PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul büyükçekmece yakının da wolksvagen passat göstericek expertiz merkezi

tylan
09-05-2016, 08:35
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-kusursuz-boyasiz-degisensiz-sunrooflu-passat-297343043/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

öncelikle selamlar nasipse alttaki linkteki aracı almak istiyorum pazarlığımızı falan yaptık ama istanbulu pek bilmiyorum hatta hiç bilmiyorum desem yeridir düzgün işini büyükçekmece yakının da bi expertiz servisi varmı bildiğiniz ? istanbul aracı olduğundan korkuyorum açıkcası. bir de şu sırlar aracı olan yada olmayan biri varsa bana yardım edebilirmi her türlü yol yemek yakıt masrafını karsılarım https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-kusursuz-boyasiz-degisensiz-sunrooflu-passat-297343043/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

fore
09-05-2016, 08:41
Haramidere'de Petrol Ofisi istrasyonu içinde Bosch Servis var. Expetriz yapıyorlar. Oraya gösterebilirsiniz.

Ama Kamiloba biraz uzaktır. Büyükçekmece'ye bağlı ama B.çekmeceyle pek alakası yok.

tylan
09-05-2016, 08:55
volkvagen özel servis expertiz yapıyor mu ?

tylan
09-05-2016, 09:31
yok mu başka o taraflar da düzgün expertiz merkezi ?

HaKo
09-05-2016, 09:41
torium alışveriş merkezinin yanında otoport var. otoportun alt katında yani düz ayak girişinde 2 tane expertiz yapan firma var yan yana. bana en baştakini tavsiye etmişlerdi. Sattığım bir arabayı adam orda expertiz yapmıştı iyi gibiydi.

tylan
09-05-2016, 09:47
torium alışveriş merkezinin yanında otoport var. otoportun alt katında yani düz ayak girişinde 2 tane expertiz yapan firma var yan yana. bana en baştakini tavsiye etmişlerdi. Sattığım bir arabayı adam orda expertiz yapmıştı iyi gibiydi.

teşekkür ederim burayı da aklıma kazıdım

tylan
09-05-2016, 10:21
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler alıcıyı gelmeye ikna ettim burda göstericem dediği gibiyse alıcam

onurc
09-05-2016, 10:24
Resimlerde gayet iyi duruyor , bence iyi çıkacaktır.şimdiden hayırlısı olsun.Güzel seçim.Sunroof olması ayrı bir avantaj.

tylan
09-05-2016, 10:25
yakıtı nasıldır bu . tsi lerin nette araştırdım çok yakıyor diyen de var az yakıyor dıyen de ilk defa tsi kullanıcam

onurc
09-05-2016, 10:27
Kasa ağır biraz fakat güçsüz bir motor değil.Basarsanız yakar,sakin kullanımda yakmaz.Kısacası kullanıcıdan kullanıcıya göre değişir,ama güzel bir seçim.

optimus_prime
09-05-2016, 10:30

aynen burası baya didik didik arıyor dynoya da çıkarıyorlar

otoportun arkasındaki ikinci dükkandı benim girdiğim

denizhandinc
09-05-2016, 10:48
volkvagen özel servis expertiz yapıyor mu ?

yapıyolarda dısarıya göre daha tuzlu fiyat

Şahan
09-05-2016, 11:42
yakıtı nasıldır bu . tsi lerin nette araştırdım çok yakıyor diyen de var az yakıyor dıyen de ilk defa tsi kullanıcam

yeni alan ve 2 aydır binen biri olarak, şehir içi 21km/h ortalama sürat ile 8.1 ortalama yakıtım var. Aracım 1.4tsi 122 dsg variant.. yakıttan korkmayın..

tylan
09-05-2016, 11:53
yeni alan ve 2 aydır binen biri olarak, şehir içi 21km/h ortalama sürat ile 8.1 ortalama yakıtım var. Aracım 1.4tsi 122 dsg variant.. yakıttan korkmayın..

Teşekkür ederim valla 10 litreye kadar razıyım ������ Bu manuel daha az da yaktırabilirim belki peki fiyat normal dimi ??

Shadow_Dancer
09-05-2016, 11:56
Dostum işine karışmak gibi olmasın ama neden sıfır almıyorsun. ? Kaça alacagını bilmiyorum tabi ama sıfır trendline 81.300 gösteriyor, ufak tefek dokunuşlarla güzel hale getirebilirsin..

tylan
09-05-2016, 12:01
Dostum işine karışmak gibi olmasın ama neden sıfır almıyorsun. ? Kaça alacagını bilmiyorum tabi ama sıfır trendline 81.300 gösteriyor, ufak tefek dokunuşlarla güzel hale getirebilirsin... Sıfır alıcaktım ama 81.300 olan bildiğin reno broadvay arka cam kolcagı bile yok bunda sunrooftan elektrikli koltuğa kadar var eski kasa olsun dolu olsun mantığındayım ben. Bi de trendline cam tavan ekleyince 86 a geliyor temmuz teslim tarıhı veriyorlar. Ckaleye kendi getirme şartıyla 74.500 e anlaştım istanbula ben gitsem rahat 1000 tl yerdim işimden geri kalmakta cabası

Shadow_Dancer
09-05-2016, 12:05
. Sıfır alıcaktım ama 81.300 olan bildiğin reno broadvay arka cam kolcagı bile yok bunda sunrooftan elektrikli koltuğa kadar var eski kasa olsun dolu olsun mantığındayım ben. Bi de trendline cam tavan ekleyince 86 a geliyor temmuz teslim tarıhı veriyorlar. Ckaleye kendi getirme şartıyla 74.500 e anlaştım istanbula ben gitsem rahat 1000 tl yerdim işimden geri kalmakta cabası

İçine sindiyse hayırlı olsun o zaman :) Ben uzun vade bakıyorum genelde, güncel kasa olması sıfır olması her zaman cezbediyor. Donanıma çok takılmıyorum o yüzden. Ama sen begendiysen iş bitmiştir, şimdiden kazasız belasız kullan.

Şahan
09-05-2016, 15:43
Teşekkür ederim valla 10 litreye kadar razıyım ������ Bu manuel daha az da yaktırabilirim belki peki fiyat normal dimi ??

Dsg'den az yaktırmak biraz zor, yazılımı tamamen ekonomi odaklı çünkü.. ama denenebilir..fiyat 3 aşağı 5 yukarı o bantta zaten..