PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : metatrader 4 programı hakkında

hondafit
13-04-2016, 19:37
Merhabalar

Yakın bir arkadaşım forexle sağlam bir şekilde ilgileniyor çift kullancı hesabını aynı anda çalıştırmak istiyor.Kullandığı işletim sistemi mac bunu nasıl başarabilir? Varmıdır acaba deneyen çözüm üretebilecek arkadaşlar?
Benim aklıma mac'in bir tarafına sanal win7 kurarak o programın windows versiyonunu kullanmak oldu ama değişik fikirler var mıdır acaba?

Thracian
13-04-2016, 19:42
Var ufak bi program kullanıyorsun playonmac isimli program. destek menkulun stesinden bakabilirsiniz. Her firmada çalışır.

Fx te dikkatli olun. Çok can yaktı.

hondafit
13-04-2016, 19:53
Var ufak bi program kullanıyorsun playonmac isimli program. destek menkulun stesinden bakabilirsiniz. Her firmada çalışır.

Fx te dikkatli olun. Çok can yaktı.

söylemiş olduğunuz program sanırım mac'te çalışması için.Program suan mac'te çalışıyor zaten yapmak istediğimiz iki kullanıcıyı aynı anda aktif etme

coolvtec
13-04-2016, 20:11
söylemiş olduğunuz program sanırım mac'te çalışması için.Program suan mac'te çalışıyor zaten yapmak istediğimiz iki kullanıcıyı aynı anda aktif etme

Normal şartlarda o zar bildiğim kadarı ile. portföy yönetme olanı vardı ama onda aynı işlem tüm hesaplara yapılıyor. farklı farklı değil. pcyi kapatıp tekrar açarken metatrader4 a bir kaç kere tıklarsanız aynı programdan 2-3 tane açıyor öyle yapabilirsiniz belki.

hondafit
13-04-2016, 20:40
Normal şartlarda o zar bildiğim kadarı ile. portföy yönetme olanı vardı ama onda aynı işlem tüm hesaplara yapılıyor. farklı farklı değil. pcyi kapatıp tekrar açarken metatrader4 a bir kaç kere tıklarsanız aynı programdan 2-3 tane açıyor öyle yapabilirsiniz belki.

Muhtemelen dediğiz yöntem windows da işe yarıyordur mac'te pek olacağınız sanmıyorum.
biraz önemli bir konu hertürlü fikri olan yazsın nolursunuz

Thracian
13-04-2016, 20:50
birini playon mac te açarsınız. diğerini web broweserda

Ama hatırladığım kadarıyla hızlıca bi kaç kere tıklayınca açılıordu

NakkaSss
13-04-2016, 21:22
İki farklı dosya konumuna kurup iki farklı exe olarak çalıştırabilirsiniz.

hondafit
13-04-2016, 22:25
İki farklı dosya konumuna kurup iki farklı exe olarak çalıştırabilirsiniz.
windowsta çözüm çok üretilirde osx olunca yemez o fikir teşekkürler yine de

hondafit
13-04-2016, 22:38
sanırım en basit yolu buldum yenı kullanıcı oturumu açıp arasında geçiş yapacak işe yarıyormuş :D
fikirler için teşekkürlerr!!!!

NakkaSss
14-04-2016, 09:04
windowsta çözüm çok üretilirde osx olunca yemez o fikir teşekkürler yine de

mac' dede yediriyoruz. neyse çözüldüyse problem gerek yok.