PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 106 hakkında

Berkant_R32
28-04-2016, 18:08
Arkadaşlar merhaba. İnternette çesitli araştırmalar yaptım ama bir de buraya sormak istiyorum. Bende 98 model 106 1.4 xr var. Benden önceki sahibi bu araca eski 306 direksiyonu takmış. Airbagsiz. Şimdi 98 model xr lere bakıyorum. Bazıları airbagli bazıları airbagsiz. Bazılarında devir saati var bazılarında normal saat var kadranda. Bazıları sis farlı bazıları değil. Ve sahibinden.com da bu özellikler karışık halde araçlarda var. Mesela sis var, airbag yok, kadran devir saati ya da airbag var, normal saat var, sis yok vs şeklinde. İnternettki araçlardan xr donanımı çözemedim anlayacağınız. Ben aracıma orjinal direksiyonunu taktırmak istiyorum ama airbag destekli mi değil mi bilmiyorum. Benim aracımda kadranda normal saat var ve orjinal sis farı mevcut. Sizin yorumlarınıza göre hareket edeceğim biraz da. Eğer airbagli ise direksiyonu alırım ama 2 kollu airbagsiz ise almayı düşünmüyorum. 3 kollu airbagli modeller güzel duruyor hem de güvenlik sonuçta. Sitede 106 hakkında bilgisi olan çok insan var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

E21hamza
28-04-2016, 18:43
Mesajla şase numarasının son 8 hanesini verin isterseniz aracınızda airbag var mı yok mu bakayım.