PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirdeki Oyuncakçılar

HondatugraL
03-04-2016, 17:38
AutoArt ın model araçlarını biriktiriyorum ve bazı basit oyuncakcılarda bu tarz son derece kalıtelı model araçların satışı oluyor hemde yarı fıyatından daha düşük fiyatlara acaba böyle büyük bildiğiniz oyuncakcılar varmı izmirde gezip bakmak istiyorum ancak avm lerde bitek toyz shop falan var bunlarda maisto burago falan satıyor. Sahibindenden alayım diyorum uçuruyorlar fıyatları. İzmirlilerden bi yardım bekliyorum

HondatugraL
05-04-2016, 02:05
izmirde gezinen yok sanırım ?

HondatugraL
06-04-2016, 20:53
yokmu yahu 1 kişi ?

psy_dreams
06-04-2016, 22:22
Selam

İzmir' de yaşıyorum, bende uzun zamandır gezdiğim yerlerde oyuncakçıları araştırmadan çıkmam. Özellikle 1:43 bakıyorum, şimdiye kadar AA gibi kalitelilerine denk gelmedim. Genelde dediğiniz gibi Maisto vs vs markalar var. Model satan yerlerde de fiyatlar piyasa ile aynı. Bahsettiğiniz şekilde bi mekan bulursam size mutlaka haber veririm :)

elpadre
06-04-2016, 23:39
parasini versem
banada toplarmisin ?

fthdrn
06-04-2016, 23:44
Selam
Gorkem,
İstanbulda herhangi bir oyuncakcida oyuncak bulursan senin icin alabilirim.
Sevgilerle.

Berkan
07-04-2016, 07:42
istanbula gel ben seni gezdiririm girip cıkılmadık yer kalmaz yeter nolur dersin :hehe:

mert_can 41
07-04-2016, 09:29
Kanka çek bırak arabalardan alma çekersin inşaata gider bırakmazlar sonra ahuhahahaha :D

HondatugraL
07-04-2016, 14:05
istanbula gel ben seni gezdiririm girip cıkılmadık yer kalmaz yeter nolur dersin :hehe:
Istanbuldayken eminonunde tammerkezde keskinoglu oyuncak var orda vardi autoart gelmis olsam kesin giderim oraya da iste butaraflarda denk gelemedim avm lerde bi armağan ayoncak satiodu onu ondada bulamiorum artik

Kanka çek bırak arabalardan alma çekersin inşaata gider bırakmazlar sonra ahuhahahaha :D

Cok komikmis mertcan hangi tusla guluyoduk