PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : V-LOG | Bmw 2.20d

Buğra A.
24-05-2016, 15:00
Yeni video konseptim "V-LOG" projemi sizlerin değerli yorumları ve beğenileriyle buluşturuyorum. Eminim ki "THE MAKİNA" serileri kadar çok konuşacaksınız :) Bütün önerilerinize açığım ve bekliyorum!

Lütfen; videoyu izledikten sonra, beğenmeyi, yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı SAKIN UNUTMAYIN!

Not : Bu arada artık kendi kanalımdan yayındayım. The Makina'lar da sadece kendi kanalımda yayında olacak. ABONE OLMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN!

http://youtu.be/qhxTzzjxuqw

AliGizda
24-05-2016, 15:15
Bence bu tarz çekimlerde çok güzel olmuş. Çok akıcı ve eğlenceli bence, devamını bekliyorum.

HUSNU
24-05-2016, 15:18
Yine güzel bir çalışma olmuş. Devamını bekliyoruz. Elleriniza sağlık

optimus_prime
24-05-2016, 15:20
rüzgar gibi geçti be alışmışız 20 dk inceleme videolarına bence güzel olmuş

Wankel Batu
24-05-2016, 15:27
guzel olmus insallah sistemini otoparktan sonra en guzel sekilde kisa zaman icinde oturtursun.Biz arkandayiz elimizden geldigince destek veririz.
Yalniz keske m sase kismini kesseydin :o

K.Kaan
24-05-2016, 15:34
İlk video, süre kısa ve ısınma turları... Özlemiştik videolarını Buğra. Nacizane fikrim otoparka da bağımlı değilsin, ilk makinalardaki gibi daha bizden yap özellikle dili :D İzlerken keyif aldım elinize sağlık.

blumenberg
24-05-2016, 16:31
ben daha çok işin espiri kısmına çok güldüm, yangın tüpü ve video sonundaki bip kısmı. kısa kısa olduğu için zaten güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim.

Molev
24-05-2016, 16:35
Yine buğra yine esprili yine başarılı bir video başarılarının devamını diliyorum kardeşim.

MeRtCaN
24-05-2016, 17:03
her zamankı gıbı cok guzel yenı konsept hayırlı olsun Bugra Ankaraya beklıyoruz F430 Hazır :)

bilaloztkr
24-05-2016, 18:54
hocam bence olmamış;ne makinenin sesini duyduk,ne bir özelliğini öğrendik,ne gazlama var ne yanlama,sadece aracın dışını gördüm.başarılar dilerim.

peace
24-05-2016, 19:34
Spoiler vermek istemem ama Alihan paylaştığı videoda arabayı çeviren aynı kız arkadaşımız sanırım :)

Yigit-Y
24-05-2016, 19:41
kız zevkli ve pasaklı imiş.

buğra eline sağlık :D

SSagnak
24-05-2016, 19:53
öncelikle eline sağlık yine güzeldi ama kısa olmuş reis gelelim bayan arkadaşımıza iyi araba süren yüzde %5 lik kısma girer özellikle sıfır çizme videosunu görünce şok geçirdim arkadaşı klonlayın muhafaza edin :D helal olsun

RSX
24-05-2016, 21:14
Cevattan sonra baya hızlı ve hareketli geldi, çok güzeldi. İkiside çok güzel videolar yapıyorlar iyi ki varlar.

Buğra A.
24-05-2016, 22:42
Bence bu tarz çekimlerde çok güzel olmuş. Çok akıcı ve eğlenceli bence, devamını bekliyorum.

Yine güzel bir çalışma olmuş. Devamını bekliyoruz. Elleriniza sağlık

rüzgar gibi geçti be alışmışız 20 dk inceleme videolarına bence güzel olmuş

ben daha çok işin espiri kısmına çok güldüm, yangın tüpü ve video sonundaki bip kısmı. kısa kısa olduğu için zaten güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim.

teşekkür ederim.

guzel olmus insallah sistemini otoparktan sonra en guzel sekilde kisa zaman icinde oturtursun.Biz arkandayiz elimizden geldigince destek veririz.
Yalniz keske m sase kismini kesseydin :o

teşekkür ederim, Allah razı olsun. zaten önemli olan da sizler tarafından desteklenmek. yoksa video çekmişiz, yayınlamışım pek bir manası yok benim için. M şase olayını kesmedim. yanlışı olsun, doğrusu olsun her şeyi paylaşıyorum sonuçta amatör bir bakış açısı yaptım. ama var diye biliyorum 2 serilerinde, yanlış bilmiyorsam.

