PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LON Tsport

Redfish16V
21-03-2016, 18:33
Herkese merhaba.. :) Son durağım olan Corolla tsport aracımı almış bulunmaktayım.. Araç herkesin resimlerden de anlayacağı gibi Eski NNC yeni LON tsport :)Ufak hikayeye geçersek ; Civic'e binerken spor araç isteği hep vardı.. Lakin ne alırım nasıl yaparım diye çok düşündüm.306gti,vti pek çok binmem dediğim araçlara bile baktım.Pek çok kişininde kafasını şişirdim :) Bundan hemen hemen 7-8 ay önce istanbulda bir tsport bulmuştum ve tsport duayeni olan Can abimi arayıp gerekli bilgileri almıştım.1 gün atladım istanbula gittim geri dönme riskinide alarak.. Sağolsun can abi araca bakarken yanımda oldu ve misafirperverliği göstermişti.. :) Lakin araç olmadı ve biraz üzülerek eve geri döndük.Neden Tsport derseniz de ; Mantığıma yatan ve çok özel karakteri olan bir araçtı bana göre.. Bu süreç içerisinde maddiyatımı topladım.Madem tsport alacağız(tabi arada 306gti,vti bakmalar oldu :D) bekleyelim dedik.Tabi bu arada can abi ilan açmıştı aracı için.. İşte o ilandan sonra ne aradığımı bulmuştum..Can abiyle tam anlaşacağız derken ben aracımı satamadım,veya bende para oldu can abi vazgeçti felan derken birden her şey yoluna girdi :) iZmit'e ablama ziyarettden dönerken aracıma talipli çıktı ve otobüsten iner inmez soluğu noterde aldım :) Paramıda denkleştirdikten sonra bir telefon açtım can abiye ve ben geliyorum dedim :D Zorla aracını alacağım ya kafaya koymuştum :D Sabahın erken saatlerinde babamla birlikte istanbula vardık.. Araca baktık ettik derken tabi bende heyecan tavan.. :) Can abinin öz evladını elinden aldık :)
http://i63.tinypic.com/flzzms.jpg
noter önü ilk bakış :) Satışı alır almaz izmit'e uğradık abla ziyareti :)
http://i67.tinypic.com/54x01k.jpg
Ve evimize döndük;
http://i63.tinypic.com/qy7i1l.jpg
http://i68.tinypic.com/2irq32e.jpg
http://i66.tinypic.com/28tvw1x.jpg
http://i65.tinypic.com/28i6uxw.jpg
her gün 10km yol yapsam bu basıklıkla binmek istemedim ve orginal yaylara geçtim... Ardından varex yaptırdım ve 63mm düz borumuzu taktırdım.
http://i63.tinypic.com/2exo7xu.jpg
http://i63.tinypic.com/10zsd1v.jpg
Ve sıkıntılı plaka değişimi işlermizi bugünde sonlardık ve LON olduk :) Aslında özel bir plaka alacaktım çok bekledim fakat denk getiremedik.. Bizde anlık bir karar ile seçtik gitti :)
http://i65.tinypic.com/2ceqjqr.jpg

Şu anki Aracın specleri ;
-İnjen Cai
-63mm düz boru + varex
-Ppe headers

(Can's)Can abiye çok teşekkürlerimi sunarım.. Kendisi o kadar titiz birisi ki buraya yazsam uzar gider :) Kendimi çok şanslı hissediyorum ve en az can abi kadar titiz bakmaya çalışıyorum.. Levent abiye,Chn53 kankama,Volcanos(volkan) abime,yücel abime(çopur eksoz),Puma(aydın) abime ve bana destek olan kafalarını şişirdiğim bir çok kişiye çok teşekkür ediyorum :) Önümüzdeki nice güzel gelişmeleri burdan takip edebilirsiniz :) Allah herkese daha iyisini nasip etsin,herkese kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Day Walker
21-03-2016, 18:35
Maşallah kazasız belasız :)

levent
21-03-2016, 18:42
güle güle düzgün kullan yavrum yoksa elinden alırız geri :)

ZaZy
21-03-2016, 18:47
Hayırlı olsun kardeşim; bizde bu sevdaya 5 ay önce başladık çok keyifli şuanda :) Maaşallah

Juggernaut
21-03-2016, 18:48
Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan.
Araca bu zamana kadarki sahipleri hep iyi baktı sende umarım öyle bakarsın.

Redfish16V
21-03-2016, 18:54
Maşallah kazasız belasız :)
çok teşekkür ederim abi :)

güle güle düzgün kullan yavrum yoksa elinden alırız geri :)
bilmem mi :D Araba tozlansa hemen aklımdasınız :D

Hayırlı olsun kardeşim; bizde bu sevdaya 5 ay önce başladık çok keyifli şuanda :) Maaşallah
Çok teşekkür ederim :) siyah olanı mı aldınız yoksa ? :)

Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan.
Araca bu zamana kadarki sahipleri hep iyi baktı sende umarım öyle bakarsın.
Çok teşekkür ederim emre abi,seninde can abininde emeği büyük.. İkinizinde içi rahat olsun araç emin ellerde :)

AlwaysFast
21-03-2016, 19:01
Hayırlı olsun gözü kapalı alıncak birinden almışsın inanılmaz üstüne titriyordu Can.Bende çok beğeniyorum Tsportu güle güle bin.

snan1910
21-03-2016, 19:20
Hayırlı olsun emir, iyi tercih :)

Eyüp
21-03-2016, 19:23
İyi günlerde kullan , çok sıkı duruyor :)

DeliceBirkan
21-03-2016, 19:25
hayırlı olsun kazasız belasız :)

Mikrop_Ali
21-03-2016, 19:44
maaşallah Emir hayırlı olsun güle güle kullan

Redfish16V
21-03-2016, 20:20
Hayırlı olsun gözü kapalı alıncak birinden almışsın inanılmaz üstüne titriyordu Can.Bende çok beğeniyorum Tsportu güle güle bin.
Gözüm kapalı aldım sayılır :) Her şeyiyle bir abidir can abi benim gözümde.. Çok teşekkür ediyorum :)

Hayırlı olsun emir, iyi tercih :)
Sağolasın abeyy,sanada hayırlı olsun :D

İyi günlerde kullan , çok sıkı duruyor :)
Çok teşekkür ediyorum :)

hayırlı olsun kazasız belasız :)
Teşekkür ederim :)

Çok teşekkürler abi sağolasın :) Ccd'yede maşallah :)

levent
21-03-2016, 20:24

tünel bulup arkalı önlü bi boy sıkın da kulaklarımızın pası gitsin :D

JBL
21-03-2016, 20:42
Emir MaşAllah gerçekten çok sevindim böyle bir araç aldığına,kazasız belasız kullan :=)

cuneytturkoglu
21-03-2016, 20:44
Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. Eski basıklığı daha iyiydi sanki

eypcskn
21-03-2016, 20:52
Güle güle kullanın araç çok temiz ve diri maşallah kazasız belasız

burakgunay
21-03-2016, 21:39
Kardeşim hayırlı olsun, senin adına çok sevindim.

