PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çekici rezaleti !!

Maxi
01-04-2016, 08:44
video görünüyormu bilemiyorum.

https://www.facebook.com/metin.ozenir.34/videos/748263678642350/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=1&app_id=6628568379

aslan
01-04-2016, 08:45
Dün izledim ama şöyle birşey var benimde C4 varken plakalık her seferinde sürtüyordu bir yerlere bununda plakalık sürtüyor zaten

Maxi
01-04-2016, 08:51
tampon sürtüyor resmen, plakalığı boşver

asıl sorun o değil!!
o araba yerinde benim arabam olsa??? 4 çeker
O ŞEKİLDE ARAÇ ÇEKİLMESİ 30 SENE ÖNCESİNDE KALDI

BUNU O GERİ ZEKALILAR BİR TÜRLÜ ANLAMIYOR
arabayı önden yada arkadan kaldırıp çekersen 4 çekere zarar verirsin EYYYY CAHİL ÇEKİCİLER.

altugkocer
01-04-2016, 08:52
O aracın benim aracım olduğunu düşündüm de. Sonu pek hayırlı olmazdı sanırım.

PiscocuK
01-04-2016, 09:00
sanırım plaka olması gereken yerde değil (emin değilim)
araba biraz basık olsa tampon koparmış o kesin

yinede bu tarz bir çekme olayı saçma.Yıl olmuş 2016 adamlar para olarak bakıyor her araca başka bir amaç yok.inmiş düşmüş umrunda değil ibnelerin

marikan
01-04-2016, 09:00
Böyleleri ile uğraşacaksın. Elinden geleni ardına koymayacaksın. Sen gözün gibi bakarsın ama araca yapılan muameleye bak.

by serçe
01-04-2016, 09:10
arkadaşlar evet plaka sürtüyor ama tamponun esnemesine dikkat etmediniz galiba, o gittiği yere gidene kadar ne bağlantı kalır nede plastik ayaklar kalır, onun harici bu çekme yöntemi de iş değil bunlar haramzade evladı resmen yazık günah

EREN34
01-04-2016, 09:12
sanırım plaka olması gereken yerde değil (emin değilim)
araba biraz basık olsa tampon koparmış o kesin

yinede bu tarz bir çekme olayı saçma.Yıl olmuş 2016 adamlar para olarak bakıyor her araca başka bir amaç yok.inmiş düşmüş umrunda değil ibnelerin

C4 206 307 benim bildiklerim, daha da vardır illaki. malesef plaka olması gereken yerde. Çeken öküz olduğundan araba naapsın

Berkan
01-04-2016, 09:18
yakupluya çıkan yol 5-10 km sonra yeddiemin ve ciddi bozuk ve kocaman kocaman tümseklerin bitmediği yol orası.

ayrıca arkadaşın arabanın başınada daha kötüsü geldi kaza yapıp aks kırılınca videoki üstte duran fluence in durdugu sekilde götürdüler aracı ama zeki cekici indiriken muhtemlen dan diye bıraktıgı için tavanda taş göcügü gibi simetrik 4 göcük var 2 ön 2 arka olmak üzere

AliGizda
01-04-2016, 09:18
Benim kuzenimde yeddi emin otopark işi yapıyor ve bu sahnelerle çok karşılaştım. Arkaya koca Transiti alıp çekeni gördüm ben, dönerken araç arkada pay olmadığı için çekicinin kasası Transitin arka açılır kapakların köşesini hep ezmişti. Bunun niceleriyle karşı karşıya kaldım, üstteki arabanın çekilme yöntemide hiç iyi bir yöntem değil arabanın amatsörler boşa çıktığı için yayları boşa çıkıyor ve düşebiliyor. Bi videoda benden gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=FfWQljGRdy4

RedELite
01-04-2016, 09:19
Araba bide otomatik vitesse viteste p'deyse hepten mahvoldu arac.

