PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TeledÜnya - dsmart - dİgİtÜrk ? ? ?

mmustu
01-04-2016, 10:49
Arkadaşlar evi taşıdım ama maalesef mecidiyeköyün göbeğinde evde internet hiç çekmiyor telefon az buz çekiyor :)

Bu nedenle içinde internet paketi olan bir sistem almak istiyorum. Binanın girişinde gördüm Teledünya nın kampanyası var 49 liraya sınırsın internetli falan.

Bu şekilde internet paketli üyeliği olan var mı ? hangi firmayı hangi paketleri önerirsiniz ?

hak_on
01-04-2016, 10:54
ben teledünya kullanıyorum 3 senedir. bir ara internetle ilgili büyük sıkıntı yasadım yatak ve oturma odasından çekmiyordu sonra bir ara güncelleme yapıldı ve düzeldi şu an 2.5 mb la film indiriyorum ve memnunum. film mevzusunu internet veya torrent üzerinden hallettiğim için teledünyada film kanalları acık olmasına ragmen hiç izlemiyorum. belgesel kanalı seviyorsan teledünya biçilmiş kaftan hele dtx diye bir kanal var gce gündüz otomobil üzerinde programları var tavsiye ederim :)

individual
01-04-2016, 10:57
Teledünya içlerinde en mantıklısı ve en uygun olanıdır.TV yayın güzel kar yağsa yağmur yağsa fırtına kopsa kesilmez decoder çok hızlı zaten.

O bölgede en mantıklısı teledünya bence.

bason
01-04-2016, 10:59
Teledünya içlerinde en mantıklısı ve en uygun olanıdır.TV yayın güzel kar yağsa yağmur yağsa fırtına kopsa kesilmez decoder çok hızlı zaten.

O bölgede en mantıklısı teledünya bence.

Bizim kutu mu arızalı bilemiyorumda. Yağmur yağdığı zaman bizim teledünya iptal... :) Yayın alamıyorum...

individual
01-04-2016, 11:02
Bizim kutu mu arızalı bilemiyorumda. Yağmur yağdığı zaman bizim teledünya iptal... :) Yayın alamıyorum...

Valla ben şişlide oturuyorum 2-3 arkadaşım teledünya var hiç sorun yaşamadım.Arkadaşım nişantaşında kullanıyor oda hiç sorun yaşamadı.Ben bundan 3 sene önce formula 1 için dsmart'a geçtim allah onları bildiği gibi yapsın.yağmur yağar kesilir kar yağar kesilir böyle birşey yok.

Bence teledünya ile konuşun gelip merkez'deki kutularına baksınlar sinyal testi yapsınlar.

ahmet3425
01-04-2016, 11:04
Benim evde hem d-smart hemde digiturk var. kayin validemde teledunya+internet var teledunya cok dandik internet baglantisi yerlerde zaten kopuyor habire.

Sahsi fikrim hepsi dandik��

ahmetgurlek
01-04-2016, 11:09
teledünya en yüksek paket (sinema vs her şey var) + diğer televizyonlar için kablolu tv + 75 gb kotalı internet paketine 56 tl ödüyorum. fiyat performans olarak çok iyi. interneti çocuklar 15 günde bitiriyor, kalan 15 günde kapatıyorum :D. modem çocukların odasında, en uzak yer olan salonda biraz zor çekiyor, onun dışında her yerde iyi. ikisi birden aynı anda youtube dan vidyo indiriyor ve izliyor genelde (kota da o yüzden çabuk bitiyor zaten ;)) hızda bi sıkıntı yaşamıyorlar. yaşasalar şarlarlar zaten :D. tv kanallarından da genel olarak memnunum. sinema kanalında ayda 2-3 güzel film yakalanıyor. kablolu topla 3 tv var. onlarda da ciddi bi sinyal problemi yaşamıyoruz. başka soru olursa cevaplayabilirim.

johnie
01-04-2016, 11:12
telefon kullanmıyorsan eğer, superonline a başvur derim direk fibere. Sitesinden bak, eğer uygunsa fiber derim.
Mecidiyeköy de oturuyorum bende, bu aralar nette sıkıntı var - ttnet kullanıyorum. Karşımda fiber kutusu olmasına rağmen, türk telekom binaya fiber çekmiyor fakat superonline çekiyor.
en kısa sürede superonline a geçicem.

