araç sahibi

rolantide stop etme sorunu yaşayan oldumu ? nasıl çözdü ? dediği gibi AFR ile ilgilimidir başka sebepleri olurmu, neye dikkat etmek lazım

anadolu yakasında işin kaşarı usta varmıdır ? bilgi verirseniz sevinirim..

maykee
15-12-2019, 19:19
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-autocan-dan-audi-a3-orjinal-s3-729573250/detay
araç hakkında bilgisi olan varmıdır ?

mrwope
14-01-2020, 17:00
Araç hakkında ciddi düşünüyorum,fiyatı haricinde :)
Aracı bilen var mı,kaça hayırlı olsun denilir ?
(Bose mevcut değil)

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / ersmotors3d '2008 DOĞUŞ AUDI S3 2.0 TFSI Quattro APR STAGE 2' sahibinden.comda - 779361752 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ersmotors3d-2008-dogus-audi-s3-2.0-tfsi-quattro-apr-stage-2-779361752/detay/)

mrwope
14-01-2020, 17:02
Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / AUTOCAN DAN Audi a3 orjinal s3 sahibinden.comda - 729573250 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-autocan-dan-audi-a3-orjinal-s3-729573250/detay)
araç hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Kaç kurtar kendini :) Eski okulumdan bir çocuğundu.

Cem.B
14-01-2020, 18:24
Araç hakkında ciddi düşünüyorum,fiyatı haricinde :)
Aracı bilen var mı,kaça hayırlı olsun denilir ?
(Bose mevcut değil)

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / ersmotors3d '2008 DOĞUŞ AUDI S3 2.0 TFSI Quattro APR STAGE 2' sahibinden.comda - 779361752 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ersmotors3d-2008-dogus-audi-s3-2.0-tfsi-quattro-apr-stage-2-779361752/detay/)

Su araba 90 liradan 2 yil ilanda durdu :) s3 zor arabadir 100 lira gibi biterse girin yoksa hic tavsiye etmem

mrwope
14-01-2020, 18:56
Su araba 90 liradan 2 yil ilanda durdu :) s3 zor arabadir 100 lira gibi biterse girin yoksa hic tavsiye etmem

Teşekkür ederim.Düşündüğüm rakamlarda aşağı yukarı 90-100 arası

hfk
14-01-2020, 20:01
07 FKN 53 plakalı aracın durumunu bilen var mi ?

onurcii
15-01-2020, 09:59

Araba ile ilgili bir bilginiz var mı peki yoksa genel olarak mı s3 zor arabadır dediniz :)

maykee
15-01-2020, 11:27
Araba ile ilgili bir bilginiz var mı peki yoksa genel olarak mı s3 zor arabadır dediniz :)

ben 4 tane S3 baktım. birisi çok düzgündü onu alamadım, diğer 3 ü bildiğin çöp. bu bahsettiğim 4 aracın 3 ü satıldı.. bi antalyadaki enkaz duruyo, ona da gidip baktım, evlerden ırak aman diyim.. 70bine bıraktı ama 50bin lira bile etmez belki

en son ankaradaki kırmızı S3 ü aldım.. 100 liraya standartı 265hp ve ortalama 20-30bin TL arası harcayarak sağlıklı 350hp ler alabileceğin 100-200 ü 9saniye civarı olan 4 çeker düz vites başka emsal bir seçenek sanırım yok.. almadan önce epey araştırdım,motorunda şanzımanında differansiyelinde kronik sorun yok denecek kadar az belkide yok..

ilanlarda bir mavi birde gümüş gri olan var.. 100bin TL ye standart alır binerim diyosan ellenmemişini al.. ama onunda evveliyatında ne kadar kurcalandığını bilemiyeceksin info veren yoksa.. yok ben de zaten stage 1 - 2 yaparım hafta sonları pist kovalarım arada arkadaşlarla roll yaparım diyosan bence mavi olan ciddi emek harcanmış ve düzgün duruyor..benim bütçem yetmedi alamadım...

6-7 ay öncesinin fiyatları kalmadı malesef..4 ay önce 75liraya cooper S almıştım şu an en ucuzu 110bin lira.. bir buçuk sene önce 130 liraya z4 almıştım şu an en ucuzu 230bin lira.. yani 6 ay önce 90 liraydı diye şimdi 120 liraya araba almazsan bi 6 ay sonra arabanın fiyatı 150bin lira olunca 6 ay önce 120bin liraydı dersin

bütçen müsaitse pazarlığını yap aklına yatanı al... emsali golf R ın düzgün en ucuzu 160-170 bin lira.. dsg si sorun çıkartırsa ki uzatmaları oynuyo olabilir o da ayrı bonus.. para fayda olarak S3 şu an emsali olmayan bir araç.. en azından ben öyle gördüğüm için aldım yanlış anlaşılmış olmiim..

