PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016 formula 1 gulf air bahrain grand prix

ghibli06
02-04-2016, 16:49
Mercedesler antrenmanlarda çok başarılıydı, Toro Rosso da çok hızlı, ferrari'de sorunlar var... birazdan sıralama turları, yarın saat 18:00 de büyük yarış...

Canselmo
02-04-2016, 17:18
Siralama turlarin hicbir zevki kalmamis , uyuyarak izliyorum

Ers
02-04-2016, 17:28
Serhan acar candır :)

FaBeRgE
02-04-2016, 17:30
bu sene hangi kanalda yarışlar ?

bason
02-04-2016, 17:42
Format çok kötü... Ancak ortalığı karıştırıyor ve yarış için iyi olabilir... Zaten ilk 5-6 isim zaten kendi aralarında değişiyorlar yerlerini...

Ers
02-04-2016, 17:45
İki yarıştır d smart tek yarışlık yayın hakını alıyor . Net bişey yok.

TolgaUs
02-04-2016, 17:45
http://turkiyef1.com/canli-yayin/

ghibli06
02-04-2016, 18:01
ilk 4 te sürpriz yok

atituti
02-04-2016, 20:21
bu sene hangi kanalda yarışlar ?

son 6-7 senedir izlemedim sanırım , konunun özeti bir mesaj :) formula 1 de bitti gitti malesef

Emre İlbi
03-04-2016, 01:27
Uzun zamandır bende izlemiyordum, ilk yarışa bakıyım dedim,

açmaz olaydım, çok dayamadım kapattım,

çok şükür bu hafta at yarışı spikeri yok, sonuna kadar izlerim,

Ferrari hayranı olarak, ilk yarışta ümit verdiler, özellikle start anı muhteşemdi,

sıralama turlarında hala çok gerideler, bu sorunu bir türlü çözemiyorlar,

yarış temposunda, doğru stratejiyle, Mercedeslerle arada çok fark olacağını sanmıyorum.

yeni formatı ben pek sevmedim, heyecan getirebileceğini düşündüler sanırım,

ancak bence son dakikalardaki, hatta saniyelerdeki ilk çizgi ve elenme hattı heyecanını alıp götürmüş,

itirazlar edilmiş, lakin değişmesi pek mümkün değil anladığım kadarıyla

dragstar
03-04-2016, 10:44
2004-2005 den sonra zevki kalmadı, izlenmez hale geldi

Ers
03-04-2016, 16:59
Start geliyo.

Ers
03-04-2016, 17:03
Vettelin motor başlamadan selamı aleyküm :)

levent
Vettel için başlamadan bitti yarış.

Canselmo
Vettel in araci isinma turunda gitti

ghibli06
03-04-2016, 17:11
Ferrari motoru Avrupa kıtasına gelmeden bu şekilde güvensiz olarak gider, pilotlar da durumun farkında, çok zorlamak istemediler bu haftasonu yine de gitti Vettel'in motor...

OmerRS
03-04-2016, 17:25
Sky sports yayınını veren bir link varsa paylaşabilir misiniz?

ghibli06
03-04-2016, 17:26
RAI ya herro ya ferro diyor şu anda :)

Ers
03-04-2016, 17:27
Üstteki link çalışyo olsa gerek.yada blu tv den deneme al 1 aylık .

Canselmo
03-04-2016, 17:29
Yaris zevkli baya gecen gecene , bi vettel eksik valla

levent
03-04-2016, 17:35
Sky sports yayınını veren bir link varsa paylaşabilir misiniz?

Skysport pert oldu Ömer, http://www.totalsportek.com/f1/bahrain-grand-prix-highlights/

Burdan devam canal+sport , Fransızca :)

yiGT
03-04-2016, 17:37
Vettel' in olmayışı gerçekten üzücü kendi adına da şanssız bir durum...

Hamilton' ın geri dönüşleri gerçekten mükemmel hemde sert lastiklerle...

ghibli06
03-04-2016, 18:23
RAI yakalıyor ROS u, VET in kalmasından sonra RAI ye bir güven geldi, motor kırılırsa kabahat bende değil diyor :D

bason
03-04-2016, 18:27
Zevkli yarış... Orta grup çok yakın hakkaten neredeyse aynı araçlarla yarışıyor gibiler. Lastikler de baya fark yaratıyor... Gorsjean kaç geçiş yaptı öyle ya... Renault motoru 30 beygir filan güçlü olsa Redbull da işin içine girecekte nefesi yetmiyor ki... İnşallah bütün güncellemeleri kullanıp iyi bir iş çıkartırlarda, gerçekten F1'in de ihtiyacı var. Redbul aracı harika çünkü. Bu halde bile iyi durumdalar...

yiGT
03-04-2016, 18:32
Güzel bir yarıştı, artık mucizeler yaşanmazsa podyum şekillendi diye düşünüyorum.

Canselmo
03-04-2016, 18:34
Vettele yazık oldu..

