PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bana akıl verin

phoenixs
02-04-2016, 10:26
İyi günler değerli techturkey üyeleri

Ben ETSTUR aracılığı ile temmuz ayı için otel ayarladım ve yarım pansiyon olarak paramı ödedim sözleşmemi imzaladım.

Buraya kadar çok memnunum

Bu olaydan 3 gün sonra beni aradılar otelin aradığını yarım pansiyon seçeneklerinin acentelere sunulmadığını istersek odaya kahvaltı olarak değiştirebileceklerini söylediler.ardından 15 saniye sonra oteli aradım yarım pansiyon seçeneklerinin olduğunu söylediler.

ETSTUR a şikayet de bulundum ilgili yetkili kişi ile görüştüm suçu kabullenmiyorlar ben onlara bu problemin otel ile tur şirketi arasında Bi problem olduğunu beni ilgilendirmediğini ben sözleşmede yazan geçerli olduğunu söylememe rağmen ETSTUR genel müdürlüğünde çalışan müşteri ilişkilerin den birisi suçunu kabullenmiyor

Sizce bu olaydan yarım pansiyon seçeceğini alarak Nasıl çıkabilirim.Tüm ets tur bana karşı ama elimde kapı gibi sözleşme var yarım pansiyon yazan nerelere başvurmam doğru olur?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Aero
02-04-2016, 10:44
Konu ile alakalı olmayıp, Allah başka dert tasa vermesin demek için uğradım.

srdralc
02-04-2016, 10:52
sikayetvar üzerinden bir şikayet oluşturun.

Sonrasında Türkiye Seyahat Acentalar Birliği'nin ALO TÜRSAB HATTI 0212 356 59 79'nı arayın.

HUKUK SERVİSİ: hukuk@tursab.org.tr
TÜKETİCİ SERVİSİ : tuketici@tursab.org.tr

Buraya sözleşmeyle birlikte meramınızı anlatan bir e-mail gönderin dönüş sağlayacaklardır.

G.U.Z.
02-04-2016, 10:53
Belki yardimci olurlar http://www.tursab.org.tr

Le10ur
02-04-2016, 10:57
google mı kardesım burası :) sozlesmeyı ıptal et para ıadesı yapsınlar baska otel mı yok sankı hemde tam pansıyon bı otele gec balayı olacagını soyle ara benı

B-Devi
02-04-2016, 10:58
Madem elinde kapı gibi sözleşme var neden kendini üzüyorsun ki? Git paşalar gibi yap tatilini. Sesini çıkaran olursa ver mahkemeye, demle çayını, çekil köşene olanları izle :)

G.U.Z.
02-04-2016, 10:59
Belki yardimci olurlar TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (http://www.tursab.org.tr)

asscutter
02-04-2016, 11:03
ets tur sözleşmelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

i-vtec07
02-04-2016, 11:34
Konuya girmeden başlığı görünce , önemli maddi yada sağlık sıkıntı sı gibi bişey var sandım