PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Tehlike Uyarı

Sert@ç
25-03-2016, 11:19
Bu konu altında Ankaradaki uyarıları güncel şekilde paylaşalım
Dün Kanada uyarı yapmış kızılay ve ulus için
https://mmi409.whatsapp.net/d/jQdgfJGY7n2Jt3TUKAjtHVb1EGA/AvqnEObRyTy7VvELnq4jWUWWXvXDwMDlqsCxkbom6Xt8.jpg
http://travel.gc.ca/destinations/turkey

bayramoglu
25-03-2016, 11:30
kızılay ve istiklal uyarıları tutmuştu Allah korusun yine canlar yanmaz umarım

O.Z
25-03-2016, 11:35
Allah hepimizin yardımcısı olsun . Şuan Balıkesir'in Gönen ilçesinde nufusu büyükşehir olunca 80 bin oldu. Normalde merkez 45 bin filan , küçük sakin tam emekli yeri kaplıcası v.s var . (reklamda yapmış olduk)

Gelin görünki şu son 1 haftadır. Tüm giriş ve çıkışlar tutulmuş , işyerim şehir dışında çıkış yapıyorum , akşam şehre kontrolsüz giriş yapamıyorum. Bu aslında çok iyi olduğu kadar vahim'de bir durum .

İnş. Türkiye olarak temiz ve eskisi gibi rahat yaşanır bir hal alıcaz , Tekrar'dan buda istikrardan geçiyor.

Allah bizlerin vede tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun . . .

Onamdar
25-03-2016, 12:24
Allah hepimizin yardımcısı olsun . Şuan Balıkesir'in Gönen ilçesinde nufusu büyükşehir olunca 80 bin oldu. Normalde merkez 45 bin filan , küçük sakin tam emekli yeri kaplıcası v.s var . (reklamda yapmış olduk)

Gelin görünki şu son 1 haftadır. Tüm giriş ve çıkışlar tutulmuş , işyerim şehir dışında çıkış yapıyorum , akşam şehre kontrolsüz giriş yapamıyorum. Bu aslında çok iyi olduğu kadar vahim'de bir durum .

İnş. Türkiye olarak temiz ve eskisi gibi rahat yaşanır bir hal alıcaz , Tekrar'dan buda istikrardan geçiyor.

İstikrar derken ne kastettin tam

mannerboy
25-03-2016, 12:28
Kanada nasıl bilgi veriyorki

ES353
25-03-2016, 12:31

Evet istikrarli bir sekilde surekli patliyoruz, senin dedigin eski rahat huzurlu yasanti ISTIKRARLA gelmez.

Ayriyetten umarim yine canlar yanmaz asilsiz uyaridir

streetracer_nos
25-03-2016, 12:36

terörle mücadelede , güvenlik denetlemelerinde istikrarlı olmak lazım demek istemiş bence

Kartal3urak
25-03-2016, 13:50
15 dk önce dükkanın önünde Yunus'lar Halk Otobüsünü Durdurup İçinden 2 Kişiyi İndirip Yaka Paça Götürdüler..

O.Z
25-03-2016, 14:06

İstikrar Derken Birlik , Beraberlik , Barış !

Şuan Ülke çok ileri seviyelere gelmedi fakat heran fitili ateşlemeye hazır bir bomba gibiyiz .

Bu ülke'de olan meseleler bir Türk-Kürt Değil Bir Türk - Yanki (anlamışsınızdır )
Meselesi , Ülkenin üstünde çok büyük oyunlar oynanıyor . Ülkeyi yıkabilmek için tüm oyunları oynuyorlar , artık son kozları kaldı . . .
Ama şunu bilmiyorlar . Burası Türkiye Ne Bir Iraq, Ne bir Suriye , Ne bir Libya nede Bir Mısır !
Bu Ülkeyi yönetenler bir yana bu Ülke'nin Halkı var . . .
Gerekli yerde gerekeni yaparlar , Fakat bir oyunun içinde olduklarının farkındalar , Kimse haddi aşıcak harekette bulunmuyor . Örn. 80'li yıllar hakkında az çok bilginiz vardır. İki kutup vardı sağ - sol . Bu gün farklı kutup oluşturma çabaları var inş. Halkımız sabır ve selametle bu zor günleri'de atlatıcağına inanıyorum . . .