2012 Yılında Megane 2 varken Cam filminden ceza yemiştim Söktürüp gayrettepe trafik subeye goturdum aracı Fotolarını ceksinler diye, Sube'nin az yukarısında rezidans var bilen bilir Oraya park ettim gittim subeye dedim boyle boyle aracı getirin dedi aracı yukarı getirmek icin cıktım bide ne görim Adam ahtapota yüklemiş aracı tam kaldırırken (daha kaldırmamıs) Geldim dur etme eyleme arabayı bekliyorlar assagıdan filan dedim 20 tl ver bırakıyım arabanı dedi o.ç polis yanımdada 10 lira vardı sen al 10 u arabayı bırak dedim bırakmadı Allahsız Sen 10 u al ben sana 50 veriyim aksam dedim Yok 20 tl bul ver bırakıyım Dedi Al gotur ananın .mına sok dedim (içimden) Alıp goturduler arabayı 2 saat sonra arabayı gittim taaa Kasımpasada vw Uzay otonun yanındaki otoparka cekmişler b.k cuvalı gibi atmıslar bi kenara arabayı Allahtan bişey olmamıstı.

Boyle Kitapsızları polis yaparlar işte. Hatta bunların forklift gibi olanları var yandan alıyor yemin ederim gozumun onunde bi fiorinoyu 15 saniye icinde kaldırıp goturduler gülsemmi aglasammı bilemedim :D

burak_2885
01-04-2016, 09:23
Köpek herifler ya, yazık ya

_AS_
01-04-2016, 09:24
https://www.youtube.com/watch?v=J7NPH1BKoGo

aklıma bu geldi birden:)

gerçekten yazık ya kendi aracına bunu yaptırır mı acaba bu arkadaş.

hanz10
01-04-2016, 09:25
Benim kuzenimde yeddi emin otopark işi yapıyor ve bu sahnelerle çok karşılaştım. Arkaya koca Transiti alıp çekeni gördüm ben, dönerken araç arkada pay olmadığı için çekicinin kasası Transitin arka açılır kapakların köşesini hep ezmişti. Bunun niceleriyle karşı karşıya kaldım, üstteki arabanın çekilme yöntemide hiç iyi bir yöntem değil arabanın amatsörler boşa çıktığı için yayları boşa çıkıyor ve düşebiliyor. Bi videoda benden gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=FfWQljGRdy4

Karşılıyorlar mi hasarı ? yoksa öylece kenara mi atıyorlar.

AliGizda
01-04-2016, 09:33
Araba bide otomatik vitesse viteste p'deyse hepten mahvoldu arac.

2012 Yılında Megane 2 varken Cam filminden ceza yemiştim Söktürüp gayrettepe trafik subeye goturdum aracı Fotolarını ceksinler diye, Sube'nin az yukarısında rezidans var bilen bilir Oraya park ettim gittim subeye dedim boyle boyle aracı getirin dedi aracı yukarı getirmek icin cıktım bide ne görim Adam ahtapota yüklemiş aracı tam kaldırırken (daha kaldırmamıs) Geldim dur etme eyleme arabayı bekliyorlar assagıdan filan dedim 20 tl ver bırakıyım arabanı dedi o.ç polis yanımdada 10 lira vardı sen al 10 u arabayı bırak dedim bırakmadı Allahsız Sen 10 u al ben sana 50 veriyim aksam dedim Yok 20 tl bul ver bırakıyım Dedi Al gotur ananın .mına sok dedim (içimden) Alıp goturduler arabayı 2 saat sonra arabayı gittim taaa Kasımpasada vw Uzay otonun yanındaki otoparka cekmişler b.k cuvalı gibi atmıslar bi kenara arabayı Allahtan bişey olmamıstı.

Boyle Kitapsızları polis yaparlar işte. Hatta bunların forklift gibi olanları var yandan alıyor yemin ederim gozumun onunde bi fiorinoyu 15 saniye icinde kaldırıp goturduler gülsemmi aglasammı bilemedim :D

Fantuzi diyolar o söylediğin çekicilere, adam işinin ehliyse alıp götürmesi daha da kısa sürüyor ve bunların min araç çekme sayısı var, o yüzden yolda da fırtına gibi gidiyorlar.

Karşılıyorlar mi hasarı ? yoksa öylece kenara mi atıyorlar.

Videodaki aracın hasarını yüzde yüz karşılarlar, hatta daha öncesinde aynı olay olmuştu adam düşürdüğü aracı satın almıştı adamdan. Direk suç çekici şöförüne biniyor burada.

