PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saloni Marka Mobilya Tanıdık Bayi Yardım ?

The_Doctor
30-05-2016, 14:29
Saloni marka mobilyanın bir oturma grubuna ihtiyacım var. forumda mobilya işi ile uğraşan arkadaşlar vardı sanırım. bayisi olan veya tanıdığı olup yardımcı olabilecek olan varsa memnun olurum. Burak karagöz 05074718171

murat-m
30-05-2016, 15:01
artem diye bir marka var, saloninin komple aynısını yapıyolar oturma gruplarında hatta kumaşı bile aynı bir bak derim daha ucuza gelir :)

The_Doctor
30-05-2016, 15:46
Simdi baktim ama bnm istedigim urunu hem koltukta hemde berjerde benzerlerini bulamadim sitesinde

UNAL
31-05-2016, 19:02
İstanbul'da Masko'da 2 ayrı dükkanları var. Birinci dükkan normal mağazalar gibi sipariş üzerine üretim yapıp satıyor, diğerinde ise ihracatı yapılan ürünlerden fazla üretilenleri falan oluyormuş onlar satılıyor, şirket evinize kadar paketlenmiş şekilde kendi getiriyor, kurulumu yapıp (mobilyalar demonte olarak geliyor) gidiyor. Bu dediğim ikinci mağaza müdürü Harun bey. Gidip yüzyüze görüşmenizde yarar var. Arayıp ürünün ellerinde olup olmadığını veya gelme durumu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

UNAL
31-05-2016, 19:15
Bir de özel mesaj attım size, selamımızı iletin :)

turbo&quattro
31-05-2016, 19:19
Kardesim yaz sonunda evleniyor yatak odasi takimi vs ihtiyaci var. Aramizda mobilyaci varsa yada bayi tavsiyesi olan varsa buradan yada pm ile ulassinlar lutfen. Nakit alacagim.