PiscocuK
21-03-2016, 21:42
maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim

tahirunal
21-03-2016, 22:14
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız İnşallah :)

tlgylmz106
21-03-2016, 22:21
Hayırlı olsun güzel araç almışsınız maşallah kazasız belasız.

tuner faruk
21-03-2016, 22:29
Hayırlı olsun kardesim Masallah Allah kazadan beladan nazardan korusun :) Alınabilecek en iyi T sportu almissin keske basiklik ve plaka kalsaymis :)

Koni amortisor dusunursen goruselim :D

CasabLanca
22-03-2016, 01:43
Allah kaza bela vermesin Emir kardeşim güle güle kullan
fotoğraflardan birinde arkada gözüken civic bizim eski ej civic mi :D

Berkan
22-03-2016, 07:41
Hayırlı olsun Emir kaza bela vermesin Allah :)

berkred
22-03-2016, 08:01
hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin

Trance-R
22-03-2016, 08:09
güzel kardeşim, Kazasız belasız kullanmayı allahım nasib etsin... Araç güzel maşallahı var. ciğerli makinesi var, bir önceki sahibine de ayrıca teşekkür ederim. Araç güzel ve diri durumda :)

Redfish16V
22-03-2016, 08:21
Emir MaşAllah gerçekten çok sevindim böyle bir araç aldığına,kazasız belasız kullan :=)
çok teşekkür ederim kardeşim sağolasın :)

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. Eski basıklığı daha iyiydi sanki
teşekkür ederim :) Basıklık evet iyiydi ama yollar sağolsun ve günlük bindiğim için araca eziyet olabilirdi.

Güle güle kullanın araç çok temiz ve diri maşallah kazasız belasız
teşekkür ederim :)

Kardeşim hayırlı olsun, senin adına çok sevindim.
çok teşekkür ederim kardeşim toyotadan devam dedik :)

maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız İnşallah :)

Hayırlı olsun güzel araç almışsınız maşallah kazasız belasız.
teşekkür ederim daha iyisini herkese nasip etsin allah :)

Hayırlı olsun kardesim Masallah Allah kazadan beladan nazardan korusun :) Alınabilecek en iyi T sportu almissin keske basiklik ve plaka kalsaymis :)

Koni amortisor dusunursen goruselim :D
Çok teşekkür ederim abi.Basıklık dediğim gibi benim için şu an sıkıntı..ilerleyen zamanda coil yapmayı düşünüyorum.Plaka ise sorma bir hevesle değişelim dedik ama eskiside kalsa olurmuş :) Koniler için p.m bekliyorum :D

Allah kaza bela vermesin Emir kardeşim güle güle kullan
fotoğraflardan birinde arkada gözüken civic bizim eski ej civic mi :D
çok teşekkür ederim abi :) aynen abi ej civic :) en son 24bin istiyorlardı :D

Hayırlı olsun Emir kaza bela vermesin Allah :)
Çok teşekkür ederim abi sağolasın :)

hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin

güzel kardeşim, Kazasız belasız kullanmayı allahım nasib etsin... Araç güzel maşallahı var. ciğerli makinesi var, bir önceki sahibine de ayrıca teşekkür ederim. Araç güzel ve diri durumda :)
Çok teşekkür ederim abi :) Sabrettim muradıma erdim :) Gözüm kapalı aldım mutluyum huzurluyum :D

Ahmet.S
22-03-2016, 08:40
Hayırlı olsun kazasız belasız iyigünlerde kullanın.

MehmetOrkun
22-03-2016, 08:40
:) Hayırlı uğurlu olsun. T-sport çok başka zevkli araçtır. Kullandım tadını bilirim. Allah nazarlardan saklasın uzun süre sorunsuz sıkıntısız kullanırsın inşallah :).

Can's
22-03-2016, 08:44
Emir ne yaptın ne ettin aldın, işin aslını emir tam anlatmamış neredeyse 8 aydır bir pazarlık içerisindeydik ben ona başka t sportlar gösteriyorum geliyor gidiyor beğenmiyordu sonrasında benimde artık 5 sene oldu sıkıldım dememle ciddiyete bindi satma maceram sonra vazgeçtim emir bastırdı artık satmak istemediğimden orası bozuldu sıfırı 2 bin vs diye yalanlar söyleyip soğutmaya çalıştım ama yemedi :D bir anda arabayı sattım geliyorum dedi geldi aldı gitti neyse ki içim rahat emeklerimin karşılığını verecek birine gitti.

Tekrar Maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin.

MTK
22-03-2016, 09:13
Kazasız belasız maşallah hayırlı olsun .

Redfish16V
22-03-2016, 09:17
Hayırlı olsun kazasız belasız iyigünlerde kullanın.

:) Hayırlı uğurlu olsun. T-sport çok başka zevkli araçtır. Kullandım tadını bilirim. Allah nazarlardan saklasın uzun süre sorunsuz sıkıntısız kullanırsın inşallah :).
Çok teşekkür ederim kardeşim.Aynen tsport bir başka.. kullanan daha da iyi bilir.. Allah nasip ederse araç daimi bende :)

Emir ne yaptın ne ettin aldın, işin aslını emir tam anlatmamış neredeyse 8 aydır bir pazarlık içerisindeydik ben ona başka t sportlar gösteriyorum geliyor gidiyor beğenmiyordu sonrasında benimde artık 5 sene oldu sıkıldım dememle ciddiyete bindi satma maceram sonra vazgeçtim emir bastırdı artık satmak istemediğimden orası bozuldu sıfırı 2 bin vs diye yalanlar söyleyip soğutmaya çalıştım ama yemedi :D bir anda arabayı sattım geliyorum dedi geldi aldı gitti neyse ki içim rahat emeklerimin karşılığını verecek birine gitti.

Tekrar Maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin.
Zorla aldık ama araç ikimizin abi:) Senden ne araç olursa olsun alırım cidden :) Emre abiye,sana tekrardan teşekkürlerimi sunarım araca bu derece diri tuttuğunuz için :)
not : Her gün whatsapptan araç bugün de böyle diye foto attığım doğrudur :D

Bluttbeton
22-03-2016, 11:00
Şunu verip bi kırbaçlayamadık :)
Kazasiz belasiz kardesim

milksop
22-03-2016, 11:26
hayırlı olsun alabileceğin en iyi tsportu aldın. canı gaza getiren sen mişin demek. güle güle kullan. arabanın kıymetini bil.

Redfish16V
22-03-2016, 11:30
Şunu verip bi kırbaçlayamadık :)
Kazasiz belasiz kardesim
sağolasın kardeşim benim :)

hayırlı olsun alabileceğin en iyi tsportu aldın. canı gaza getiren sen mişin demek. güle güle kullan. arabanın kıymetini bil.
Çok teşekkür ederim,gaza getiren bendim hiç şüphesiz :) Araç emin ellerde zaten yapılacak olanlar,yapılanlar v.b can abiyle sürekli iletişim halindeyiz :) Araç uzun yıllar boyunca diriliğini koruyacak :)

sweatcaptain
22-03-2016, 11:35
keyıflı arac almıssınız kazasız belasız gunlerde ınsAllah

PUMA
22-03-2016, 12:20
Emir kardeşim sonunda hayallerine kavuştun Allah kaza bela göstermesin kardeşim. Çok güzel bi araba almışsın

Dragger
22-03-2016, 12:56
Maşallah kardeşim, güle güle kullan.

