PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DTI Bi Tık Daha Yükleme

aspensilber
23-03-2016, 23:18
Merhabalar aracımda yaklaşık 7000 kmdir hybrit turbo egr/kat iptal hard yazılım var. Ben bu yürüyüşüne alıştım şu anda 1,8 bar basıyorum yazılım ve turboya dokunmadan
Cooler büyütme (orjinal intercooler mevcut)
Motor içi boruların kroma çevrilmesi
Hava Filtresi
Downpipe ve komple krom boru (kaç mm olması gerek bilmiyorum)
veya aklıma gelmeyen yapılabilecek birşey neler yapabilirim yardımınızı bekliyorum açıkcası. Bu yazdıklarım neye mal olur bilmiyorum çok maliyetli olacaksa daha çok bar basan daha güzel bir turboya geçiş yaparım belkide Saygılarımla

Ufuk
24-03-2016, 04:39
Bunlar ile çok fazla güç alamazsın.
Bence direk Insignia turbosu tak 2bar ile güzel güzel kullan.
Turbo+ manifolt alıp manifolta flanş yaptırmalısın. Şuan DP falan uğraşma çünkü turbo değişirsen mecbur DP değişecek.

Chn53
24-03-2016, 07:37
Emmeyi açtırabilirsiniz ilk etapta

jeffy
24-03-2016, 10:35
DTI lara üfleyen adam Fehmi Tekin le görüş bence kardeşim. Ne yapılır ne yapılmaz söyler. Tekinsupap sanırım kullanıcı adı forumdaki.

aspensilber
24-03-2016, 14:08
Bunlar ile çok fazla güç alamazsın.
Bence direk Insignia turbosu tak 2bar ile güzel güzel kullan.
Turbo+ manifolt alıp manifolta flanş yaptırmalısın. Şuan DP falan uğraşma çünkü turbo değişirsen mecbur DP değişecek.

valla mantıklı ne diyeyim sadece insignia turbosunu alıp taktırmak ekonomik açıdan açarmı beni acaba diye düşündüm ondan bu formülleri geliştirdim Teşekkür ederim yorumunuz için

aspensilber
24-03-2016, 14:09
Emmeyi açtırabilirsiniz ilk etapta

onu yazmayı unutmuşum emmeler fehmi tekin tarafından genişletildi teşekkürler yorumunuz için

aspensilber
24-03-2016, 14:10
DTI lara üfleyen adam Fehmi Tekin le görüş bence kardeşim. Ne yapılır ne yapılmaz söyler. Tekinsupap sanırım kullanıcı adı forumdaki.
emmeler orda genişletildi zaten bu hafta uğrayabilirsem bi yanına gidicem onada sormadan yaptırmak istemedim zaten yinede önceden burada bir bilgi alışverişi yapmak istedim teşekkürler

MEGFB
27-03-2016, 23:10
volan(isteğebağlı jant) hafifletmesinden sonra dişli oranlarıyla oynamak, egzantrik olabilir
konu açılmışken insignia turbosu kullananlar mevcut
alt devir ölülüğü, wastegate hakkında bilgi verebilir mi ?

Mpower
07-04-2016, 07:18
Merhaba corsa için k04 mu yoksa insignia turbosu mu daha iyidir ?

aspensilber
22-06-2016, 00:07
benim gördüğüm k03 insigniadan iyi rollerde genelde k03 daha sağlam yürüyor

Sadık Özyer
22-06-2016, 07:33
Fehmi Tekin e bi ulaş faceden.