PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ülkenin Geldiği Bu Durumda !

alpbodrum
20-03-2016, 13:10
Ben TÜRK OĞLU TÜRK’ÜM NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diye başlar sözlerim Ve Türk hanımdan gelir benim adım ,Fatih Sultan Mehmet’in, Kanuni Sultan Süleyman’ın torunuyum ben Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün evladıyım Cumhuriyetin Bekçisiyim adım Alpaslan abimin adıda Fatih , bu kim olduğumuzu anlamaya yeter.

Bunu okuyup pkk nın meclisteki arka bahçesine oy veren ne kadar kişi varsa bu patlayan bombalarda ölen her vatandaşımda şehit olan her vatan evladında onun kanı var Allah onların iki yakasını bir araya getirmesin inşallah bu dünyada cehennemi yaşasınlar menfaat uğruna vatanını satan it sürüleri.

Bodrum’da araçlarına bu itlerin bayraklarını asan şerefsizler türemeye başladı . profil resmi yapan itler hepiniz ifşa edin kendinizi millet ne olduğunuzu bilsin .... olup gidin artık bu memleketten.

Bu saatten sonra bana açılım yok iyimser düşün demesin kimse Türk’ün Türk’den başka dostu yoktur..

Bizi yıldıramayacaksınız , kalabalık yerlerde dolaşmayın diyorlar inadına dışarıdayım , inadına kalabalıktayım, gelin patlatın.
Bizi bitiremeyeceksiniz...
Mücadelemizde hiç bir engel tanımayacağız!
Yılmayacağız!
Yıkılmayacağız!

Başaracağız! Başaracağız! Türk Milleti Olarak Bununda Üstesinden Geleceğiz.

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (AMİN)

Faruk'S
20-03-2016, 13:15
belki de söylenilecek çok daha fazla şey var ama..
ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (AMİN)

cem
20-03-2016, 13:16
http://i.hizliresim.com/pzGgq0.png

fthdrn
20-03-2016, 13:21
[IMG]http://i.h

Ya cem başkan var ya alemsin he.

997TT
20-03-2016, 13:58
Hukumetın capsız ve hesapsız polıtıkalarının faturasını halk OLEREK oduyor!
Daha dun gezın dolasın,bunlar dıs guclerın abartmasıdır,kaos ortamı yaratmaktır dıyenler,bugun olu sayısı verıyor!
Bu haınlerı zamanında kollayan-elele sarkı soyleyen,ıstedıklerını veren hatta Apo yu yuceltenlerden hesap sormadıkca,bır yere gıdemeyız!
Yapan pıyona degıl,yaptıran krala bak....
Bunlar daha ıyı gunlerımız,3-4 mılyon surıyelı aldı,5-6 sene sonra bunlar 6mılyon olucaklar,ozaman onlara hak hukuk davası baslar.
Ustune bır kac mılyar euro alabılmek ıcın avrupadakılerıde alacagız...
Daha cok acılar bızı beklıyor....

msk_bmw
20-03-2016, 14:05
Ülkeye adam almak bu kadar kolay olmaz, yaptık oldu zihniyetindeki hükümetten dolayı Gaziantep'in çarşısındaki mağazamıza son 1 yılda 3 kez hırsız girdi, 2 yıl öncesine kadar tuvalet ihtiyaçlarını bile geceleri gelip çarşının ortasına yapan medeniyetten hiç haberi olmayan tabir-i caizse mağara adamlarını yontulmasını izledik. Bu kadar kayıtsız cahil adamın olduğu memlekette kaos olmaması şaşırtıcı olurdu.

ckrc
20-03-2016, 14:48
Plutonun devlet kitabını okuyan var ise, dediklerimi çok iyi anlayacaktır;
şu an onun tanımında ideal gözüken ancak sonu diktatörlük ve monarşiye dönen çoğulcu demokrasinin son halkasına benzer reaksiyonlar gösteriyoruz, bunun sonu monarşi, monarşinin sonu iç savaş ve çöküş.

Tanrı'dan Türk'ü koruyup kollamasına dua edeceğimize, oy kullanan demokratik çoğunluğa hala zaman geç değil iken akıl, fikir vermesini istemek daha mantıklı.