Burdan yapılan yoruma karşı saf almak'ta beni pek ilgilendirmez ama hemen,karşı savunma ,saptırma ve muhalif hareket sezdim . Bunlar şahsen fikrim biz gibi lere yakışmıcak davranışlar diye nitelendiyorum . . .

Allah hepimizin ve güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun . . .

Güzel günler belki yarın belki yarındanda yakın . . .

Muhtaç Olduğun Kudred Damarların'daki Asil Kanda Mevcuttur . . .

huseyinturk
25-03-2016, 14:22
İstikrar diyeni, islam diyeni hemen akpci yapmayın, bu kelimeler, kavramlar 2002den öncede vardı...

AliGizda
25-03-2016, 15:51
Allah' ım fırsat vermesin bu kansızlara, Ankara' daki arkadaşlar dikkatli olsun.

Allah korusun cümlemizi.

VTec_king
25-03-2016, 15:59
paylaşım için teşekkürler

pejoemre07
26-03-2016, 19:43

siz bu soruyu sorarken ne kastettiniz acaba ?

pejoemre07
26-03-2016, 19:44
Evet istikrarli bir sekilde surekli patliyoruz, senin dedigin eski rahat huzurlu yasanti ISTIKRARLA gelmez.

Ayriyetten umarim yine canlar yanmaz asilsiz uyaridir

neyle gelir acaba bir önerin var mı ?

rebeloghy
26-03-2016, 20:29
neyle gelir acaba bir önerin var mı ?

İstikrar kelimesi son dönem ampullerinin çok kullandığı meşhur bir kelime olduğu için İSTİKRAR diye bağırandan korkuyoruz, tiksiniyoruz.

Şerefli, hırsız olmayan vs vs meziyetleri olan yönetici ile İstikrar tabii ki güzeldir.

Çalmakta İSTİKRAR,

Tecavüzde İSTİKRAR,

Teröristle kol kola İSTİKRAR,

Vergimle yol yapınca ben yaptım - bomba patlayınca CEHAPE MEHAPE PENSİLVANYA vs sorumlu demekte İSTİKRAR...

Bunlar hoş istikrarlar değil :)

Sinan
26-03-2016, 20:41
İstikrar kelimesi son dönem ampullerinin çok kullandığı meşhur bir kelime olduğu için İSTİKRAR diye bağırandan korkuyoruz, tiksiniyoruz.

Şerefli, hırsız olmayan vs vs meziyetleri olan yönetici ile İstikrar tabii ki güzeldir.

Çalmakta İSTİKRAR,

Tecavüzde İSTİKRAR,

Vergimle yol yapınca ben yaptım - bomba patlayınca CEHAPE MEHAPE PENSİLVANYA vs sorumlu demekte İSTİKRAR...

isiniz gucunuz siyaset :) ya bosverin cozumle gel cozumle.

Dou
26-03-2016, 22:06
Siz hala çözümü bulmadınız mı?

Ben söyleyeyim. 400...........................

Anlayana tabi.

rebeloghy
27-03-2016, 01:01
Siz hala çözümü bulmadınız mı?

Ben söyleyeyim. 400...........................

Anlayana tabi.

Aynen.

Başkan deyeceğiz , göte kıl olacağiz. Ama akıl yok ki bizde..

AhmetKadir
27-03-2016, 09:39
Onemli bi konu yine amacindan sapacak biri gelip kilidi vuracak.

Thracian
27-03-2016, 12:22
Kanada nasıl bilgi veriyorki

Kendi vatandaşlarına bu bölgeden uzak durun diyor

pejoemre07
27-03-2016, 16:06

Çalmakta İSTİKRAR,

Tecavüzde İSTİKRAR,

farkındaysan burdaki İSTİKRAR KELİMESİNİN KULLANILMA AMACI TERÖRLE MÜCADELEDE İSTİKRAR YOKSA İŞ ÇOK FARKLI BOYUTLARA GİDER..Ben burda farkındalık yaramak için için sordum soruyu siyaset yapmak için değil. Ama yinede sorumu cevaplamadın çözüm lazım mazi değil...

rebeloghy
27-03-2016, 20:14
farkındaysan burdaki İSTİKRAR KELİMESİNİN KULLANILMA AMACI TERÖRLE MÜCADELEDE İSTİKRAR YOKSA İŞ ÇOK FARKLI BOYUTLARA GİDER..Ben burda farkındalık yaramak için için sordum soruyu siyaset yapmak için değil. Ama yinede sorumu cevaplamadın çözüm lazım mazi değil...