R21TURBO 41
15-01-2020, 22:57
Siyah ile fiyati ayni ancak bana bu daha bi mantikli geldi. Yazilanlardan anladigim , arabayi standart alip , tum herseyi powershop tan sifir alarak arabayi yapan arkadas satiyor su anda. Motor icinin de yapili olmasi bu km deki bir araba icin ayrica guzel. 90-100 liralara eli ayagi duzgun stok alinabildigi dusunulurse , bir miktar pazarlik ile alinabilir su anki ortamda.

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / Boyasız Değişensiz - Audi S3 Stage3 420+hp sahibinden.comda - 777104282 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-boyasiz-degisensiz-audi-s3-stage3-420-plushp-777104282/detay)

mrwope
15-01-2020, 23:24
Siyah ile fiyati ayni ancak bana bu daha bi mantikli geldi. Yazilanlardan anladigim , arabayi standart alip , tum herseyi powershop tan sifir alarak arabayi yapan arkadas satiyor su anda. Motor icinin de yapili olmasi bu km deki bir araba icin ayrica guzel. 90-100 liralara eli ayagi duzgun stok alinabildigi dusunulurse , bir miktar pazarlik ile alinabilir su anki ortamda.

Audi / S Serisi / S3 / 2.0 TFSI Quattro / Boyasız Değişensiz - Audi S3 Stage3 420+hp sahibinden.comda - 777104282 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-boyasiz-degisensiz-audi-s3-stage3-420-plushp-777104282/detay)

Arac sahibi ile pazarlik yapmaya calismayin.Size fabrikasinin otoparkinda aksesuar olarak kullanacagini soyler ;)

R21TURBO 41
16-01-2020, 01:15
Arac sahibi ile pazarlik yapmaya calismayin.Size fabrikasinin otoparkinda aksesuar olarak kullanacagini soyler ;)

Benim almak gibi bir düşüncem yok allahtan :) Pazarlık , alırken hiç beceremediğim bir şey.

Bence şu an ki saçma sapan piyasada mantıklı bir araba.

Gökhan Bilgin
16-01-2020, 01:34

Şu ayar yapınamadan ölüp gidicez şu hayattan be :D

onurc
16-01-2020, 09:01
Gri s3 bence şu piyasada hala çok mantıklı, pazarlık etmeye bile gerek yok ,artık, önceden şuydu alamadık tüh vah paf küf gerek bile yok .pazarlıksız gidip alıncak seviyede bile.Cok da güzel duruyor
derilere bir bakım mis gibi bin :)

onurcii
16-01-2020, 09:44
ben 4 tane S3 baktım. birisi çok düzgündü onu alamadım, diğer 3 ü bildiğin çöp. bu bahsettiğim 4 aracın 3 ü satıldı.. bi antalyadaki enkaz duruyo, ona da gidip baktım, evlerden ırak aman diyim.. 70bine bıraktı ama 50bin lira bile etmez belki

en son ankaradaki kırmızı S3 ü aldım.. 100 liraya standartı 265hp ve ortalama 20-30bin TL arası harcayarak sağlıklı 350hp ler alabileceğin 100-200 ü 9saniye civarı olan 4 çeker düz vites başka emsal bir seçenek sanırım yok.. almadan önce epey araştırdım,motorunda şanzımanında differansiyelinde kronik sorun yok denecek kadar az belkide yok..

ilanlarda bir mavi birde gümüş gri olan var.. 100bin TL ye standart alır binerim diyosan ellenmemişini al.. ama onunda evveliyatında ne kadar kurcalandığını bilemiyeceksin info veren yoksa.. yok ben de zaten stage 1 - 2 yaparım hafta sonları pist kovalarım arada arkadaşlarla roll yaparım diyosan bence mavi olan ciddi emek harcanmış ve düzgün duruyor..benim bütçem yetmedi alamadım...

6-7 ay öncesinin fiyatları kalmadı malesef..4 ay önce 75liraya cooper S almıştım şu an en ucuzu 110bin lira.. bir buçuk sene önce 130 liraya z4 almıştım şu an en ucuzu 230bin lira.. yani 6 ay önce 90 liraydı diye şimdi 120 liraya araba almazsan bi 6 ay sonra arabanın fiyatı 150bin lira olunca 6 ay önce 120bin liraydı dersin

bütçen müsaitse pazarlığını yap aklına yatanı al... emsali golf R ın düzgün en ucuzu 160-170 bin lira.. dsg si sorun çıkartırsa ki uzatmaları oynuyo olabilir o da ayrı bonus.. para fayda olarak S3 şu an emsali olmayan bir araç.. en azından ben öyle gördüğüm için aldım yanlış anlaşılmış olmiim..

