PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsot Tdi / Intercity İstanbul Park / 08.05.2016

63owen63
10-05-2016, 10:13
Pazar Ales sonrası azıcık stress attık Özgürle. 2.47.XX süre de dönmüşüz (unofficial). Bir daha ki sefere transponder la daha gerçekçi bir süre almayı düşünüyorum. Eksiklerim çok, yüksek torkdan dolayı kaçıran bir debriyajım var ve frenler pist esnasında bittiler. Güzel bir sorunsuz bir seans geçirdik. Pistgünleri ekibine teşekkürler.

Co-pilot : Low Rider .

Link : https://www.youtube.com/watch?v=9ubwGC3njlE

https://www.youtube.com/watch?v=9ubwGC3njlE

B-Devi
10-05-2016, 10:15
Start alırken yeni miydi frenler? Pistte mi bitti hepsi :)

63owen63
10-05-2016, 10:18
Start alırken yeni miydi frenler? Pistte mi bitti hepsi :)

Yok yeni degildi + 2 defa pist gördü. 3 hot lap den sonra iyice bıraktı kendini.

volume81
10-05-2016, 10:19
saat 3 gibi izlemeye geldik motorcular felan baya iyiydi sizin seansda baya boşdu süre yapmak için :)

çizgiyi en iyi tutturan polo sendin diğerleri hep kafadan kaydılar :D 2 tane beyaz vardı çok hızlı girip ön sağ lastikleri bitirdiler sürekli :)

iyi gidiyor maşallah :)

63owen63
10-05-2016, 10:30
saat 3 gibi izlemeye geldik motorcular felan baya iyiydi sizin seansda baya boşdu süre yapmak için :)

çizgiyi en iyi tutturan polo sendin diğerleri hep kafadan kaydılar :D 2 tane beyaz vardı çok hızlı girip ön sağ lastikleri bitirdiler sürekli :)

Teşekkür ederim .Beyaz polo'larda bizdendi, yorumu onlara caps attım :D Pistten çıktıgımız da bir tanesinin ön lastik omuzları çok fena haldeydi, tribünden çok iyi farketmişsin :) Aramızda kafadan kaymayan tek polo, mavi blue gt idi :)

Video'da da var gerçide , mk6 golf ü güvenli geçebilmek için bir miktar bekliyorum süre kaybettik ordan.

HUSNU
10-05-2016, 10:35
Tebrikler kardeşim.

i-vtec07
10-05-2016, 10:38
O gri golf kaçlık abi yaw çok iyi gitmiş yanınızda. Izlerken kaç lık la bu golf dedim sonra sizde aynısını dediniz :D video güzel keyifli olmuştur eminim

dragstar
10-05-2016, 11:20
video güzel keyif aldırdı maşallah, frenleri ne takıcaksınız

volume81
10-05-2016, 12:16
Teşekkür ederim .Beyaz polo'larda bizdendi, yorumu onlara caps attım :D Pistten çıktıgımız da bir tanesinin ön lastik omuzları çok fena haldeydi, tribünden çok iyi farketmişsin :) Aramızda kafadan kaymayan tek polo, mavi blue gt idi :)

Video'da da var gerçide , mk6 golf ü güvenli geçebilmek için bir miktar bekliyorum süre kaybettik ordan.

Evet blue GT'nin seside güzeldi :)

beyaz olanlardan biri start-finish düzlüğüne çıkarken son virajda pist dışına bile çıktı gözümden kaçmadı :D

eğlenceli geçtiğine eminim :)

HKND
10-05-2016, 12:37
Yaklaşık 1.5 hafta önce Ankara-Aksaray yolu arasında gördüm sağdan usul usul gidiyordu :) Maaşallah.