Osmanlı hayallemesi yaparak, Osmanlı hanedanının gıyaben idam fermanını verdiği Atatürk'un evladı olmanızda tam bir tezat.

Sizi tenzih ederek söylüyorum, en azından padişah isimlerini biliyorsunuz ama tarihi bilmeden tarihiyle övünen tek topluluk Osmanlıcılar.

Asil
20-03-2016, 15:00
Bu vatan yalnız ve çok güçlü olmak zorundadır. Lakin Türk'ün Türk'den başka dostu yokdur.
Bu topraklarda yaşayan herkes, alt kimliği her ne olursa olsun, Türk olmayı; bu Ülkenin herbir vatandaşına ait bir üst kimlik olarak kabul etmek zorundadır. Alt kimlik her bireyin özelidir ve öylede kalmalıdır. Tıpkı dini gibi... O halde, T.C vatandaşı olan herkes Türk'dür ve bu vatanın çıkarını kendi çıkarı olarak görmek onun asli görevidir.

Bu vatan (devlet), hainleri bir an önce saptayıp, bertaraf etmek zorundadır. İster mecliste, ister sokakda hiç fark etmez. Lakin vatan hainliğinin bir bedeli vardır! Vatandaş da devlete bu konuda hizmet etmelidir.

Yalnız olduğumuzu ve çok güçlü olmak zorunda olduğumuzu unutmayalım. Birlikten kuvvet doğar.

Allah vatanımızı korusun ve yüceltsin.

alpbodrum
20-03-2016, 16:16
Plutonun devlet kitabını okuyan var ise, dediklerimi çok iyi anlayacaktır;
şu an onun tanımında ideal gözüken ancak sonu diktatörlük ve monarşiye dönen çoğulcu demokrasinin son halkasına benzer reaksiyonlar gösteriyoruz, bunun sonu monarşi, monarşinin sonu iç savaş ve çöküş.

Tanrı'dan Türk'ü koruyup kollamasına dua edeceğimize, oy kullanan demokratik çoğunluğa hala zaman geç değil iken akıl, fikir vermesini istemek daha mantıklı.

Osmanlı hayallemesi yaparak, Osmanlı hanedanının gıyaben idam fermanını verdiği Atatürk'un evladı olmanızda tam bir tezat.

Sizi tenzih ederek söylüyorum, en azından padişah isimlerini biliyorsunuz ama tarihi bilmeden tarihiyle övünen tek topluluk Osmanlıcılar.

Kültürlü biri olduğunuz belli , zaten bunu kafamıza kafamıza vurmuşsunuz ancak anlamadığınız birşey var. İllaki osmanlı ve Atatürk ü düşman durumuna düşürmeye çalışıyorsunuz . Yapmayın !! Siz son demlerini yaşayan ve gtünü kurtarmaya çalışan bir padişahtan bahsediyorsunuz , Koskoca Osmanlıyı kendi menfaatleri uğruna kararlar veren Vahdettinden ibaret görmeyin !! Bir padişah hata yaptı tüm osmanlı çöpten ibaret değil biz tüm dünyaya korku salan bir neslin tohumlarıyız.

Artık hakketen baydınız . Başı bağlı , başı açık , Atatürkçü , Cemaatçi yeter ulan , hepimiz Türk üz.. ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı durmak için Birlik olma zamanıdır . Kendinize gelin.

Yigit-Y
20-03-2016, 16:22
Nukleer başlıklarını hazırladım beyler emir verin basayim.

Bu konuyla fena gaza geldim ben :)

BaDCaT
20-03-2016, 17:05
Kültürlü biri olduğunuz belli , zaten bunu kafamıza kafamıza vurmuşsunuz ancak anlamadığınız birşey var. İllaki osmanlı ve Atatürk ü düşman durumuna düşürmeye çalışıyorsunuz . Yapmayın !! Siz son demlerini yaşayan ve gtünü kurtarmaya çalışan bir padişahtan bahsediyorsunuz , Koskoca Osmanlıyı kendi menfaatleri uğruna kararlar veren Vahdettinden ibaret görmeyin !! Bir padişah hata yaptı tüm osmanlı çöpten ibaret değil biz tüm dünyaya korku salan bir neslin tohumlarıyız.