Redfish16V
22-03-2016, 13:03
keyıflı arac almıssınız kazasız belasız gunlerde ınsAllah
Çok teşekkür ederim :)

Emir kardeşim sonunda hayallerine kavuştun Allah kaza bela göstermesin kardeşim. Çok güzel bi araba almışsın
çok teşekkür ederim abi sonunda kafa şişirmeler sonucu muradımıza erdik :)

Maşallah kardeşim, güle güle kullan.
çok teşekkür ederim abi :)

tolgaaydın
22-03-2016, 13:25
Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin. Türkiye'de bir elin parmağını geçmez bari iyi bakan birileri alsın bu araçları :)
41 kere Maşallah :)

emrullahkrtpe
22-03-2016, 14:31
Maşallah çok temiz bi arac almışsınız. Allah kaza bela vermesin

DenizKaan
22-03-2016, 14:46
Batıkent'deki güzel araba sayısı artıyor :)
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

SinanAdalı
22-03-2016, 15:05
Maşallah çok diri araç allah kaza bela vermesin.

Redfish16V
22-03-2016, 16:11
Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin. Türkiye'de bir elin parmağını geçmez bari iyi bakan birileri alsın bu araçları :)
41 kere Maşallah :)
Aynen oldukça sayılı bir araç :) Titiz biçimde bakmaya hakkettiği değeri vermeye çalışıyorum teşekkür ederim :)

Maşallah çok temiz bi arac almışsınız. Allah kaza bela vermesin
Teşekkür ederim :)

Batıkent'deki güzel araba sayısı artıyor :)
Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim :) Aynen batıkent bu aralar güzel :) Batıkent'in hangi mahallesindeniz bi ara buluşma ayarlanabilir aslında :)

Maşallah çok diri araç allah kaza bela vermesin.
Çok teşekkür ederim sağolun :)

KA®ANLIK
22-03-2016, 16:35
Hayırlısı olsun kardeşim.
Kadett ile bi fotoğrafını isteriz ;)

ProdriveSTI
22-03-2016, 17:04
Hayırlı olsun eymirim,güle güle kullan. :D

Redfish16V
22-03-2016, 17:26
Hayırlısı olsun kardeşim.
Kadett ile bi fotoğrafını isteriz ;)
Çok teşekkür ederim abi :) En yakın zamanda güzel foto/video gelecek kadettle inşallah :)

Hayırlı olsun eymirim,güle güle kullan. :D
Teşekkürler sayın cantürk :D

TolgaEsentepe
22-03-2016, 17:44
maşallah güzel araçmış. basıklığı kalsa iyiymiş bence. birde güzel bir jant istiyor gibi. Kazasız sürüşler

DenizKaan
22-03-2016, 19:38
Çok teşekkür ederim :) Aynen batıkent bu aralar güzel :) Batıkent'in hangi mahallesindeniz bi ara buluşma ayarlanabilir aslında :)

Çok teşekkür ederim sağolun :)

Kardelen'deyim, ayarlayabiliriz aslında :)

Batu-R
22-03-2016, 21:07
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, Allah kaza bela göstermesin :)

Redfish16V
22-03-2016, 21:34
maşallah güzel araçmış. basıklığı kalsa iyiymiş bence. birde güzel bir jant istiyor gibi. Kazasız sürüşler
çok teşekkür ederim :) İlerde coilover inşallah.. Jantı asla değişmeyi düşünmüyorum aklımın köşesinden geçmez :)

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, Allah kaza bela göstermesin :)
Çok teşekkür ederim kardeşim benim :)

dkaya87
22-03-2016, 21:45
hava durumunu değiştirir bu corolla maşallah :)

Adem Kurtuldu
22-03-2016, 22:12
masallah kazasız belasız...

Redfish16V
22-03-2016, 23:44
hava durumunu değiştirir bu corolla maşallah :)
:)) çok teşekkür ederim abi :)

masallah kazasız belasız...
Teşekkürler :)

Chn53
23-03-2016, 08:53
kankam hayırlı olsun mal ceviz :) ama yayları sökmesedin iyiydi

Redfish16V
23-03-2016, 12:08
sağolasın kanka :) İlerde coil inşallah :)

alperaslann
23-03-2016, 12:14
Şaşmazda gazlarken denk geldim sanırım. Plakaya bakmamıştım :) Hayırlı sürüşler, güzel araç

mannerboy
23-03-2016, 12:21
hayırlı olsun vti parasına mantıklı araba görüntü olarak rolling ortamlarında pek ilgi çekmeyebilir

Redfish16V
23-03-2016, 13:18
Şaşmazda gazlarken denk geldim sanırım. Plakaya bakmamıştım :) Hayırlı sürüşler, güzel araç
ışıktan ışığa basıyorum o taraflarda :) Bidakine korna ile selam verebilirsiniz :) Teşekkür ederim :)

hayırlı olsun vti parasına mantıklı araba görüntü olarak rolling ortamlarında pek ilgi çekmeyebilir
İyiki vti almamışım diyorum o derece keyifli bi araç..İlgi çekmemeside en güzeli.. Trafikte aile aracı sanıyorlar ama lift açıp arkaya atma keyfi bambaşka :)Teşekkür ederim:)

westalim
23-03-2016, 18:48
görüntü durumu başıma geldi hızlı geldigini dikizden görüp gaza gelmiştim fakat tsport oldugunu geçince anlamıştım :sorybom: hayırlı olsun kazasız belasız

Redfish16V
23-03-2016, 20:18
görüntü durumu başıma geldi hızlı geldigini dikizden görüp gaza gelmiştim fakat tsport oldugunu geçince anlamıştım :sorybom: hayırlı olsun kazasız belasız
Nerde gelişmişti olay tam,korna felan çalın bidakine tanışırız :) Çok teşekkür ederim :)

Amatör bi video çektim bugün tek başıma :D Bir ışıktan bir ışığa çektim.Maalesef TRC'yi kapamayı unuttum bu yüzden 4'bine doğru aracı tutan trc etkisi.. Soft vites attım maksat filtre+lift ikilisi :) Daha geniş bir zamanda kaliteli video çekeceğim :)

https://www.youtube.com/watch?v=c6Kq0LfeaUY&feature=youtu.be

B.Koçer
24-03-2016, 11:35
Çok güzel bir araba almışşsınız hayırlısı olsun
yaylı hali çok iyimiş
insallah tez zamanda güzel bir coile geçiş yaparsınız hem biraz düşer araç hemde daha atik durur diye düşünüyorum :) Tekrardan kazasız belasız iyi günlerde kullanın :)

orkuteren
24-03-2016, 11:48
kazasız belasız havayı koklayan adam , güzel seçim olmuş iyi günlerde kullan

Ergün
24-03-2016, 11:57
Güzel ve özel araç almışsın bende niyetlenmiştim bu araca kazasız belasız kullanman dileğiyle...

