PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yatak Seçimi Hakkında

RafetAraç
02-04-2016, 11:09
merhabalar arkadaşlar. şuan yattığım yatakta her sabah bel ve sırt ağrısıyla uyanıyorum. Gece yatarken hiç bişey yok ama sanki bütün uykum boyunca un çuvalı taşımışçasına bi ağrı oluyor sabah kalktığımda sırtımda ve belimde. Bel ağrısı için hangi marka yatağı tavsiye edersiiniz. İçimizde mutlaka vardır aynı sorunu yaşayıp yatağını değiştirenler. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Aero
02-04-2016, 11:12
merhabalar arkadaşlar. şuan yattığım yatakta her sabah bel ve sırt ağrısıyla uyanıyorum. Gece yatarken hiç bişey yok ama sanki bütün uykum boyunca un çuvalı taşımışçasına bi ağrı oluyor sabah kalktığımda sırtımda ve belimde. Bel ağrısı için hangi marka yatağı tavsiye edersiiniz. İçimizde mutlaka vardır aynı sorunu yaşayıp yatağını değiştirenler. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yataş'ın ürünleri güzel, bir mağazaya gidip tek tek uzanın. Mutlaka birisine evet bu diyorsunuz. Evet bu dediğinizi alın. Mesela ben orta sert yatak ve ince sert yastık tercih ederim. O yüzden mutlaka gidip uzanın öyle karar verin.

Yigit-Y
02-04-2016, 11:19
http://yatasgrup.com.tr/upload/productslider/f2d713ee-307e-47b1-bc2b-e3f231db652cmajesty_slider01.jpg

benimki bu hacı yatınca uykum geliyor :D

Acayip memnunum yaa anlatamam :D

Ome_RS
02-04-2016, 11:24
Biz işbir den almıştık. Gidin sıradan yatın beğendiğinizi alın. Ben orta sert sevdiğim için visco menekşe serisi almıştık.

Yigit-Y
02-04-2016, 11:25
yataşdan aldım bu arada kaz tüyü yastıkla beraber

valla 6 saat uyku yeterli dinlenmem için :D

sabah kalktığımda valla çok iyi dinlenmiş kalkıyorum

kayınpeder annemlerde yatınca aynı senin gibi kalkıyorum dostum :D

ufuksaracci
02-04-2016, 11:32
Yatsan'ı denemeni tavsiye ederim . Yay + Tempur olan yatakları çok başarılı.

Gökhan Kavuştu
02-04-2016, 12:16
Ben de Majesty kullanıyorum, tavsiye ederim :)

redbull35
02-04-2016, 13:53
İdaş bu konuda iyidir tavsiye ederim

Dragger
02-04-2016, 14:28
Lazzoni'den almıştım ben, İşbir olması lazım markası pocket spring serisi.

Pahalı bir yatak ama müthiş rahat...

kelalper
02-04-2016, 14:54
Evlendiğimizde hadi en iyisi olsun diye gittik en sert visco tempuru aldık. Arkadaş yaz kış öyle terlediğimi hatırlamıyorum. İlk yattığın zaman harbi çok rahat süper diosun uyudun uyudun uyuyamazsan kitap okiim dersen kanter içinde kalıosun. Uyudun bu seferde gece sürekli terleyip üstünü açıosun kıçın açıkta kalnca ters ters rüyalar görüyosun. 1 sene dayanabildik öteki senenin mayısında yatağı baldız evleniodu tempura yollayıp temizletip onlara verdik kendimize yataştan yarı visco yarı yaylı aldık. 0 da 3 sene dayandı. Çökme yaptı. 4 senedir de BRN var aynı tip. Onda sıkıntı yok. Gayet memnunuz.

KÖROĞLU
03-04-2016, 06:18
Ben de visco kullanıyorum. Terletme olayı ilk zamanlar oldu sonra biz ni alıştık ne oldu bilmem ama artık yok gibi. Rahatlık çok çok iyi. Başka yerde kaldığımda daha da anlıyor insan kıymetini.

dragstar
03-04-2016, 11:05
souber in yataklarını tavsiye ederim, benim yatağım onun en sert serisi tam ortepedik

Berkan
03-04-2016, 11:59
Prodrivesti nickli Muratin ozel ilgi alani. cok cesitli yatak gormus gecirmis tecrubesi var ozel msj atarsan anlatir sana iyiyi kotuyu

ProdriveSTI
03-04-2016, 12:19
Prodrivesti nickli Muratin ozel ilgi alani. cok cesitli yatak gormus gecirmis tecrubesi var ozel msj atarsan anlatir sana iyiyi kotuyu

ahahaha hadi lennn :hehe:

wiesmann
03-04-2016, 12:20
Yatsan'ı denemeni tavsiye ederim . Yay + Tempur olan yatakları çok başarılı.

fiyat konusu çok büyük sıkıntı olmayacaksa yatsan bu işte ileri..dünya çapında ürünler var.

yakın arkadaşlarım tempur aldı bende düşünüyorum.

burakgunay
03-04-2016, 15:15
fıtık rahatsızlıgım var, buna göre tavsiyesi marka olan var mı? şu anki yatagım visco çok çok rahat bi yatak saglıklı insan için ama ben yatamıyorum, belim içeri gömülüyor agrı yapıyor. çökme yapmıcak yaylı yatak lazım sanırım bana, doktor yaylı tavsiye etmişti ama marka belirtmedi.