jinx
10-05-2016, 12:44

O beyazlardan biri bendim malesef firenler şiştigi için artık araba durmuyordu zaten bnim degilde diger arkadaşın lastikleri cöpe attık bnimkilerde bişey yok pek ����

jinx
10-05-2016, 12:46

beyaz olanlardan biri start-finish düzlüğüne çıkarken son virajda pist dışına bile çıktı gözümden kaçmadı :D

O cıkanda bendim son tur firenler iice sıctı :)

levent
10-05-2016, 13:06
Direksiyon tutuş düzelmiş kanka :D

Golf'te biraz kayıp var, biraz da 8. virajda kayıp var, fren önemli :) Yeni ve iyi frenle, freni ileri taşıyarak da süre gelir daha yolumuz var :)

MiaMi
10-05-2016, 23:45
İsot maşallah formunda bugün ziyaretime geldi hurma yedi gitti :) , mehmet videoyu göndermedin oyarım.

Özgür Güneş
11-05-2016, 00:09
Senin araç Paşaoğlu mu Megachips mi? C seansıydın değil mi?

ümitech
11-05-2016, 00:28
arac setup nedir? maşallah başarılı.

levent
11-05-2016, 02:49

Ben cevapliyim, Megachips

Eibach yay, Nankang NS2R 205/45R16 SemiSlick lastik, egzoz yazılım bir de 15 er mm spacer (hala takılı sanıyorum tüm jantlarda)

Dipnot: Ekim'deki pist gününde 4mm lik PilotSport3 ler ile de 2.47 almıştık Harrys Lap Timer a göre, şuan debriyaj ve fren o güne göre baya kötüymüş ki o zaman bile ısınınca kaçırma yapabiliyordu.

KMR2-GT
11-05-2016, 08:36
ümit benim eski araba :)

Ben cevapliyim, Megachips

Eibach yay, Nankang NS2R 205/45R16 SemiSlick lastik, egzoz yazılım bir de 15 er mm spacer (hala takılı sanıyorum tüm jantlarda)

Dipnot: Ekim'deki pist gününde 4mm lik PilotSport3 ler ile de 2.47 almıştık Harrys Lap Timer a göre, şuan debriyaj ve fren o güne göre baya kötüymüş ki o zaman bile ısınınca kaçırma yapabiliyordu.

levent koni amortisör olsa esneme baya azalır bence.ps 3 ler iyi dayanmıs valla canı çıktı :D ayrıca dediği gibi cooler şart pist için.

mehmet piste baya alışmış valla çizgisi çok iyi kanaatiimce :)

63owen63
11-05-2016, 09:45
Tebrikler kardeşim.

Teşekkür ederim Borapower'ım, gelmiyorsun artık piste ?
İlla bundan mı lazım :P
http://i18.photobucket.com/albums/b145/MATKAP/bora7_zps278179fb.jpg

O gri golf kaçlık abi yaw çok iyi gitmiş yanınızda. Izlerken kaç lık la bu golf dedim sonra sizde aynısını dediniz :D video güzel keyifli olmuştur eminim

122'lik tsi sanırım,güzel gidiyor gayet ama arkasındayken ben de temkinli basıyorum hep, o düzlükte güvenli bir şekilde geçibilecegimden emindim, ama frenler şişmişti, ona güvenmedigimde geçmedim

video güzel keyif aldırdı maşallah, frenleri ne takıcaksınız

oem frenler, 258'lik.

ya 288 gti' ya da çok bir fark olmayacaksa (maddi olarak ) 312 'lik ebc,brembo gibi bir set-up a geçmek niyetim, araştırıyorum hala.

O GT, 2.45 koştu C seansında, hepimizden hızlı virajlarda :)

Yaklaşık 1.5 hafta önce Ankara-Aksaray yolu arasında gördüm sağdan usul usul gidiyordu :) Maaşallah.