Onamdar
01-04-2016, 11:30
4 senedir teledünya kullanıyorum üst paket var belgeseller filan açık 25 mbps internet var kesinti kopma filan hiç olmadı desem yeridir. 50 gb akn var bitince 15 liraya 50 gb ek akn alıyom 65 liraya tertemiz tv ve internet kullanıyorum tavsiye ederim :)

ckrc
01-04-2016, 11:40
24 TL Digiturk Giris+Belgesel Kanallari.
64 TL 150 GB AKK'li 30 mb fiber TTNET kullaniyorum.

Memnunum ben, amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok.

tyMu
01-04-2016, 11:45
Bölgede bir sıkıntı yoksa teledunya makul ,yıllardır kullanırım son kampanyasınada geçtik, 57tl olması lazım , tüm kanallar +sinema +25mbit 75gb adil kullanım ben memnunum ,bölgenize bakın ne gibi yorumlar var sıkıntı yoksa kullanılabilir.

onurc
01-04-2016, 11:45
gülbağ m.köy mahrumiyet bölgesi zaten bu bakımdan.kötü yer Mustafa abi,taşın oradan (:

arda35
01-04-2016, 11:50
24 TL Digiturk Giris+Belgesel Kanallari.
64 TL 150 GB AKK'li 30 mb fiber TTNET kullaniyorum.

Memnunum ben, amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok.

Ohannes burger.
70 küsur tl'ye Teledünya full sinema paketi + 25 mbit 150 kotalı internetim var. Ttnet'le uğraşmaya değmez.

Uydunet'in en güzel yanı 25 mbit diyorsa net 25 veriyor. Ttnet gibi 30 mbit'e kadar deyip kafasına göre 15-20 vermiyor. Bağlantı sorunları da cabası.

imprezaWRC
01-04-2016, 12:17
Teledünya bildiğin hacıdünya, digitürk'e elini kaptıran bacağını geri zor alıyor. Dsmart hakkında bilgim yok.

sweap07
01-04-2016, 12:19
dıgıturk aman uzak durun

EREN34
01-04-2016, 12:26
Benim evde hem d-smart hemde digiturk var. kayin validemde teledunya+internet var teledunya cok dandik internet baglantisi yerlerde zaten kopuyor habire.

Sahsi fikrim hepsi dandik��

Önce konuya cevap vereyim; Ben Superonline fiber kullanıyorum. Padişah'ın yasaklamaları olduğunda yavaşlama dışında bir problem yaşamadım.

Dadaş;
Tv için hangisi dersin? D-Smart? Digiturk?

TorqueTuning
01-04-2016, 12:26
Digitürk => koşarak uzaklaşın oradan! Hırsız herifler....

S.Özeren
01-04-2016, 12:27
7 yıldır digiturk kullanıyorum

Ayda 100 tl hersey açık salon kanalları dahil

Ertekin
01-04-2016, 12:27
Teledünya kullanıyorum çok memnunum. Ev 190 metrekare ve dekoder evin bir ucundaki salonda, bense bu msj ı taa diğer ucdaki yatak odasının tuvaletinden yazıyorum. Yani her yerden çekiyor

gurkanerkan
01-04-2016, 12:39
Teledünya 10 Mb kotasız artık Türksat kablo tv ayda 99 TL ödüyorum. Taahhüt ettikleri hızın tamamını kullanıyorum ve 1 senedir hiç sıkıntı yaşamadım.