Teröristle kucak kucağa oturan oradan kalkmadan terör bitsin demeyle bitmez, çözüm de burada üretilemez.

Siyaset yapmıyorum farkındaysan.

Herhangi bir partiyi savunmadım, propaganda yapmadım.

Aklı başında, eğitimli bir vatandaşın vatandaşlık görevi olarak mevcut durumun sorumlularını eleştirdim.

Asil
27-03-2016, 22:22
Ya dün teröristle kol kola türkü söyleyenler, dağdan inen teröristleri davul zurna ile karşılayanlar, teröristlerin yol kesmesine göz yumup, askere operasyon yapmasına izin vermeyenler bugün terörle mücadeleden bahsetmesin lütfen.
TERÖRLE MÜCADELEDE İSTİKRARI BUNLARDAN ÖĞRENECEK DEĞİLİZ!
Kimse kusura bakmasın bu işin cılkı çıktı artık. Bunlar "kandırıldık" dedikçe ben beynimden vurulmuşa dönüyorum. Devlet yönetiyosunuz lan siz! Ne kandırılması?!

Sert@ç
03-04-2016, 14:30
Abd uyarmış
http://turkey.usembassy.gov/sm_040116.html

Akizilkaya
03-04-2016, 15:37
Konu AKP olayına Nasıl dönecek çekirdek kola aldım bekliyorum yeminle komedi

burakgunay
03-04-2016, 18:25
neye dönmeli?

G.U.Z.
03-04-2016, 18:37
Bence bu sefer Hepar ve Ldp uzerinden gidelim, hep akpyi sucluyoruz, hukumet diye 14 yildir iktidarda diye akpyi suclamamiz sacmalik

Eworen
03-04-2016, 18:53
Abd uyarmış
http://turkey.usembassy.gov/sm_040116.html

Eşimde Amerikan merkezli bi sirkette calisiyor
Ik mail atmis ciddi istihbarat bilgisi aldik Israil konsolosu ve sinegoglar etrafina dikkat edin vb seklinde

Akizilkaya
03-04-2016, 18:59
Siyaseti AKP ye *** atmaktan ibaret sanan klavyeden dünyayı kurtaran ama hiçbir mantıklı çözümü olmayan insanların yorumlarını ciddiye mi alayım? Tabii ki çekirdek kola alıp izleyeceğim. Hea her eleştireni de AKP li sanıyorsunuz ya o daha komedi :)

Onamdar
03-04-2016, 21:08
Konu AKP olayına Nasıl dönecek çekirdek kola aldım bekliyorum yeminle komedi

Arkadaş haklı konunun AKP ile hiç bir alakası yok bütün bunların sorumlusu kanarya sevenler derneği.

burakgunay
04-04-2016, 00:52
bi bitmediniz ya

HG6161
04-04-2016, 01:44
Siyaseti AKP ye *** atmaktan ibaret sanan klavyeden dünyayı kurtaran ama hiçbir mantıklı çözümü olmayan insanların yorumlarını ciddiye mi alayım? Tabii ki çekirdek kola alıp izleyeceğim. Hea her eleştireni de AKP li sanıyorsunuz ya o daha komedi :)

Yav he he..

Tunacan
04-04-2016, 08:16
Beyler, burası Ankara'ya dair açılmış bir uyarı sayfası. Ben her mesaj yazıldığında bir gelişme mi var diye giriyorum konuya.

Konu dışı geyiklerinizi facebookunuzdan yapın.

Sert@ç
13-12-2016, 10:43
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15541889_1028092274002819_3066503295010175100_n.jp g?oh=84c15859b4e531a4d1264e7903024cc4&oe=58F5D0E9

MK8800
13-12-2016, 10:49
Aynı mesajı whatsapp grubundan da atmışlardı . Evimin önündeki çevirmeye girince polislerle konuşurken bak böyle böyle diyorlar abi dedim var mıdır gerçekliği çevirme falan bundan mı dedim . O kadar biliyorsalar bomba kimdeymiş nerede patlatacakmış onu da söylesinler amk dedi geçti