Redfish16V
24-03-2016, 15:22
Çok güzel bir araba almışşsınız hayırlısı olsun
yaylı hali çok iyimiş
insallah tez zamanda güzel bir coile geçiş yaparsınız hem biraz düşer araç hemde daha atik durur diye düşünüyorum :) Tekrardan kazasız belasız iyi günlerde kullanın :)
Kesinlikle basıkken karakteri çok değişiyor aracın.. Biraz maddiyatımı topladıktan sonra güzel bir coil ile noktalayacağım :) İyi dileklerin için teşekkür ederim senin 307'ninde maşalalhı var :) Rengi yeter :)

kazasız belasız havayı koklayan adam , güzel seçim olmuş iyi günlerde kullan
Teşekkür ederim abi :)

Güzel ve özel araç almışsın bende niyetlenmiştim bu araca kazasız belasız kullanman dileğiyle...
Çok teşekkür ederim cümlemizin kazasız belasız :)

westalim
24-03-2016, 22:25
bu dediğim olay incek yolunda oldu siz miydiniz tam bilmiyorum. ama görürsem selamı eksik etmem tanırız inşallah.. 6000dd den sonra sesi çok hoş geliyo. dahasını bekliyoruz..

Sti_Ozan
26-03-2016, 01:02
Hayirli olsun keyifli ve nadir araclardan. Kazasiz belasiz surusler dilerim :)

sinanbaysal
26-03-2016, 08:51
kardesım masallah cok guzel arac aldın. orjınal yayları takmakla en ıyısnı yaptın bence. sesi çok fenaaa kazasız belasız bol bol fotografları beklıyorum. NNC efsanedir.

Redfish16V
26-03-2016, 09:06
Hayirli olsun keyifli ve nadir araclardan. Kazasiz belasiz surusler dilerim :)
Teşekkür ederim Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin :)

kardesım masallah cok guzel arac aldın. orjınal yayları takmakla en ıyısnı yaptın bence. sesi çok fenaaa kazasız belasız bol bol fotografları beklıyorum. NNC efsanedir.
Çok teşekkür ederim kardeşim,ilerde bol fotolu bol videolu postlar gelecek :)

İlbey Dinçer
26-03-2016, 16:54
Emir güzel tercih güle güle kullan :)

Redfish16V
26-03-2016, 16:56
Emir güzel tercih güle güle kullan :)
Teşekkür ederim abi :) İsim yabancı gelmedi derken e11'den hatırladım seni :)

İlbey Dinçer
26-03-2016, 16:59
:) aynen dostum

ERkut 205
27-03-2016, 16:27
Hayırlı olsun Emir. Eninde sonunda tutkulu olduğun araca kavuştun. Değerini ve kıymetini çok iyi bileceğinden şüphem yok.
Kimsenin gazına gelip olmadık denemeler içine sokma kendini. Denemek istediğin an abin ve benim aracım sana en iyi referans olacaklardır.
Fren ve Yol tutuş seviyesini arttıracak ekipmanlar araca her zaman ekleyebilirsin. Havaların düzelmesi ile bir Batıkent Buluşması yapalım.
Bizdekiler biraz eski ama idare et artık :D

Redfish16V
27-03-2016, 17:10
Hayırlı olsun Emir. Eninde sonunda tutkulu olduğun araca kavuştun. Değerini ve kıymetini çok iyi bileceğinden şüphem yok.
Kimsenin gazına gelip olmadık denemeler içine sokma kendini. Denemek istediğin an abin ve benim aracım sana en iyi referans olacaklardır.
Fren ve Yol tutuş seviyesini arttıracak ekipmanlar araca her zaman ekleyebilirsin. Havaların düzelmesi ile bir Batıkent Buluşması yapalım.
Bizdekiler biraz eski ama idare et artık :D
Çok teşekkür ederim abi :) Çekirdekten 205 kadettle büyüyünce araçların değeri ve konumu benim için çok farklı artık :) Evlat artık tsport bende :) Havalar ısınsında güzel bir buluşma yaparız :)

ardaokkabas
27-03-2016, 22:24
Kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle

Redfish16V
27-03-2016, 22:36
Kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle
Çok teşekkür ederim hepimize kazasız belasız sürüşler :)

altugkocer
28-03-2016, 16:14
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah.

Saydığın arabaların arasında bana göre en mantıklısını almışsın, özel bir araç gerçekten güle güle bin :)

Redfish16V
28-03-2016, 16:55
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah.

Saydığın arabaların arasında bana göre en mantıklısını almışsın, özel bir araç gerçekten güle güle bin :)
Çok teşekkür ederim abi :) nasip işte ama insan ilk neye ciddi niyetleniyorsa dönüp dolaşıp onu alıyor :)

Redfish16V
30-03-2016, 13:17
https://www.youtube.com/watch?v=siQXCL50ayA
Varex açık biçimde yine bir ışıktan bir ışığa çektim :)
http://i66.tinypic.com/ehgjs6.jpg

burakgunay
30-03-2016, 14:48
Yılann :)
kesicisi çok güzelmiş

onurc
30-03-2016, 14:51
nası kesiciye giriyor yahu type-r gibi (: maşallah çok iyi..

Redfish16V
30-03-2016, 15:05
Yılann :)
kesicisi çok güzelmiş

nası kesiciye giriyor yahu type-r gibi (: maşallah çok iyi..
Çok teşekkür ederim :) Aynen kesicisi çok tatlı,İlerleyen zamanda güzel fotoğraf ve videolar ile güncelleyeceğim :)

burakgunay
30-03-2016, 15:15
emir bende makine var kardeşim az ayaklanayım beraber çekelim aletleri, arıcam seni aklımdasın ama bu sıra kalkamıyorum yataktan.

Redfish16V
30-03-2016, 15:19
emir bende makine var kardeşim az ayaklanayım beraber çekelim aletleri, arıcam seni aklımdasın ama bu sıra kalkamıyorum yataktan.
İlerleyen zamanad buluşma yapacağız kardeşim,öncelik senin sağlığın geçmiş olsun tekrardan :)

imprezaWRC
30-03-2016, 15:39
Konuyu yeni gördüm. Emir'cim yeni zuzuyu güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin :)

Redfish16V
30-03-2016, 19:51
Çok teşekkür ederim abi,hepimize kazasız belasız sürüşler :)

emre.ates
30-03-2016, 20:10
maşallah ses efsane :) keyifli sürüşler

wolrath
30-03-2016, 20:16
maasallah. ufak dokunuslarla cok daha guzel olur.
kesıcı sesı pek hosmus :)

ERkut 205
01-04-2016, 18:35
Emir Sana bir G Pro şart.
Hatta abin de var çökelim, çekim yapalım.
Ses güzel yolu görmek güzel olur ;)
Nerede denemiştin ?

ERK_RS
01-04-2016, 19:26
hayırlı olsun, keyifle kullan.

sessini ilk defa duyuyorum bu aracın, çok iyiymiş.