İlk video, süre kısa ve ısınma turları... Özlemiştik videolarını Buğra. Nacizane fikrim otoparka da bağımlı değilsin, ilk makinalardaki gibi daha bizden yap özellikle dili :D İzlerken keyif aldım elinize sağlık.

aynen, The Makina gibi işte... bu proje de gelişecek ve daha iyi olacak. argo olayını ve küfür olayını biraz dengelemem lazım. evet çok seviyoruz, bende çok seviyorumda bu işi meslek haline getirmeyi planlıyorsam şu an değil :) çok teşekkür ederim.

Buğra A.
24-05-2016, 22:45
Yine buğra yine esprili yine başarılı bir video başarılarının devamını diliyorum kardeşim.

kız zevkli ve pasaklı imiş.
buğra eline sağlık :D

öncelikle eline sağlık yine güzeldi ama kısa olmuş reis gelelim bayan arkadaşımıza iyi araba süren yüzde %5 lik kısma girer özellikle sıfır çizme videosunu görünce şok geçirdim arkadaşı klonlayın muhafaza edin :D helal olsun

Cevattan sonra baya hızlı ve hareketli geldi, çok güzeldi. İkiside çok güzel videolar yapıyorlar iyi ki varlar.

teşekkür ederim.

her zamankı gıbı cok guzel yenı konsept hayırlı olsun Bugra Ankaraya beklıyoruz F430 Hazır :)

teşekkür ederim abi. gelirsem bir gün kısmet olursa, çekerim seve seve ama ona V-LOG değilde THE MAKİNA çekmek lazım :) konsepte aykırı.

hocam bence olmamış;ne makinenin sesini duyduk,ne bir özelliğini öğrendik,ne gazlama var ne yanlama,sadece aracın dışını gördüm.başarılar dilerim.

iyi güzel söylüyorsunda ben The Makina diye paylaşmadım ki bunu :) ismi üstünde, video log. günlük gibi bir şey. neden gerek duyayım ki? teşekkür ederim başarı dileklerin için.

Spoiler vermek istemem ama Alihan paylaştığı videoda arabayı çeviren aynı kız arkadaşımız sanırım :)

doğru.

Mr.Bilal
24-05-2016, 23:21
ismi lazım değil OTOPARK.COM da elinde saçma sapan tek kamerayla öz çekim modunda fiat egea HB çeksin.....(yine sonuncu olarak yayınladılar tabi)

tebrik ederim Buğra yine güzel kurgu ve video. eline sağlık. Kurt a sormuşlar boynun neden kalın diye....... gerisini sen anladın. yolu açık olsun.

westalim
24-05-2016, 23:31
biraz daha gezip tozulabilir mekanlara girilir çıkılır oraya gidilebilir şuraya gidilebilir hep aracı konuşmak şart olmalı mı ? vloglarında yoksa ben seni 20 dk havadan sudan sohbet etsende dinlerim. videonun genelinde araçlar üzerine yoğunluk değişebilir.. derdimi tam anlatamadım belki ama sen vlog olayınıda çok üst seviyelere taşıyacağını düşünüyorum..süre uzaması gerektiğini düşünüyorum..

_driver_
24-05-2016, 23:36
V-log nedir bilmiyorum da videoda ilk bölüm olduğundan mıdır bir eksiklik mevcut. (Ne olduğunu kendisi de çözemedi) :) the makina ile arada bölüm paylaşımı olarak çok güzel işler çıkartılabilir
Hayırlı olsun şimdiden youtubedan takibindeyim

Mutu
24-05-2016, 23:51
Ulan millet 22 yaşında 220d alıyor, biz 26 yaşımıza geldik hala aileye i10 borcu ödüyoruz. Bize de yazıklar olsun. :D

grkm
25-05-2016, 00:34
Bro konsept güzel yine konuşmalara boşluk vermeyip editlemen artık imzan olmuş halde ki bence güzel fakat bu haftaki konuğun bir kız ve açıkçası kendisi rahatsız olmasa bile özel eşyalarının karıştırılması beni bir izleyici olarak rahatsız etti

yilmazcatalbas
25-05-2016, 09:05
Ya diğerleri tamam da bu olmamış falan demeyi eleştirmeyi çok isterdim ama bu da olmuş yine çok keyif aldım izlerken :D Emeğine sağlık