Nasıl tanıdın ? Helal olsun valla, dikkat, hafıza harikaymış,
Doğrudur Şanlıurfa' yapmıştım. Yanyoldan uzunca bir süre bana bakan bir mk6 golf vardı, sonra yan sokağa vs girdi sanırım, siz miydiniz ? :)

O beyazlardan biri bendim malesef firenler şiştigi için artık araba durmuyordu zaten bnim degilde diger arkadaşın lastikleri cöpe attık bnimkilerde bişey yok pek ����

Benim lastikler de omuzlardan parçalanmış :D Yakında ben de atarım çöpe gibi duruyor.

Direksiyon tutuş düzelmiş kanka :D

Golf'te biraz kayıp var, biraz da 8. virajda kayıp var, fren önemli :) Yeni ve iyi frenle, freni ileri taşıyarak da süre gelir daha yolumuz var :)

Levo'm birlikte çıktığımız hava ile şuanki hava arasında inanılmaz bir fark var, Resmen ilk hotlap ile son arasında araba 20 hp kaydebiyor hissi veriyor: =)) Keşke hava hep şubattaki gibi olsa :)

İsot maşallah formunda bugün ziyaretime geldi hurma yedi gitti :) , mehmet videoyu göndermedin oyarım.

Eyvallah Tayfuuuunabiii :)
Yalnız Özgürr kafama sıkar, elindeki videolarımı paylaşır,kariyerimi siler :)

Evet, C seansında çıktım, Yazılımım megachips

Yazılım,egzoz, nankang ns2r, yay.

ümit benim eski araba :)

levent koni amortisör olsa esneme baya azalır bence.ps 3 ler iyi dayanmıs valla canı çıktı :D ayrıca dediği gibi cooler şart pist için.

mehmet piste baya alışmış valla çizgisi çok iyi kanaatiimce :)

Kamer yay vs yalan.. Piste çıkınca en sert yay bile şeftali aynıı :)
St nin xta coilover'u + sway bar var bir arkadaşımızda yol tutuşlarımız arasında dünyalar var :)

HUSNU
11-05-2016, 10:44
Teşekkür ederim Borapower'ım, gelmiyorsun artık piste ?
İlla bundan mı lazım :P

Kardeşim eldeki araçla geçen sene çıkmıştım. Tatmin etmeyeceği için bir daha gitmedim . İnşallah güzel bir araç edinirsem beraber gazlarız . Bora yı kaptırmasaydık güzel güzel yüklerdik. Nasip . Sanalda yardırmaya devam şimdilik :)

HKND
11-05-2016, 12:30
Nasıl tanıdın ? Helal olsun valla, dikkat, hafıza harikaymış,
Doğrudur Şanlıurfa' yapmıştım. Yanyoldan uzunca bir süre bana bakan bir mk6 golf vardı, sonra yan sokağa vs girdi sanırım, siz miydiniz ? :)

Gri mk6 ise benimdir, biraz arkanızdan gelip sollayıp geçtim lakin pek uzun takılamadık malesef :D

63owen63
12-05-2016, 13:14
Kardeşim eldeki araçla geçen sene çıkmıştım. Tatmin etmeyeceği için bir daha gitmedim . İnşallah güzel bir araç edinirsem beraber gazlarız . Bora yı kaptırmasaydık güzel güzel yüklerdik. Nasip . Sanalda yardırmaya devam şimdilik :)

İnşallah Hüsnü'm, Allah gönlüne göre versin.

Gri mk6 ise benimdir, biraz arkanızdan gelip sollayıp geçtim lakin pek uzun takılamadık malesef :D

Renk hatırlamıyorum ama o dur muhtelen, birinin baktıgını farketmiştim , bizim yol 1550 km idi, kafa trilyon :)

MECOO
12-05-2016, 13:36
Tebrik ederim kardeşim, güzel keyifli bir pist deneyimi olmuş. Geçen sene Hüsnü Merso ile girdi epeyce keyfini çıkardı çokta başarılıydı bence, bende Golf ile girdim aynı senin durumunda frenlerden büyük kayıp yaşadım.