PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araca tablet uygulaması

0M42
24-04-2016, 22:07
Beyler aracıma tablet uygulaması yapmayı düşünüyorum fakat android mi olmalı windows tablet mi olmalı siz olsanız hangisini seçerdiniz nedenleri ile birlikte yazarsanız çok sevinirim.

ProdriveSTI
24-04-2016, 22:18
Ne amaçlı kullanacaksınız ?

Sadece video,müzik amaçlı mı yoksa aracın değerlerinimi görmek istiyorsun ya da hepsini mi ?

Mertcan abi Samsung tab4 t230 tableti takmıştı,çok orijinal duruyordu.Ben de olsam aynısını yapardım.Tab4 t230'un boyutları çok ideal.

0M42
24-04-2016, 22:30
Multimedya amaçlı kullanacağım bir arkadaşımda uygun fiyatlı 8 inç windows tablet var onu düşünüyordum sizinde fikirlerinizi almak istedim yerim uygun benim için en ideali 8 inç olur sanıyorum.

Windows tablette aracın değerlerini online olarak görmek istersem mümkün olurmu peki ?

ProdriveSTI
24-04-2016, 22:35
Evet elm327'nin windows için software'ı mevcut.

TEQUILA
24-04-2016, 22:44
Android işletim sistemli double kullansanız daha az zahmetli olur sanki

dahan
25-04-2016, 03:29
kullandıgım lumiadan biliyorum windows iş yapmaz,,android tablet daha kullanışlı olur ,,bende 7 inç asus tablet vardı arabanın önüne aparat gibi bişe yaptım tableti içine koyuyor gecede alııyordum,,sesi aux dan teybe bagladım,mesela androidin usb aparatları kullanıp usb mause,yada kablosuz mause destekleme özelligi var,,tablette gps özelligi olursa navigasyonda yükleyebilirsin,,

MCN21
25-04-2016, 07:05
Olucaksa android olsun :) kulllanimi zaten mobil cihaz odakli oldugu icin klavye mouse ihtiyaciniz yok. Bircok video formatini destekliyor. Uygulama tarafi daha bol. Sadece alicaginiz cihazin ses cikis kalitesine dikkat edin :)

0M42
25-04-2016, 08:27
Teşekkürler arkadaşlar peki bu ses çıkış kalitesi mevzusunu neye göre seçmeliyim özellikle aramam gereken bir kriter varmı ?

dahan
25-04-2016, 14:47
apple tabletlerin ses kalitesini bilmiyom ama diger tabletler çin hariç hepsi aynı gibi,,en fazla müzigin formatını degiştirirsin,ses kalitesi varsa anfi teyb ve hoparlörlerde bitiyo

punto_multijet
25-04-2016, 15:03
şimdi benimde bu konuda merak ettiğim bir şey var. mevcutta kullandığımız qashqai de çok kötüden 1 tık iyi ünite var. orjinal ünitesi bu.

şimdi o kısıma tablet koymak var aklımda benimde. orjinal direksiyon kumandalarını tablette çalıştırabiliyor muyuz? bu konuda bilgisi olan var mı?

MMMacit
25-04-2016, 15:52
Projeler Bölümünde İpad İle Yaptığımız Bir Proje Vardı Orada Çoğu Sorunun Cevabı Vardı Arkadaşlar Yardımcı Olur. Bu Arada Ben Olsam İlk Etapta İpad Sonra Android Tarzı Bir Ürün Denerdim. Parçaların Amazondan Almıştık.

darkmoon
25-04-2016, 16:16
benimde yıllar önce yaptığım araca laptop bağlama projem varoda projeler dölümünde vardı eklemişdim zamanında.. sanırım türkiyede aracına ilk laptop bağlantısı yapan kişi bendim..

şunu diyim teyp yerine tablet gömme işi bence 5 yıl öncesinin projeleri. verimlilik çok az tabi ses işlemcisi ekstra kuvvetlendirici birinci kalite altın kutup başlı kablolar falan filan iyi bir tesisatçıda olursa o başka.. değermi artık değmez her araca uygun araç beyniyle ortak çalışan aftermarket androidli ana üniteler var..

eğer aracına uygun yoksa o zaman bir bluetooth lu teyp al yada teybine auxdan bluettoh aparatı bağla.. ordanda tableti bağlarsın.. ucuz temiz ekonomik iş olur..

işletim sistemi kesinlikle android derim.. ios yada windows ben önermem.. android de paralı yazılımlarıda parasız bulabilirsin ayrıca çok app var bağımsız yada kişisel storeda olmıyan app lerde var araştırırsan bulursun sitelerde ..

0M42
25-04-2016, 23:52
Aslında tableti istememin nedeni sadece görsellik güzel görünüyor en azından benim için öyle.Double din düşünüyordum fakat iyi bir cihaz alayım desem iyi para ucuz yolluları da insanı kanser eden cinsten yani olmasın daha iyi.O yüzden ister istemez tabletlere yöneldim uygun fiyatlı bir tablette bulunca sizlerinde fikirlerini almak için konu açmak istedim.

Şöyle söyleyeyim kaliteli temiz bir ses çıkışı olan tableti yine kaliteli bir amfi ile desteklesem en azından bu günkü piyasada orta halli denebilecek ana ünitelerin çıkış kalitesini yakalayabilirmiyim ? İşin özü aracımda müzik dinleyebilirmiyim ?

Elektronikten anlıyorum devre kurabilirim elimde bilindik markaların ana ünitelerinde çıkış katı olarak kullandığı amplifier şemaları mevcut o yüzden amfimide kendim yapmayı düşünüyorum eğer hiç bulaşma derseniz single din ana ünite ile yoluma devam edeceğim.