B.Koçer
25-05-2016, 09:49
Elinize sağlık gayet akıcı olmus :)

yanlız arabada 8 bin liralık parfum vs vardır :D anlarımda

bi lip bi difizör 2 egsoz ucu

ÇAKAR 8 bın etmez yapmayın ıstanbul pıyasası ısı bılmeyenlere bu kadar mı fazla fıyat cekıyor :)

drago
25-05-2016, 09:58
Çakar aracın kendi beyininden kodlama sanırım, sonradan ekleme değil gibi

VWci
25-05-2016, 10:29
bmw yi cok beyedim arkadasimiz cok guzel yapmis ufak dokunuslar ile kendine gelmis. 2.0 motor olmasi fiyati cok artiriyor ne yazik ki yoksa cok alinasi bir bmw.

immortalboss
25-05-2016, 12:53
Bir bayan olarak çok başarılı buldum.Özellikle zevki çok hoşmuş.Aracın yakıt tüketimi 1 litre kadar düşüp 0-100 verisinde de 1 saniye kadar iyileştirme için bagajı boşaltmak yeterli olacaktır. Bu arada çekiminiz de çok içten ve başarılı olmuş.Biraz daha hareket halindeyken video çekilirse daha iyi olabilir diye düşündüm.Ellerinize sağlık.

Buğra A.
25-05-2016, 13:24
ismi lazım değil OTOPARK.COM da elinde saçma sapan tek kamerayla öz çekim modunda fiat egea HB çeksin.....(yine sonuncu olarak yayınladılar tabi)
tebrik ederim Buğra yine güzel kurgu ve video. eline sağlık. Kurt a sormuşlar boynun neden kalın diye....... gerisini sen anladın. yolu açık olsun.

:) teşekkür ederim.

biraz daha gezip tozulabilir mekanlara girilir çıkılır oraya gidilebilir şuraya gidilebilir hep aracı konuşmak şart olmalı mı ? vloglarında yoksa ben seni 20 dk havadan sudan sohbet etsende dinlerim. videonun genelinde araçlar üzerine yoğunluk değişebilir.. derdimi tam anlatamadım belki ama sen vlog olayınıda çok üst seviyelere taşıyacağını düşünüyorum..süre uzaması gerektiğini düşünüyorum..

mesela geçen gün Mercedes AMG Lounge'taydım, saolsun Buğra abi ön ayak oldu ve beraber gezdik, güzel bir şeyler çektik. bu, tamamiyle tesadüf. o gün araç incelemeli bir şey yaptık. zaten vlog olayı günlük gibi bir şey. ama belirttiğin gibi, daha üst seviyelere taşımak için elimden geleni yapacağım. teşekkür ederim.

V-log nedir bilmiyorum da videoda ilk bölüm olduğundan mıdır bir eksiklik mevcut. (Ne olduğunu kendisi de çözemedi) :) the makina ile arada bölüm paylaşımı olarak çok güzel işler çıkartılabilir
Hayırlı olsun şimdiden youtubedan takibindeyim

video log, günlük gibi. eksiklik illa ki var ama geliştirmek için elimden geleni yapacağım :) teşekkür ederim.

Ulan millet 22 yaşında 220d alıyor, biz 26 yaşımıza geldik hala aileye i10 borcu ödüyoruz. Bize de yazıklar olsun. :D

Allah herkesin gönlüne göre versin.

Bro konsept güzel yine konuşmalara boşluk vermeyip editlemen artık imzan olmuş halde ki bence güzel fakat bu haftaki konuğun bir kız ve açıkçası kendisi rahatsız olmasa bile özel eşyalarının karıştırılması beni bir izleyici olarak rahatsız etti

eleştiri için teşekkür ederim.

Ya diğerleri tamam da bu olmamış falan demeyi eleştirmeyi çok isterdim ama bu da olmuş yine çok keyif aldım izlerken :D Emeğine sağlık

teşekkür ederim.