Araçta olan sürtme tampon çıkması vs hasarlarıda karşılıyorlar ama aracı otoparktan çıkartmamak hatta yerinden oynatmamak gerekiyor deniliyordu.

Çok saçma ve çağ dışı bir uygulama araç çekme işi ama bundan nemalanan bir çok emniyet mensubu var ve bildiğiniz bir para kazanma yolu olmuş insanlar için. Araçları çekip getiriyorlar, hakkıyla sinirlenen insanlarla otoparkçı muhattap oluyor. Tam yolunda.A.Ş

Berkan
01-04-2016, 09:49
Fantuzi diyolar o söylediğin çekicilere, adam işinin ehliyse alıp götürmesi daha da kısa sürüyor ve bunların min araç çekme sayısı var, o yüzden yolda da fırtına gibi gidiyorlar.

Videodaki aracın hasarını yüzde yüz karşılarlar, hatta daha öncesinde aynı olay olmuştu adam düşürdüğü aracı satın almıştı adamdan. Direk suç çekici şöförüne biniyor burada.

Araçta olan sürtme tampon çıkması vs hasarlarıda karşılıyorlar ama aracı otoparktan çıkartmamak hatta yerinden oynatmamak gerekiyor deniliyordu.

Çok saçma ve çağ dışı bir uygulama araç çekme işi ama bundan nemalanan bir çok emniyet mensubu var ve bildiğiniz bir para kazanma yolu olmuş insanlar için. Araçları çekip getiriyorlar, hakkıyla sinirlenen insanlarla otoparkçı muhattap oluyor. Tam yolunda.A.Ş

100 TL + 92 TL'de cezası geliyor eve en güzelinden :)

fthdrn
01-04-2016, 09:49
Ulan hain herif yaz cezayi koy silecege devam et. Milletin malina ne zarr veriyorsun. Bunlarda vatan haini işte. Milletin malina kasten zarar veriyor pkklidan hic bir farki yok.

AliGizda
01-04-2016, 09:54
100 TL + 92 TL'de cezası geliyor eve en güzelinden :)

Aynen öyle :) Bir de arabanı aramak için taksiye vs biniyorsun o da çabası.

Bir kaç vatansever avukat uğraştı bu konuyla fakat bir sonuç alamadılar.

sahnnn
01-04-2016, 10:02
Benimde başıma geldi bu olay incirlide ethica hastanesinin önünde arabayı aldı peşinden koştum ama yetişemedim arkadan gelen çekiciye bindim parasını vericem durdurun dedim 200 metre ilerde durdurdular 70 tl verdim makbuzu aldım ceza yazmıyoruz bu kıyağımızıda umutma dediler bide pişkin pişkin. Bende o makbuzla e devletten bimere yazdım 1 hafta sonra bölge müdürlüğünden aradılar ve ekiplerin arabaya indirme karşılığı para alamayacağımı belirttin. Mecidiyeköydeki trafik vakfından paramı alabileceğimi söylediler.Dİnsizin hakkından imansız gelirmiş.

Er34
01-04-2016, 10:14
Allah korusun başımıza geldi. Videosu olacak kadar şanslı değiliz. Ne yapacağız ? Hukuki yolu nedir ?

individual
01-04-2016, 10:18
trafiğin akışını engelleyen araçların çekilmesi lazım tabi.mesela site otopark girişine adam arabayı bırakmış gitmiş giriş çıkış yapamıyorsun polis geldi ceza kesti gitti ee araba öylemi kalıcak çekilmesi lazım tabi ama yöntem böyle değil tabi.

bu forklif gibi olanlar var onlar sanırım en sağlıklısı ve en güvenlisi herhalde.

EREN34
01-04-2016, 10:33
Allah korusun başımıza geldi. Videosu olacak kadar şanslı değiliz. Ne yapacağız ? Hukuki yolu nedir ?

