PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16 Nisan Pist Günü VLOG

Exhaust
18-04-2016, 22:32
Dostlar böyle bir video çekelim dedik. Biz çok eğlendik, keyifli video oldu.
Şöyle bırakayım:
https://www.youtube.com/watch?v=vqQ1QwbZQew

A seansında lastik patlatan 1.3 corsanın gözünden :D

Keyifli Seyirler

mertkaya
18-04-2016, 23:05
Telsizden duyup aha yine bir kasap önden kaya kaya patlattı demiştim, ne adamsınız ya :D Video güzel olmuş eline sağlık

Exhaust
18-04-2016, 23:12
Telsizden duyup aha yine bir kasap önden kaya kaya patlattı demiştim, ne adamsınız ya :D Video güzel olmuş eline sağlık

Teşekkürler :D

fatihob
18-04-2016, 23:31
Pist öncesi brifingte, aracınızdan hiç bir şekilde inmeyin diyor Buğra abi. (yangın yoksa) Kaldığınız ve araçtan indiğiniz nokta çok sakat, 9. viraja giremeyen herkes tam olduğunuz noktadan geçecek (ben bile bir kaç kez oradan geçmek zorunda kaldım, viraja hızlı girdiğim için) Bence pist asfaltına çok yakın bir noktada yolda kalırsanız, araç hareket ediyorsa (lastikli, lastiksiz farketmez) bariyere yanaştırın inecekseniz orda inin. Sadece sizin için değil, piste kim çıkıyorsa herkes için geçerli.

Güzel eylenmişsiniz:icon_tup:

Exhaust
18-04-2016, 23:37
Pist öncesi brifingte, aracınızdan hiç bir şekilde inmeyin diyor Buğra abi. (yangın yoksa) Kaldığınız ve araçtan indiğiniz nokta çok sakat, 9. viraja giremeyen herkes tam olduğunuz noktadan geçecek (ben bile bir kaç kez oradan geçmek zorunda kaldım, viraja hızlı girdiğim için) Bence pist asfaltına çok yakın bir noktada yolda kalırsanız, araç hareket ediyorsa (lastikli, lastiksiz farketmez) bariyere yanaştırın inecekseniz orda inin. Sadece sizin için değil, piste kim çıkıyorsa herkes için geçerli.

Güzel eylenmişsiniz:icon_tup:

Haklısın valla ,kendisinin ilk pistiydi keşke biraz daha yaklaşsaydı bariyerlere... O an ki heyecan diyelim

weST.27
19-04-2016, 00:31
Kar lastiği zararlı olmaz mı bilmiyorum pek pist asfaltına uygunlugunu ama bana ilginç geldi

AliGizda
19-04-2016, 08:46
Benim araçta da şu anda kar lastiği var ve muayeneden sonra çıkmayı düşünüyorum iyi cesaret etmişsiniz vallahi. Eğlendiğiniz her halinizden belli ama, güzel çekimler olmuş keyif aldım, benimde çıkmam gibi bir düşüncem var ve gerçekten yüreklendirdiniz. Devamını bekliyorum.

Seven7
19-04-2016, 09:04
Keyifli bir video olmuş bence de. Elinize sağlık.

Diyadin
19-04-2016, 09:47
Çok güzel olmuş. Eğlenmişsiniz önemli olanda bu bence :)

Berkan
19-04-2016, 10:07
video güzelmişte brz yada türevi hangisiyse yaptıgının, corvette-106 muhabbetinden çokta farkı yokmuş

majesty
19-04-2016, 10:53
çok keyifli izlemesi eğlenceli bir video olmuş tebrikler, BRZ geçişindeki evrensel tepki cümlesine koptum.

emrullahkrtpe
19-04-2016, 11:42
Çılgın Emir ahahaha :) editsiz tam pist videosunu merak ediyorum

fatihcakin
19-04-2016, 16:35
Samimi güzel bir video olmuşta, o mavi araç brz miydi çok tehlikeli geçmiş :(

kelalper
19-04-2016, 18:04
pist boş olduğu için eylemlerinizden zevk almışsınız ancak pist kalabalık olsaydı ya da yoldan çıktığınız yer beton yerine çim olsaydı ne kadar eğlenirdiniz bilemiyorum. Piste herkes tabii ki eğlenmeye çıkıyor ama inatla x lira veren herkes pistin sahibi olduğunu düşünüp herşeyi yaparım diye düşünüyor. Tek tavsiyem bu mantıkla çıkacaksanız bir daha piste çıkmayın.

IbizaFR150
20-04-2016, 10:24
Video eğlenceli de... O lastiklerin patlayacağı veya bir sorun yaşayacağı aşikar,kimler ne lastikler yardı belli ki bu kışlıklar da o kadar kaymaya dayanmayacak belli ki.
brz'yi farketmemiş olmanız da heyecandan aynaları kontrol etmediğinizi düşündürüyor, aracı kenara çekip elde telefonla inip aracın etrafında gezinmeniz de ayrı hata.

İyi tecrübe olmuştur, geçmiş olsun,kazasız belasız ve daha dikkatli...

OrcunInce
20-04-2016, 11:32
Şu Brz ne zaman kadraja girse hep bir şeyler oluyor. Ne zaman patlayacak diye merak etmeye başladım.

Exhaust
20-04-2016, 13:28
Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sevdiğine sevindim bu tarz çekmek isterim daha ;)

Patlayan lastik yaz lastiğiydi (önler yaz arkalar kış :D)

Arkadaşın yanlamasını bende istemezdim ama olan olmuş
Aslında birazda kamu spotu gibi. Böyle hareketler yaparsanız lastiğinizde çıkar jantınızda erir gibi ;)
Tekrar teşekkürler

Phenomenal
20-04-2016, 16:23
eglenceli bir video olmuş ama dikkatli olmakta fayda var ;)

sinanbaysal
20-04-2016, 17:12
Guzel cekim olmus beyler :) sarkinin adi neydi ya aklima gelmedi bi:)

Exhaust
20-04-2016, 17:35
Guzel cekim olmus beyler :) sarkinin adi neydi ya aklima gelmedi bi:)

Spada ft. Anna Leyne - Catchfire (Sun Sun Sun)(EDX's Miami remix)