Artık hakketen baydınız . Başı bağlı , başı açık , Atatürkçü , Cemaatçi yeter ulan , hepimiz Türk üz.. ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı durmak için Birlik olma zamanıdır . Kendinize gelin.

Korku salmak gerçekten büyük bir başarı.

alpbodrum
20-03-2016, 17:38
Korku salmak gerçekten büyük bir başarı.
Eski osmanlı haritasını paylaşmaya gerek duymuyorum.

MCN21
20-03-2016, 17:41

O dönemler çok geride kaldı! Artık at, kılıç değil olay. Onuda geçtim artık görünür savaş durumuda pek kullanılmıyor.

ckrc
20-03-2016, 17:52

Kültürlü diye kendimi adletmek için yeteri kadar kitap okumadım, hoş her okuduğum kitaptan sonra ne kadar az şey bildiğimi, ne kadar kültürsüz olduğumu fark ettiğim için sanırım paradoksa düşüyorum.

Neyse, benim anlayamadığım nokta, Fatih Sultan Mehmet gibi, Kanuni Sultan Süleyman veya hanedanın diğer padişahları aldıkları kararlar sonucunda faydalı işler yapınca "Koskoca Osmanlı" oluyor da neden aynı hanedandan gelen taht sahibi Vahdettin'in aldığı kararlar Vahdettin'i bağlıyor?

Osmanlı tarihinin bütün dönemleri tek bir payda da buluşur, "Devlet ve taht her zaman hanedandan ve topraklardan önce gelir, toprakları bir arada ve yenilerini ekleyen taht ve devlettir." Fatihin aldığı "Katli-Vacip" kanunu bununda yasal olarak ilk yansımasıdır.
Osmanlı tarihinde tahta yapılacak en ufak bir tehdit, her zaman ama her zaman ölümle sonuçlanmış. Ya taht sahibinin ya saldıranın.

Eğer sizin gelmesini istediğiniz "Dünya'ya korku salan" Osmanlı Hanedanlığı bugün yaşıyor olsaydı evladıyım dediğiniz Atatürk'ü "İsyancı, hanedan tanımaz, memleketin kötü halinden faydalanıp tahtı devirmek isteyen anarşist" olarak tanıyacaktınız.

Karşısına birlik olacağımız kişiyi doğru tespit etmeden düşmanımızı da içimize alarak bir araya gelirsek, dost gözüken teröristler bizi havaya uçurur.

oguz
20-03-2016, 17:52
olsun duble yolumuz var...

skyhigh
20-03-2016, 17:55
bunlar dıs guclerın abartmasıdır,kaos ortamı yaratıyorlar,bunların amacı ülkeyi bölmek,3.köprüyü yaptık çekemiyolar,bunlar paralelci,kahrolsun chp,dimdik ayaktayız yıkılmıcaz vb insanlık dışı yazılar gelir şimdi ben yazıyım şimdiden siniriniz bozulmasın :)

Yiğit G.
20-03-2016, 18:44
Osmanlı iyidir , güzel yanıda var yanlışlarıda var hem iyi yanlarından hem kötü yanlarından her zaman ders çıkarılabilecek dehşet büyük bir imparatorluk... Ama şu osmanlı torunu , osmanlı tohumu muhabbetinden kurtulun... Osmanlı torunu olmak için kan bağı lazımdır. Dünya üstünde soyuna ve kan bağına bu kadar bağlı başka bir imparatorluk gelmemiştir. Ben osmanlı torunuyum tohumuyum vs demek öyle kolay birşey değil... Bu lafı 500 yıl önce deseneniz anında kafanızı keserler... Kolay mı öyle ? Hiçbirimiz osmanlı soyu veya torunu değiliz.Bizim geçmişimiz olsa olsa tarımcılık vs yapan zavallı halktandır.O halkında %30-40 türk % bilmem kaçı arap ermeni hristiyan çerkes vs diye ayrılır...

BaDCaT
20-03-2016, 19:08

1942-43 Nazi Haritasını paylaşmaya gerek duymuyorum.