Elinize sağlık gayet akıcı olmus :)
yanlız arabada 8 bin liralık parfum vs vardır :D anlarımda
bi lip bi difizör 2 egsoz ucu
ÇAKAR 8 bın etmez yapmayın ıstanbul pıyasası ısı bılmeyenlere bu kadar mı fazla fıyat cekıyor :)

teşekkür ederim. pek anladığım şeyler değil ama yakın fiyatlar olabilir. aslında yok gibi gözüksede bir hayli parça mevcut.

Buğra A.
25-05-2016, 13:25
Çakar aracın kendi beyininden kodlama sanırım, sonradan ekleme değil gibi

uzaktan kumanda yardımı ile kontrol ediliyordu. çok anlamıyorum :)

bmw yi cok beyedim arkadasimiz cok guzel yapmis ufak dokunuslar ile kendine gelmis. 2.0 motor olmasi fiyati cok artiriyor ne yazik ki yoksa cok alinasi bir bmw.

1 sene öncesinde çok güzel, makul fiyatlardaydı fakat şimdi bir hayli yüksek bedellerde.

Bir bayan olarak çok başarılı buldum.Özellikle zevki çok hoşmuş.Aracın yakıt tüketimi 1 litre kadar düşüp 0-100 verisinde de 1 saniye kadar iyileştirme için bagajı boşaltmak yeterli olacaktır. Bu arada çekiminiz de çok içten ve başarılı olmuş.Biraz daha hareket halindeyken video çekilirse daha iyi olabilir diye düşündüm.Ellerinize sağlık.

teşekkür ederim, dikkate alacağım.

Eyup Duygun
25-05-2016, 16:43
Bugra vıdeolar eglencelı oluyor senın cektıgım 88km den bellı artık ısım yazmasan bıle anlarız :)

Yuzyıllardır 1 saatlık araba vıdeolarından bır haylı sıkılmıstık.Bır cırpıda ızlıyoruz.Otopark ta yayınlanmayacak olmasından dolayı mevzu the makınanın ılk bolumlerındekı gıbı azıcık sokak agzına kayar mı yoksa kalır mı boyle.

Elıne koluna saglık..

16EC813
25-05-2016, 17:25
Bence çok başarılı ve akıcı olmuş yani İngilizce terimin karşılığını tam anlamıyla yaşatmışsın bu bi yetenek meselesi her eline kamera alan bu işi başaramaz ve zevkle seyrettirmez her şey tadında olmuş tebrik ederim
BMW zaten tartışılmaz bi makine
Araç sahibine de kazasız belasız sürüşler dilerim

Buğra A.
25-05-2016, 18:51
Bugra vıdeolar eglencelı oluyor senın cektıgım 88km den bellı artık ısım yazmasan bıle anlarız :)
Yuzyıllardır 1 saatlık araba vıdeolarından bır haylı sıkılmıstık.Bır cırpıda ızlıyoruz.Otopark ta yayınlanmayacak olmasından dolayı mevzu the makınanın ılk bolumlerındekı gıbı azıcık sokak agzına kayar mı yoksa kalır mı boyle.
Elıne koluna saglık..

teşekkür ederim. sokak ağzı olmazsa olmazım, kendimi inkar edemem zaten =) her şey istediğimiz gibi olacak Allah'ın izniyle.

Bence çok başarılı ve akıcı olmuş yani İngilizce terimin karşılığını tam anlamıyla yaşatmışsın bu bi yetenek meselesi her eline kamera alan bu işi başaramaz ve zevkle seyrettirmez her şey tadında olmuş tebrik ederim
BMW zaten tartışılmaz bi makine
Araç sahibine de kazasız belasız sürüşler dilerim

teşekkür ederim güzel dileklerin ve yorumların için.

AşkınS.
25-05-2016, 23:46
Araç güzel,anlatim güzel,video da güzel.eline emegine sağlık buğra başkan

Buğra A.
26-05-2016, 17:55
Araç güzel,anlatim güzel,video da güzel.eline emegine sağlık buğra başkan

teşekkür ederim.

MEGFB
27-05-2016, 02:29
Aracin sahibi elinin makyaji ile gelmis cekimlere ama guzel olmus zevkli eglenceli hic bitmesin dedirten turden

Buğra A.
27-05-2016, 12:32
Aracin sahibi elinin makyaji ile gelmis cekimlere ama guzel olmus zevkli eglenceli hic bitmesin dedirten turden

:) teşekkür ederim.