Size p.m attım. Bilgiler için teşekkürler.

maykee
16-01-2020, 11:48
Size p.m attım. Bilgiler için teşekkürler.

onur selam,rica ederim.. bende 2 kere cevap yazdım ama sana ulaşmıyo sanırım.. zira gönderilmiş mesaj kutusunda da göremiyorum gönderidğim mesajı..neden böyle oluyo anlamadım

onurcii
16-01-2020, 12:06
onur selam,rica ederim.. bende 2 kere cevap yazdım ama sana ulaşmıyo sanırım.. zira gönderilmiş mesaj kutusunda da göremiyorum gönderidğim mesajı..neden böyle oluyo anlamadım

Ben de anlamadım abi. Tekrar deniyim bakalım iletilecek mi

yigitavsar
17-02-2020, 21:46

Tüm mesajları okudum bu aracın linki daha önce atılmış ama gidip inceleyen veya evveliyatını bilen varmı?

onurcii
17-02-2020, 23:33

Tüm mesajları okudum bu aracın linki daha önce atılmış ama gidip inceleyen veya evveliyatını bilen varmı?
Ben konustum, gidip incelemedim. 10-15bin arasi trameri var ama ciddi bi hasari yok denildi. 2. sahibi aracin icini filan komple sifirlamis hatirladigim diger yapilanlari da 2. Sahibi yapmis zaten kisa suredir kendisindeymis. Daha fazla detay hatirlamiyorum zaten aradiginiz zaman bilgilendirme acisindan baya yardimci oluyorlar. Benim butceme uymadigi icin alamadik malesef.

dulger007
02-05-2020, 16:18
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hatasiz-boyasiz-degisensiz-tramersiz-servis-bakimli-420hp-782068420/detay

Selamun aleyküm, linkteki makine hakkında bilgisi tavsiyesi olan var mıdır ?

dulger007
02-05-2020, 16:48
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hatasiz-boyasiz-degisensiz-tramersiz-servis-bakimli-420hp-782068420/detay

Mesaj yazdım ama konu yeni mesajlarda çıkmıyor varsa bir sorun duyrulur...

Chn53
02-05-2020, 18:19
Mesaj yazdım ama konu yeni mesajlarda çıkmıyor varsa bir sorun duyrulur...

bursadan 120 civarına ilana girdi 1 hafta durmadan antalyaya geçti araba, 2 gün sonra şuan oldugu galeriden ilana girdi sanırım 2-3 aydan fazladır ilanda.

sorun galeri sahibi kendine almış sanırım hem binerim hem ilanda durur mantıgı ile

dulger007
03-05-2020, 14:39
bursadan 120 civarına ilana girdi 1 hafta durmadan antalyaya geçti araba, 2 gün sonra şuan oldugu galeriden ilana girdi sanırım 2-3 aydan fazladır ilanda.

sorun galeri sahibi kendine almış sanırım hem binerim hem ilanda durur mantıgı ile

Çok teşekkürler..

Bayrampaşalı
04-05-2020, 19:54

135 den girdi ilana 145 oldu simdi 152.5 :D

maykee
05-05-2020, 13:04
araçta kaza boya tramer yok, hatırı sayılır ekstraları var.. 140 civarı alabiliyosan bence güzel ticaret.. ben S3 alırken 120bin tl idi..zorladım kendimi bütçe yetmedi başka S3 e yöneldim..

emsali araçların fiyatlarına bakarsan 140-150 bu ayardaki bir S3 için çok değil..2012 N18 jcw den ucuz.. rx8 ile aynı rakam, seat markasında sanırım default ethanol var fiyatları uçmuş, onların fiyatlarını hiç baz alamıyorum.. golf den ucuz..subaru mitsubishi vs zaten uçtu gitti.. yani emsal ne alırım diyosan onların fiyatına bak.. her halükarda mantıklı..piyasa kaosta.. güzel bir teklif ile üzerine kalabilir..

canozgur106
09-05-2020, 03:11

Aracı Gaziantepten Clio Rs imi sattığım arkadaş aldı Bursaya getirdi kısa süre sonra antalyada ki galeri sahibine sattı ondan alan kişide arkadaşıda olduğu için ilanda duruyor araç,hem binilip gem satılıyor mantığında yani.Bursaya getiren arkadaşım çok titiz biridir güzel arabalar alır ilandaki de öyle fiyat yükseldi 140dan ilan girmişti ilk alan galeri sahibi piyasayla orantılı olarak fiyatı yükselttiler bütçenize uyan rakama denk getirseniz alabilirsiniz,pişman edecek araba değil.

dulger007
12-05-2020, 20:51
Herkese çok teşekkürler bilgilendirmeler için biraz araştırdım gündelik için beni yoracak bir araç olduğuna kanaat getirdim.

darkred
06-07-2020, 12:18
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-kazasiz-lokal-boyali-4x4-full-bakimli-5-kapi-837674846/detay/

Arkadaşlar ilandaki araç hakkında bilgi sahibi olan varmı ?