997TT
20-03-2016, 19:09
Osmanlı soyundan kım,var mı aramızda?Yıgıt ne guzel demıs... aq,herkes asıl zaten ha..! Neyın torunusun kardesım sen?
Ha osmanlıcılık oyununu Ataturk'un kurtardıgı topraklarda degılde,Osmanlı'nın kaybettıgı topraklarda yapsana?
Ataturk sıze gore devletı yıkmaya calısan ısyankardı,eee?
Osmanlı zamanında ıyıdı,kıtalara hakım olmus bır devlettı,oda dıger tarıhde yer almıs devletler gıbı coktu ve halk kendı ıcın M.K.Ataturk'u cıkardı.
Ha onun Turkıye'sı ıle hesaplasmaya kalkan gotunden Yenı Turkıye safsatasını uydurdu!2 yol yaptı dıye kendını dev aynasında gordu hatta dedıkı,"ben gıdersem devlet yıkılır"!! Yıkılmaz kardesım,gıdersen suan kı hukumet yıkılır ve emın ol,bu dansoz halk,makarna ve yardımlarla elınde tuttugun %50'nın %30'u aynı gun satar senı.Yasasın yenı kral der!
Ha su dogru yoldayız dıyen arkadas;Destekledıgın yonetıcıler Pkkkk ıle kucak kucak oldugu zaman-Davulla zurnayla karsılandıgı zaman-29 ekım gunu Kobanıye pyd askerını gecırırken-emıne megrı megrı dıye aglarken-Apo cok derınlıklı adam,sozlerıne kulak vermelıyız derken-Amed tabelaları astırıp Ne mutlu TURKUM dıyene taklarını ındırırken nerdeydın kardesım? Yamamak ıcın zor tutuyorum ama her seferınde tepem atıyor!

ibozum
20-03-2016, 19:24
Genel müdür diyorki ben pkk yı bitiririm , bitirirsin tabi ne isterseler verirsin biter ozaman
Kandildeki orpç diyorki tayyipi indiricez akp yıkıcaz
Demekki doğru yoldayız :)

Aynen haklısınız.. Doğru yoldasınız bu şekilde devam edin.. Durmak yok yola devam..

Ülkede bomba patlamadık yer bırakmayın, sivil ölümleri daha da arttırın.. Doğudan gelen şehit haberlerin haddi hesabı yok zira her gün o kadar çok ölüm oluyor ki gündeme yetişemiyoruz..
yolunuz ülkenin çivisini çıkarmak, gerçek bir orta doğu ülkesi yapmak.. Doğru yoldasınız..
Teröristlere verilmedik imtiyaz kalmadı, artık sizden başka bir şey isterlerse onu da verirsiniz.. Bu yoldan dönmek yok..

skyhigh
20-03-2016, 19:28
beyler bu makarna kömürü nerden alıyoz ya ben hiç alamadım onlarmı bizi buluyo bizmi başvuru yapıoz neye göre seçiolar :)

dahan
20-03-2016, 19:30
beyler bu makarna kömürü nerden alıyoz ya ben hiç alamadım onlarmı bizi buluyo bizmi başvuru yapıoz neye göre seçiolar :)

sana vermezler senin araban var:)

levent_s
20-03-2016, 19:31
Bence Osmanlı soyundan gelmek kelimesinde bir anlam karmaşası var evet bende kendimi osmanlı torunuyum diye nitelendiriyorum bu direk osmanlı imparatorlugu hanedanı soyuyla fiziksel kan bagım var demek degil o imparatorluk sadece osmanlı ailesinin eseri degildir osmanlı imparatorlugu halkının türk halkının eseridir o çiftçiside, yeniçeriside, kadısıda hepsi osmanlıdır ve ben onların torunuyum ayrıca bu ülkeyi çanakkalede kurtuluş savaşında kanının son damlasına kadar savaşarak korumuş şehit olmuş türk halkının torunuyum! her nekadar Atatürkle direk kan bagım olmasada onunlada aynı soydanım. Atatürk ve silah arkadaşlarının kahraman şehitlerimizin kurtardıgı topraklar osmanlıdan bize kalan topraklardır o imparatorluk olmasaydı kurtaracak bir topragımızda olmazdı.

deeperblack
20-03-2016, 19:38
Neyseki geçen hafta ertelenen sümiyyiee nin nişanı bu gece gerçekleşmiş.