Haas grojanla resmen .aşşak geciyor

997TT
03-04-2016, 18:49
Bu yarıs ıcın sevdıgım genc bır arkadasımın onerısıyle Blu tv ye abone oldum.
Sarı zeybek-parmesan-elma ve kabuklu fıstıgımı hazır ettım...
Keyıf heyecan yuzbındı ama o da ne! Daha formasyonda tuttugum pılot turbo sorunuyla kaldı.
Resmen zevk kursagımda kaldı dıye dusunurken,muhtesem keyıflı bır start. Hos yıne Raı sıctı ama neyse...
Ilk 6 tur keyıfden ve heyecandan oturamadım,sonra rutıne bagladı sayılır ama genel olarak cokkk keyıflıydı...
Bottasın Ham'a atagı gayet temızdı,kapı acıktı,neyapsın adam? Sokmasın mı kafayı... Bu F1 hakemlerı hep buyuk takımları tutmak zorunda mı?
Neyse,yarıs gayet ıyıdı ancak orta bolumde Raı ın yavaslamasına ayar oldum,hatta takım Push dıyor,adamda tık yok....
Vettel olsaydı,emınım 1.'lık bu kadar rahat olmazdı Ros'a...
Merc ve ferrarı nın gucu dıger takımlar cokkk fazla,bu hos degıl...
Bence bu yarısın kazananı Haas takımı ıle bu sene yarısa baslayan ısmını telafuz edemedıgım Van...
Bır daha kı yarısda gorusmek uzere...
P.S:2 kadeh rakı ıle F1 ızlerken kafa bulan tek benım heralde :)

bason
03-04-2016, 18:57
Ferrari ciddi ara kapatmış o belli ama Mercedes'i yenmek gerçekten zor. Ferrari yarış temposu gerçekten harika, Mercedes ise bakıldığında her alanda çok iyi. Kenar yönetimi, araç gelişimi vs. Rosberg'in frenleri de bitmiş yarış sonuna doğru sanırım. Bir ara Rai arayı kapattı... hamilton da bir ara hızlandı ama sonra dayanıklılık korkutmuş olabilir onunda temposu düştü. Şimdiye kadar sezon baya keyifli bence. Williams, force india cepten yemeye devam ama bu iş böyle gitmez. Toro roso, redbul, haas... Bunlar ciddi rakipler onlar için. Mclaren geçen seneye baktığımızda mercedes ile 2-3 sn kapatmış ki inanılmaz bir rakam bu aslında. Her yarış 2 tur yiyorlardı geçen sene... :) Renault daha çok yeni ama onlarda puana yakınlar, orta gurubun çok arkasında değiller gibi... Hamiltonun bundan sonra ki psikolojik yönetimi nasıl olacak acaba merak ediyorum. Bugün kü yarışta Vettel olsaydı zafer mücadelesi görürdük bence. Genelde Rai den hızlı oluyor yarışta, Rosberge baya yakın olurdu... Rosberg de baskıyı arttırdı, seneye nasıl başlarsan öyle devam eder... :D

bason
03-04-2016, 19:01
Bu yarıs ıcın sevdıgım genc bır arkadasımın onerısıyle Blu tv ye abone oldum.
Sarı zeybek-parmesan-elma ve kabuklu fıstıgımı hazır ettım...
Keyıf heyecan yuzbındı ama o da ne! Daha formasyonda tuttugum pılot turbo sorunuyla kaldı.
Resmen zevk kursagımda kaldı dıye dusunurken,muhtesem keyıflı bır start. Hos yıne Raı sıctı ama neyse...
Ilk 6 tur keyıfden ve heyecandan oturamadım,sonra rutıne bagladı sayılır ama genel olarak cokkk keyıflıydı...
Bottasın Ham'a atagı gayet temızdı,kapı acıktı,neyapsın adam? Sokmasın mı kafayı... Bu F1 hakemlerı hep buyuk takımları tutmak zorunda mı?
Neyse,yarıs gayet ıyıdı ancak orta bolumde Raı ın yavaslamasına ayar oldum,hatta takım Push dıyor,adamda tık yok....
Vettel olsaydı,emınım 1.'lık bu kadar rahat olmazdı Ros'a...
Merc ve ferrarı nın gucu dıger takımlar cokkk fazla,bu hos degıl...
Bence bu yarısın kazananı Haas takımı ıle bu sene yarısa baslayan ısmını telafuz edemedıgım Van...
Bır daha kı yarısda gorusmek uzere...
P.S:2 kadeh rakı ıle F1 ızlerken kafa bulan tek benım heralde :)

Bottas'a bencede ceza verilmemeliydi. Baya açıktı orası ve Hamilton çok içten döndü bir sonra ki düzlükte avantaj sağlamak için bence. Klasik taktiktir yarış boyuncada gördük ama herkes yer kapmaya çalışıyor sonuçta starttan geldiler... Yinede ucuz kurtardı ham yarış dışıda kalabilirdi...

yiGT
03-04-2016, 19:04
Vettel formasyonda sorun yaşamasaydı rekabet daha fazla olurdu özellikle üst sıralar için, Rosberg mental olarak ve pilotaj anlamında oldukça güçlü Hamilton' ın kesinlikle formundan düştüğünü düşünmüyorum özellikle ön kanatta yaşanan büyük bir sorun var çünkü göz ardı edilmemesi gereken, Haas' a gelirsek yaptığı mantıklı ortaklıklarla aslında ilk yarışta vermişti bizlere çok heycanlı dakikalar yaşatacağının sinyalini, fazlasıyla başarılı olduklarını düşünüyorum yine çok keyifli bir yarıştı...

onur_si
03-04-2016, 20:33
yarış gayet heyecanlı ve güzeldi blu tv den izledim. vettel yarış dışı kalmasa daha zevkli olurdu ama adamım raikkonen startta saçmalamasına rağmen güzel yarıştı, geçişleri de güzeldi. bu sefer abdest almış yarıştan önce :)