PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saygılı Rulman 2016 Ege Rallisi Başlıyor

Tugral
13-04-2016, 10:35
2016 Türkiye Ralli Şampiyonası 16-17 Nisan tarihlerinde, kısa adı EOSK olan Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından Saygılı Rulman ana sponsorluğunda, Obel Cıvata, Forum Bornova, Atarlar Petrol, Avis, Ramada Encore Hotel, Ströer Kentvizyon katıkılarıyla organize edilecek olan Ege Rallisi ile açılıyor. 16 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Forum Bornova önünden verilecek olan seramonik start ile başlayacak olan rallide 60 kadar ekip 2 gün boyunca Seferihisar bölgesindeki özel etaplar ile İzmirPark Yarış Pisti’ndeki seyirci özel etabında kozlarını paylaşacaklar. Her yıl olduğu gibi servis alanının Balçova İnciraltı’nda kurulacağı rallinin finiş seramonisi ise 17 Nisan Pazar günü saat 16:30’dan itibaren Ramada Encore Hotel önünde gerçekleştirilecek. 494 kilometre toplam uzunluğu bulunan ve 7 özel etaptan oluşan rallideki, Efemçukuru ve Beyler özel etapları geçmiş yıllarda aramızdan ayrılan Selim Teoman ve Mazhar Demiralp adları ile geçilecek. rından yararlanıp müzik yayını eşliğinde ralliyi izleme imkanı bulacaklar.

Benimde katılacağım bu rallide ege kupası olarak şuan genel klasmanda 1. sıradayım. TT üyeleride start alanında yada ralli alanında ben geçerken bir iki düdük çalar birkaç Go Osman Go brandaları açarsa bende gaza gelirim, daha hızlı gidebilirim belki :) .

http://www.eosk.org.tr/images/haberfoto/eosk-36.jpg

CRX
13-04-2016, 10:43
orda olucam yanınıza gelirim, başarılar şimdiden.

Maddy
13-04-2016, 17:26
Ben de efemçukuru stop noktasında gözetmen olarak görevli olacağım, başarılar :)

efe-E
18-04-2016, 09:38
Güzel bir sezon başlangıcı oldu. Sınıfımızda 3., Genel Klasmanda 21. olarak tamamladık biz de.

#43 Tarık Gökçen - Efe Ersoy / Ford Fiesta ST'ye ait fotoğraflarınız varsa bekliyorum :)

NakkaSss
18-04-2016, 09:53
Gelemedim ama aldığım duyumlara göre çok çok iyi geçmiş sanırım başkan'ın ralli dünyasından birisi olmasının faydaları :)

Tugral
18-04-2016, 10:12
Debriajın pedal havuzuna sıkışması sonucu öndeki tepeye girmek zorunda kaldık :D Ama yarışı bitirip Ege kupasından puan almayı başardık.
https://www.facebook.com/tugkanerden/videos/1126168837433987/