Böylesi bir kaos ortamında ne askeri ne siyasi şekilde çözüme ulaşması imkansız görünen bir ortamda
s.ki t.şana denk bir vaziyette nişan yapabilen bir asrın lidermiz var sizde hala korkuyosunuz.

Emrecan-R
20-03-2016, 19:48
Atatürkü sevmeyen adamlardan nefret ediyorum. Yanlış sizce abilerim? Atatürkün ulkesinde Atatürke iftira atarak kotüleyen adamlar var.

alpbodrum
20-03-2016, 20:15
Bence Osmanlı soyundan gelmek kelimesinde bir anlam karmaşası var evet bende kendimi osmanlı torunuyum diye nitelendiriyorum bu direk osmanlı imparatorlugu hanedanı soyuyla fiziksel kan bagım var demek degil o imparatorluk sadece osmanlı ailesinin eseri degildir osmanlı imparatorlugu halkının türk halkının eseridir o çiftçiside, yeniçeriside, kadısıda hepsi osmanlıdır ve ben onların torunuyum ayrıca bu ülkeyi çanakkalede kurtuluş savaşında kanının son damlasına kadar savaşarak korumuş şehit olmuş türk halkının torunuyum! her nekadar Atatürkle direk kan bagım olmasada onunlada aynı soydanım. Atatürk ve silah arkadaşlarının kahraman şehitlerimizin kurtardıgı topraklar osmanlıdan bize kalan topraklardır o imparatorluk olmasaydı kurtaracak bir topragımızda olmazdı.

Aynen katılıyorum.

huseyinturk
20-03-2016, 20:43
Hak ile batılın savaşı var tarafını seçmek durumunda herkes

Hak ile Batılın savaşında, hırsızlığın, yalanın, rantın geçerli olduğu tarafı seçince Hak'kın tarafınımı seçmiş oluyoruz?
Gerçi öyle oluyo haklısın sonuçta,

Göklerdennn gelen bir karar var,

alpbodrum
20-03-2016, 20:49
Millet olarak birlik olalım konusu altında bile halen muhalefet olabiliyoruz . Sanırım bizim sorunumuzda bu.

Hiçbir yönetime partiye vekile güvenmiyorum. Sizde güvenmeyin ; Anayasamızın 76. Maddesine baktığınızda Millet vekili olmak için Tc Vatandaşı olmak , en az ilkokul mezunu olmak ve askeri görevini tamamlamak gerekir yazar. Ancak orada yazmayan çok önemli birşey vardır ; güçlü ve zengin olmak .

Peki şöyle soralım birde ; Zaten güçlü ve zengin olan insan neden milletvekili olmak ister ? Cevabını ben vermiyorum siz verin.

Arkadaşlar şunu bilmenizi isterim ki şu an için hiçbir partiyi tasvip etmiyorum. Şu durumda hala körü körüne bir partiyi savunanları'da anlamıyorum Ülkenin durumu daha kötüye giderse ortada ne AKP kalır ne MHP nede başka bir parti emin olun onlara hiçbirşey olmaz çünkü torunlarının torunlarına yetecek kadar paraları var . Anında ülkeden uzaklaşıp bahamalarda torunlarının torunlarına yetecek kadar paraları var. Olan yine bize ve garibanlara olur. Çünkü bir bu topraklarda bakiyiz.

Çözüm mü ? Bilinçlenmekten geçiyor , lenebilirsek eğer...

huseyinturk
20-03-2016, 20:53
Millet olarak birlik olalım konusu altında bile halen muhalefet olabiliyoruz . Sanırım bizim sorunumuzda bu.

Hiçbir yönetime partiye vekile güvenmiyorum. Sizde güvenmeyin ; Anayasamızın 76. Maddesine baktığınızda Millet vekili olmak için Tc Vatandaşı olmak , en az ilkokul mezunu olmak ve askeri görevini tamamlamak gerekir yazar. Ancak orada yazmayan çok önemli birşey vardır ; güçlü ve zengin olmak .