Yedi Emin otoparklarında kapalı sistem kayıt yapan kamera zorunlu diye biliyorum. Belki oradan yakalanabilir

huseyinturk
01-04-2016, 10:40
Araç çekme olayları iyice mide bulandırıyor artık. Fulyada bildiğin sokak arasında ne park yasak tabelası ne farklı bir uyarının olduğu yerden aracımı çektiler geçen gün. İşim acele olduğu için gittim aldım, zaten işim acele olmasa ne çeken memur belli evrakta yalandan okunmayan bir kod karalamışlar oraya, ne aracın çekildiği yer. Resmen mafyavari kafalarına göre takılıyorlar, bir gün hanzonun biri yedieminde katliam yapıcak ondan sonra düzenliyecekler araç çekme prosedürlerini

Er34
01-04-2016, 10:47
Yedi Emin otoparklarında kapalı sistem kayıt yapan kamera zorunlu diye biliyorum. Belki oradan yakalanabilir

Ben aracı çekerken burası çizikti, kırıktı zaten der geçerler.

Gözün gibi bak adamlar havada takla attırsın.

DKB34
01-04-2016, 11:34
Araç çekme olayları iyice mide bulandırıyor artık. Fulyada bildiğin sokak arasında ne park yasak tabelası ne farklı bir uyarının olduğu yerden aracımı çektiler geçen gün. İşim acele olduğu için gittim aldım, zaten işim acele olmasa ne çeken memur belli evrakta yalandan okunmayan bir kod karalamışlar oraya, ne aracın çekildiği yer. Resmen mafyavari kafalarına göre takılıyorlar, bir gün hanzonun biri yedieminde katliam yapıcak ondan sonra düzenliyecekler araç çekme prosedürlerini
Fulya da evimin önünden yangından mal kaçırır gibi arabamı alıp gittiler anons bile yapmadılar.

mert_can 41
01-04-2016, 11:45
Babamın site yönetimi ile aidat kavgası sonucu hiç habersiz aracımızı çektiler 3 aylık aidat yüzünden bmw e90 varken ben yakaladığımda o ahtopot un üstüne koymuşlardı daracık yerden almışlardı bir gün sonra haber vermedikleri için güvenliği ve site yönetimini dava etmek için kulübeye gittim ağlıcaktım araba çitlere vurup vurup geliyordu babam allahtan o manzarayı görmedi yoksa kesin içerde olurdu aracı aldık 1 günde ama motor kulağı kırılmış meğer orda arabayı konturol ederken motor kulağına falan bakmak aklımıza gelmemişti bir ton masraf açtı başımıza mecbur arabayı satmak zorunda kaldık bir o çocuğu site yöneticisi yüzünden...

onurc
01-04-2016, 11:49
fulya m.köy civalarında ve özellikle fulya cirit atıyor çekiciler.forklift tarzı olan çekicilerin tek avantajınız yokuşlarda alamıyor bildiğim kadarıyla.ama ahtapot gelirse sıkıntı.park yasağı olmayn yerden bile arabamı çektiler.uyarı caddede,benim araç sokakta,neymiş 5 metre mesafe içindeyse çekilir.(daha da uzaktı da)saçmalık ötesi başka birşey değil.hiçbir şekilde itiraz edilmiyor.mecbur ödetiyorlar , 100 çekici, 90 ceza + 10 otopark. fiyat bu şekilde olmuş artık.

CNR
01-04-2016, 11:59
Ahtapot çekicilerde çok sakat, dün gece kaza yapan arabayı sözde kaldırırken çok güzel bir şekilde düşürdü araba zaten dağılmış durumdaydı hepten gitti

Seven7
01-04-2016, 12:00
Benim aracımı da Ekim ayında çektiler, çok şükür sıkıntısız şekilde teslim aldım Yediemin'den 100 lira çekici parası ödeyip, ama o zamandan beri ceza gelmedi. Şizofrene bağladım artık her hafta sorguluyorum ama yok. Ceza yazmama ihtimalleri olabilir mi?

HondatugraL
01-04-2016, 12:43
tampon sürtüyor resmen, plakalığı boşver

asıl sorun o değil!!
o araba yerinde benim arabam olsa??? 4 çeker
O ŞEKİLDE ARAÇ ÇEKİLMESİ 30 SENE ÖNCESİNDE KALDI

BUNU O GERİ ZEKALILAR BİR TÜRLÜ ANLAMIYOR
arabayı önden yada arkadan kaldırıp çekersen 4 çekere zarar verirsin EYYYY CAHİL ÇEKİCİLER.