Redfish16V
01-04-2016, 21:38
maşallah ses efsane :) keyifli sürüşler
çok teşekkür ederim :)

Emir Sana bir G Pro şart.
Hatta abin de var çökelim, çekim yapalım.
Ses güzel yolu görmek güzel olur ;)
Nerede denemiştin ?
İvedikten shell - Elektrokent arasındaki düzlükte abi :)

hayırlı olsun, keyifle kullan.

sessini ilk defa duyuyorum bu aracın, çok iyiymiş.
Çok teşekkür ederim,aynen trafikte çoğu kişi tahmin edemiyor aracı eğlenceli bir zevk :)

MehmetOrkun
02-04-2016, 08:04
Oyy oyy oyy. Kesici sesi harika birde 5.5 6 dd den sonraki sesi. Anlayamazsınız :D. Maşallah Allah nazarlardan saklasın.

Redfish16V
02-04-2016, 18:19
Oyy oyy oyy. Kesici sesi harika birde 5.5 6 dd den sonraki sesi. Anlayamazsınız :D. Maşallah Allah nazarlardan saklasın.
çok teşekkür ederim kardeşim :) 101'den sonra tsport iyi geldi :) Ankaraya yolun düşerse beklerim :)

Demir
06-04-2016, 20:52
Güzel tercih..Hayırlı olsun...Devir çevirmek keyif verir...Sorunsuz günlerde iyi sürüşler....

EmreS13
06-04-2016, 21:38
Geçen konuştuğumuzdada söylemiştim, maşallah çiçek gibi. Allah kaza bela vermesin. Ses bildiğin type-R :D

weST.27
06-04-2016, 21:42
Mşallah şekil performans çok güzel kazasız belasız

Redfish16V
06-04-2016, 21:56
Güzel tercih..Hayırlı olsun...Devir çevirmek keyif verir...Sorunsuz günlerde iyi sürüşler....
Çok teşekkür ederim:) 8400 rpm çeviriyorum gayet keyifli şükür :)

Geçen konuştuğumuzdada söylemiştim, maşallah çiçek gibi. Allah kaza bela vermesin. Ses bildiğin type-R :D
Çok teşekkür ederim kardeşim :) Fazla kalamadım yanınızda acelem vardı ayıp oldu biraz affola :) Ses ile daha net çekim yakındır :D

Mşallah şekil performans çok güzel kazasız belasız

Yakıtı merak edenler ise ;Ankara trafiğinde karma yakıt 10.5 - 11.9 arasında gidip geliyorum.Ki devirli kullanım daha fazla bunda.6.vites 2-3bin aralığında sakin binilirse,tasarruf kasılırsa 7-8 lt arası :D ş.dışında ise 6.vites 100-120 2500-3000rpm arası ortalama 6,6 lt geldim.Tahminim 90-100 ile daha devirli gelinirse 6lt çok rahat yakalanır.Yakıt olarak memnunum yani beklentileri karşılıyor :)

EmreS13
06-04-2016, 22:05
Yok hacı önemli değil, bizde dağlıyoduk zaten. Ses videosu güzel olur beklemedeyim :)

tlgylmz106
06-04-2016, 22:26
K-prolu mu bu :) Duruşu, sesi çok güzel maşallah kazasız belasız kullanın :)

tolgaaydın
07-04-2016, 07:07
Havayı koklayan adam, tsportu coşturuyor. :D
Şöyle, bir iç ve dış çekim olsa daha güzel olur kanımca :)

Redfish16V
19-06-2016, 00:17
Güncel çekelim ;
Bugüne kadar rutin bakım harici ekstra bir şey yapmadım.Servisten orginal yağ filtremizi aldık ve mobil 1 5-30 ile devam ettik.Rutin temizlik/wax işleri yapıldı.İleriye dönük 1-2 planım var inşallah belki geç olacak ama güzel olacak :) Sürekli eksoz ile ilgili video isteyen vardı,sonunda bugün halletmiş bulundum :D ilerde daha bol ve fotolu güncellerle devam edeceğim :)
http://i68.tinypic.com/w1bimf.jpg
http://i67.tinypic.com/qx8hat.jpg
Video biraz acemice,öylesine çekelim dedik gelişi güzel gelişti :) Kendi çapımda düzenledim bende :)
Videodaki kahramanlar :D ;
http://i65.tinypic.com/oaw70i.jpg
Video linki ; https://www.youtube.com/watch?v=t3XKwZOPc20

https://www.youtube.com/watch?v=t3XKwZOPc20

Bluttbeton
19-06-2016, 00:27
Maşallah kardeşime TR de sağlıklı yürüyen Tek T sport diyebiliriz :D
kazasız belasız Ankara'ya bir daha ki gelişimde kırbaçlarım ona göre :D :D :D

DenizKaan
19-06-2016, 07:43
oo batıkent çetesi iş başında :)
Ses çok iyi Emir.

ERkut 205
19-06-2016, 08:18
Emir egzoz sesi güzel , bence geriden gelirken emiş ve lift sesi daha da güzel.
Maşallah diyelim. O şekilde de çekim yaparız, bu çok iftar öncesi aceleye geldi.

ERkut 205
19-06-2016, 08:19
Ses çok iyi Emir.

Sorma Deniz , bu Emir yok mu :D
Görüşelim yakın zamanda ;)

Redfish16V
19-06-2016, 12:17
eyvallah kardeşim benim :)

Ses çok iyi Emir.
Çok teşekkür ederim abi,buluşmanın vakti geldi artık yapalım bir meeting :D

Emir egzoz sesi güzel , bence geriden gelirken emiş ve lift sesi daha da güzel.
Maşallah diyelim. O şekilde de çekim yaparız, bu çok iftar öncesi aceleye geldi.
Aynen aceleye geldi abi,çekim için çok teşekkürlerimizi sunarız :D mi16'nın rölanti sesi yeter :D

özcan07
19-06-2016, 12:29
Maşallah ses soluk güzel

Rec.O
19-06-2016, 12:59
Maşallah sesine bittim :)

canozgur106
19-06-2016, 13:16
MaşAllah sese bittim bende:) çok çok iyi yavru tayyar dedimleri kadar var kazasız belasız olsun

cookies
19-06-2016, 13:39
Çook güzel.. Orijinal yaylarıyla çok daha iyi olmuş.. İyi günlerde..

Onur D.
19-06-2016, 14:01
Maşallah tekeriniz düs bassin insallah T sport baska bir alet gercekten hikayeni okurken kendime 306 GTI in geldigini gorur gibi heyecanlandim Rabbim kaza bela ceza yuzu gostermesin sorunsuz sikintisiz insallah

Redfish16V
19-06-2016, 17:39
Maşallah ses soluk güzel

Maşallah sesine bittim :)

MaşAllah sese bittim bende:) çok çok iyi yavru tayyar dedimleri kadar var kazasız belasız olsun

Çook güzel.. Orijinal yaylarıyla çok daha iyi olmuş.. İyi günlerde..
çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için,allah herkese daha iyisini nasip etsin,herkese kazasız belasız sürüşler versin :)

Maşallah tekeriniz düs bassin insallah T sport baska bir alet gercekten hikayeni okurken kendime 306 GTI in geldigini gorur gibi heyecanlandim Rabbim kaza bela ceza yuzu gostermesin sorunsuz sikintisiz insallah
Çok teşekkür ederim :) Nasipmiş bu işler ama ilk neye gönlün taşıyorsa dönüp dolaşıp o oluyor :)

mehmet6r
20-06-2016, 00:31
MaşaAllah, gece gece mest oldum sese. Kazasız belasız sürüşler.