Peki şöyle soralım birde ; Zaten güçlü ve zengin olan insan neden milletvekili olmak ister ? Cevabını ben vermiyorum siz verin.

Arkadaşlar şunu bilmenizi isterim ki şu an için hiçbir partiyi tasvip etmiyorum. Şu durumda hala körü körüne bir partiyi savunanları'da anlamıyorum Ülkenin durumu daha kötüye giderse ortada ne AKP kalır ne MHP nede başka bir parti emin olun onlara hiçbirşey olmaz çünkü torunlarının torunlarına yetecek kadar paraları var . Anında ülkeden uzaklaşıp bahamalarda torunlarının torunlarına yetecek kadar paraları var. Olan yine bize ve garibanlara olur. Çünkü bir bu topraklarda bakiyiz.

Çözüm mü ? Bilinçlenmekten geçiyor , lenebilirsek eğer...

Güçlü ve zengin olmak yetmez, siyasetçi olmak lazım yani yeri geldiğinde siyaha beyaz, beyaza siyah diyebilmek lazım, belli bir şerefinin halsiyetinin olmaması lazım..
Bütün sıkıntıların çözümü cahillikten kurtulmak zaten, insanlar anayasal hakkını aramayı bilse böyle olmaz, dinini inandığı kitabı okuyarak anlayarak yaşamaya çalışsa böyle olmaz

SerkanYazgan.
20-03-2016, 20:58

.

Bu ülkede o kadar güzel insanlar var ki vatanını, milletini, geleceğini düşünen. Ama hiçbiri m.vekili olamıyor. Yapmıyorlar. Chp,mhp,akp. Hiçbiri yapmıyor, güç savaşı oldu artık milletvekilliği. Yazık çokk yazık. Yazacak binlerce cümle var ama anladım ki artık kendimi yormaya dahi değmez.

dahan
20-03-2016, 21:01
ben sorunu partilerden çok parti liderlerine baglıyorum,,mesela akp yi tayyib ve eşi yönetiyo,adam kararları hep çıkarları için veriyo,,chp de de zaten etkili bir lider yok adam akıllı ne dedigini bilen,,mhp de karışık kuruyemiş,,,millet olarakta yok şu alevi yok şu sunni ayrımcılıg,,,ahmet kayanın dedig gibi,,,, nerden baksan tutarsızlık,,,,

Sinan58
20-03-2016, 21:25
Bugün haberlerde gördüm, duygulandım cidden helal olsun.
"Şanlıurfa'da aralarında 10 yıldır kan davası bulunan aynı aşirete mensup Oruç ile Tetik aileleri, "Ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var" diyerek barıştırıldı.
Tetik ailesinden Cemal Tetik ile Oruç ailesinden Bozan Oruç birbirleriyle el sıkışarak aralarındaki 10 yıllık kan davasını, bir daha başlamaması umuduyla bitirdi. İki ailenin ileri gelenlerinin ardından diğer aile mensupları da birbirleriyle el sıkışarak barıştı. Barış töreninde yan yana oturan kan davalı akrabalar, kurulan yer sofrasında yemek yedi."
http://www.haberler.com/10-yillik-kan-davasini-teror-bitirdi-8278974-haberi/

alpbodrum
20-03-2016, 21:59
Bugün haberlerde gördüm, duygulandım cidden helal olsun.
"Şanlıurfa'da aralarında 10 yıldır kan davası bulunan aynı aşirete mensup Oruç ile Tetik aileleri, "Ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var" diyerek barıştırıldı.
Tetik ailesinden Cemal Tetik ile Oruç ailesinden Bozan Oruç birbirleriyle el sıkışarak aralarındaki 10 yıllık kan davasını, bir daha başlamaması umuduyla bitirdi. İki ailenin ileri gelenlerinin ardından diğer aile mensupları da birbirleriyle el sıkışarak barıştı. Barış töreninde yan yana oturan kan davalı akrabalar, kurulan yer sofrasında yemek yedi."
http://www.haberler.com/10-yillik-kan-davasini-teror-bitirdi-8278974-haberi/

Böyle birşeye vesile olması umut verici.