Berkan
01-04-2016, 12:39
vodafone interneti bak muştu başkan güzel kampanyaları içinde tv olan ve adil kullanım kotaları efsane seviyerlerde :)

AyrtonSenna
01-04-2016, 12:48
Teledünya 10 Mb kotasız artık Türksat kablo tv ayda 99 TL ödüyorum. Taahhüt ettikleri hızın tamamını kullanıyorum ve 1 senedir hiç sıkıntı yaşamadım.

Aynı paketi bende kullanıyorum memnunum sinema paketleri ve belgesel paketleri dahil buna

darkmoon
01-04-2016, 13:52
bende şu anda teledünya,kablo tv,uydu net üçlüsü paket kampanya var 4-5 senedir kullanıyorum %80 memnunum bir sıkıntı yaşamadım ara sıra bakım çalışmaları yapıyorlar 10 dakika falan bir internet gidiyor sorna geliyor ama bu dediğim 3 ayda bir falan oluyor..

mmustu
01-04-2016, 14:36
gülbağ m.köy mahrumiyet bölgesi zaten bu bakımdan.kötü yer Mustafa abi,taşın oradan (:

hahahah hacı abi daha yeni geldim :) gül gibi seyrantepeden çıktım bide :)

anlaşılan o ki Teledünya alacam :) en full paket diğerlerini hoplatıyor maddi anlamda :)

brs852
01-04-2016, 14:38
ben dsmart kullanıyorum kanallar güzel görüntü güzel bir tek film kanallarında ki filmler rezil ya :D

Strich Acht
01-04-2016, 14:39
Filbox diye bir nane var yeni birşey herhalde, iyi yorumlar duyuyorum hep hakkında, kanal içeriği de iyi.
Var mı kullanan aramızda, almayı planlıyorum ben de.

ahmet3425
01-04-2016, 17:47
Önce konuya cevap vereyim; Ben Superonline fiber kullanıyorum. Padişah'ın yasaklamaları olduğunda yavaşlama dışında bir problem yaşamadım.

Dadaş;
Tv için hangisi dersin? D-Smart? Digiturk?

Kanka sadece tv icin ise d-smart iyidir mega paket full acik kanallar 32 lira oduyorum. D-smart en fazla hd kanali olan platform... Digiturkten iyidir sahsen digiturku sadece mactan maca aciyorum mac disinda daha hic izlemedim :)

darkmoon
01-04-2016, 18:53
Filbox diye bir nane var yeni birşey herhalde, iyi yorumlar duyuyorum hep hakkında, kanal içeriği de iyi.
Var mı kullanan aramızda, almayı planlıyorum ben de.

filbox güzel bir şey bildiğin türksat taki yüzlerce kanalın reklam v.b gereksizleri ayıklanıp organize edilmiş üstüne üç beş paralı belgesel discovery ve sinema kanalları eklenip süslenmiş hali.. en güzel yanı herhangi bir tahhtıt bir üyelik zorunluluğu üyelik uzatma senden izinsiz kartından para çekme yok.. bir yıllık alıyorsun biterse bitiyor uzatmak istersen uzatıyorsun sana kalmış..

2jz
01-04-2016, 19:46
Teledünya kullanıyorum. Çok nadiren ufak tefek sorun olabiliyor ama arayınca anında düzeltiyorlar. Digitürk'le ttnet'le kıyaslamam bile kat kat daha iyi. Ayrıca fiyatlarda çok ekonomik.

AdemAr
01-04-2016, 21:18
teledünya kullanıyorum bende genel olarak bi problem yok fakat her ne hikmetse ayın 6 sında 25 gb akk dolmuş oluyor download yapmamama rağmen...

ozzywan
01-04-2016, 21:48
benim teledunya ve internetim var, baya memnunum. hatta baska yerlerde wifi'ya baglandıgımda ne kadar yavaş olduguna sasırıyorum. bence baya basarılı.

naci
23-05-2016, 09:57
Bir güncel çekeyim konuya. Bende taşındım eski evde teledünya vardı, ama yeni taşındığımız bölgede teledünya hizmeti yok, şimdi tivibu ve süperonline ikilisinden hangisini tavsiye ediyorsunuz. Tv şart değil ama internet önemli.