ZaZy
20-06-2016, 01:38

Tek sağlıklı yürüyen derken :D biraz iddialı olmuş :D başka sağlıklı senin bilmediğin yürüyende var :D

Aracın maaşallahı var egsoz ne marka_?

Evren
20-06-2016, 02:45
Tek sağlıklı yürüyen derken :D biraz iddialı olmuş :D başka sağlıklı senin bilmediğin yürüyende var :D

Tam da senin arabayı diyecektim abi canım sıkıldıkça tünelde çektiğimiz videoyu izliyorum, Allah cümlemizin tekerine taş değdirmesin.

tolgaaydın
20-06-2016, 07:07
Maşallah egsoz sesi çok iyi birtane bursa'da vardı eskiden onun sesinide çok beğeniyordum, kazasız belasız :)

Redfish16V
20-06-2016, 08:42

Vardır yoktur bilemeyiz,amaç tsportların yürüdüğünü göstermek.Zaten NNC'de bunu kanıtlamış araç benim için sıkıntı yok o konuda :) İnşallah bundan 1-2 sene sonrada tr'de tek niteliğinde yürüyecek bakalım:) Eksoz Çopur Eksoz yapımı varex.

Bu arada dyno çıktısınıda atacağım,İstanbulda aldığı net güçler ;Tekerde 175,motorda 212 hp.Ekstra olarakta ; Original İNJEN cai,PPE Headers,63mm Stainless Düz boru + Varex.Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.Tsportlar yürüsün kendini ispatlasın milletin ön yargısını kırsın :)

Bluttbeton
20-06-2016, 08:51

Evet iddialı oldu ama Lon (eski NNC)nin nasıl gittiğini herkes biliyor benim bilmediğim güzel yürüyen T sport lar varsa da görmek isteriz ;)

onurc
20-06-2016, 09:20
emir arabayı görmesem typer sanıcam, çok iyi be kardeşim maşallah :D

Cliosportve
20-06-2016, 09:52
Ohh be
Sonunda biz Clio RS çiler Can'dan kurtulduk :D
Hayırlı olsun :)

burakgunay
20-06-2016, 09:58
Emirr hep söylüyorum marka güzel bi egzoz takalım, sesi o zaman dinle.
Maşallah LON T-sporta, çok güzel, bindim canlı canlı gördüm, ciddi gidiyor hayranım.
Kazasız belasız kullan kardeşim.

ZaZy
20-06-2016, 11:33
Evet iddialı oldu ama Lon (eski NNC)nin nasıl gittiğini herkes biliyor benim bilmediğim güzel yürüyen T sport lar varsa da görmek isteriz ;)

tsport whatsaap grubuna katılsana videoları dışarda paylaşmıyorm :) Eksiklerimizi artılarımızı paylaşıyoruz genelde

vtec26
20-06-2016, 11:41
Çok başarılı maşallah :)

Redfish16V
20-06-2016, 11:56
emir arabayı görmesem typer sanıcam, çok iyi be kardeşim maşallah :D
çok teşekkür ederim kardeşim :)

Ohh be
Sonunda biz Clio RS çiler Can'dan kurtulduk :D
Hayırlı olsun :)
:D Can abi tsportu sattı hayatdan da koptu valla :D Teşekkürler :)

Emirr hep söylüyorum marka güzel bi egzoz takalım, sesi o zaman dinle.
Maşallah LON T-sporta, çok güzel, bindim canlı canlı gördüm, ciddi gidiyor hayranım.
Kazasız belasız kullan kardeşim.
Çok teşekkürler kardeşim benim :)

tsport whatsaap grubuna katılsana videoları dışarda paylaşmıyorm :) Eksiklerimizi artılarımızı paylaşıyoruz genelde
Paylaşın işte ne güzel,whatsappta +/-'li öneriler konuşmalarla insanların ön yargısı yıkılmıyor maalesef :)

Çok başarılı maşallah :)

Barisdc5-R
20-06-2016, 12:12
Maşallah en mantıklısını yaptın 306gtı vs iyiki almamışsın. Vti ların 45 milyar olduğu bu zamanda bu aldığın arabayla stock fn2 typerlarla çok çok rahat yürürsün belki geçersin bile :) Kıbrısta yaşıyorum ben burda tsport çok var sürekli denemelerinide yapıyoruz :) kazasız belasız :)

ZaZy
20-06-2016, 16:45
Bende egsozu değiştimeyi düşünüyorum bu aralar. Konunun devamına video yükleyince paylaşırım :)
Kazasız belasız cezasız kardeşim

Redfish16V
04-09-2016, 20:18
Biraz güncel çekelim :) Rutin bakımlarımızla birliklikte biraz güç ve tork aldık :)
http://i65.tinypic.com/nx2lh5.jpg
http://i66.tinypic.com/2dt8abr.jpg
Külbütör kapağımızı kırmızı yaptık ve özel parça olan vvtli kapağımızı taktık :) ve MonkeyWrenchRacing'in Stage 2 eksantrik ve yay setini taktık :)
LON 85 T SPORT TURKEY - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=O6BdqyGUYfE)
Bugün öylesine video çektim... En yakın zamanda dyno yapacağım.Tahmini motorda 230,tekerde 180-190 bekliyorum.Lütfen maşallahınızı esirgemeyiniz,Allah herkese daha iyisini nasip etsin :)

DenizKaan
04-09-2016, 20:34
Emir bi daha buluşalımda biniyim şu canavara :)
güzel parçalar gelmiş :) hayırlı olsun

Sti_Ozan
04-09-2016, 23:35
Masallah,kazasiz belasiz keyifli gazlamalar. Cok tatli bi sesi var :)

Redfish16V
05-09-2016, 09:35
Aynen havalar bozmadan yapalım bir buluşma :)

Masallah,kazasiz belasiz keyifli gazlamalar. Cok tatli bi sesi var :)
Çok teşekkür ederim kardeşim :)

tuzemen
05-09-2016, 09:47
maşallah kazasız belasız, çok güzel sesi. :) çekimde kullandığınız kameranın modelini öğrenebilir miyim acaba ?

rebel
05-09-2016, 11:16
Gözümü kapatıp izledim dedim bi yanlışlık var ep3 bu :) efsane olmuş gerçekten

DBS Type-r 2 - 3 vites - YouTube (https://youtu.be/GUCaBNKJp7w)

Birde 3den 2 ye çekip uzama videosu çekseniz şu şekil süper olur hem kulaklarımızın pası silinir

Redfish16V
05-09-2016, 17:45
maşallah kazasız belasız, çok güzel sesi. :) çekimde kullandığınız kameranın modelini öğrenebilir miyim acaba ?
çok teşekkür ederim :) HD 1080P Sports marka kamera.Dış görüntüsü sj4000ile aynı ucuz diye beklentim düşüktü ama videodaki gibi optimal çekimi var..