4 çekeri geçtim otomatik araçlar P konumundayken bu şekilde çekilirse şanzımanı gondiklemenin en güzel yolu.

CaNeR44
01-04-2016, 13:08
benim gözümden bu çekicilerin HIRSIZDAN farkı yok

VTec_king
01-04-2016, 13:46
devlet aç malesef ,kasayı o kadar çok boşalttılarki vergilere trafik cezalarına akaryakıta aklınıza gelen hertürlü vergiye zam yaptılar, nerde araç görse çekiyorlar araç çekilir levhası olmayan yerden bile çekiyorlar

brs852
01-04-2016, 14:12
ulan hain adam bunlar ya kendi arabası bu şekilde çekilse ne yapar acaba köpek oğlu köpek adi şerefsiz !!

İzzet Göçmen
01-04-2016, 14:21
Alcan Swapli bi jip koycan yasak yere cekiciye aldılarmı bincen arabaya keserle cekcen bi ipneleri uyuz oluyorum hayır ucuzda degil 200 lira kolaymı kazanılıyor be insafsızlar

darkmoon
01-04-2016, 14:37
bazı arkadaşlarım bana laf eder ya bir sürü boş yer var şuraya park etsene falan diye..en boş semtlerde bile ispark yada otopark ararım çünkü 5-10 tl için bu sıkıntıları çekmemek için kafam kulağım içim rahat olur.

AliGizda
01-04-2016, 14:55
Benim aracımı da Ekim ayında çektiler, çok şükür sıkıntısız şekilde teslim aldım Yediemin'den 100 lira çekici parası ödeyip, ama o zamandan beri ceza gelmedi. Şizofrene bağladım artık her hafta sorguluyorum ama yok. Ceza yazmama ihtimalleri olabilir mi?

Bazen polis atlıyor, veya iyi niyetle yazmayabiliyor. Genelde akşamları mesai bitimine yakın otoparka geçerler ve orada yazarlar cezaları, sizinkini atlamış olabilir.

brs852
01-04-2016, 15:24
bazı arkadaşlarım bana laf eder ya bir sürü boş yer var şuraya park etsene falan diye..en boş semtlerde bile ispark yada otopark ararım çünkü 5-10 tl için bu sıkıntıları çekmemek için kafam kulağım içim rahat olur.

aynen abi her yerde otopark ararım hanımla sürekli kavga kıyamet kapının önü boştur benim araç yine otoparktadır şuan ki otopark 10 dk yürüme mesafesinde eve :D

hkkcn
01-04-2016, 18:02
twisted şahinin satışını aldıktan sonra yemek yemeye gittim abimle silivride.yemek yedim çıktım bir baktım araba yok ... birde şahin olunca aha şerefsizler çaldılar arabayı dedim , neyse araştırdık ettik aracı çekmişler.Yediemine gittim aracı almaya baktım ahtapotlar çamurlukları patlatmış..orda polisi çağırdım aracıma zarar vermişsiniz dedim arabaya baktılar hasar var.çamurluklar sürtmesin diye açık olduğu için lastiklere takılan ahtapotlar kastırmış çamurlukları.orda ben cazgırlık yapınca hepsi farklı yere gitti memurların yanımdan uzaklaştılar.Birtanesi Tutanak tutulabileceğini ve hasarınızın karşılanabileceğini söyledi bende lanet olsun dedim çıktım arabamı alıp uğraşmamıştım..

gabxer
01-04-2016, 18:32
Ankara'da Kızılay da ofisim her gün ofisin karşısından sayısız araba çekiyorlar. Son zamanlarda iyice abarttılar ve de art niyetliler iyi niyetli değiller polis memurları yazmak mümkünse asla kaçırmıyorlar herifler.

C!N
03-04-2016, 23:11
Otomatik şanzımanlı olmasa bile, muhtemelen viteste bırakılmıştır araç, viteste olan aracın bu şekilde çekilmesi sakıncalı değil mi ?

Schumi
04-04-2016, 23:21
Bugün İstanbul Aksaray'da arkasına ikinci araç olarak arka tekerleklerinden kaldırdığı beyaz Insignia aracı kaldırımlara park edilmesin diye koyulan demir babalara taktı çekici. İnmiş bakınıyorlar. Bildiğin lisanslı terörist bunlar.