Gözümü kapatıp izledim dedim bi yanlışlık var ep3 bu :) efsane olmuş gerçekten

DBS Type-r 2 - 3 vites - YouTube (https://youtu.be/GUCaBNKJp7w)

Birde 3den 2 ye çekip uzama videosu çekseniz şu şekil süper olur hem kulaklarımızın pası silinir
Çok teşekkür ederim :) 3-2'ye bugüne kadar hiç yapmadım bu araçta açıkcası yapmayıda düşünmem :) Bizim motorlarda yağ pompası mevzusu ve herhangi yanlış vites anında subap çakmaya sebep.Bu yüzden 3-2 yaptığımda olmayacaklar şeyler başıma gelebilir :D

canozgur106
05-09-2016, 21:18
MaşAllah tekrardan kıymeti bilinmeyenlerden ama böyle arada çıkan nadide eserler bizleri mutlu ediyor:)

ERkut 205
06-09-2016, 10:55

Deniz buluşalım da emiri nasıl geçeceğimi bir gör :D

Şaka bir yana bugün OMS de beraberdik, Ciddi anlamda emiş sesi ve gidişi farklıydı.
Altlara güzel bir tork vermiş, üst devirlerde de hissedilir bir güç var. Ama tabi beyin wideband olmayınca ayar vs. bu kadar.

Güzeldi, bir çıtır daha keyifli olmuş. Emir ;)

DenizKaan
06-09-2016, 14:11
ERkut 205 abi buluşalım :) bendede arkadaşın ciğerli 1.4 arabası var eheheh :)

Can's
20-09-2016, 13:43
Vay be ...Maşallah Emir özlemişim gel istanbula ciğerini aciyim biraz, :)

Can's
20-09-2016, 14:59
http://i.hizliresim.com/G3ZRy2.jpg (http://hizliresim.com/G3ZRy2)http://i.hizliresim.com/WbXk7Y.jpg (http://hizliresim.com/WbXk7Y)
Bendeki son fotoğrafları :) emirim biraz sabret inşallah kompresor ve beyin de gelecek :heyoo:

canozgur106
20-09-2016, 16:50
MaşALLAH araca..SIE plaka olan Tsport mu araç

Redfish16V
20-09-2016, 17:36
MaşALLAH araca..SIE plaka olan Tsport mu araç
bahsettiğiniz siu plakalı araç değil :) Araç eski nnc t sport :) Teşekkürler tekrardan :)

canozgur106
20-09-2016, 17:42
bahsettiğiniz siu plakalı araç değil :) Araç eski nnc t sport :) Teşekkürler tekrardan :)

Tsport ların değerini bilemedik sayılı olan bu araçlar heder olmasın..

Redfish16V
16-01-2017, 22:37
http://i67.tinypic.com/htxk54.jpg
http://i63.tinypic.com/2qklzpz.jpg
http://i66.tinypic.com/152i8zs.jpg
http://i64.tinypic.com/2s9x1qt.jpg
http://i64.tinypic.com/23rl836.jpg
Herkese merhaba.Aslında pek bir şey yapmasamda güncel çekeyim dedim.. :) Bundan yaklaşık 1-2 ay öncesi aileden dolayı çok zor durumla karşı karşıya gelip satma kararı almak zorunda kalmıştım.satılmasın diye dua etsemde gitti gidecekti araç lakin hep bir aksilik oldu ve satılmadı..Tabi bu arada bir çözüm yolu aradım,planlar yapıyordum satmak asla istemiyordum derken aileye bir teklif götürdüm ve onaylandı :) Kısmetse aracımı sadece h.sonları binerek özel bir biçimde korumak istiyorum.
Tabi bu onaydan sonra bir patlamayla planlar oluşturuldu.İlk olarak aracın üstündeki ilk bobinlerinden rahatsızdım.Kendim söktüm tek tek inceledim,ölçümünü yaptırdım ve bobinlerimin kaçırdığı kanısına vardık.Servisten oem bobinleri sipariş geçtim yoldalar :) En sevdiğim iş olan boş vakitlerimde tek tek sensörlerini temizledim.Özellikle bizim motorlarda çoğu kişinin bilmediği OCV(oil control valve) filtresini bir güzel söktüm temizledim.Ve yine yaza doğru bütün kritik sensörleri oem ürün ile değiştirme planım var.
http://i.ebayimg.com/images/g/N8gAAOSwj0NUjGzn/s-l400.jpg
bizim 2zzlerde bobinlerin üstünü kapak var.Bu kombinden esinlenerek bu yola çıkmıştım ve şu an bu kapağıda kendim imal etmiş bulunmaktım.Kendimce bi renge boyadıktan sonra montajını yapacağım :)
Ve yine direndiğim takmayacağım dediğim spoiler'i ise kısmetse 1-2 haftaya elimde olacak.
1-http://i65.tinypic.com/10yjqpy.jpg
2-http://i67.tinypic.com/dxhkn.jpg
arka kısım için bu 2 kombin arasındayım.. önerileriniz dikkate alınır..

Gelelim diğer büyük bir konuya ;***** eksantrik koyduk,feh'inde üstüne çıktık araç için artık standalone bir beyin kararı verdim.Wideband'te alınacak öyle ya da böyle.. Bu konu hakkında pin outlarına kadar bilgi ve dökümana sahip olduğumu düşünüyorum.Lakin pek çok farklı yazılımcı firmaları gezip fikir alsakta henüz hakkıyla ben yaparım olmadı.. Tak çalıştır sistemde mevcut lakin 4bin-6bin tl arası değişiyor ki ***** dolar.. Piggyback bir ecuda bana sıcak gelmiyor çünkü aracıma hakim olup eksantriği tam kullanmak istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilicek abilerimden kardeşlerimden yorum bekliyorum.Sensör vb olarakta nadir bir araç değil vti'dan k20'den farklı sensörü olsa olsa esp/vsc'dir.servis manul'den pin outlarına kadar bütün araştırma tezimi yaptım.İnşallah yaza kadar aracı istediğim seviye getirmiş kasım-aralık gibide coil/yay ile şahsi özel aracım konumuna getirmiş olacağım.Okuduğunuz için teşekkürler :)

levent
16-01-2017, 22:45
Arka görüntüyü 2. seçenekteki gibi bırak, makyajlı tamponu ile hatların yumuşadığını düşünüyorum ben.

Beyin işinde de zaten haftanın 4-5 günü paslaşıyoruz kafa yoruyoruz, bakalım hayırlısı :) Kanalları eşelemeye devam Emirim :)

Redfish16V
23-03-2017, 14:42
http://i67.tinypic.com/2dl6875.jpg
http://i63.tinypic.com/fn9u3d.jpg
-Çelik fren hortumları + Motul 5.1 hidrolik ile fren aksamında geliştirme yaptım.Oem bobin + bujilerimde takıldı.
büyük gelişmeler yakında :) Şimdilik 1 foto atayım..
Beyin işini çözdüm ve montajı kaldı :) TR'de bir ilk olaran stage 2 eksantrik + beyinli bir t sport olarak yoluna devam edecek.Boya-spoiler vb durumları içinde havaların iyice ısınmasını bekliyorum.

Tunacan
23-03-2017, 15:33
Geçen gün ostim batıkent arasında gördüm seni corç. cam filmi tam uymuş arabana. maşallah..

onurc
23-03-2017, 15:40
hadi bakalım ciğerim (: maşallah..

Redfish16V
23-03-2017, 16:08
Geçen gün ostim batıkent arasında gördüm seni corç. cam filmi tam uymuş arabana. maşallah..
dükkanda ostimde ev batıkentde en sık kullandığım hatdır kendileri :D bidahakine çevir abi beni tanışalım :) Cam filmi ilk başta aynalı düşündüm 90s tarzı son anda karar değiştirm siyaha döndük :) Teşekkür ederim abi iyi dileklerin için :)

hadi bakalım ciğerim (: maşallah..
eyvallah oem kankam benim :D

DenizKaan
23-03-2017, 16:12
Hayırlı olsun Emir, güzel günlerde gazla :)

Grimlord
23-03-2017, 16:35
Emir ben de Batıkentte oturuyorum, bi kaç kere gördüm aracını. Gerçekten enfes bir sesi var. Kazasız belasız günlerde inşallah

Redfish16V
23-03-2017, 17:05
Hayırlı olsun Emir, güzel günlerde gazla :)
teşekkür ederim abi,haftada 1 gazlıyoruz bakalım zevkini yeni alıyoruz :)

Emir ben de Batıkentte oturuyorum, bi kaç kere gördüm aracını. Gerçekten enfes bir sesi var. Kazasız belasız günlerde inşallah
çok teşekkür ederim,bi gün buluşup tanışalım aynı yerlerdeymişiz :) hepimize kazasız belasız sürüşler :)

MehmetOrkun
24-03-2017, 08:54
Parmak ile gösterilen T-sport'lardan birisi :). Maşallah.

HasanCanYazici
24-03-2017, 09:26
Kardeş aracının maşallahı var. Sanırım çok yakın oturuyoruz. Bir gün mutlaka tanışalım. Gidişini çok merak ediyorum arabanın. :)

Redfish16V
24-03-2017, 11:27
Parmak ile gösterilen T-sport'lardan birisi :). Maşallah.
teşekkür ederim kardeşim :) temiz t sport zaten 2-3 parmakla anca gösterilir :D

Kardeş aracının maşallahı var. Sanırım çok yakın oturuyoruz. Bir gün mutlaka tanışalım. Gidişini çok merak ediyorum arabanın. :)
Dükkanlar bile yakın bu ne tesadüf seni tanımak isterim :D :D sağolasın kardeşim benim :)

Batuhan67
28-03-2017, 11:54
OOOO bunlar çok fenadır herkes bilmez bunun tadını zamanında benim bi arkadaşımdada vardı hayırlı uğurlu olsun fena sağlam ciğerlidir

Redfish16V
29-03-2017, 20:46
OOOO bunlar çok fenadır herkes bilmez bunun tadını zamanında benim bi arkadaşımdada vardı hayırlı uğurlu olsun fena sağlam ciğerlidir
Umarım herkes bilmemeye devam eder :) Nasip olursa yaza ciddi derece hatrı sayılır bir t sport olacak aracım :) iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

burakgunay
30-03-2017, 08:34
Zaten hatri sayılıyor kardeşim maşallahı var, sesini özledik bi video koy şuraya :)

Bluttbeton
30-03-2017, 13:34
Bi ara yine gelim de o tsporu kırbaçlayım ��

Redfish16V
29-04-2017, 20:29
http://i67.tinypic.com/2zi22jl.jpg
ufak güncel foto atayım :) haftaya inşallah yazılımızı çözeceğiz utku abiyi bekliyorum :)
Bu süreçte orginal benzin filtresini aldım ayrıca bushing kit siparişlerinide geçtim rahat duramıyorum :)
İnjenden vazgeçip harici short ram tipinde bir filtre kiti yaptım,tek eksiği ısı duvarı kaldı.İlerleyen süreçta aklıma yatarsa aküyü bagaja alıp 1 tık daha iyi filtre kiti yapacağım.Açıkcası injen güzeldi sesi yırtması iyiydi lakin gaz tepkim kötüydü hava çok dolaşıyordu..

fthdrn
29-04-2017, 21:52
Maşallah çok güzel görünüyor son fotoğraf yıkım :)

Can's
29-04-2017, 21:56
Emir maşallah islerini ayarlada istanbul yap bakalım ne kadar fark etmiş gidişi ☺

cess
30-04-2017, 10:50
Masallah.. ben bu araci orjinal halinde kullanamazdim herhalde, daha agresif bir görüntüyü hakediyor bence :)
Birde ben batıkentte hiç göremedim seni, yakından görmek isterim

burakgunay
30-04-2017, 11:02
Kanka ne zaman çekiyoruz fotolarıni

Redfish16V
30-04-2017, 11:52
Maşallah çok güzel görünüyor son fotoğraf yıkım :)
çok teşekkür ederim dostum :)

Emir maşallah islerini ayarlada istanbul yap bakalım ne kadar fark etmiş gidişi ☺
yakın zamanda ordayım inşallah :D

Masallah.. ben bu araci orjinal halinde kullanamazdim herhalde, daha agresif bir görüntüyü hakediyor bence :)
Birde ben batıkentte hiç göremedim seni, yakından görmek isterim
kesinlikle..motor mekanik olarak işim bitti sayılır ilerleyen süreçte boya-spoiler-coil gibi liste uzayıp gidiyor :) İnönü mahallesindeyim ben,atlantis-çakırlar-ostim 3lüsünde sık görebilirsiniz :) Ben görürsem sizi keserim önünüzü :)

Kanka ne zaman çekiyoruz fotolarıni
yazılımdan sonra direk sendeyim kanka hem buluşur hemde video-foto alırız elinden :)

Bluttbeton
30-04-2017, 17:09
Ne oldu aküyü bagaja almıcaktın dediğime geldin mi :)

MehmetOrkun
02-05-2017, 08:56
Bir iki yeni video aslında hiç fena olmaz :).

Mr.Bilal
02-05-2017, 14:23
2004 te bu kasa Corollamız vardı cok guzel yuruyordu. T sport un gidisi nasil olur tahmin edemiyorum :) maşallah kazasiz belasiz surusler

Redfish16V
02-05-2017, 15:20
Bir iki yeni video aslında hiç fena olmaz :).
yakında launch ile geleceğim az kaldı bakalım :)

2004 te bu kasa Corollamız vardı cok guzel yuruyordu. T sport un gidisi nasil olur tahmin edemiyorum :) maşallah kazasiz belasiz surusler
çok teşekkür ederim,gittiği yere kadar gidiyor bakalım üzmeden bütün potansiyelini görüyoruz aracın :)